CBRE
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2018 (מאן נכסים 1996)
תחום: ייעוץ נדל"ן
כתובת: רח' מצדה 7, מגדלי בסר 4, קומה 32, בני ברק
טלפון: 03-5616161
דוא"ל: Office-TelAviv@cbre.com
אתר החברה: http://www.cbre.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ג'קי מוקמל, CBRE

  ג'קי מוקמל

  יו"ר

  CBRE

  לפרופיל המלא

  ג'קי מוקמל
 • חיים אגי, CBRE

  חיים אגי

  מנכ"ל

  CBRE

  לפרופיל המלא

  חיים אגי
 • אסי אגי, CBRE

  אסי אגי

  מנהל מחלקת סוכנים

  CBRE

 • סמדר מיכאלוב, CBRE

  סמדר מיכאלוב

  מנהלת מחלקת חברות בין לאומיות

  CBRE

 • ירון שחר, CBRE

  ירון שחר

  מנהל מחלקת השקעות ומחקר

  CBRE

 • איתיאל אוריין, CBRE

  איתיאל אוריין

  מנהל מערכות מידע

  CBRE

 • מאור חיים-פור, CBRE

  מאור חיים-פור

  מנהל שיווק – מחלקת שיווק פרוייקטים

  CBRE

אייקון אודות

אודות CBRE

חברת CBRE הינה החברה הגדולה ביותר בתחום שירותי הנדל"ן המסחרי לפי נתוני ההכנסות של 2017. CBRE מציעה מגוון רחב של שירותים מקיפים בתחום הנדל"ן, בהם ניהול אחזקת מבנים, ניהול עסקאות, ניהול פרויקטים, ניהול נכסים, ניהול השקעות, שמאות והערכות שווי, השכרת נכסים, ייעוץ אסטרטגי, מכירת נכסים, שירותי משכנתאות ושירותי יזמות. הקבוצה מופיעה ב-500 Fortune וב-500 S&P שבסיסה בלוס אנג'לס.
CBRE מעסיקה למעלה מ-80,000 עובדים (לא כולל חברות בנות), ומעניקה שירותים מובילים ליזמים, משקיעים ושוכרים באמצעות למעלה מ-450 משרדים הפרוסים ברחבי העולם.
בשנת 2016, מחזור הפעילות של הקבוצה עמד על כ-13 מיליארד דולר. 

מחברה פרטית לחברה בינלאומית מובילה

חברת מאן נכסים, שהוקמה בשנת 1996 ע"י ג'קי מוקמל וחיים אגי, הפכה מחברה פרטית לחברה בינלאומית עת נרכשה בשנת 2018 על ידי CBRE הבינלאומית. מאז ועד היום, פועלת החברה ברמה הגבוהה ביותר וזכתה לתקן ISO המחמיר ביותר, בנוסף לכל התקנים הבינלאומיים המובילים בהם היא עומדת. הקבוצה מקפידה להתנהל כצוות עבודה מקצועי, המעניק מענה בכל נושא שקשור לתחום הנדל"ן כ-one stop shop, לרבות סקרי שוק, פרוגרמות, הערכות שווי וניהול פרויקטים. מנהלי המחלקות של חמש מחלקות הקבוצה, בהן corporate, השקעות, שיווק פרויקטים, מתן שירותים מקצועיים ללקוחות וניהול פרויקטים, עובדים יחד בכדי להעניק ללקוחות CBRE שירותים מקיפים מן המעלה הראשונה בכל נושא בתחום הנדל"ן.
המחלקות המקצועיות של הקבוצה מקפידות לתת מענה למגוון רחב של תנאים מיוחדים הקשורים לאזור הגיאוגרפי בו ממוקם הנכס. CBRE מתעדכנת תדיר ברפורמות בתכנון מוניציפאלי ולומדת שינויים עתידיים בנושאי תחבורה, תשתיות ולוגיסטיקה, וכך מאתרת את הנכס הנכון עבור לקוחותיה באופן העונה על כל דרישותיהם, הן בהווה והן בעתיד, תוך שמירה על סודיות מוחלטת.
עם לקוחות הקבוצה נמנות החברות המובילות בישראל ובעולם, בהן IBM, פאלו אלטו נטוורקס Dropbox, At&t, סיטי גרופ, מיקרוסופט, אריקסון, ברודקום, BMC, אינטל, דוקוסיין, פייזר, טבע, HSBC, דלויט, בוקינג.קום, לילי, ג'ונסון אנד ג'ונסון, AIG, ריג'וס, נספרסו, אסטרה זנקה, לייבפרסון, מכבי שירותי בריאות, קבוצת עזריאלי, אמות ונכסים ובנין. 

שירותי הקבוצה

תיווך וייעוץ
CBRE מתמחה באיתור נכסים ומציאת פתרונות עבור חברות, תוך מתן דגש לצרכיה ולמאפייניה הייחודיים של כל חברה, ובייעוץ לחברות מתחומים שונים, בהם היי טק, ביו טק, בנקים, לוגיסטיקה, מסחר ועוד. הקבוצה מקפידה על ליווי מלא של החברה החל מניתוח צרכי לקוחותיה, ניתוח חוזים קיימים, עריכת נכסים מתאימים, ניתוח כלכלי ואיכותי של הנכסים השונים, בדיקת כדאיות כלכלית של מעבר אל מול חידוש חוזה קיים, ניהול המו"מ עם בעלי הנכסים ועד לחתימת חוזה שכירות. 

ייעוץ וליווי חברות בינלאומיות
המחלקה הבינלאומית ב-CBRE מתמחה במתן יעוץ ובליווי של לקוחות אסטרטגיים של החברה, בדגש על חברות בינלאומיות, מלווה חברות במסגרת תהליך של מעבר או חידוש בנכס קיים, החל מהגדרת הצרכים הנדל"ניים של החברה ועד לקבלת החלטות על מעבר או חידוש.
CBRE בוחנת את חוזי השכירות הקיימים של החברה ומסכמת את מצבת ההתחייבויות שלה, מסיקה מסקנות ומוצאת דרכי התייעלות וצמצום של עלויות הנדל"ן, ומספקת המלצות בהתאם לבדיקה האמורה.
הקבוצה, בהיותה one stop shop, עורכת סקרי שוק השוואתיים תוך בחינת השוק בו נמצא הנכס, נכנסת לתהליך של משא ומתן עם בעל הנכס הנוכחי לגבי תנאי החוזה, החזרת שטחים מלאה או חלקית, השכרות משנה של שטחים שאינם בשימוש החברה, ועוד.

השקעות ומחקר
מחלקת ההשקעות של CBRE עוסקת בהשקעות בתחום הנדל"ן המניב. המחלקה מטפלת בחברות הנדל"ן והגופים המוסדיים המובילים במשק בפיתוח הפעילות היזמית והרחבת מעגל הנכסים להשקעה, ובכך מעניקה ללקוחותיה כיסוי שוק מרבי ומידע אמין ואיכותי.
המחלקה מתמחה באיתור נכסים להשקעה, הערכת שווי של נכסי נדל"ן, ליווי משקיעים בקבלת החלטה לרכישה או מכירה של נכס תוך הכוונת המשקיעים לאזורים ותחומים התואמים את יעדיהם, עריכת סקרי שוק וצפי למגמות עתידיות, בדיקת כדאיות כלכלית של פרויקטים יזמיים, ייעוץ בעסקאות, Sale & Lease Back, שיווק נכסים המוצעים למכירה והשבחת נכסים. 

שיווק פרויקטים
מחלקת שיווק הפרויקטים ב-CBRE פועלת בשיתוף פעולה מלא עם יזמי הבניה הגדולים והמוכרים ביותר בתחום הנדל"ן המסחרי. לאחר ניתוח מקיף של הסביבה בה הפרויקט ממוקם והחלטה לגבי תקציב ופעולות השיווק, הקבוצה מתאימה את אסטרטגיית השיווק לכל פרויקט בהתאם לאופי הפרויקט ואופי השוכרים הפוטנציאליים. היצע הנכסים של CBRE מתעדכן בתדירות יומית וכולל נכסים פנויים ומחירי שכירות המקנים יכולות ניתוח גבוהות לגבי נכס קיים או נכס עתידי והסביבה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת CBRE

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כסף קדוש יותר מהחיים – עיין ערך מצלמות מהירות

  600 מיליון שקלים גבתה המדינה מהציבור ב"פרויקט מצלמות המהירות" בקורלציה הפוכה לעליה במספר ההרוגים בתאונות הדרכים בישראל האם חשוב רק הכסף?

  כסף קדוש יותר מהחיים – עיין ערך מצלמות מהירות

 • טיפים לניהול עסקה מוצלחת בסין

  התקבלה החלטה בדירקטוריון החברה לפתח הפעילות בסין? עכשיו מתחילה דרך ארוכה ומסועפת שראשיתה בצעדים קטנים אך משמעותיים. הנה כמה Does and Don’ts שכדאי לזכור לקראת התקשרות בסין

  טיפים לניהול עסקה מוצלחת בסין

 • משרד שטיינמץ עמינח: "עובדי פרילנס הם סידור נוח למעסיקים"

  יותר מעסיקים במשק עברו למודל של העסקת פרילנסרים במקום העסקת עובדים "רגילים". במשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח מנתחים את התופעה

  משרד שטיינמץ עמינח: "עובדי פרילנס הם סידור נוח למעסיקים"

 • איך בודקים נזילות במה שלא נזיל?

  איך בודקים נזילות במה שלא נזיל?