DPS Israel

הנדסה וניהול פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: הנדסה וניהול פרויקטים
כתובת: חרמש 6, ת.ד 1342, באר טוביה
טלפון: 08-8600120
פקס: 08-9166653
אתר החברה: http://www.dpsgroupglobal.com/Israel
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי קרויטורו

  יוסי קרויטורו

  מנהל הפעילות בישראל

  DPS Israel

 • שלי דואק

  שלי דואק

  סמנכ"לית משאבי אנוש

  DPS Israel

 • גבריאל גולדין

  גבריאל גולדין

  סמנכ"ל פרויקטים

  DPS Israel

 • עופר רביב

  עופר רביב

  סמנכ"ל ניהול סיכונים ומצוינות תפעולית

  DPS Israel

אייקון אודות

אודות DPS Israel

חברת DPS Israel הינה חברה להנדסה וניהול פרויקטים מיסודה של קבוצת DPS הבינלאומית הפועלת ברחבי העולם למעלה מ-40 שנה ובסיסה נמצא בדבלין, אירלנד. קבוצת האם מתמחה בתחומי הפארמה,כימיה, פטרוכימיה, מזון ומשקאות,  ביוטכנולוגיה, שירותים לעסקים ו-semiconductors ובין השאר היא מפעילה סניפים בארה"ב, אירופה, המזרח הרחוק והמזרח התיכון. DPS Israel הוקמה בשנת 2014 ע"י ברק ניומן אשר ניהל אותה עד אמצע 2019 ובשורותיה עובדים למעלה מ-150 מהנדסים מתחומים מגוונים: הנדסת מכונות, כימיה, הנדסת חומרים, הנדסת חשמל, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת בניין, אדריכלות, רכש, לוגיסטיקה ועוד. בנוסף החברה מפעילה ספקים חיצוניים בפרויקטים שהדבר נדרש בהם. על לקוחות החברה נמנות חברות סמיקונדקטור מהמובילות בעולם, חברות ביופארם וטכנולוגיות רפואיות, חברות תשתיות, נפט גז ואנרגיה מקומיות וגלובאליות ועוד.

תרבות ארגונית בינלאומית

בהשראתה של DPS העולמית מאופיינת DPS Israel בתרבות ארגונית בינלאומית הבאה לידי ביטוי בשיטות עבודה ופרוצדורות מדויקות אשר פותחו במהלך השנים על ידי מומחי קבוצת האם. יתרונה הגדול של DPS Israel נעוץ בכך שמחד היא כפופה למתודולוגיות ונהלים אשר פותחו במהלך 40 שנות פעילות הקבוצה והוכחו בהצלחה בכל רחבי העולם, ומאידך שהיא בעלת מסוגלות להתאים עצמה למנטאליות השוק המקומי ולשיטות העבודה המקובלות בו. שילוב גורמים זה מביא את החברה לזמני תגובה מהירים ולגמישות מחשבתית וביצועית לטובת לקוחותיה.

סל השירותים

תחומי עיסוקה העיקריים של החברה הינם ייעוץ הנדסי, ניהול פרויקטים ובניה, ייעוץ ושירותים טכניים, חוזים, הסמכה, הכשרה ואימות וכן מיקור חוץ. החברה מספקת שירותי ניהול פרויקטים הנדסיים במודלים חדשניים המעלים משמעותית את יכולות החיזוי להצלחת הפרויקט ועמידה ביעדים. כמו כן, החברה מעניקה ללקוחותיה ערכים מוספים בתחום התכנון האסטרטגי והטקטי, בבקרת סיכונים ושינויים, בניהול שרשרת ערך ואספקה ובמגוון שירותים משלימים (לוגיסטיקה, ניהול קבלני משנה, בטיחות ועוד), ובשירותי מיקור חוץ במגוון משרות הנדסיות.

פעילותה של החברה מבוססת על עקרונות של דינמיות, עשייה בלתי נלאית, מציאת פיתרונות אופטימאליים עבור הלקוחות ואג'יליות מחשבתית וביצועית. כמו כן, החברה מבינה לעומק את צרכי לקוחותיה והדבר גורם לכך שהן ב-DPS העולמית והן ב-DPS Israelי85% מהלקוחות הם לקוחות חוזרים. עיקרון מהותי נוסף בפעילות החברה נוגע ליחסי האנוש שלה – החברה מאמינה כי היא עובדת עם הלקוחות ולא בשבילם ומספקת עבור כל פרויקט את כח האדם הנכון והמדויק אשר ילווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

פרויקטים בולטים

החברה עוסקת כיום במגוון רחב של פרויקטים ועל הבולטים שבהם ניתן לציין את פרויקט התקנת מכונות בחברת semiconductors גדולה ומובילה עולמית, מיזמי ייעול צריכת אנרגיה ברשתות קמעונאיות שונות, מיזמי הקמת מתקני אנרגיה סולארית בארץ ובעולם, הקמת מפעלים וקווי ייצור לתעשיות הביטחוניות בארץ ובעולם, ייעוץ כלכלי ותפעולי לחברות פארמה, ועוד.

הנהלת החברה

יוסי קרויטורו, מנהל הפעילות בישראל - יוסי נכנס השנה לתפקידו והוא בעל רקורד ניהולי עשיר מעולמות התעשייה והניהול.הוא בעל התמחות ארוכת שנים בתכנון אסטרטגי של מפעלים וקווי ייצור ובין היתר עבד באינטל כמנהל צוות בארה"ב וכמנהל תפ"י גלובאלי של חברות אגרו כימיה גדולות. יוסי בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול ממכללת ספיר ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

ברק ניומן, מנהל פעילות, אסיה - בשנת 2014 הקים ופיתח ברק את פעילות חברת DPS Israel לאחר שעבד שנה בחברת האם באירלנד.

ברק שהינו יזם ומנכ"ל חברות משנת 2004 שם דגש עיקרי על בטיחות בעולם הבניה והפרויקטים, יעילות אירגונית ורווחת העובדים, כאשר הצרכים והאינטרסים של הלקוחות נמצאים במוקד השרות. ברק הינו מנהל עם 20 שנות ניסיון בניהול בכיר, ניהול מערכות מורכבות ומגה פרויקטים הן בארץ ובעולם ומכהן כיום כנשיא DPS Asia ומחלק את זמנו בין ישראל ואסיה.

גבריאל גולדין, סמנכ"ל פרויקטים - מכהן בתפקידו מזה 4 שנים. הוא אחראי על מתודולוגיית ניהול הפרויקטים של החברה ומנהל פרויקט בהיקף של מעל מיליארד שקל. בעברו שימש כמנהל הנדסה וייצור בחברת אינטל. גבריאל בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. הוא השתחרר בדרגת סגן אלוף לאחר שרות של 23 שנה, רובן ביחידה 8200, בתפקידים טכנולוגיים, מבצעיים ופיקודיים.

עפר רביב, סמנכ"ל ניהול סיכונים ומצוינות תפעולית - מכהן בתפקידו מזה 3 שנים. אחראי על קבוצת התכנון, ניהול השינויים והסיכונים והמצוינות התפעולית בחברה, המנהלת פרויקטים בהיקפים מהגדולים במשק הישראלי. לעופר תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת נורת'איסטרן וכן תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

בעברו שימש כמנכ"ל, סמנכ"ל שיווק, מכירות ופיתוח עסקי בחברות היי טק גדולות ובחברות הזנק.

שלי דואק, M.A סמנכ"לית משאבי אנוש - שותפה בהקמת פעילות החברה ומובילה בה את תחום ניהול משאבי אנוש, לרבות ניהול משימות של רווחה, גיוס ופיתוח עובדים תוך כדי התמודדות עם קשיי גיוס מאסיביים של מהנדסים ופיתוח פתרונות גיוס יצירתיים. בעבר כיהנה כמנכ"לית לשכת המסחר ישראל אפריקה ובעלת ניסיון עשיר בהקמה וניהול במגוון תחומים בתפקידים ניהוליים בחברות מקומיות וגלובליות.

תרומה לקהילה

DPS Israel היא ספונסרית של ארגון תלפד, ארגון ללא כוונות רווח שנוסד ב-1948 במטרה לסייע בקליטתם בישראל של עולים מדרום אפריקה ואוסטרליה. תלפד מפעילה מגוון של תוכניות חברתיות עבור הקהילה הדרום אפריקאית בפרט והחברה הישראלית ככלל. בהנהגת ברק ניומן החברה נתנה חסות כתרומה לקהילה למרוץ הביוספרי "סובב עמק" והחל משנת 2018 החברה תורמת לקרן מלגות הסטודנטים של התאחדות עולי דרום אפריקה. החברה ממוקמת באזור התעשיה באר טוביה כאשר רוב עובדי החברה גרים בנגב וישנו נסיון ומאמץ מודע במתן העדפה לספקים מהמרחב הדרומי שהחברה גאה להיות חלק ממנו.

חזון החברה

אנו פועלים בסביבה של שווקים המשתנים באופן תדיר ולכן בערכי הליבה והקוד הגנטי שלנו ישנם תכונות וערכים כגון מצוינות, דינמיות, הסתגלות, אמינות ואנושיות.

כחברה צעירה ודינמית שמה לה DPS Israel כמטרה להגדיל את נוכחותה בארץ תוך הגדלת כמות ומגוון לקוחותיה בשוק המקומי.

החזון שלנו מאפשר לארגונים והחברות שעובדים אתנו להשיג דברים בלתי רגילים באמצעות עבודה קשה, התמדה, גמישות והקפדה על כל הפרטים הקטנים והגדולים על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר. 

השאיפה, התשוקה ורוח היזמות הבסיסית שלנו מניעה אותנו לחפש את התשובות הטובות ביותר לאתגרים שעומדים בפנינו. אנחנו שואפים להיות ארגון גמיש ומגיב המשתמש בתכונות אלו למצוא אפשרויות חדשות  ולסייע ללקוחות לממש את הפוטנציאל שלהם.  לאור התשוקה הזו אנחנו עובדים במלוא הכוח בכדי לזכות בפרויקטים חדשים בתחום ההנדסה בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN'S 100 מדרג זו השנה ה־17 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 45 תחומי פעילות. בשנה החולפת, שאופיינה בשינויים רגולטוריים ושינויי חקיקה תכופים, נוספו לדירוג תחומי האזרחות, ההגירה ותחום הרגולציה שקיבל נפח משמעותי בעקבות משבר הקורונה

  מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

 • אתגר הבנייה התת–קרקעית

  המדינה מכירה בעובדה כי לא תהיה ברירה אלא להגדיל את המרחב התת קרקעי, ולחייב יזמים להוריד מתחת לקרקע שימושים רבים ככל האפשר

  אתגר הבנייה התת–קרקעית

 • לבחור את היזם הנכון

  בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי עצום של אנשים המגדירים עצמם כיזמי התחדשות עירונית. אלו משכנעים דיירים בתמורות הגבוהות שיוכלו להשיג עבורם וחותמים על חוזים כאשר אין להם כמעט רקע מקצועי בבניה. מקרים אלו מסתיימים לא אחת בפשיטות רגל ועוגמת נפש רבה לדיירים, ועל כן מומלץ מאוד לפנות לחברות יזמות מוכרות וידועות, ובמיוחד כאלו הפועלות גם כקבלניות ביצוע

  לבחור את היזם הנכון

 • גישורים – חובת ההתחדשות

  הצגת פרקטיקה גישורית המיישמת גישה מעודכנת להתנהלות הליכי הגישור בכלל ובתיקי נזיקין בפרט

  גישורים – חובת ההתחדשות