.H-F & Co הירש-פלק ושות'

היי טק

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2014
תחום: היי טק
כתובת: רח' לינקולן 20, בית רובינשטיין, תל אביב
טלפון: 03-7944888
פקס: 03-7944878
דוא"ל: office@h-f.co
אתר החברה: http://www.h-f.co
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניצן הירש-פלק, .H-F & Co הירש-פלק ושות'

  ניצן הירש-פלק

  שותף

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • עדי גילת, .H-F & Co הירש-פלק ושות'

  ד"ר עדי גילת

  שותפה

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • יובל אורן, .H-F & Co הירש-פלק ושות'

  יובל אורן

  שותף

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • אורה טמפלמן, .H-F & Co הירש-פלק ושות'

  אורה טמפלמן

  שותפה

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • מאור לברן, .H-F & Co הירש-פלק ושות'

  מאור לברן

  שותף

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

 • מיכל מרלינג, .H-F & Co הירש-פלק ושות'

  מיכל מרלינג

  שותפה

  .H-F & Co הירש-פלק ושות'

אייקון אודות

אודות .H-F & Co הירש-פלק ושות'

משרד עורכי דין H-F & CO. (הירש-פלק ושות') הינו משרד ייחודי המתמחה בתחום ההייטק, על היבטיו השונים. הפירמה מביאה עימה גישה לא שגרתית, יצירתיות וחשיבה "מחוץ לקופסא", תוך מחויבות למצויינות ומקצוענות.

לצוות המשרד רקורד מרשים של הובלה משפטית בעסקאות מהגדולות והמשמעותיות ביותר בהייטק הישראלי. הבנה נרחבת של ההבטים העסקיים, הטכנולוגיים והמשפטיים של תחום ההיי טק, מעורבות משמעותית בפעילות העסקית של לקוחותיו והכרות מעמיקה עם גורמים מובילים בעולם הטכנולוגיה הבינלאומי מאפשרים לצוות לסייע ללקוחות המשרד להשגת תוצאות עסקיות מיטביות. הפתרונות הכוללים והייחודיים שנותן המשרד נשענים על עבודת הצוות ההדוקה בה הוא מתאפיין, המשלבת מומחיות רב-תחומית וידע מעמיק בתחומי ההתמחות השונים.

מצוינות; הבחירה המועדפת של חברות ההייטק המובילות

הסינרגיה שבין תפיסה עסקית מעמיקה, מצוינות ומקצוענות מהשורה הראשונה, מחויבות אישית  וגישה מולטי-דיסיפלינרית תוך שילוב מומחיות במגוון רחב של תחומים רלוונטיים הפכה את משרד H-F & Co. לבחירה המועדפת של רבות מחברות ההיי טק המובילות בשוק. על לקוחות המשרד נמנים ענקיות הטכנולוגיה הגלובאליות, כמו גם יזמים בראשית דרכם וחברות סטרטאפ בכל השלבים. המשרד מייצג חברות הזנק ישראליות ובינלאומיות מהמובילות והמבטיחות ביותר בהייטק הישראלי בתחומי טכנולוגיה מגוונים ובשלבים שונים דוגמת Kal-tura, Moovit, Tyto Care, Argus Tipalti, Vast Data, Quantum Machines, Salto, Here Mobility, XM Cyber, Optimax, Intezer, Feex, Optibus, Vlocity ורבות אחרות. כמו כן, המשרד מייצג חברות טכנולוגיה וגופים בינלאומיים מהגדולים בעולם כגון Google,MaxLinear, Samsung Next, MimeCast LogMeIn, Dell בעסקיהם ובהשקעותיהם בישראל כמו גם את הבנקים להשקעות הגדולים בעולם וקרנות הון סיכון מובילות בישראל ובעולם בקשר לעסקאות מיזוג, רכישה, הנפקה והשקעה בחברות הייטק ישראליות.

תחומי התמחות

תאגידים - היי טק

מיזוגים ורכישות - צוות עורכי הדין במשרד היה מעורב בעסקאות המיזוגים והרכישות הגדולות בהייטק הישראלי. למשרד ניסיון רב בהובלה וטיפול בכל ההיבטים של עסקאות רכישת מניות ומכירתן, רכישת נכסים, מיזוגים, רכישה ומכירה של חברות ופיצולים של פעילויות או חברות. מומחיות המשרד בתחום המיזוגים והרכישות בהיי טק משלבת ניסיון רב ומעמיק בדיני תאגידים וניירות ערך, קניין רוחני, פרטיות, אבטחת מידע, מיסוי מקומי ומיסוי בינלאומי, אופציות עובדים ודיני עבודה. צוות המשרד מייעץ בכל שלבי העסקה, מניהול מו"מ על תנאי העיסקה, עריכת ההסכמים, בדיקות נאותות ועוד.

מימון חברות - למשרד ניסיון רב בטיפול בעסקאות מימון קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים וכן גיוסי הון מהציבור. המשרד מייצג חברות מנפיקות, חתמים, משקיעים ובעלי מניות בעסקאות מימון פרטיות וציבוריות ומסייע ליזמים בהקמת חברות סטארטאפ ומיזמים.

קרנות הון סיכון ו-Private Equity - המשרד מייצג קרנות הון סיכון בולטות בפעילויות ההשקעה וניהול הפן המשפטי והעסקי של ביצוע עסקאות מגוונות תוך שהוא מעורב בכל השלבים המשמעותיים של עסקאות אלה מתחילתן ועד השלמתן.

מיסוי - המשרד מלווה את לקוחותיו במגוון רחב של נושאי מיסוי מקומיים ובינלאומיים הנלווים לפעילות התאגידית של לקוחותיו, לרבות בעסקאות אקזיט מסוגים שונים, במיזוגים, פיצולים, רה-ארגון, ביצירת מיזמים משותפים, בהקמת קרנות השקעה, קרנות גידור, ייעוץ לגבי הנפקות ציבוריות ועסקאות השקעה פרטיות ובייעוץ מס לחברות סטארטאפ ומייסדיהן.

קניין רוחני, עסקאות טכנולוגיה, פרטיות ואבטחת מידע

קניין רוחני – המשרד מייעץ בקשר למכלול היבטי קניין רוחני דוגמת נושאי בעלות, רישוי לשימוש בנכסי ידע, פטנטים וקניין רוחני, תוכנות קוד פתוח, הפרת זכויות והגנה עליהן.

עסקאות טכנולוגיה - המשרד מטפל בעסקאות מורכבות של מסחור ורישוי טכנולוגיה וקניין רוחני. לעיתים קרובות, מייצג צוות המשרד את לקוחותיו בעסקאות מסחריות מול ענקיות הטכנולוגיה העולמיות.

פרטיות, אבטחת מידע ודיני Cyber - המשרד מספק שירותים משפטיים לחברות Big Data, יזמים וסטארטאפים בתחומי המידע, פרסום מקוון, הפצה ומסחר אלקטרוני, בהיבטי ניהול המידע, הגנה על פרטיות, חוקי הספאם ועוד. המשרד מייצג את לקוחותיו מול הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (רמו"ט) בכל הקשור במאגרי מידע והיבטי הגנת הפרטיות.

מענקי מדינה למימון מו"פ – לצוות המשרד נסיון רב בייצוג מול משרד המדען הראשי ורשות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה.

על השותפים

עו"ד ניצן הירש–פלק, שותף. ניצן עומד בראש הפירמה. הוא זוכה להכרה בינלאומית בשל מומחיותו בתחומי דיני חברות, מיזוגים ורכישות, רישוי ועסקאות טכנולוגיה. ניצן הוביל את עסקאות המיזוג והרכישה מהגדולות שהיו בתעשיית ההייטק בישראל, הנפקות ציבוריות ועסקאות מרכזיות נוספות. ניצן הינו בר-סמכא בתחומו ומדורג בעקביות כאחד מעורכי הדין המובילים בעריכת עסקאות מיזוגים ורכישות בתחום ההייטק במדריכים הבינלאומיים ו-Legal500 Chambers & Partners.

עו"ד ד"ר עדי גילת, שותפה. עו"ד ד"ר עדי גילת, שותפה. עדי מובילה במשרד את תחום עסקאות טכנולוגיה מסחריות, קניין הרוחני הפרטיות וסייבר. לעדי נסיון רב בהובלת עסקאות רישוי טכנולוגיה בינלאומיות מורכבות כמו גם בייעוץ בתחומי קניין רוחני פרטיות והגנת המידע לרבות בהקשר של עסקאות הון סיכון, מיזוג ורכישה. היא עדי מדורגת כאחת מעורכי הדין המובילים בתחום עסקאות הקניין הרוחני בישראל במדריכים הבינלאומיים Legal500 ו-IAM 100 World's Leading Patents Professionals.  

עו"ד יובל אורן, שותף. יובל מייצג חברות טכנולוגיה מן הווסדן ועד לעסקאות אקזיט, לכל אורך שלבי צמיחתן. יובל בעל ניסיון רב בייצוג חברות טכנולוגיה בעסקאות מימון והשקעה וכן קרנות בהשקעותיהן בהון סיכון. ליובל ניסיון מעמיק ואינטנסיבי בעסקאות השקעה מורכבות כמו גם בעסקאות מיזוגים ורכישות, לרבות עסקאות הרכישה מן המשמעותיות ביותר בהייטק בישראלי בשנים האחרנות.

עו"ד אורה טמפלמן, שותפה. אורה מייצגת חברות סטארטאפ, קרנות הון סיכון ישראליות וזרות, וחברות טכנולוגיות. לאורה ניסיון עשיר בעסקאות מימון חברות, מיזוגים ורכישות.

עו"ד מאור לברן, שותף. מאור מתמחה בתחומי הון סיכון מימון חברות, עסקאות טכנולוגיה ומיזוגים ורכישות. מאור מעניק ייעוץ שוטף לחברות טכנולוגיה בכל שלבי הצמיחה, החל מחברות סטארטאפ ועד חברות "בוגרות", בדגש על גיוס הון והביטיים עסקיים ומסחריים של פעילותן.

עו"ד מיכל מרלינג, שותפה. מיכל מייצגת יזמים, חברות ומשקיעים ישראלים וזרים בתחום ההיי-טק. מיכל מלווה יזמים וחברות טכנולוגיה בפעילותם השוטפת, ויש לה ניסיון רב בעסקאות הון סיכון, מיזוגים ורכישות ועסקאות מסחריות בתחום הטכנולוגיה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הקורונה משנה את העולם: דירת נופש ומגורים במקום מלון

  עקב החשש מהתקהלות גדל הביקוש לדירות קטנות באזורי נופש שבהם ניתן לבלות עם המשפחה במקום בבתי מלון

  הקורונה משנה את העולם: דירת נופש ומגורים במקום מלון

 • תוצאות פעילות חקלאית הסותרת את חוק ההתיישבות

  מה הסיכון הקיים כאשר פועלים ב"הסכמה" באופן המפר את חוק ההתיישבות?. האם "לאי החוקיות" של ההסכם יש השפעה על זכותו של אחד הצדדים לתבוע את הצד השני במקרה של מחלוקת ביניהם?

  תוצאות פעילות חקלאית הסותרת את חוק ההתיישבות

 • מבט אל השמאים

  ענף השמאות והשמאים עצמם נדרשים להעניק וודאות בהערכות השווי, מה שמייצר אתגר לא פשוט לאור השלכות התפשטות הקורונה, וחוסר הוודאות שהיא מייצרת בענפים כגון ענף הנדל"ן. השמאים הבכירים בישראל בראיון המסביר כיצד הם מתמודדים עם אתגרי השעה

  מבט אל השמאים

 • הקניית בעלות טרם הגשת בקשה להיתר בנייה "תחסוך לכם מאות אלפי שקלים"

  הבעלות הפרטית בקרקע מייתרת את התלות ברשות מקרקעי ישראל. כיצד הסתייעות בעורכי הדין אשר בקיאים בקורלציה שבין תכנון ובנייה לבין דיני רשות מקרקעי ישראל תסייע באופן משמעותי ותחסוך לכם מאות אלפי שקלים טרם המיזם המתוכנן. טיפ הזהב ואבני דרך בהתנהלות נכונה

  הקניית בעלות טרם הגשת בקשה להיתר בנייה "תחסוך לכם מאות אלפי שקלים"