HIGH GROUP היי גרופ

ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים
כתובת: דרך השלום 7א', תל-אביב
טלפון: 03-9495967
פקס: 03-9494300
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.high-group.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חי נחמיאס

  חי נחמיאס

  מנכ״ל

  HIGH GROUP היי גרופ

 • ספיר אברהם

  רו"ח ספיר אברהם

  סמנכ״לית כספים

  HIGH GROUP היי גרופ

 • מיכאל יפרח

  עו״ד מיכאל יפרח

  יועץ משפטי

  HIGH GROUP היי גרופ

 • אושרה אברהם

  אושרה אברהם

  מנהלת מערך תכנון

  HIGH GROUP היי גרופ

  עוד על אושרה אברהם

  אושרה אברהם
 • אסף אברמוביץ'

  אסף אברמוביץ'

  סמנכ״ל שיווק

  HIGH GROUP היי גרופ

 • עדי גיל

  עדי גיל

  מנהלת רכש ולוגיסטיקה

  HIGH GROUP היי גרופ

 • גלית לוגסי

  גלית לוגסי

  מנהלת שיווק וקשרי לקוחות

  HIGH GROUP היי גרופ

אייקון אודות

אודות HIGH GROUP היי גרופ

קבוצת HIGH GROUP מתמחה בהקמת נדל״ן למגורים, מסחר ומשרדים בכל רחבי הארץ ומשמשת כזרוע הנדל״ן של חי נחמיאס מגורים והשקעות. הקבוצה, שהוקמה בשנת 2010, מאגדת מספר חברות בתחום הבנייה. השילוב והסינרגיה הנוצרים בין החברות המתמחות בכל תחומי הבנייה יוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות הקבוצה, שבא לידי ביטוי במענה הכולל והמקיף שמעניקה הקבוצה ללקוחותיה בכל הפרויקטים בהם היא עוסקת. היקף הבנייה של קבוצת HIGH GROUP עומד על למעלה מ-2,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים ובנייני משרדים בפרויקטים מגוונים.

כל הפרויקטים של הקבוצה מלווים ע״י מיטב האדריכלים, המתכננים, המעצבים, יועצי הנוף, הבטיחות, התנועה ומיטב הספקים. קבוצת HIGH GROUP, מציעה ללקוח חווית קניה בסגנון one stop shop המעניקה את כלל הפתרונות והשירותים הנלווים לענף הבניה במקום אחד.

הזרוע הביצועית המרכזית של הקבוצה היא יעד הנדסה, חברה בעלת סיווג ג׳ 5 בלתי מוגבל המאפשר לה יכולות ביצוע מקצועיות, המשולבות יחד עם יציבות וחוסן כלכלי.

בנוסף, הקבוצה מונה חברות ביצוע נוספות המתמחות בעבודות גמר, אינסטלציה וכיו"ב, כמו גם חברות המתמחות במתן שירותים נלווים לנדל״ן, המעסיקות את מיטב המהנדסים המובילים בארץ.

אחת החברות הבולטות היא "HIGH CRANES עגורנים ומנופים", המשכירה עגורנים ומנופים מתקדמים ללקוחותיה בכל רחבי הארץ. העגורנים והמנופים של החברה משמשים את חברות הקבוצה בכל הפרויקטים. הקבוצה נהנית מחוסן כלכלי ואיתנות פיננסית המלווה ע"י הבנקים והגופים המובילים במשק.

סטנדרט בנייה יוקרתי, שירות אישי וייחודי

קבוצת HIGH GROUP מקפידה על סטנדרט בנייה יוקרתי, איכותי ומתקדם המוביל להצלחה בכל פרויקט. הקבוצה רואה בלקוחותיה ועובדיה כמשפחה אחת גדולה וחמה, תוך שימת דגש על תקשורת אישית. החוזקה הייחודית של הקבוצה, מתבטאת ביחס האישי והמשפחתי ממנו נהנים לקוחותיה, בהיותם לקוחות חוזרים הממליצים אף לחבריהם שוב ושוב על הקבוצה.

התחדשות עירונית

״היי גרופ התחדשות עירונית״, היא חברה-בת של הקבוצה, המנהלת תחתיה את כל מערך ההתחדשות העירונית.

כחלק מההתחדשות העירונית ההולכת ומתפתחת בכל רחבי הארץ, חברתנו מתכננת פרויקטים שונים ומגוונים בהיקף של מאות יחידות דיור באיזורי ביקוש במרכז הארץ כגון: תל-אביב, רמת-גן, הרצליה ועוד. חזון הקבוצה כחברת נדל״ן יזמית ומבצעת הוא ניהול פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ע״י אנשי מקצוע מהמובילים והמנוסים בעולם הנדל״ן, היודעים לנהל כל פרויקט בסנכרון מושלם בין כל הגורמים העוסקים במלאכה לצד התנהלות ישירה אנושית ונעימה מול הדיירים שטובתם האישית עומדת לנגד עיני החברה. כל פרויקט ופרויקט עובר תהליך אפיון קפדני ויסודי החל משלב היכרות השטח ועד לרגע המיוחל בו הדיירים מקבלים את המפתח לביתם החדש.

פרויקטים נבחרים

"HIGH מול הים", אילת
פרויקט ״HIGH מול הים״, צמד בנייני בוטיק מעוצבים בשדרות ששת הימים בשכונת שחמון המבוקשת בעיר אילת.
הפרויקט מציע דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם בריכה פרטית, מאופיין בשילוב של מיקום עם נוף נצחי ועוצר נשימה אל הנוף הפתוח ומפרץ אילת יחד עם תכנון אדריכלי מבריק הניכר בכל דירה.

"אלמוגים", אילת
שכונת המאפייה המתחדשת מהווה מרכז עירוני פועם ושוקק במרכז העיר אילת. רחוב האלמוגים הינו הציר המרכזי בשכונה ומתוכנן להיות רחוב משולב בין מסחר ובתי קפה, לצד בנייני מגורים ומלונות.
הפרויקט מורכב משלושה בניינים מעוצבים ומרווחים הכוללים דירות 2 ו-3 חד', פנטהאוזים ודירות גן מפוארות, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים.

"תורמוס בוטיק", אילת
שש דירות גן/גג עם בריכה המשקיפות מצוק על הים האדום. סטנדרט בניה ועיצוב עוצר נשימה המקנים חווית מגורים אקסלוסיבית.

"HIGH על הים", אילת
בשכונת שחמון המבוקשת ברח' דרך התבלינים, נבנית יצירת נדל״ן בעלת תכנון אדריכלי מבריק המשקיף משמורת טבע על הים האדום ומפרץ אילת. הפרויקט מציע שלושה בנייני בוטיק המכילים דירות בנות 4,3,2 ו-5 חד', דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים עם בריכה פרטית על הים.

"HIGH מול הים", אשקלון
פרויקט הדגל של החברה, כולל שני מגדלי יוקרה מעוצבים ומרווחים בשדרות דוד בן גוריון באזור הסיטי באשקלון. המגדלים כוללים דירות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים מפוארים ודירות גן גדולות במיוחד, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים. לכל אלה מתווספים מועדון דיירים יוקרתי, מתחם ספא חיצוני ופארק פרטי לדיירי הפרויקט. הפרויקט צופה הישר אל אחד מחופי הים היפים בישראל וממוקם בסמוך למוקדי חינוך, בריאות, פנאי ותרבות בעיר. פרויקט HIGH מול הים באשקלון תוכנן על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

״HIGH על הים - עיר ימים", אשקלון
פרויקט יוקרתי המתוכנן להיבנות בשכונת ״עיר ימים״ באשקלון, המציע 73 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומתקדמים הנמצאים במרחק נגיעה מהים מול נוף עוצר נשימה.

״HIGH באינפילים״, אשקלון
הינו רחב ומגוון במיוחד המציע כ-216 יחידות דיור המתפרשים על כ-8 בניינים ובנוסף 49 קוטג׳ים במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״. הפרויקט הינו אחד הגדולים והבולטים באיזור בשל היקפו ומאופיין בתכנון אדריכלי חכם ומתקדם.

״HIGH בכוכב הצפון״, אשקלון
שלושה בנייני בוטיק בשכונת כוכב הצפון ומציעים דירות גן, דירות 2 ו-4 חד׳, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים בסטנדרט בנייה מתקדם וחדיש במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״.

מתחם ״HIGH בעיר היין״, אשקלון
כחלק מתנופת הבנייה בעיר אשקלון, חברתנו בונה מספר פרויקטים בשכונת עיר היין החדשה עם מאות יח״ד המשווקות במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" ביחד עם שיווק לשוק החופשי.

HIGH על הפארק – מתחם מגורים מרהיב ומיוחד ביופיו המכיל 11 בניינים מעוצבים המכילים 396 יח״ד מסביב לפארק גדול ופיתוח סביבתי ירוק ועשיר.

HIGH TWINS צמד מגדלים בני 216 יח״ד בעלי עיצוב ייחודי ומדורג.

HIGH SEA & WINE - במגרש הצפוני ביותר ייבנו 3 בנייני מגורים בעלי 180 יח״ד מעל מתחם מסחרי ומשרדים עשיר וססגוני המונה כ-8,000 מ״ר.

"HIGH - CENTER", אשקלון
הפרויקט מציע מתחם משרדים וקומת מסחר המשתרעים על פני כ-7,000 מ"ר ויהווה איזור מסחר ותעסוקה שוקק חיים בשד' דוד בן גוריון מול הים והפארק הלאומי בעיר אשקלון. הפרויקט המסחרי מזמין אליו בעלי חברות, יזמים ועצמאים ליהנות מסביבת עבודה מתחדשת על הרחוב הראשי הנהנה מנוף נצחי, גישה נוחה וחניה פרטית לבעלי המשרדים. המשרדים ניתנים לחלוקה אישית וכן לתכנון שטחים פתוחים בסגנון Open Space.

"HIGH מול המצפה", חריש
מתחם רחב המכיל תשעה בניינים המתוכנן להיבנות על צלע הררית המשקיפה לעבר מצפה אילן. הפרויקט מושך תשומת לב רבה מבחינת המיקום הנהנה מנוף מרהיב, ירוק ופסטורלי מצידו האחד ומצידו השני של הפרויקט נמצא הרחוב הראשי של היישוב ואיזור המע״ר המתפתח.
לכל אלה מתווספים טכנולוגית בניה מתועשת ושימוש חכם של תנאי הטופוגרפיה המאפשר ניצול מקסימלי של השטח לטובת הדיירים, לדוגמא: כל החניות בפרויקט הן תת-קרקעיות ופני השטח נותרים לטובת חצרות מרווחות ושטחים פתוחים לדיירים. בפרויקט מתוכננות להיבנות 243 יח"ד בשטח בנייה כולל של כ-45 אלף מ״ר בנוי.

נרקיסים- ראשון לציון
שכונת נרקיסים היא שכונה חדשה במזרח ראשון לציון- העיר אשר מיצבה את עצמה לאחרונה כאחת מהערים שהכי משתלם לגור ולהשקיע בהן.
החלק המזרחי בעיר מתעורר לחיים בתנועה רבה של קבלנים ופיתוח נרחב של תשתיות. שכונת נרקיסים מחוברת לעורקי תחבורה מרכזיים המאפשרים נגישות מלאה לתושבי השכונה. בחרנו במיקום מנצח לפרויקט בו הדיירים יהנו מנגישות מלאה ונוחה לכל צורך. שילוב אורגני ופסטורלי במרחבים של טבע עירוני מהממים.
בניין מגורים המונה 16 קומות הבנוי על גבי קומת מסחר. הפרויקט מציע 59 דירות בנות 3,4,5,6 חד' בשטח החל מ-79 מ"ר עד 185 מ"ר. דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים בתכנון אדריכלי מבריק ומוקפד תוך ניצול מקסימלי של המרחב.
לרווחת הדיירים יוקם מועדון דיירים, חדר עגלות, חניונים תת קרקעיים וכמובן לובי מעוצב וחזות מהודרת.

HIGH VILLAGE אילת
הפרויקט מציע 74 וילות פרטיות במבנים צמודי קרקע הכוללים בריכות שחייה פרטיות. וילות 6 חד' בשטח פנים של 150 מ"ר + גינה מרווחת ונעימה בשטח של 120 מ"ר. כל וילה תהנה מ-2 חניות פרטיות, 3 חדרי רחצה ו-4 חדרי שירותים עבור משפחות שרוצות ליהנות בעיר הקיץ הנצחית בשכונת שחמון, השכונה הדרומית ביותר הנהנת מנוף בלעדי של הרי אילת והים האדום.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

  הכירו את ה"מיני טרנדים" החדשים בענף המטבחים, השואבים את השראתם מתקופת הקורונה והשפעתה הדרמטית על חיינו

  כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

 • פריצות דרך של נשים במדע

  במהלך השנים בישראל ובקהילה הבינלאומית נעשו מאמצים רבים לקדם נשים בתחומי המדעים. היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע הוא הזדמנות לבחון מדוע הפערים המגדריים ברישומי הפטנטים הם כה גדולים ומי הן המדעניות שעשו זאת ובגדול

  פריצות דרך של נשים במדע

 • "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים

  מנהלים שימו לב: גם אם לא ידעתם שבוצעה עבירה, אתם עדיין עלולים למצוא את עצמכם על ספסל הנאשמים. החדשות הטובות - ניתן למנוע זאת

  "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים