אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013
תחום: פינטק
כתובת: יהודה הלוי 23, תל אביב יפו
טלפון: 03-944-8087
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.fundbox.com
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פראשנט פלוריה, Fundbox

  פראשנט פלוריה

  CEO

  Fundbox

 • אייל שנער, Fundbox

  אייל שנער

  Executive Chairman Co-Founder

  Fundbox

 • דרור יוסף, Fundbox

  דרור יוסף

  GM & Chief Data Officer

  Fundbox

  לפרופיל המלא

  דרור יוסף
 • ג׳ניה מדבדב, Fundbox

  ג׳ניה מדבדב

  VP People

  Fundbox

 • דימה ברוסלבסקי, Fundbox

  דימה ברוסלבסקי

  VP R&D

  Fundbox

 • נועם גרבינסקי, Fundbox

  נועם גרבינסקי

  VP Risk

  Fundbox

 • עומר בן בסט, Fundbox

  עומר בן בסט

  VP Product

  Fundbox

מייסדים

  אייל שנער
  תומר מיכאלי
  יובל אריאב
אייקון אודות

אודות Fundbox

חברת פאנדבוקס (Fundbox) הינה חברת פינטק אשר הוקמה בשנת 2013 על ידי המייסדים השותפים אייל שנער, תומר מיכאלי ויובל אריאב. החברה הקימה את רשת התשלומים והאשראי בין עסקים (B2B) הראשונה בעולם, באמצעותה היא מספקת פתרונות אשראי ותשלומים לעסקים קטנים בארה"ב. לחברה שלושה משרדים: בתל אביב (מרכז מו"פ), סן פרנסיסקו (מטה ניהולי) ודאלאס טקסס. היא מונה כ-270 עובדים, 60% מהם עוסקים בתחומי המו"פ והדאטה-סיינס. עד היום גייסה החברה 326 מיליון דולר כאשר בין המשקיעות העיקריות הן קרנות ההון סיכון: Khosla Ventures, General Catalyst ,Spark Capital. 

עוזרים לאלפי עסקים קטנים לצמוח

מייסדי החברה השכילו להבין כי עסקים קטנים זקוקים כיום יותר מתמיד לחלופה נגישה ויעילה להלוואות הגישור המסורבלות והמתישות המוצעות להם על ידי המערכת הבנקאית בארה"ב. אלו מונעות מעסקים רבים לממש הזדמנויות כלכליות, להתפתח ולצמוח. מטרת החברה הינה למקסם את הפוטנציאל העסקי של עסקים אלה באמצעות קבלת גישה  קלה לאשראי, ויכולת לבצע ולקבל תשלומים במהירות ופשטות. חברת Fundbox עושה מהפכה של ממש בשוק העסקי בארה"ב כאשר היא הופכת את עסקאות ה-B2B לפשוטות, נוחות, קלות לשימוש, שקופות ומהירות יותר, כשם שעשו חברות האשראי במישור המסחרי-צרכני.  

חוויית משתמש אופטימלית

חברת Fundbox שחרטה על דגלה לספק שירות מהיר ויעיל הרבה יותר, שמה דגש רב על חווית משתמש קלה וידידותית לתפעול. כך, פניית הלקוחות נעשית בצורה דיגיטלית והחברה מעבדת את נתוני הלקוחות  באמצעות אלגוריתם משוכלל שאוסף נקודות מידע רבות על העסק. במידה והעסק עומד ברמות הסיכון שהציבה החברה, בעל העסק מקבל הודעה בתוך כדקה בממוצע שמבשרת לו כי הוא זכאי לקבלת סכום האשראי המאושר בהתאם לקריטריונים מוגדרים. האלגוריתם המשוכלל של החברה לא רק מאפשר קבלת החלטות בנוגע למתן אשראי בנקאי באופן אוטומטי לחלוטין ובזמן קצר להפליא, אלא גם עושה זאת באופן מדויק ורווחי.

דאטה סיינס ולמידת מכונה בשירות העסקים

החברה ממנפת את מהפכת המידע על ידי שימוש במודלים מתקדמים מסוג AI וטכנולוגיות מתקדמות אחרות לשם הערכת איתנות פיננסית של עסקים קטנים באופן אוטומטי לחלוטין ובזמן קצר. כמו כן, החברה משתמשת בלמידת מכונה בשביל לשפר את חוויות המשתמש ואת המוצר ותהליכי השיווק.

תשלומים און ליין בין עסקים

החברה השיקה רשת תשלומים הנותנת מענה לצורכי תשלום ואשראי בעולם התשלומים בין עסקים (B2B). שוק זה מגלגל מעל 4 טריליון דולר בארה"ב לבדה והוא לא קיבל עד היום מענה הולם, וסבל מבעיות רבות בכל הנוגע לגישור על תנאי תשלום, ואופן דרישת וקבלת התשלום 

חברה עם ראייה חברתית מובהקת

מטרתן של פתרונות החברה היא לסייע לעסקים קטנים ובינוניים להצליח ולצמוח ללא מכשולים מימוניים המעכבים את התפתחותם. ערכי הליבה המאפיינים את Fundbox עוד מתחילת הדרך הם חדשנות, מהירות ושקיפות, ושמירה על תרבות ארגונית המתבטאת בעזרה שהעובדים מעניקים האחד לשני במטרה להצליח במשימה המשותפת.

משרתים עשרות אלפי לקוחות ברגע נתון

לחברה שלושה פלחי לקוחות עיקריים: פלטפורמות המעוניינות לספק שירותי אשראי ותשלום בין עסקים כחלק אינטגרלי ממשקי העבודה שהן מציעות, ספקים המחפשים להשתמש ב-Fundbox כתחליף למימון האשראי המסחרי שהם מציעים, ועסקים קטנים הזקוקים לקו אשראי לשם ניהול תזרים המזומנים שלהם. לחברה יש כיום עשרות אלפי לקוחות מרוצים בארה"ב כאשר השוק הפוטנציאלי הוא עצום.

מפתחים את הדור הבא של ההייטק הישראלי

החברה לוקחת חלק בשיתופי פעולה שנועדו לקדם תלמידים וסטודנטים (בעיקר מאוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית והמרכז הבין תחומי בהרצליה) הלומדים את מקצועות ההייטק. בין יתר פעילויותיה בתחום הזה היא מארחת קבוצות סטודנטים ותלמידים במעבדת המחקר והפיתוח שלה בתל אביב וכן חושפת תלמידים לעולמות ההייטק והפינטק ואפשרויות התעסוקה הנרחבות שבהם. עובדי החברה אף משמשים כמנטורים לסטודנטים ותלמידי תיכון בפרויקטים שונים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך