Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

הנפקת כרטיסי אשראי מסוג ויזה, דיינרס ומסטרקארד וסליקת המותגים ויזה, מסטרקארד, דיינרס וישראכרט, לצד פיתוח מוצרי אשראי חוץ בנקאיים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1979
תחום: הנפקת כרטיסי אשראי מסוג ויזה, דיינרס ומסטרקארד וסליקת המותגים ויזה, מסטרקארד, דיינרס וישראכרט, לצד פיתוח מוצרי אשראי חוץ בנקאיים
כתובת: רח' תפוצות ישראל 13, גבעתיים
טלפון: 03-5723572
פקס: 03-5723723
אתר החברה: http://www.cal-online.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • דורון ספיר

  דורון ספיר

  מנכ"ל

  Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

  לפרופיל המלא

  דורון ספיר
אייקון אודות

אודות Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

בעלות: בנק דיסקונט (72%; הבנק הבינלאומי (28%)

חברת Cal עוסקת בהנפקה ובסליקת כרטיסי אשראי של המותגים המובילים בעולם: MasterCard, Visa ו- Club Diners (המשווק בלעדית ע"י Cal) ובהעמדת אשראי חוץ בנקאי ללקוחותיה. החל מ-2012 סולקת החברה גם את מותג ישראכרט. Cal מעסיקה למעלה מ-1,500 עובדים במשרדיה בגבעתיים, אשדוד ובמודיעין עילית, המעניקים פתרונות פיננסיים תוך שירות אדיב ומקצועי ליותר מ-2 מיליון לקוחות מחזיקי כרטיס אשראי ולעשרות אלפי בתי עסק. החברה נמצאת בבעלות בנק דיסקונט (72%) והבינלאומי (28%).

מה שטוב בשבילי - חזון ופתרונות פיננסיים

Cal שואפת להגשים ללקוחותיה חלומות, צרכים ורצונות, בהנאה ובאחריות, בכל זמן ובכל מקום. בהתאם לחזון זה החברה מציעה ללקוחותיה מגוון כלים פיננסיים ומוצרי אשראי חוץ בנקאיים. בהתאם לתפיסה הניהולית הרואה את הלקוח במרכז, יושמה ב- Cal תשתית ארגונית ממוקדת לקוח, המעניקה טיפול ושירות מקצה לקצה בהתאם לסגמנט אליו משויך הלקוח.

מה שטוב בשבילי – ללקוחות פרטיים

החזון של Cal יחד עם תפיסת הלקוח במרכז ייצרו שפה תקשורתית, תחת הסלוגן: " Cal מה שטוב בשבילי", המאפשר פנייה ודיאלוג אישי בין החברה ללקוחותיה. בהמשך לכך, ומתוך ראיית הלקוח במרכז, שמה החברה דגש על פיתוח מוצרי אשראי והענקת שירותים שיאפשרו לכל לקוח למצוא את פתרון התשלום או המוצר המתאימים לצרכיו:

CalChoice - כרטיס המאפשר ללקוח גמישות מקסימלית בניהול התקציב שלו, תוך יכולת לבחור את סכום החיוב כל חודש מחדש.

חיוב חודשי קבוע - מאפשר ללקוח לקבוע מראש את הסכום בו יחויב מידי חודש, בהתאם להכנסותיו ולהוצאותיו הצפויות.

הלוואה מידית מותאמת אישית - הלוואה המועברת ישירות לחשבון הבנק של הלקוח. ההלוואה יכולה להנתן כחלק ממסגרת האשראי הקיימת של הלקוח או בנוסף לה.

שחזור קוד סודי באופן מידי – שירות המאפשר ללקוח לקבל את הקוד הסודי של כרטיס האשראי באופן מידי לטלפון הנייד או דרך אתר החברה.

אפליקציית ארנק Cal4U – זוכת פרס החדשנות - מוצר השנה בקטגוריית אמצעי תשלום לשנת 2016 - האפליקציה מאפשרת מגוון פעולות, שירותים ומידע ובהם: צפייה בחיובים ופירוט עסקות, לקיחת הלוואה, תשלום והטבות במגוון מסעדות, העברת כספים בין לקוחות Cal , הזמנת ההטבות של Cal , צ'אט עם נציג שירות אונליין ועוד.

בנוסף, Cal היא החברה היחידה המאפשרת עיצוב של כרטיס האשראי בתמונות מהאלבום הפרטי או ממגוון קטגוריות פופולריות.

מה שטוב בשבילי - הטבות ללקוח

כחלק מהמיקוד העסקי בלקוח, ובהתבסס על החזון המדבר על הגשמת רצונותיו, חברת Cal מציעה ללקוחותיה הטבות כל השנה:

1+1 מתנה על אטרקציות מובילות ברחבי הארץ

1+1 מתנה על מגוון הצגות ילדים ברחבי הארץ

59 ₪ לכרטיס להצגה מהרפרטואר העשיר של התיאטרון הלאומי "הבימה"

חבילת הטבות Cal חו"ל – מתכנון הנסיעה ועד החזרה

10% הנחה על כל המוצרים באתר chinaybuy.co.il

ועוד מגוון הטבות אטרקטיביות, משתלמות ומשתנות לאורך כל השנה

 

מה שטוב בשבילי – מגוון מועדוני לקוחות

Cal היא החברה המובילה את תחום מועדוני הלקוחות בישראל, ובהם:

Family365 – מועדון משותף ל- Cal , 'קלאב 365' ורשת המזון 'יינות ביתן', המעניק הטבות והחזרים כספיים על כל קניה ביינות ביתן ורשתות החברות בקואליציית 'קלאב 365'.

PowerCard - מעניק הטבות והחזרים כספיים על כל עסקה הנעשית בהום סנטר, ביתילי, מגה ספורט, אפריל, זר פור יו, טויס אר אס וברשתות נוספות.

You - מועדון המקנה הנחות והחזרים ברשתות: מגה, דור אלון, אלונית ועוד.

Cal-H&O - מעניק החזר כספי והנחות קבועות ומשתנות על קניות ברשת H&O .

Miles & More של Cal - מאפשר צבירה אוטומטית של מיילים בלופטהנזה והחברות הבנות.

בנוסף, ל- Cal מועדונים וכרטיסים המותאמים לסגנון החיים של הלקוח: קרנות השוטרים, מועדון כוחות הביטחון, מועדון המורים, הייטקזון מועדון הסטודנטים וכרטיסי חברות עסקיות.

Diners Club - Diners הינו מותג ייחודי המעניק למחזיקים בו מגוון הטבות קבועות מעולמות התרבות, הפנאי והנופש, בנוסף למבצעים חודשיים משתנים במגוון בתי עסק ברחבי הארץ. לקוחות Diners Club נהנים מהטבות 1+1 מתנה במגוון רחב של בתי קולנוע ברחבי הארץ, בכל ימות השבוע, כניסת לטרקליני VIP בעלות מופחתת בכל העולם ועוד.

FLY CARD - כרטיס האשראי מבית Diners Club , מועדון הנוסע המתמיד של אל-על ובשיתוף מועדון You - הכרטיס שהופך את הקניות שלך לטיסות. כל רכישה בכרטיס מזכה את הלקוח בנקודות הנוסע המתמיד ביחס המרה משתלם במיוחד.

מחזיקי הכרטיס נהנים, בנוסף ליחס ההמרה, גם מהטבות תעופה מבית אל על, הטבות צרכנות מבית You וכמובן מהטבות Diners Club.

מה שטוב בשבילי - ללקוחות עסקיים

Cal מספקת ללקוחותיה העסקיים מעטפת שיווקית הכוללת מכלול פתרונות סליקה מתקדמים וחדשניים לבית העסק:


סליקה בבית העסק - עם מסוף מתקדם התומך בטכנולוגיית EMV ומאפשר לבצע עסקות בטוחות יותר, באמצעות הקלדת הקוד הסודי של כרטיס האשראי ע"י הלקוח.
סליקה באינטרנט On-Line - הטמעה של דף תשלום מאובטח באתר בית העסק.
סליקה מהטלפון הנייד/טאבלט - באמצעות אפליקציית Cal-Pos ניתן לכבד כרטיסי אשראי באופן פשוט, בטוח ונוח מהטלפון הנייד/טאבלט בכל מקום ובכל זמן.

פתרונות אשראי לבתי עסק


הלוואות והקדמת זיכוי (קרדיט ליין) – בית העסק יכול להקדים את הזיכוי שלו אונליין באמצעות אפליקציית Cal4BIZ או באתר Cal לעסקים.
כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לבתי עסק.
ניכיון עסקות כרטיסי אשראי - תזרים מזומנים משופר באמצעות הקדמת זיכויים של שוברי כרטיסי האשראי.

מה שטוב בשביל העובדים - לצמוח ביחד

הנהלת החברה רואה בהון האנושי נכס יקר ומשקיעה רבות בגיוס עובדים איכותיים שיהוו חלק מהתפתחות החברה ומהצלחתה. עובדים רבים המכהנים היום בדרג הניהולי החלו את דרכם ב- Cal בתפקידים אחרים וצמחו בחברה לאורך זמן.

מה שטוב בשביל הקהילה

Cal מחויבת לנתינה לקהילה ושמה דגש רב על סיוע לאוכלוסיות חלשות ונזקקות. בתוך כך, מקפידה החברה לשלב משאבים ארגוניים לצד הקצאת משאבים כספיים למען הקהילה, ומשתפת את עובדיה ומנהליה בעשייה החברתית. בהתאם לחזון העסקי של החברה השם דגש על הגשמת חלומות, צרכים ורצונות הגו ב- Cal את הפרויקט 'לרצות ולחלום זה Cal' - תכנית הדגל של העשייה החברתית, שמטרתו הגשמת חלומותיהם וצרכיהם של ילדי עמותת 'ילדים בסיכוי', החיים בפנימיות ברחבי הארץ, חלקם ללא עורף משפחתי.

עיגול לטובה – Cal לוקחת חלק בעשייה של עמותת 'עיגול לטובה' הפועלת לשיפור החברה הישראלית באמצעות מנגנון המאפשר לכל מחזיק כרטיס אשראי לעגל לשקל הקרוב כל עסקה ובכך לתרום קצת ולשנות הרבה.

לקוחות Cal שבוחרים להצטרף לשירות 'עיגול לטובה', יכולים לעגל לשקל הקרוב כל עסקה שמבוצעת בכרטיס האשראי, וההפרש מועבר במלואו לתרומה ליעד הקרוב לליבם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פרקליטי "הדור החדש"

  כיצד היה ניתן למנוע את כשל ההגנה בתיק האונס המפורסם של ארצות הברית?

  פרקליטי "הדור החדש"

 • חקירה פלילית כלכלית– זה יכול לקרות גם לך

  השעה 5:30 בבוקר, הרגע התעוררת לצלצול השעון וגררת את עצמך למטבח להכין קפה. כשנשמעת פתאום דפיקה חזקה בדלת אתה ניגש ומציץ מבעד לעינית ומגלה ליד הדלת חמישה גברתנים. אתה מסובב את הידית והם פשוט פורצים פנימה.

  חקירה פלילית כלכלית– זה יכול לקרות גם לך

 • תמ"א 38 כמשל לשקיעת הבולדוזר הלאומי

  תמ"א 38 כמשל לשקיעת הבולדוזר הלאומי

 • DUN'S 100 2017 – דירוג ענף הרכב

  דירוג DUN'S 100 של ענף הרכב הישראלי בשנת 2016 משקף את אחת השנים החזקות בענף, שבה נרשם זינוק בהיקף ההכנסות, כמו גם בהשפעה של השחקנים הגדולים בתחום יבוא הרכב

  DUN'S 100 2017 – דירוג ענף הרכב