Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

הנפקת כרטיסי אשראי מסוג ויזה, דיינרס ומסטרקארד וסליקת המותגים ויזה, מסטרקארד, דיינרס וישראכרט, לצד פיתוח מוצרי אשראי חוץ בנקאיים

תמונה ראשית Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1979
תחום: הנפקת כרטיסי אשראי מסוג ויזה, דיינרס ומסטרקארד וסליקת המותגים ויזה, מסטרקארד, דיינרס וישראכרט, לצד פיתוח מוצרי אשראי חוץ בנקאיים
כתובת: רח' תפוצות ישראל 13, גבעתיים
טלפון: 03-5723572
פקס: 03-5723723
אתר החברה: http://www.cal-online.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דורון ספיר, Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

  דורון ספיר

  מנכ"ל

  Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

  לפרופיל המלא

  דורון ספיר
אייקון אודות

אודות Cal כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

חברת Cal עוסקת בהנפקה ובסליקת כרטיסי אשראי של המותגים המובילים בעולם: MasterCard, Visa ו-Club Diners (המשווק בלעדית ע"י Cal) ובהעמדת אשראי חוץ בנקאי ללקוחותיה. החל מ-2012 סולקת החברה גם את מותג ישראכרט. Cal מעסיקה למעלה מ-1,500 עובדים במשרדיה בגבעתיים, אשדוד ובמודיעין עילית, המעניקים פתרונות פיננסיים תוך שירות אדיב ומקצועי ליותר מ-2 מיליון לקוחות מחזיקי כרטיס אשראי ולעשרות אלפי בתי עסק.

החברה נמצאת בבעלות בנק דיסקונט (72%) והבינלאומי (28%).

 

מה שטוב בשבילי - חזון ופתרונות פיננסיים

Cal שואפת להגשים ללקוחותיה חלומות, צרכים ורצונות, בהנאה ובאחריות, בכל זמן ובכל מקום. בהתאם לחזון זה החברה מציעה ללקוחותיה מגוון כלים פיננסיים ומוצרי אשראי חוץ בנקאיים. בהתאם לתפיסה הניהולית הרואה את הלקוח במרכז, יושמה ב-Cal תשתית ארגונית ממוקדת לקוח, המעניקה טיפול ושירות מקצה לקצה בהתאם לסגמנט אליו משויך הלקוח.

 

מה שטוב בשבילי – ללקוחות פרטיים

החזון של Cal יחד עם תפיסת הלקוח במרכז ייצרו שפה תקשורתית, תחת הסלוגן: "Cal מה שטוב בשבילי", המאפשר פנייה ודיאלוג אישי בין החברה ללקוחותיה. בהמשך לכך, ומתוך ראיית הלקוח במרכז, שמה החברה דגש על פיתוח מוצרי אשראי והענקת שירותים שיאפשרו לכל לקוח למצוא את פתרון התשלום או המוצר המתאימים לצרכיו:

אפליקציית ארנק Cal4U – מאפשרת מגוון פעולות, שירותים ומידע ובהם: צפייה בחיובים ופירוט עסקות, לקיחת הלוואה, תשלום והטבות במגוון מסעדות, העברת כספים בין לקוחות Cal, הזמנת ההטבות של Cal, צ'אט עם נציג שירות אונליין ועוד.

צ'אט בוט  של Cal - מומחה פיננסי וירטואלי, המנהל שיחה אנושית עם לקוחותינו 24/7 ועוזר בפניות שונות בעולם הפיננסי.

שחזור קוד סודי באופן מידי – מאפשר ללקוח לקבל את הקוד הסודי של כרטיס האשראי באופן מידי דרך הטלפון, הנייד או אתר החברה.

חיוב חודשי קבוע - מאפשר ללקוח לקבוע מראש את הסכום בו יחויב מידי חודש, בהתאם להכנסותיו ולהוצאותיו הצפויות.

הלוואה מידית מותאמת אישית - מועברת ישירות לחשבון הבנק של הלקוח. ההלוואה יכולה להנתן כחלק ממסגרת האשראי הקיימת של הלקוח או בנוסף לה.

CalChoice - כרטיס המאפשר ללקוח גמישות מקסימלית בניהול התקציב שלו, תוך יכולת לבחור את סכום החיוב כל חודש מחדש.

 

מה שטוב בשבילי - הטבות ללקוח

כחלק מהמיקוד העסקי בלקוח, ובהתבסס על החזון המדבר על הגשמת רצונותיו, חברת Cal מציעה ללקוחותיה הטבות כל השנה:

חנות החוויות – אתר ההטבות החדש והמתקדם של Cal במגוון עולמות תוכן רחבים: אטרקציות, הצגות ילדים, ארוחות בוקר, היכלי תרבות ועוד.

חבילת הטבות לחו"ל – מתכנון הנסיעה ועד החזרה.

שוברים דיגיטליים – הטבות פנאי, בילויים ורשתות במחיר מיוחד ישירות מהאפליקציה.

ועוד מגוון הטבות אטרקטיביות, משתלמות ומשתנות לאורך כל השנה.

 

מה שטוב בשבילי – מגוון מועדוני לקוחות

Cal היא החברה המובילה את תחום מועדוני הלקוחות בישראל, ובהם:

Family365 – מועדון משותף ל-Cal, 'קלאב 365' ו'יינות ביתן', המעניק הטבות והחזרים כספיים על כל קניה ביינות ביתן ורשתות החברות בקואליציית 'קלאב 365'.

PowerCard - מעניק הטבות והחזרים כספיים על כל עסקה הנעשית בהום סנטר, ביתילי, מגה ספורט, אפריל, זר פור יו, טויס אר אס וברשתות נוספות.

You - מועדון המקנה הנחות ברשתות: מגה, דור אלון, אלונית ועוד.

Cal-H&O - מעניק החזר כספי והנחות קבועות ומשתנות על קניות ברשת H&O.

Miles & More של Cal - מאפשר צבירה אוטומטית של מיילים בלופטהנזה והחברות הבנות.

בנוסף, ל-Cal מועדונים וכרטיסים המותאמים לסגנון החיים של הלקוח: קרנות השוטרים, מועדון כוחות הביטחון, מועדון המורים, הייטקזון מועדון הסטודנטים ועוד.

Diners Club - מותג ייחודי המעניק למחזיקים בו מגוון הטבות קבועות מעולמות הקולינריה, התרבות, הפנאי והנופש, בנוסף למבצעים חודשיים משתנים במגוון בתי עסק ברחבי הארץ. לקוחות Diners Club נהנים מהטבות במגוון רחב של בתי קולנוע ברחבי הארץ, בכל ימות השבוע, כניסת לטרקליני VIP בעלות מופחתת בכל העולם ועוד.

FLY CARD - כרטיס האשראי מבית Diners Club, מועדון הנוסע המתמיד של אל-על ובשיתוף מועדון You - הכרטיס שהופך את הקניות שלך לטיסות. כל רכישה בכרטיס מזכה את הלקוח בנקודות הנוסע המתמיד ביחס המרה משתלם במיוחד.

Diners Extra  – הכרטיס שמחזיר עד 1,000 ₪ בשנה על חשבונות הבית והוצאות המשפחה. משלמים בכרטיס את החשבונות השוטפים והוצאות המשפחה וצוברים החזרים. ההחזר שנצבר ניתן למימוש במגוון של רשתות ובתי עסק באמצעות שובר דיגיטלי.

 

מה שטוב בשבילי - ללקוחות עסקיים

Cal מספקת ללקוחותיה העסקיים מעטפת שיווקית הכוללת מגוון פתרונות סליקה מתקדמים וחדשניים לבית העסק:

 • סליקה מהטלפון הנייד/טאבלט - באמצעות אפליקציית Cal-Pos ניתן לכבד כרטיסי אשראי באופן פשוט, בטוח ונוח מהטלפון הנייד/טאבלט בכל מקום ובכל זמן.
 • סליקה באינטרנט - הטמעה של דף תשלום מאובטח באתר בית העסק.
 • סליקה בבית העסק - עם מסוף מתקדם התומך בטכנולוגיית EMV ומאפשר לבצע עסקות בטוחות יותר, באמצעות הקלדת הקוד הסודי של כרטיס האשראי ע"י הלקוח.

פתרונות אשראי לבתי עסק

 • הלוואות אונליין - לראשונה בישראל, בעל עסק יכול לקחת הלוואה אונליין באתר Cal עסקים או באפליקציית Cal4Biz ולקבל אישור תוך 3 דקות.
 • קרדיט אונליין - זוכה פרס החדשנות 2017, נבחר למוצר השנה בקטגוריית שירותי ערך מוסף לעסקים. מאפשר לבעל העסק להקדים זיכוי אונליין באמצעות אפליקציית Cal4Biz או אתרCal עסקים.
 • כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לבתי עסק.
 • ניכיון עסקות כרטיסי אשראי - תזרים מזומנים משופר באמצעות הקדמת זיכויים של שוברי כרטיסי האשראי.

מה שטוב בשביל העובדים - לצמוח ביחד

הנהלת החברה רואה בהון האנושי נכס יקר ומשקיעה רבות בגיוס עובדים איכותיים שיהוו חלק מהתפתחות החברה ומהצלחתה. מנהלים רבים בחברה החלו את דרכם ב-Cal בתפקידים אחרים וצמחו בה לאורך זמן.

 

מה שטוב בשביל הקהילה

Cal מחויבת לנתינה לקהילה ושמה דגש רב על סיוע לאוכלוסיות חלשות ונזקקות. בתוך כך, מקפידה החברה לשלב משאבים ארגוניים לצד הקצאת משאבים כספיים למען הקהילה, ומשתפת את עובדיה ומנהליה בעשייה החברתית. בהתאם לחזון העסקי של החברה השם דגש על הגשמת חלומות, צרכים ורצונות הגו ב- Cal את הפרויקט 'לרצות ולחלום זה Cal' - תכנית הדגל של העשייה החברתית, שמטרתו הגשמת חלומותיהם וצרכיהם של ילדי עמותת 'ילדים בסיכוי', החיים בפנימיות ברחבי הארץ, חלקם ללא עורף משפחתי.

עיגול לטובה – עמותה הפועלת לשיפור החברה באמצעות מנגנון המאפשר לכל מחזיק כרטיס אשראי לעגל לשקל הקרוב כל עסקה ובכך לתרום קצת ולשנות הרבה.

כאל Cal לתת סיכוי - מיזם חברתי משותף עם עמותת 'ילדים בסיכוי', במסגרתו לקוחות Cal נהנים מהנחות בבתי עסק ותרומות מעוברות לעמותה כפועל יוצא מביצוע העסקאות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

  בגדת? לא הפסדת – גירושין ללא אשמה

 • DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים

  במסגרת פורום בכירי ענף המשפט בישראל, הציגה אפרת שגב, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של דן אנד ברדסטריט, נתונים אודות הענף ואת הדירוג של המשרדים הגדולים.

  DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים

 • ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

  נישומים רבים מבצעים טעות קריטית כבר בשלב הראשון עם קבלת שומה מרשות המיסים עליה הם מבקשים לחלוק.

  ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

 • זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?

  מבית מדרשו של משרד עו"ד קוהלי יצאה הלכה חדשה ומעניינית שניתנה ע"י כב' ביהמ"ש העליון לפיה זכות בלתי הדירה* הסתיימה ע"י פיצוי מחצית משווי הערכת שמאי שייבחן עלות בניית הנכס בלבד.

  זכות בלתי הדירה במקרקעין, האומנם?