.Axonius, Inc
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2017
תחום: אבטחת סייבר
כתובת: Global Headquarters
330 Madison Ave, 39th Floor
New York, NY 10017
Tel: (716) 296-6487
R&D Office
132 Menachem Begin Rd.,
Tel Aviv 6701101, Israel
טלפון: 716-296-6487
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.axonius.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דין זיסמן

  דין זיסמן

  מייסד שותף ומנכ"ל

  .Axonius, Inc

  עוד על דין זיסמן

  דין זיסמן
 • אופיר שור

  אופיר שור

  מייסד שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות

  .Axonius, Inc

 • אבידור ברטוב

  אבידור ברטוב

  מייסד שותף וארכיטקט ראשי

  .Axonius, Inc

אייקון אודות

אודות .Axonius, Inc

חברת Axonius (אקסוניוס) היא פלטפורמת ניהול נכסי אבטחת סייבר אשר מספקת לארגונים מלאי נכסים מקיף, חושפת פערים ואוכפת מדיניות באופן אוטומטי.

את הפתרון שמספקת אקסוניוס (CAASM) ניתן לפרוס בתוך דקות בודדות והוא מתממשק עם מאות מקורות מידע כדי לספק ללקוחות את היכולת לשלוט בנכסיהם. זאת באמצעות צמצום איומים, תמרון סיכונים, צמצום מספר התקריות, ביצוע אוטומציה לפעולות התגובה ועדכון אסטרטגיה ברמה העסקית.         

החברה הוזכרה בתור אחת מחברות הסטארט אפ בעלות הצמיחה המהירה ביותר בהיסטוריה בתחום הסייבר, והיא זכתה לשבחים מצד CNBC ,Forbes ו–Fortune. היא מגנה על מיליוני מכשירים עבור לקוחות ברחבי העולם. בין לקוחות החברה ניתן למנות את הניו יורק טיימס, Schneider Electric ,Landmark Health ו–AppsFlyer ועוד רבים אחרים.

אקסוניוס נוסדה ביוני 2017 על ידי המייסדים השותפים דין זיסמן, עופרי שור ואבידור ברטוב, בוגרי יחידת מודיעין מובחרת בצה"ל, במטרה לפתור את אתגר ניהול הנכסים בעולם אבטחת המידע. המטה של אקסוניוס ממוקם בניו יורק, בעוד שצוות המו"פ שלה ממוקם בתל אביב.

הצוות

דין זיסמן, מייסד שותף ומנכ"ל
דין זכה להכרה עולמית בשל מומחיותו בתחום אבטחת הסייבר והיה אסיר תודה כשנבחר לרשימת "30 מתחת ל–30" לשנת 2017. לפני שהקים את אקסוניוס, דין היה מייסד שותף של Cymmetria, חברת הונאת תוקפי סייבר (Cyber Deception) שנתמכה על ידי Y Combinator, עם לקוחות הכלולים ברשימת Fortune 500.
דין הופיע בכנסים מרכזיים כמו Blackhat, Defcon, CCC ועוד. דין הוא בוגר של תוכנית "אתגר" הייחודית, שבמסגרתה קיבל את התואר הראשון שלו בהנדסת מחשבים בגיל 19. דין שירת ביחידה מובחרת בצה"ל במשך חמש שנים, בתור ראש צוות וקצין במודיעין. הוא קיבל עיטורים ואותות על שירותו. בשנת 2005, דין היה חלק מהקבוצה שזכתה במדליית זהב באולימפיאדת הרובוטיקה הבינלאומית שנערכה בדרום קוריאה.

עופרי שור, מייסד שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות
לעופרי יש מעל עשור של ניסיון מקצועי בתחום אבטחת הסייבר. לפני שהקים את החברה, הוא היה מנהל הטכנולוגיה הראשי של Kayhut, חברת אבטחת סייבר.
לעופרי, בוגר תוכנית ההכשרה האקדמית הצבאית "תלפיות", יש תואר ראשון בפיזיקה ומתמטיקה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית.
עופרי שירת בצה"ל במשך 8 שנים בתור קצין מודיעין והשתחרר בדרגת רב-סרן. הוא פיקד על מחלקת מו"פ שכללה יותר מ–40 מהנדסים וחוקרים. עופרי קיבל מספר עיטורים במהלך שירותו, לרבות אות מצטיין רמטכ"ל, אות ההצטיינות הגבוה ביותר לקצינים בדרגה זו.

אבידור ברטוב, מייסד שותף וארכיטקט ראשי
אבידור הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום אבטחת הסייבר. אבידור הפך לשחקן מרכזי בזירת ההאקרים המחתרתית של ישראל בגיל 13. בגיל 17, הוא נשכר בתור מוביל בדיקות פריצה וניהל את בדיקת המערכות של הארגונים הגדולים בישראל.
אבידור הוא בוגר תוכנית אקדמית למצטיינים וקיבל את התואר הראשון שלו בהנדסת מחשבים באוניברסיטה הפתוחה בשנת 2017.
אבידור שירת בצה"ל ביחידת המודיעין המובחרת 8200. במהלך שירותו כקצין, הוא קודם לתפקיד ראש צוות וזכה להכרה בגין עבודתו החשאית. הוא זכה באות מצטיין ראש 8200.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022