CBRE (לשעבר מאן נכסים)

ייעוץ נדל"ן

תמונה ראשית CBRE (לשעבר מאן נכסים)
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2018 (מאן נכסים 1996)
תחום: ייעוץ נדל"ן
כתובת: רח' מצדה 7, מגדלי בסר 4, קומה 32, בני ברק
טלפון: 03-5616161
דוא"ל: Office-TelAviv@cbre.com
אתר החברה: http://www.cbre.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ג'קי מוקמל, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  ג'קי מוקמל

  יו"ר

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  לפרופיל המלא

  ג'קי מוקמל
 • חיים אגי, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  חיים אגי

  מנכ"ל

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  לפרופיל המלא

  חיים אגי
 • אסי אגי, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  אסי אגי

  מנהל מחלקת סוכנים

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

 • סמדר מיכאלוב, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  סמדר מיכאלוב

  מנהלת מחלקת חברות בין לאומיות

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

 • ירון שחר, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  ירון שחר

  מנהל מחלקת השקעות ומחקר

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

 • איתיאל אוריין, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  איתיאל אוריין

  מנהל מערכות מידע

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

 • מאור חיים-פור, CBRE (לשעבר מאן נכסים)

  מאור חיים-פור

  מנהל שיווק – מחלקת שיווק פרוייקטים

  CBRE (לשעבר מאן נכסים)

אייקון אודות

אודות CBRE (לשעבר מאן נכסים)

חברת CBRE הינה החברה הגדולה ביותר בתחום שירותי הנדל"ן המסחרי לפי נתוני ההכנסות של 2017. CBRE מציעה מגוון רחב של שירותים מקיפים בתחום הנדל"ן, בהם ניהול אחזקת מבנים, ניהול עסקאות, ניהול פרויקטים, ניהול נכסים, ניהול השקעות, שמאות והערכות שווי, השכרת נכסים, ייעוץ אסטרטגי, מכירת נכסים, שירותי משכנתאות ושירותי יזמות. הקבוצה מופיעה ב-500 Fortune וב-500 S&P שבסיסה בלוס אנג'לס.
CBRE מעסיקה למעלה מ-80,000 עובדים (לא כולל חברות בנות), ומעניקה שירותים מובילים ליזמים, משקיעים ושוכרים באמצעות למעלה מ-450 משרדים הפרוסים ברחבי העולם.
בשנת 2016, מחזור הפעילות של הקבוצה עמד על כ-13 מיליארד דולר. 

מחברה פרטית לחברה בינלאומית מובילה

חברת מאן נכסים, שהוקמה בשנת 1996 ע"י ג'קי מוקמל וחיים אגי, הפכה מחברה פרטית לחברה בינלאומית עת נרכשה בשנת 2018 על ידי CBRE הבינלאומית. מאז ועד היום, פועלת החברה ברמה הגבוהה ביותר וזכתה לתקן ISO המחמיר ביותר, בנוסף לכל התקנים הבינלאומיים המובילים בהם היא עומדת. הקבוצה מקפידה להתנהל כצוות עבודה מקצועי, המעניק מענה בכל נושא שקשור לתחום הנדל"ן כ-one stop shop, לרבות סקרי שוק, פרוגרמות, הערכות שווי וניהול פרויקטים. מנהלי המחלקות של חמש מחלקות הקבוצה, בהן corporate, השקעות, שיווק פרויקטים, מתן שירותים מקצועיים ללקוחות וניהול פרויקטים, עובדים יחד בכדי להעניק ללקוחות CBRE שירותים מקיפים מן המעלה הראשונה בכל נושא בתחום הנדל"ן.
המחלקות המקצועיות של הקבוצה מקפידות לתת מענה למגוון רחב של תנאים מיוחדים הקשורים לאזור הגיאוגרפי בו ממוקם הנכס. CBRE מתעדכנת תדיר ברפורמות בתכנון מוניציפאלי ולומדת שינויים עתידיים בנושאי תחבורה, תשתיות ולוגיסטיקה, וכך מאתרת את הנכס הנכון עבור לקוחותיה באופן העונה על כל דרישותיהם, הן בהווה והן בעתיד, תוך שמירה על סודיות מוחלטת.
עם לקוחות הקבוצה נמנות החברות המובילות בישראל ובעולם, בהן IBM, פאלו אלטו נטוורקס Dropbox, At&t, סיטי גרופ, מיקרוסופט, אריקסון, ברודקום, BMC, אינטל, דוקוסיין, פייזר, טבע, HSBC, דלויט, בוקינג.קום, לילי, ג'ונסון אנד ג'ונסון, AIG, ריג'וס, נספרסו, אסטרה זנקה, לייבפרסון, מכבי שירותי בריאות, קבוצת עזריאלי, אמות ונכסים ובנין. 

שירותי הקבוצה

תיווך וייעוץ
CBRE מתמחה באיתור נכסים ומציאת פתרונות עבור חברות, תוך מתן דגש לצרכיה ולמאפייניה הייחודיים של כל חברה, ובייעוץ לחברות מתחומים שונים, בהם היי טק, ביו טק, בנקים, לוגיסטיקה, מסחר ועוד. הקבוצה מקפידה על ליווי מלא של החברה החל מניתוח צרכי לקוחותיה, ניתוח חוזים קיימים, עריכת נכסים מתאימים, ניתוח כלכלי ואיכותי של הנכסים השונים, בדיקת כדאיות כלכלית של מעבר אל מול חידוש חוזה קיים, ניהול המו"מ עם בעלי הנכסים ועד לחתימת חוזה שכירות. 

ייעוץ וליווי חברות בינלאומיות
המחלקה הבינלאומית ב-CBRE מתמחה במתן יעוץ ובליווי של לקוחות אסטרטגיים של החברה, בדגש על חברות בינלאומיות, מלווה חברות במסגרת תהליך של מעבר או חידוש בנכס קיים, החל מהגדרת הצרכים הנדל"ניים של החברה ועד לקבלת החלטות על מעבר או חידוש.
CBRE בוחנת את חוזי השכירות הקיימים של החברה ומסכמת את מצבת ההתחייבויות שלה, מסיקה מסקנות ומוצאת דרכי התייעלות וצמצום של עלויות הנדל"ן, ומספקת המלצות בהתאם לבדיקה האמורה.
הקבוצה, בהיותה one stop shop, עורכת סקרי שוק השוואתיים תוך בחינת השוק בו נמצא הנכס, נכנסת לתהליך של משא ומתן עם בעל הנכס הנוכחי לגבי תנאי החוזה, החזרת שטחים מלאה או חלקית, השכרות משנה של שטחים שאינם בשימוש החברה, ועוד.

השקעות ומחקר
מחלקת ההשקעות של CBRE עוסקת בהשקעות בתחום הנדל"ן המניב. המחלקה מטפלת בחברות הנדל"ן והגופים המוסדיים המובילים במשק בפיתוח הפעילות היזמית והרחבת מעגל הנכסים להשקעה, ובכך מעניקה ללקוחותיה כיסוי שוק מרבי ומידע אמין ואיכותי.
המחלקה מתמחה באיתור נכסים להשקעה, הערכת שווי של נכסי נדל"ן, ליווי משקיעים בקבלת החלטה לרכישה או מכירה של נכס תוך הכוונת המשקיעים לאזורים ותחומים התואמים את יעדיהם, עריכת סקרי שוק וצפי למגמות עתידיות, בדיקת כדאיות כלכלית של פרויקטים יזמיים, ייעוץ בעסקאות, Sale & Lease Back, שיווק נכסים המוצעים למכירה והשבחת נכסים. 

שיווק פרויקטים
מחלקת שיווק הפרויקטים ב-CBRE פועלת בשיתוף פעולה מלא עם יזמי הבניה הגדולים והמוכרים ביותר בתחום הנדל"ן המסחרי. לאחר ניתוח מקיף של הסביבה בה הפרויקט ממוקם והחלטה לגבי תקציב ופעולות השיווק, הקבוצה מתאימה את אסטרטגיית השיווק לכל פרויקט בהתאם לאופי הפרויקט ואופי השוכרים הפוטנציאליים. היצע הנכסים של CBRE מתעדכן בתדירות יומית וכולל נכסים פנויים ומחירי שכירות המקנים יכולות ניתוח גבוהות לגבי נכס קיים או נכס עתידי והסביבה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

 • לא רק עפיפונים: הטרור החקלאי כולל גם השחתת ציוד, ונדליזם וגניבות

  לא רק עפיפונים: הטרור החקלאי כולל גם השחתת ציוד, ונדליזם וגניבות

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן