Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

נדל"ן לאנשים לא רק לכרישים

Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: השבחת קרקעות, בנייה למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית
כתובת: רח' רוטשילד 29, בת ים
טלפון: 03-6596669
פקס: 03-5066069
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.agigroup.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דני אגי, Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

  דני אגי

  מנכ”ל ובעלים

  Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

 • מנשה בר, Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

  מנשה בר

  סמנכ”ל שיווק

  Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

 • סדריק שטרית, Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

  סדריק שטרית

  מנהל פיתוח עסקי

  Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

 • אביאל ספיאשוילי, Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

  אביאל ספיאשוילי

  מנהל תחום התחדשות עירונית אזור גוש דן

  Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

 • דוד גשר, Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

  דוד גשר

  מנהל תחום התחדשות אזור השרון

  Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

מנהלים בכירים

  דימטרי אלייב מנכ”ל ושותף
אייקון אודות

אודות Agi Group - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים (אגי גרופ)

חברת AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ בראשות דניאל אגי ודימה (דוד) אלייב הינה חברה להשקעות, פיתוח וניהול פרויקטים ייחודיים בתחום הנדל"ן. החברה מכשירה מאות דונמים של קרקעות להשקעה ובונה ומשווקת מגוון פרויקטים נדל"ניים כגון בנייני מגורים ברחבי הארץ, מגדלי משרדים, שטחי מסחר ופרויקטים של התחדשות עירונית. כוח האדם בחברה כולל סוללת עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, אנשי מכירות, אנשי שירות לקוחות, מומחי נדל"ן, אנשי פיננסים ועוד. החברה מתאפיינת בחתירה למצוינות, צוות עובדים איכותי ומסור ללקוחות ועמידה בסטנדרטים גבוהים. כל אלו גורמים לאמון גבוה מצד הלקוחות בכל פרויקט בו נוטלת החברה חלק.

בית לאנשים ולא לכרישים

מוטו החברה הוא להיות "בית לאנשים ולא לכרישים" ואי לכך היא מאפשרת לכל אדם מן הרחוב להשקיע בנדל"ן, בפרויקטים מגוונים, באמצעות מערכת תשלומים גמישה ביותר. הלקוחות מקבלים מהחברה ליווי ואוזן קשבת לאורך כל הדרך ומצליחים להניב תשואות נאות על השקעתם הראשונית. כחלק מאמונתה של החברה בפרויקטים אותם היא משווקת, היא משאירה לעצמה בכל פרויקט אחוז מסוים בבעלותה.

איתור הזדמנויות נדל"ן

סוד עוצמתה של החברה נעוץ ביכולתה החדה לזהות הזדמנויות נדל"ן מניבות, בשילוב עם סטנדרטים גבוהים של שירות, צוות עובדים איכותי ומסור, שקיפות ואמינות. כל אלו מגדילים את אמינותה של החברה בשוק ואחוז גבוה מלקוחותיה הינם לקוחות חוזרים.

פרויקטים נבחרים

קרקעות למכירה

מתחם ה-1,000, ראשון לציון - AGI GROUP משווקת קרקעות במתחם ה 1,000, אשר בו מתוכננות להיבנות 4,900 יחידות דיור, 1,700,000 מ"ר הייטק, מרכזים פיננסים, מרכזי עסקים, מלונות, מרכזי קונגרסים, תערוכות, מוסדות מחקר וחינוך ייעודי לצד מתחמי פנאי ובילוי. במרכזה של השכונה יוקם פארק מרכזי רחב ידיים וייחודי.

ח-500, חולון - התכנית משתרעת על שטח של 4,000 דונם וצפויה לכלול כ-14 אלף יחידות דיור, כמיליון מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר, כ-150 אלף מ"ר שטחים למבני ציבור, ופארק ציבורי בגודל 1,200 מ"ר.

פארק הים, בת ים - פרויקט הדגל של בת ים. במתחם עתידות להיבנות 4,000 יחידות דיור מרהיבות, מרכז ספורט חדשני, מבני ציבור ותרבות, מרכז תעסוקה ומסחר מודרני המשתרע על פני כ-2 מיליון מ"ר וכולל את מרכז העסקים "UP", מתחם מלונאות מדהים.

מתחם 24, חדרה - החברה משווקת קרקעות המיועדות לבנייה רוויה (בנייה לגובה). הקרקע ממוקמת מערבית לכביש 4 ,דרומית לשכונות בית"ר. מתחם 24 קרוב ליער חדרה והוא אזור ירוק במיוחד, עם שטחים ירוקים לבילוי בטבע. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום מעולה והינן בשלבי הליכים מתקדמים. התוכנית עתידה לשנות את פני העיר עם תוספת של 3,500 יחידות דיור ומסחר.

חוף התכלת, הרצליה - עתודת הקרקע האטרקטיבית ביותר כיום על קו החוף של הרצליה, הפכה לאחרונה מוקד משיכה למשקיעים רבים בנדל"ן. מדובר בקרקע חקלאית המצויה בהליך של שינוי ייעוד, התכנון בפרויקט הוא להקים כ-12,000 יחידות דיור, עם מבני תעשיה ומסחר, מלונות לאורך קו החוף של העיר הרצליה. 

נדל"ן מניב

UpTown Business, בת-ים - הקמת מגדל משרדים יוקרתי הנמצא על הנקודה הגבוהה ביותר בבת ים ומשקיף לתל אביב. המגדל משתרע על שטח של 20 אלף מ"ר וייבנה מעל 3 קומות מסחר בשטח של 10 אלף מ"ר בו עתידים לפעול בנקים, מסעדות וחנויות. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון והוא כולל מפרט עשיר ומוקפד ביותר.

התחדשות עירונית

מתחם הבעש"ט, יפו – החברה מקדמת מספר פרויקטים של תמ"א 38/2 במתחם. האיזור נמצא בסמיכות לים ולקו האדום של הרכבת הקלה המוקם בימים אלו. הפרויקטים בשלבי תכנון וייבנו בו 198 יחידות דיור חדשות.

רוטשילד, בת-ים (פרויקט המייסדים) - פרויקט פינוי בינוי הנמצא במרכז בת ים במרחק הליכה של 300 מטר מחוף הגולשים, ובסמיכות לתחנת הרכבת הקלה המתוכננת. החברה מקדמת תכנית לפינוין של 275 יחידות דיור ומתכננת לבנות במקומן כ- 750 יחידות דיור עם שטחי מסחר ומשרדים. פרויקט זה מהווה נקודת ציון במרכז בת ים המתחדש וחברת AGI GROUP גאה לקחת חלק בפרויקט זה.

מתחם המחרוזת, יפו - פרויקט פינוי בינוי הנמצא בשכונת יפו ד', הקרובה לציר הכניסה לבת ים ונתיבי איילון, רכבת ישראל והרכבת הקלה. במסגרת התכנון יפונו 272 יחידות דיור ובמקומן ייבנו 896 יחידות דיור חדשנות בתמהיל של 5-4-3 חדרים פנטהאוזים ודירות עם מרפסות תלויות. זהו פרויקט ייחודי מסוגו הנותן מענה לכל השכונה והסביבה.

פרויקט יהואש 10 ,תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 הריסה ובנייה במיקום יוקרתי במיוחד בתל אביב במסגרתו ייהרס הבניין הקיים וייבנה בניין מודרני עם תוספת 7 יחידות דיור חדשות.

הרצל 34 ,ראשון לציון - פרויקט אשר נמצא בשלבי תכנון עם 60 יחידות דיור, 500 מ"ר שטח מסחרי ו-700 מ"ר שטח למשרדי. הפרויקט נמצא בתכנון תב"ע. 

נדל"ן בחו"ל

אודסה, אוקראינה - הקמת קומפלקס מלונאות ומגורים הממוקם בסמוך לחוף איביצה. החברה מתכננת לבנות במקום מלון יוקרה, קזינו ומתחם מגורים בן 700 יחידות דיור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בימ"ש דחה טענות שיתוף של הבעל במניות האישה בחברות שהוקמו על ידה במהלך הנישואין

  הבעל טען לשיתוף במניות האישה בחברות שהקימה במהלך תק' הנישואין, בימ"ש קבע כי הצדדים נקטו בהפרדה עסקית ולכן המניות יישארו בבעלותה של האישה בלבד, כפי שנרשמו ברשם החברות

  בימ"ש דחה טענות שיתוף של הבעל במניות האישה בחברות שהוקמו על ידה במהלך הנישואין

 • האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

  הפתרון - הכשרת רבבות צעירים אקדמאים למקצועות ענף הבנייה

  האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • בין דאגה לתקווה

  השינויים בשוק ההתחדשות העירונית הנגזרים ממגפת הקורונה, אך גם מההיפרדות מתמ"א 38 וכניסת תכנית 'התחדשות בניינית' מעוררים רגשות מעורבים בקרב האנשים שעוסקים בענף ההתחדשות העירונית. לצד קולות רבים המביעים דאגה מהמציאות הנוכחית והעתידית, ישנם גם קולות של תקווה. האם הענף הולך לקראת אי כדאיות כלכלית או שמא לקראת שינוי חיובי נדרש? אלה הקולות והדעות של האנשים שעוסקים בתחום ביום יום

  בין דאגה לתקווה