.H-F & Co הירש-פלק ושות'

היי טק

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2014
תחום: היי טק
כתובת: רח' לינקולן 20, בית רובינשטיין, תל אביב
טלפון: 03-7944888
פקס: 03-7944878
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.h-f.co
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניצן הירש-פלק

  ניצן הירש-פלק

  שותף

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • עדי גילת

  ד"ר עדי גילת

  שותפה

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • יובל אורן

  יובל אורן

  שותף

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • אורה טמפלמן

  אורה טמפלמן

  שותפה

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • מאור לברן

  מאור לברן

  שותף

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

אייקון אודות

אודות .H-F & Co הירש-פלק ושות'

משרד עורכי דין H-F & CO. (הירש-פלק ושות') הינו משרד ייחודי המתמחה בתחום ההייטק, על היבטיו השונים. הפירמה מביאה עימה גישה לא שגרתית, יצירתיות וחשיבה "מחוץ לקופסא", תוך מחויבות למצויינות ומקצוענות.

לצוות המשרד רקורד מרשים של הובלה משפטית בעסקאות מהגדולות והמשמעותיות ביותר בהייטק הישראלי. הבנה נרחבת של ההבטים העסקיים, הטכנולוגיים והמשפטיים של תחום ההיי טק, מעורבות משמעותית בפעילות העסקית של לקוחותיו והכרות מעמיקה עם גורמים מובילים בעולם הטכנולוגיה הבינלאומי מאפשרים לצוות לסייע ללקוחות המשרד להשגת תוצאות עסקיות מיטביות. הפתרונות הכוללים והייחודיים שנותן המשרד נשענים על עבודת הצוות ההדוקה בה הוא מתאפיין, המשלבת מומחיות רב-תחומית וידע מעמיק בתחומי ההתמחות השונים.

מצוינות; הבחירה המועדפת של חברות ההייטק המובילות

הסינרגיה שבין תפיסה עסקית מעמיקה, מצוינות ומקצוענות מהשורה הראשונה, מחויבות אישית  וגישה מולטי-דיסיפלינרית תוך שילוב מומחיות במגוון רחב של תחומים רלוונטיים הפכה את משרד H-F & Co. לבחירה המועדפת של רבות מחברות ההיי טק המובילות בשוק. על לקוחות המשרד נמנים ענקיות הטכנולוגיה הגלובאליות, כמו גם יזמים בראשית דרכם וחברות סטרטאפ בכל השלבים. המשרד מייצג חברות הזנק ישראליות ובינלאומיות מהמובילות והמבטיחות ביותר בהייטק הישראלי בתחומי טכנולוגיה מגוונים ובשלבים שונים דוגמת Kal-tura, Moovit, Tyto Care, Argus, Tipalti Vast Data, Quantum Machines, Salto, Hailo, Stuff that Works, Belong, XM Cyber, Optimax, Intezer, Feex, Optibus, Apiiro ורבות אחרות. כמו כן, המשרד מייצג חברות טכנולוגיה וגופים בינלאומיים מהגדולים בעולם כגון Google, MaxLinear, Samsung Next, MimeCast LogMeIn, Dell בעסקיהם ובהשקעותיהם בישראל כמו גם את הבנקים להשקעות הגדולים בעולם וקרנות הון סיכון מובילות בישראל ובעולם בקשר לעסקאות מיזוג, רכישה, הנפקה והשקעה בחברות הייטק ישראליות.

תחומי התמחות

תאגידים - היי טק

מיזוגים ורכישות - צוות עורכי הדין במשרד היה מעורב בעסקאות המיזוגים והרכישות הגדולות בהייטק הישראלי. למשרד ניסיון רב בהובלה וטיפול בכל ההיבטים של עסקאות רכישת מניות ומכירתן, רכישת נכסים, מיזוגים, רכישה ומכירה של חברות ופיצולים של פעילויות או חברות. מומחיות המשרד בתחום המיזוגים והרכישות בהיי טק משלבת ניסיון רב ומעמיק בדיני תאגידים וניירות ערך, קניין רוחני, פרטיות, אבטחת מידע, מיסוי מקומי ומיסוי בינלאומי, אופציות עובדים ודיני עבודה. צוות המשרד מייעץ בכל שלבי העסקה, מניהול מו"מ על תנאי העיסקה, עריכת ההסכמים, בדיקות נאותות ועוד.

מימון חברות - למשרד ניסיון רב בטיפול בעסקאות מימון קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים וכן גיוסי הון מהציבור. המשרד מייצג חברות מנפיקות, חתמים, משקיעים ובעלי מניות בעסקאות מימון פרטיות וציבוריות ומסייע ליזמים בהקמת חברות סטארטאפ ומיזמים.

קרנות הון סיכון ו-Private Equity - המשרד מייצג קרנות הון סיכון בולטות בפעילויות ההשקעה וניהול הפן המשפטי והעסקי של ביצוע עסקאות מגוונות תוך שהוא מעורב בכל השלבים המשמעותיים של עסקאות אלה מתחילתן ועד השלמתן.

מיסוי - המשרד מלווה את לקוחותיו במגוון רחב של נושאי מיסוי מקומיים ובינלאומיים הנלווים לפעילות התאגידית של לקוחותיו, לרבות בעסקאות אקזיט מסוגים שונים, במיזוגים, פיצולים, רה-ארגון, ביצירת מיזמים משותפים, בהקמת קרנות השקעה, קרנות גידור, ייעוץ לגבי הנפקות ציבוריות ועסקאות השקעה פרטיות ובייעוץ מס לחברות סטארטאפ ומייסדיהן.

קניין רוחני, עסקאות טכנולוגיה, פרטיות ואבטחת מידע

קניין רוחני – המשרד מייעץ בקשר למכלול היבטי קניין רוחני דוגמת נושאי בעלות, רישוי לשימוש בנכסי ידע, פטנטים וקניין רוחני, תוכנות קוד פתוח, הפרת זכויות והגנה עליהן.

עסקאות טכנולוגיה - המשרד מטפל בעסקאות מורכבות של מסחור ורישוי טכנולוגיה וקניין רוחני. לעיתים קרובות, מייצג צוות המשרד את לקוחותיו בעסקאות מסחריות מול ענקיות הטכנולוגיה העולמיות.

פרטיות, אבטחת מידע ודיני Cyber - המשרד מספק שירותים משפטיים לחברות Big Data, יזמים וסטארטאפים בתחומי המידע, פרסום מקוון, הפצה ומסחר אלקטרוני, בהיבטי ניהול המידע, הגנה על פרטיות, חוקי הספאם ועוד. המשרד מייצג את לקוחותיו מול הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (רמו"ט) בכל הקשור במאגרי מידע והיבטי הגנת הפרטיות.

מענקי מדינה למימון מו"פ – לצוות המשרד נסיון רב בייצוג מול משרד המדען הראשי ורשות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה.

על השותפים

עו"ד ניצן הירש–פלק, שותף. ניצן עומד בראש הפירמה. הוא זוכה להכרה בינלאומית בשל מומחיותו בתחומי דיני חברות, מיזוגים ורכישות, רישוי ועסקאות טכנולוגיה. ניצן הוביל את עסקאות המיזוג והרכישה מהגדולות שהיו בתעשיית ההייטק בישראל, הנפקות ציבוריות ועסקאות מרכזיות נוספות. ניצן הינו בר-סמכא בתחומו ומדורג בעקביות כאחד מעורכי הדין המובילים בעריכת עסקאות מיזוגים ורכישות בתחום ההייטק במדריכים הבינלאומיים ו-Legal500 Chambers & Partners.

עו"ד ד"ר עדי גילת, שותפה. עו"ד ד"ר עדי גילת, שותפה. עדי מובילה במשרד את תחום עסקאות טכנולוגיה מסחריות, קניין הרוחני הפרטיות וסייבר. לעדי נסיון רב בהובלת עסקאות רישוי טכנולוגיה בינלאומיות מורכבות כמו גם בייעוץ בתחומי קניין רוחני פרטיות והגנת המידע לרבות בהקשר של עסקאות הון סיכון, מיזוג ורכישה. היא עדי מדורגת כאחת מעורכי הדין המובילים בתחום עסקאות הקניין הרוחני בישראל במדריכים הבינלאומיים Legal500 ו-IAM 100 World's Leading Patents Professionals. 

עו"ד יובל אורן, שותף. יובל מייצג חברות טכנולוגיה מן הווסדן ועד לעסקאות אקזיט, לכל אורך שלבי צמיחתן. יובל בעל ניסיון רב בייצוג חברות טכנולוגיה בעסקאות מימון והשקעה וכן קרנות בהשקעותיהן בהון סיכון. ליובל ניסיון מעמיק ואינטנסיבי בעסקאות השקעה מורכבות כמו גם בעסקאות מיזוגים ורכישות, לרבות עסקאות הרכישה מן המשמעותיות ביותר בהייטק בישראלי בשנים האחרנות.

עו"ד אורה טמפלמן, שותפה. אורה מייצגת חברות סטארטאפ, קרנות הון סיכון ישראליות וזרות, וחברות טכנולוגיות. לאורה ניסיון עשיר בעסקאות מימון חברות, מיזוגים ורכישות.

עו"ד מאור לברן, שותף. מאור מתמחה בתחומי הון סיכון מימון חברות, עסקאות טכנולוגיה ומיזוגים ורכישות. מאור מעניק ייעוץ שוטף לחברות טכנולוגיה בכל שלבי הצמיחה, החל מחברות סטארטאפ ועד חברות "בוגרות", בדגש על גיוס הון והביטיים עסקיים ומסחריים של פעילותן.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?