G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

עריכת דין בתחומי קנין רוחני, פטנטים וליטיגציה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2010
תחום: עריכת דין בתחומי קנין רוחני, פטנטים וליטיגציה
כתובת: בית ש.א.פ., קומה 21, רח' היצירה 3, רמת גן 5252141
טלפון: 03-7774777
פקס: 03-7774770
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ga-adv.com/he
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זיו גלסברג

  עו"ד ועו"פ זיו גלסברג

  שותף

  G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

  עוד על זיו גלסברג

  זיו גלסברג
 • נדב אפלבאום

  עו"ד נדב אפלבאום

  שותף

  G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

  עוד על נדב אפלבאום

  נדב אפלבאום

עורכי דין

  טלי גת-פליק עו"ד ועו"פ
  ליהי אשכנזי עו"ד
  רן תואר עו"ד
  חנא עודה עו"ד
  נטלי מח'ול עו"פ
  איתי כץ-כפיר עו"פ
  לילך דנציג עו"פ
אייקון אודות

אודות G&A גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין ופטנטים

אחד ממובילי תחום הקניין הרוחני, משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' הוא משרד בוטיק הנהנה מאמון רב, מציע ניסיון עשיר ומתמחה ברישום וליטיגציה של קניין רוחני. המשרד צבר מוניטין ככוח מהותי בתחום, בזכות השילוב הנדיר שבין שירות מקצועי, יסודי ומצטיין, לבין ההבנה הטכנולוגית המעמיקה בכלל ובתחום ההיי טק בפרט, ומספק ללקוחותיו פתרונות המותאמים באופן אישי, אסטרטגיית קניין רוחני התפורה לכל לקוח, ערך מוסף ופתרונות מיטביים בכל תיק.
G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מוכר בזכות מצוינותו המקצועית, מעודכן בכל עת בכל השינויים וההתפתחויות המשפטיים והטכנולוגיים ומציע ללקוחותיו שירות מקיף והוליסטי, תוך קשר מתמיד עם משרדי פטנטים, עורכי דין ועורכי פטנטים זרים, עימם בנה המשרד קשר קרוב.
משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות', הנהנה ממוניטין ראשון במעלה, מוכר על ידי מספר רב של דירוגים, הן מקומיים והן בינלאומיים, כמשרד בולט בתחום הקניין הרוחני בכלל ופטנטים בפרט, לרבות Legal500, Chambers & Partners, IP Stars, IAM Patent1000, Dun's100 ו-BDI Code.

תחום הנמצא בשינוי מתמיד

מכיוון שתחום הקניין הרוחני משמעותי ביותר לממציאים, חברות הזנק ועסקים בוגרים, ערך הקניין הרוחני של חברות הפך לקריטי מתמיד. לאור השינוי המתמיד של תחומי המשפט והטכנולוגיה, הצוות המקצועי שלנו עוקב מקרוב אחר כל התפתחות משפטית וטכנולוגית, מיישם את הידע ביסודיות בכל מסמך נדרש, ואינו משאיר אבן בלתי הפוכה עבור לקוחותיו. המשרד מאמין כי רק יישום מקצועי של הידע, שנרכש במאמץ מכוון, מאפשר השגת תוצאות מיטביות עבור לקוחות המשרד. צוות המשרד מקפיד להעניק לכל לקוח שירות אישי צמוד, תוך עמידה בזמנים ותקציב מוגדרים מראש, כאשר מטרותיו הסופיות של הלקוח ניצבות תמיד לנגד עיניו.

תחומי התמחות

קניין רוחני – חברות מובילות רבות, חברות הזנק וממציאים הנמצאים בחוד החנית של תחומם פונים למשרד זה שנים רבות, לאור הטווח הרחב וההבנה המעמיקה של תחומי הקניין הרוחני, טיפול בפטנטים, הגשת סימני מסחר ומדגמים בישראל ומחוצה לה ואכיפה של הגנת קניין רוחני בישראל ומעבר לים באמצעות עמיתים מחו"ל, ניהול ופיתוח תיקי קניין רוחני, ניהול סכסוכים קשורי קניין רוחני בישראל, לרבות הפרת זכויות יוצרים, הפרת סודות מסחריים, התנגדות לרישום של סימני מסחר וסכסוכים הנוגעים לשמות מתחם באינטרנט (Domain name) (UDRP IL-DRP). אנו מנהלים מו"מ וניסוח הסכמים לרישיונות מכוח קניין רוחני וייעוץ לגבי שימוש מותר בתוכנות בעלות רישיון קוד פתוח ורישיונות לא מסחריים ייחודיים אחרים (Creative Commons).

פטנטים - תחום הפטנטים מחייב הן הבנה טכנולוגית מעמיקה והן תפיסה רחבה של כלי משפטי ייחודי זה, לרבות הצרכים הייחודיים והמשתנים במהלך חיי הפטנט והטכנולוגיה. לצוות המומחים במשרד ניסיון משפטי, מדעי ואקדמי עשיר, המאפשר לתפוס את כל הדקויות להבנת הטכנולוגיה הייחודית של כל אחד מלקוחותיו, ולסייע ללקוחותיו במגוון דרכים, בהן עריכת בקשות לפטנט והגשתן ברשויות פטנטים שונות בעולם; ניהול הליכי בחינת פטנט (prosecution) מול רשות הפטנטים הישראלית ורשויות פטנטים זרות; ניהול ופיתוח פורטפוליו פטנטים; ניהול סכסוכים משפטיים ביחס לפטנטים לרבות: התנגדויות למתן פטנטים, בקשות לביטול פטנטים ואכיפה מול מפרים; ניהול סכסוכים משפטיים ביחס לזכויות ממציאים בפטנט וכתיבת חוות דעת משפטיות, לרבות בעניין חופש פעולה (Freedom to Operate), תקפות פטנט והפרת פטנט.

רישום סימני מסחר – לאחר שצוות המשרד למד את התמונה המלאה של צרכיו המסחריים והמיתוגים של הלקוח ומטרותיו, אנו מזהים, ביחד עם הלקוח, את המותגים שעליהם יש ללקוח אינטרס מהותי להגן, הן בארץ והן בחו"ל, וכך מתאפשר למשרד לבנות עבור לקוחותיו אסטרטגיית הגנה לרישום, הגנת ואכיפת סימני המסחר שלהם.

ליטיגציה - משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מאמין שניהול עניינו של הלקוח בבית המשפט הינו אמנות מורכבת הדורשת הכרות אינטימית עם החוק ותפיסה מעמיקה של דקויות ההליכים המשפטיים. ההצלחות המוכחות שלנו ביישוב סכסוכים מורכבים בתחום הפטנטים, סימני המסחר או זכויות היוצרים, אמצאות שירות עובדים וסוגים רבים אחרים, דורשת את אמונן של החברות המובילות בעולם בתחום הטכנולוגיה, הנמצאות בחוד החנית של התחום. בעוד אנו שומרים על מחויבותנו המוחלטת להשגת התוצאות המיטביות עבור לקוחותינו, אנו גם תמיד ממקמים במרכז את הדרישות המעשיות והמטרות המסחריות של לקוחותינו.

השותפים

עו"ד ועו"פ זיו גלסברג - עורך הדין (ישראל, ניו יורק) ועורך הפטנטים זיו גלסברג מנהל את מחלקת הפטנטים במשרד. זיו הינו בעל תארים ראשונים במשפטים, בכלכלה ובמדעי המחשב (כולם בהצטיינות) והוא בעל ניסיון בתעשיית ההייטק בישראל. זיו פירסם מספר רב של מאמרים בתחום מדעי המחשב, והוא ממציא של עשר אמצאות שזכו להגנה פטנטית, ולכן מבין ומזדהה באופן אינסטינקטיבי עם רבים מלקוחות המשרד. Chambers Global מתאר את זיו כעו"ד קניין רוחני מצוין, שתמיד משיא עצות טובות בנושאי טכנולוגיה, כמו גם בנושא התהליך. בנוסף ל-Chambers Global, זיו מדורג כאחד מעורכי הדין המומלצים בתחום הקניין הרוחני בישראל גם על ידי דירוג 500 Legal, IAM Patent ורבים אחרים.

עו"ד נדב אפלבאום - עו"ד נדב אפלבאום עומד בראש מחלקת הליטיגציה של המשרד, כמו גם בתחום סימני המסחר והעיצוב, המייצגים את לקוחות המשרד במסגרת סכסוכים משפטיים. נדב הינו בעל תואר ראשון במשפטים ובפסיכולוגיה והוא מעביר קורסים והרצאות בתחומי המשפט והליטיגציה באופן תדיר, לרבות במסגרות הכשרות של לשכת עורכי הדין. לשם בניית אסטרטגיה אפקטיבית לכל לקוח, נדב משלב במסגרת עבודתו הן את כישוריו כמשפטן, הן את ניסיונו כחוקר והן את הרקע האקדמי שלו בתחום הפסיכולוגיה. נדב מתואר כמקצועי ביותר, נעים הליכות ויעיל על ידי ה-World Trademark Review, ומדורג גם ב-1000 IAM Patent, 500 Legal ורבים אחרים.

בנוסף אולי יעניין אותך