G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

עריכת דין בתחומי קנין רוחני, פטנטים וליטיגציה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2010
תחום: עריכת דין בתחומי קנין רוחני, פטנטים וליטיגציה
כתובת: בית ש.א.פ., קומה 21, רח' היצירה 3, רמת גן 5252141
טלפון: 03-7774777
פקס: 03-7774770
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ga-adv.com/he
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זיו גלסברג

  עו"ד ועו"פ זיו גלסברג

  שותף

  G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

  עוד על זיו גלסברג

  זיו גלסברג
 • נדב אפלבאום

  עו"ד נדב אפלבאום

  שותף

  G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

  עוד על נדב אפלבאום

  נדב אפלבאום

עורכי דין

  טלי גת-פליק עו"ד ועו"פ
  ליהי אשכנזי עו"ד
  רן תואר עו"ד
  חנא עודה עו"ד
  נטלי מח'ול עו"פ
  איתי כץ-כפיר עו"פ
  לילך דנציג עו"פ
אייקון אודות

אודות G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' הוא משרד בוטיק המתמחה בקניין רוחני, ברישום פטנטים ועריכת בקשות לפטנט, רישום סימני מסחר ומדגמים, ובייצוג בסכסוכים מורכבים - ניהול תביעות בגין הפרות פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים, וגזל סודות מסחריים. השילוב בין שירות מקצועי, יסודי ומצטיין, לבין ההבנה הטכנולוגית המעמיקה בכלל ובתחום ההיי טק בפרט, מאפשרים למשרד לספק ערך מוסף ייחודי ללקוחותיו, ולאתר עבורם את הפתרונות האופטימליים ביותר לצרכיהם.

המשרד מוכר בזכות מצוינותו המקצועית בניהול הליכים בפני ערכאות שיפוטיות בענפי משפט מגוונים, תוך ראיה אסטרטגית רחבה שנועדה להגשים את מטרות לקוחותיו. המשרד נמצא בקשר מתמיד עם משרדי פטנטים, עורכי דין ועורכי פטנטים זרים, תוך התעדכנות תדירה בחידושים בחוק מחד, וחיבור לשורשי הטכנולוגיה ולהתפתחויות היומיומיות בה מאידך. משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מוכר על ידי מספר רב של דירוגים - הן מקומיים והן בינלאומיים - כאחד המשרדים הבולטים בישראל בתחום הקניין הרוחני בכלל ופטנטים בפרט.

בין היתר גאה משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' להיכלל במדריך היוקרתי של Chambers and Partners לשנת 2021 כמשרד מוביל בתחום הקניין הרוחני; משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' דורג על ידי הדירוג הבינלאומי היוקרתי 500 The Legal כאחד ממשרדי הקניין הרוחני הטובים בישראל, בפרט בתחומי הפטנטים, סימני מסחר, וליטיגצית קניין רוחני לשנת 2021; מגזין IP STARS דירג את משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות', כאחד מהמשרדים הבולטים בישראל לשנת 2021 בניהול סכסוכי פטנטים; מדריך הדירוג הבינלאומי 1000 IAM Patent לשנת 2021 דירג את משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' כמשרד מוביל בליטיגציה של פטנטים; משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' אף נכלל ברשימת המשרדים הבולטים בתחום הקניין הרוחני (Patent Prosecution) לשנת 2021, כמו גם ברשימת המשרדים הידועים בתחום הקניין הרוחני – ליטיגציה, לפי הדירוג "100 Dun's"; משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' דורג על ידי מדריך BDI Code לשנת 2020 בדרגת האיכות הגבוהה ביותר בין משרדי הבוטיק בתחום הקניין הרוחני בישראל ואף דורג בדירוג עורכי הפטנטים.

ידע, יישום ושירותיות

המשרד נמצא במעקב תמידי אחר כל ההתפתחויות בדין ובטכנולוגיה, ומחויב להמשיך ללמוד ולהתפתח על בסיס יומי. צוות המשרד מקפיד לבחון כל מסמך בקריאה ביקורתית, וזאת מתוך הבנה כי מצבם הנוכחי של הדין והטכנולוגיה נתונים לשינויים מתמידים ואין לקחתם כמובנים מאליהם. המשרד מאמין כי רק יישום מקצועי של הידע, שנרכש במאמץ מכוון, מאפשר השגת תוצאות מיטביות עבור לקוחות המשרד. צוות המשרד מקפיד להעניק לכל לקוח שירות אישי צמוד, תוך עמידה בזמנים ותקציב מוגדרים מראש, וכאשר מטרותיו הסופיות של הלקוח ניצבות תמיד לנגד עיניו.

תחומי התמחות

קניין רוחני – תחום המשפט העוסק בזכויות לא מוחשיות, המכונה "קניין רוחני", מהווה את ליבת פעילות המשרד.

המשרד מציע מגוון שירותים בתחום זה, כגון טיפול בפטנטים, לרבות עריכה, הגשה ומתן חוות דעת שונות; הגשת סימני מסחר ומדגמים בישראל ומחוצה לה; ניהול ופיתוח של תיקי קניין רוחני; ניהול סכסוכים קשורי קניין רוחני בישראל, לרבות הפרת זכויות יוצרים, הפרת סודות מסחריים, אכיפת זכויות רשומות (פטנטים, סימני מסחר ומדגמים) והתנגדות לרישום של סימני מסחר; סכסוכים הנוגעים לשמות מתחם באינטרנט (Domain name) (UDRP IL-DRP); ניהול מו"מ וניסוח הסכמים לרישיונות מכוח קניין רוחני וייעוץ לגבי שימוש מותר בתוכנות בעלות רישיון קוד פתוח ורישיונות לא מסחריים ייחודיים אחרים (Creative Commons).

המשרד מבצע רישום של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בישראל ובכל העולם, ואף פועל לאכיפת ההגנה על נכסי הקניין הרוחני בישראל ואף מחוצה לה באמצעות עמיתים זרים. המשרד פועל לסייע לזיהוי ההגנה הטובה ביותר העומדת לרשות לקוחותיו, לצורך הגנה על ליבת הקניין הרוחני שלהם, לשם השגת נכסי הקניין הרוחני וזאת מתוך תכנון זהיר וקפדני.

פטנטים - במשרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מאמינים כי תחום הפטנטים מחייב הן הבנה טכנולוגית מעמיקה והן תפיסה רחבה של כלי משפטי ייחודי זה, לרבות הצרכים הייחודיים והמשתנים במהלך חיי הפטנט והטכנולוגיה.

לפיכך, שומר המשרד על רמת מומחיות גבוהה ופועל להבנת הטכנולוגיה הייחודית של כל אחד מלקוחותיו, תוך בחינה מתמידה של צרכיהם, ותוך שימוש במגוון הכלים והידע המשפטי הקיים. המשרד מסייע ללקוחותיו במגוון דרכים, בהן עריכת בקשות לפטנט והגשתן ברשויות פטנטים שונות בעולם; ניהול הליכי בחינת פטנט (prosecution) מול רשות הפטנטים הישראלית ורשויות פטנטים זרות; ניהול ופיתוח פורטפוליו פטנטים; ניהול סכסוכים משפטיים ביחס לפטנטים לרבות: התנגדויות למתן פטנטים, בקשות לביטול פטנטים ואכיפה מול מפרים; ניהול סכסוכים משפטיים ביחס לזכויות ממציאים בפטנט וכתיבת חוות דעת משפטיות, לרבות בעניין חופש פעולה (Freedom to Operate), תקפות פטנט והפרת פטנט.

רישום סימני מסחר - ב–G&A גלסברג, אפלבאום ושות' פועלים להבנת צרכיו המסחריים והמיתוגים של הלקוח בשוק המסוים בו הוא פועל. הבנה זו ושיתוף פעולה צמוד עם הלקוח, מאפשרים למשרד לזהות את המותגים שעליהם יש ללקוח אינטרס מהותי להגן, הן בארץ והן בחו"ל. זיהוי זה, בשילוב עם הבנה מעמיקה של החוק והאפשרויות שהוא מעניק, מאפשר למשרד לבנות עבור לקוחותיו אסטרטגיית הגנה בתחום סימני המסחר. לבסוף, ככל שסימן זה מופר, המשרד עומד לצד הלקוח במסגרת הליכי האכיפה.

ליטיגציה - משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מאמין שניהול עניינו של הלקוח בבית המשפט הינו אמנות מורכבת הדורשת שליטה בדין, כמו גם הבנה פרקטית של דקויות ההליכים. המשרד מתגאה בהבנה מעמיקה של החוק וההלכות, כמו גם התפיסות התיאורטיות עליהן הן מתבססות, ולשם כך עוסקים אנשי הצוות במעקב ולימוד הדין וחידושיו באופן קבוע.

המשרד סבור כי חיבור התיאוריה עם הצרכים הפרקטיים של הלקוח ועם עולם המעשה של ניהול ההליכים מהווים את המפתח לניהול ההליך בצורה המיטבית.

השותפים

עו"ד ועו"פ זיו גלסברג - עורך הדין (ישראל, ניו יורק) ועורך הפטנטים זיו גלסברג מנהל את מחלקת רישום הקניין הרוחני של המשרד, אשר מטפלת ברישום ובייעוץ של זכויות קניין רוחני, דוגמת פטנטים, מדגמים וסימני מסחר, בישראל ובעולם. זיו הינו בעל תארים ראשונים במשפטים, בכלכלה ובמדעי המחשב (כולם בהצטיינות) והוא בעל ניסיון בתעשיית ההייטק בישראל. זיו הינו ממציא של תשע אמצאות שזכו להגנה פטנטית ברחבי העולם והוא פירסם מספר רב של מאמרים בתחום מדעי המחשב. מדריכי הדירוג הבינלאומיים מדרגים את זיו כאחד מעורכי הדין הטובים בישראל בתחומי הקניין הרוחני והפטנטים. המדריך היוקרתי של Chambers and Partners לשנת 2021 מציין את זיו באופן אישי בין אנשי המקצוע הטובים בישראל הן בין עורכי הדין הטובים בתחום הקניין הרוחני בישראל והן בין עורכי הפטנטים. בדומה, דירוג 500 Legal ציין את זיו כאחד מעורכי הדין המומלצים בתחום הקניין הרוחני בישראל, וזאת במסגרת הדירוג של שנת 2021. מדריך הדירוג הבינלאומי 1000 IAM Patent לשנת 2021 ממליץ על זיו בתחום עריכת הפטנטים וליטיגצית פטנטים.

עו"ד נדב אפלבאום - עו"ד נדב אפלבאום עומד בראש מחלקת הליטיגציה, העוסקת בייצוגם של לקוחות המשרד במסגרת סכסוכים משפטיים בדגש על קניין רוחני. נדב הינו בעל תואר ראשון במשפטים ובפסיכולוגיה והוא מעביר קורסים והרצאות בתחומי המשפט והליטיגציה באופן תדיר, לרבות במסגרות הכשרות של לשכת עורכי הדין. לשם בניית אסטרטגיה אפקטיבית לכל לקוח, נדב משלב במסגרת עבודתו הן את כישוריו כמשפטן, הן את ניסיונו כחוקר והן את הרקע האקדמי שלו בתחום הפסיכולוגיה שלו. נדב מתמחה בהופעות בפני ערכאות משפטיות בתיקים מכל הסוגים ובפרט בתיקים מורכבים מן הבחינה המשפטית.

מדריך הדירוג הבינלאומי 1000 IAM Patent לשנת 2021 ממליץ על נדב בתחום ליטיגצית פטנטים; מדריך הדירוג הבינלאומי 1000 IAM Patent לשנת 2021 ממליץ על נדב בתחום ליטיגצית פטנטים; דירוג 500 Legal ציין את נדב כאחד מעורכי הדין המומלצים בתחום הקניין הרוחני בישראל, וזאת במסגרת הדירוג של שנת 2021.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה