Arrow Israel

אינטגרציה והפצה בעולם המחשוב, שרתים ואחסון לחברות OEM יצרניות מענפי ההיי-טק עם שרותי אינטגרציה, תכנון, שרות, ייצור ולוגיסטיקה בינלאומית.

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1935 Arrow Electronics 2006. OCS Israel (Since 2013 part of Arrow OCS Global)
תחום: אינטגרציה והפצה בעולם המחשוב, שרתים ואחסון לחברות OEM יצרניות מענפי ההיי-טק עם שרותי אינטגרציה, תכנון, שרות, ייצור ולוגיסטיקה בינלאומית.
כתובת: בית רם, כניסה C, קומה 5, שחם 36
רמת סיב, פתח תקווה
טלפון: 03-9203435
אימייל: marcomisrael@arroweurope.com
אתר החברה: Http://ocs.arrow.com
Twitter: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • יניב רז

  יניב רז

  מנכ”ל

  Arrow Israel

  לפרופיל המלא

  יניב רז
 • אודי זיו

  אודי זיו

  מנהל כספים

  Arrow Israel

  לפרופיל המלא

  אודי זיו

מנהלים בכירים נוספים

  ירון שכטר מנהל קבוצת השיווק והטכנולוגיה
  מארי אסטריד פואנטס דירקטורית כספים EMEA
אייקון אודות

אודות Arrow Israel

חברת Arrow OCS ישראל, היא זרוע הפעילות הישראלית של חברת Arrow OEM Computing Solutions י(OCS) העולמית. החברה הגלובלית מתמחה במתן פתרונות חומרה ותוכנה לחברות יצרניות מובילות בהייטק הישראלי (OEM) בשוק התעשייתי, הרפואי, תקשורת, אבטחה, סייבר, אחסון ובשוק הביטחוני.

פעילותה של החברה כוללת: ייצור והפצת פתרונות מחשוב מלאים בכל גורמי התצורה, חומרה ותוכנה. לדוגמא: שרתים, מחשבים תעשייתיים, תחנות עבודה, פתרונות אחסון, מסכים וזיכרונות. בנוסף, החברה מספקת פתרונות מחשוב שלמים, בהם: שרותי תכנון, פיתוח, ליווי בהעברה מפיתוח לייצור ולאחר מכן ייצור במרכזי אינטגרציה למחשוב, מעבדות ולוגיסטיקה ברחבי העולם (Value Added Centers). בישראל, Arrow OCS מעסיקה כ-75 עובדים בפיתוח ויישום טכנולוגיות מחשוב של העתיד.

 

מערך לוגיסטיקה והפצה מותאם ללקוחות החברה

Arrow OCS העולמית פעילה ב-55 משרדים בעולם לצד שבעה מרכזי ייצור, אינטגרציה שירות ולוגיסטיקה (Value Added Centers): בישראל, ארצות הברית, מקסיקו, סין, הונגריה, ברזיל והודו. פריסה עולמית זו נועדה לתמוך בדרישות לקוחות OEM לשרותי אינטגרציה, אספקה ומרכזי תמיכה באזורים שונים בעולם.

הפריסה והתרחבות זו מקנות ללקוחות Arrow OCS יכולת לחדור לשווקים רבים ברחבי העולם, ללא השקעה משמעותית הנדרשת בדרך כלל. מצב זה מבטיח עקביות וקונסולידציה ומבטל את הצורך בריבוי אתרי ייצור וניהול אתרים מורכב.

הלקוחות נהנים מאותן יכולות ייצור, שירות אמין, קיצור זמני אספקה לשוק, הפחתה בעלויות הובלה וחשיפה מופחתת למלאים.

 

הופכים אפשרויות טכנולוגיות למציאות

מהנדסי החברה מומחים בטכנולוגיות המחשוב שעתידות להוביל את השוק המתפתח בשנים הבאות. מתוך תפיסה זו מערך הייעוץ של החברה לומד את צורכי הלקוחות ומגיש שירותי תכנון, ארכיטקטורה, ייצור, לוגיסטיקה והטמעה של מערכות מחשוב והפצה בכל הרבדים. מערך הייעוץ מלווה את לקוחות החברה למשך כל זמן הפרויקט ומגיש סיוע מקיף בכל הקשור לתכנון וביצוע.

תחומי התמחות


חטיבת מחשוב תעשייתי ופתרונות משובצים - עוסקת בפיתוח והפצת מוצרי מחשוב חדשניים בהתאמה מלאה לצורכי לקוחות יצרניים, דוגמת: Intel, Kontron, Advantech, Supermicro , Tyan , יצרניות מסכים, שרתים ייחודיים ועוד. שירות זה ניתן על-פי צורכי הלקוח ונועד לסייע בשכלול ושיפור תהליכי ייצור. בנוסף, מפעל ייעודי הפועל מגרמניה מתכנן ומייצר פתרונות מסכים ותצוגה ומסכים מקצועיים, בתקנים שונים וייחודיים, לפי דרישות הלקוח.
חטיבת שרתים, אחסון ותקשורת - מתמחה בתכנון וביצוע של פתרונות מורכבים של שרתים, אחסון ותקשורת עם תוכנות ניהול, הטמעה ואבטחה המאפשרים ללקוחות ליישם פתרונות מורכבים תוך הפחתת סיכונים. התהליך כולל תכנון הנדסי של הפתרון, יצירת אבטיפוס, הכנת תיק ייצור, תהליך ייצור המוני מותאם באופן מלא לצורכי הלקוח בכל טריטוריה לפי קירבה לאחד משבעת מרכזי האינטגרציה ברחבי העולם. ארו מציעה פתרונות של יצרנים רבים, בהם: HP Inc. ,HPE ,DELL ,Lenovo ,IBM ,Intel ,EMC, פתרונות של יצרניות שרתים בצפיפות גבוהה ותמיכה בטכנולוגיות ייחודיות מעולם ה- HPC.
חטיבת Full Turnkey Solution - הכוללת מחשוב, אחסון ותקשורת עם מיקור חוץ מקומי/גלובלי לארו. בחטיבה זו מציעים פתרונות כל החברות המיוצגות בארו.
חטיבת הפצה – מפיצה רכיבים, מעבדי אינטל, זכרונות, שרתים, כרטיסי מחשוב, מסכים ותוכנות.

 

לקוחות

בין לקוחות החברה נמנים ארגוני ענק מובילים במשק, חברות OEM י(Original Equipment Manufacture) ותקשורת מענפי ההייטק: תקשורת וטלקום, ציוד תעשייתי, סמיקונדקטור, אחסון, אבטחה, מכשור רפואי והתעשיות הביטחוניות (ישראליות וגלובליות).

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Arrow Israel

 • נפילתה של אימפריית האפליקציות

  נפילתה של אימפריית האפליקציות

  כשאפל פתחה את חנות האפליקציות שלה ב- 2008, מעטים הבינו את ההשלכות שיהיו לה על המין האנושי. היכולות החדשות של הטלפון החכם, ששימש אותנו עד לאותו הרגע בעיקר לשיחות והודעות סמס, פתחו לכולנו פארק שעשועים של מידע, שימושיות והנאה. את פארק השעשועים מילאו בקצב הולך ומתגבר, אפליקציות שונות מכל תחומי החיים

  נפילתה של אימפריית האפליקציות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ביטול הוראת מינוי מוטבים אחרי פטירת מנוח

  ביטול הוראת מינוי מוטבים אחרי פטירת מנוח

 • האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

  המרוץ אחר מקום ההתמחות של הסטודנטים למשפטים החל השבוע. גם השנה הסטודנטים משקיעים הרבה מאד מאמצים בבחירת המשרד בו יתמחו: קוראים חומר, מסיירים במשרדים, משוחחים עם עורכי דין, נפגשים עם מתמחים. מה באמת חשוב לבחור במשרד המתאים.

  האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

 • קבלנות בניין למביני עניין

  אלו ימים קשים לכל תחום קבלנות הביצוע בארץ, נפילות חברות הביצוע כמו STR, אורתם, לנדאו, שרגאוי נראות כתחום בעייתי שכל קבלני הביצוע נופלים שדודים זה אחר זה.

  קבלנות בניין למביני עניין

 • למי שייכת הסמכות הזו?

  על חוסר הוודאות בנושא סמכות במזונות ילדים

  למי שייכת הסמכות הזו?