HIGH GROUP היי גרופ

ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2010
תחום: ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים
כתובת: דרך השלום 7א', תל-אביב
טלפון: 03-9495967
פקס: 03-9494300
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.high-group.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חי נחמיאס

  חי נחמיאס

  מנכ״ל

  HIGH GROUP היי גרופ

 • ספיר אברהם

  רו"ח ספיר אברהם

  סמנכ״לית

  HIGH GROUP היי גרופ

 • מיכאל יפרח

  עו״ד מיכאל יפרח

  יועץ משפטי

  HIGH GROUP היי גרופ

 • רוני מינקוב

  רוני מינקוב

  מנכ״ל חטיבת התחדשות עירונית

  HIGH GROUP היי גרופ

  עוד על רוני מינקוב

  רוני מינקוב
 • אסף אברמוביץ'

  אסף אברמוביץ'

  סמנכ״ל שיווק

  HIGH GROUP היי גרופ

 • אושרה אברהם

  אושרה אברהם

  סמנכ"לית תכנון

  HIGH GROUP היי גרופ

  עוד על אושרה אברהם

  אושרה אברהם
 • עדי גיל

  עדי גיל

  מנהלת רכש ולוגיסטיקה

  HIGH GROUP היי גרופ

 • גלית לוגסי

  גלית לוגסי

  מנהלת שיווק וקשרי לקוחות

  HIGH GROUP היי גרופ

אייקון אודות

אודות HIGH GROUP היי גרופ

קבוצת HIGH GROUP חי נחמיאס מגורים והשקעות מתמחה ביזום וביצוע פרויקטים בתחום נדל״ן למגורים, מסחר ומשרדים בכל רחבי הארץ. הקבוצה, שהוקמה בשנת 2010, מאגדת מספר חברות בתחום הבנייה. השילוב והסינרגיה הנוצרים בין החברות המתמחות בכל תחומי הבנייה מעניקים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות הקבוצה, שבא לידי ביטוי במענה הכולל והמקיף שמעניקה הקבוצה ללקוחותיה בכלל הפרויקטים בהם היא עוסקת. היקף הבנייה של קבוצת HIGH GROUP עומד על למעלה מ-2,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים ובנייני משרדים בפרויקטים מגוונים.

כל הפרויקטים של הקבוצה מלווים ע״י מיטב האדריכלים, המתכננים, המעצבים, יועצי הנוף, הבטיחות, התנועה וספקים מובילים. קבוצת HIGH GROUP, מציעה ללקוח חווית קניה בסגנון one stop shop המעניקה את כלל הפתרונות והשירותים הנלווים לענף הבניה במקום אחד.

הזרוע הביצועית המרכזית של הקבוצה היא יעד להנדסה, חברה בעלת סיווג ג׳ 5 בלתי מוגבל המאפשר לה יכולות ביצוע מקצועיות, המשולבות יחד עם יציבות וחוסן כלכלי.

בנוסף, הקבוצה מונה חברות ביצוע נוספות המתמחות בעבודות גמר, אינסטלציה וכיו"ב, כמו גם חברות המתמחות במתן שירותים נלווים לנדל״ן, המעסיקות את מיטב המהנדסים המובילים בארץ. אחת החברות הבולטות היא "HIGH CRANES – היי גרופ עגורנים ומנופים", המשכירה עגורנים ומנופים מתקדמים ללקוחותיה בכל רחבי הארץ. העגורנים והמנופים של החברה משמשים את חברות הקבוצה בכל הפרויקטים. הקבוצה נהנית מחוסן כלכלי ואיתנות פיננסית המלווה ע"י הבנקים והגופים המובילים במשק.

סטנדרט בנייה יוקרתי, שירות אישי וייחודי

קבוצת HIGH GROUP מקפידה על סטנדרט בנייה יוקרתי, איכותי ומתקדם המוביל להצלחה בכל פרויקט. הקבוצה רואה בלקוחותיה ועובדיה כמשפחה אחת גדולה וחמה, תוך שימת דגש על תקשורת אישית. החוזקה הייחודית של הקבוצה, מתבטאת ביחס האישי והמשפחתי ממנו נהנים לקוחותיה, בהיותם לקוחות חוזרים הממליצים אף לחבריהם על הקבוצה.

התחדשות עירונית

"היי גרופ התחדשות עירונית״, היא חברה-בת של הקבוצה, המנהלת תחתיה את כל מערך ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ, הקבוצה מתכננת פרויקטים שונים ומגוונים בהיקף של אלפי יחידות דיור באזורי ביקוש במרכז הארץ ובאזורי פריפריה.

הקבוצה מקדמת מס' פרויקטים גדולים בכל הארץ:

אשקלון - פרויקט מתחם הקיקיון אלי כהן, פינוי של כ-240 דיירים ובניית כ-2,000 יח' בשילוב קרקע משלימה.

הרצליה – פרויקט מתחם שביב יד התשעה משולב עם חברה נוספת, פינוי של כ-1,500 דיירים ובנייה של כ-6,000 יח'.

פרויקט נוסף ברחוב אחד העם 9 בלב העיר בהיקף בנייה של כ-50 יח' נוספות.

טירת הכרמל – מס' פרויקטים גדול בהיקף של פינוי 300 דיירים ובנייה של כ-2,000 יח'.

נשר חיפה- פרויקט של פינוי 350 דיירים ובנייה של כ-2,275 יח'.

חזון הקבוצה

כחברת נדל״ן יזמית וחברה מבצעת בסיווג הקבלני ג' 5, החברה שמה יעד לעצמה לייצר בהתחדשות עירונית כ-15,000 יח' חדשות במהלך 5 השנים הבאות. הדגש בקבוצה הוא ניהול הפרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ע״י אנשי מקצוע מהמובילים והמנוסים בעולם הנדל״ן. כל מהלך הקשר המתמשך מול הדיירים המפונים נעשה ברמה הדוקה עם המחלקה לשינויי דיירים מהמובילות בארץ. המערכת מנהלת כל פרויקט בסנכרון מושלם בין כל הגורמים המקצועיים בחברה, לצד התנהלות ישירה אנושית ונעימה מול הדיירים שטובתם האישית עומדת לנגד עיני החברה. כל פרויקט ופרויקט עובר תהליך אפיון קפדני ויסודי החל משלב היכרות השטח ועד לרגע המיוחל.

בו הדיירים מקבלים את המפתח לביתם החדש, כמו בכל הדירות שנמסרו במסגרת היזמות והבנייה לאורך שנים של קבוצת היי גרופ.

פרויקטים נבחרים

"HIGH מול הים", אילת

פרויקט ״HIGH מול הים״, צמד בנייני בוטיק מעוצבים בשדרות ששת הימים בשכונת שחמון המבוקשת בעיר אילת.

הפרויקט מציע דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם בריכה פרטית, מאופיין בשילוב של מיקום עם נוף נצחי ועוצר נשימה אל הנוף הפתוח ומפרץ אילת יחד עם תכנון אדריכלי מבריק הניכר בכל דירה.

"אלמוגים", אילת

שכונת המאפייה המתחדשת מהווה מרכז עירוני פועם ושוקק במרכז העיר אילת. רחוב האלמוגים הינו הציר המרכזי בשכונה ומתוכנן להיות רחוב משולב בין מסחר ובתי קפה, לצד בנייני מגורים ומלונות.

הפרויקט מורכב משלושה בניינים מעוצבים ומרווחים הכוללים דירות 2 ו-3 חד', פנטהאוזים ודירות גן מפוארות, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים.

"תורמוס בוטיק", אילת

פרויקט המונה שש דירות גן/גג עם בריכה המשקיפות מצוק על הים האדום. סטנדרט בניה ועיצוב עוצר נשימה המקנים חווית מגורים אקסלוסיבית.

"HIGH על הים", אילת

בשכונת שחמון המבוקשת ברח' דרך התבלינים, נבנית יצירת נדל״ן בעלת תכנון אדריכלי מבריק המשקיף משמורת טבע על הים האדום ומפרץ אילת. הפרויקט מציע שלושה בנייני בוטיק המכילים דירות בנות 4,3,2 ו-5 חד', דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים עם בריכה פרטית על הים.

"HIGH מול הים", אשקלון

פרויקט הדגל של החברה, כולל שני מגדלי יוקרה מעוצבים ומרווחים בשדרות דוד בן גוריון באזור הסיטי באשקלון. המגדלים כוללים דירות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים מפוארים ודירות גן גדולות במיוחד, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים. לכל אלה מתווספים מועדון דיירים יוקרתי, מתחם ספא חיצוני ופארק פרטי לדיירי הפרויקט. הפרויקט צופה הישר אל אחד מחופי הים היפים בישראל וממוקם בסמוך למוקדי חינוך, בריאות, פנאי ותרבות בעיר. פרויקט HIGH מול הים באשקלון תוכנן על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

״HIGH על הים - עיר ימים", אשקלון

פרויקט יוקרתי המתוכנן להיבנות בשכונת ״עיר ימים״ באשקלון, המציע 73 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומתקדמים הנמצאים במרחק נגיעה מהים מול נוף עוצר נשימה.

״HIGH באינפילים״, אשקלון

הינו רחב ומגוון במיוחד המציע כ-216 יחידות דיור המתפרשים על כ-8 בניינים ובנוסף 49 קוטג׳ים במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״. הפרויקט הינו אחד הגדולים והבולטים באיזור בשל היקפו ומאופיין בתכנון אדריכלי חכם ומתקדם.

״HIGH בכוכב הצפון״, אשקלון

שלושה בנייני בוטיק בשכונת כוכב הצפון ומציעים דירות גן, דירות 2 ו-4 חד׳, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים בסטנדרט בנייה מתקדם וחדיש במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״.

מתחם ״HIGH בעיר היין״, אשקלון

כחלק מתנופת הבנייה בעיר אשקלון,  בונה הקבוצה מספר פרויקטים בשכונת עיר היין החדשה בהיקף של מאות יח״ד המשווקות במסגרת תכנית מחיר למשתכן ביחד עם דירות המשווקות בשוק החופשי.

HIGH על הפארק – מתחם מגורים מרהיב ומיוחד ביופיו המכיל 11 בניינים מעוצבים המכילים 396 יח״ד מסביב לפארק גדול ופיתוח סביבתי ירוק ועשיר.

HIGH TWINSצמד מגדלי מגורים המונים 52 יח"ד כל אחד  בעלי עיצוב ייחודי ומדורג.

- HIGH SEA & WINE מגרש הממוקם בלב שכונת עיר היין במסגרתו ייבנו 3 בנייני מגורים בעלי 180 יח״ד מעל מתחם מסחרי ומשרדים עשיר וססגוני המונה כ-8,000 מ״ר.

"HIGH - CENTER", אשקלון – הפרויקט מציע מתחם משרדים וקומת מסחר המשתרעים על פני כ-2,000 מ"ר בשד' דוד בן גוריון מול הים והפארק הלאומי בעיר אשקלון. הפרויקט המסחרי מזמין אליו בעלי חברות, יזמים ועצמאים ליהנות מסביבת עבודה מתחדשת על הרחוב הראשי הנהנה מנוף נצחי, גישה נוחה וחניה פרטית לבעלי המשרדים. המשרדים ניתנים לחלוקה אישית וכן לתכנון שטחים פתוחים בסגנון Open Space.

"HIGH מול המצפה", חריש

פרויקט המכיל תשעה בניינים אשר ממוקמים על צלע הררית המשקיפה לעבר מצפה אילן, ובשל מיקומו נהנה מנוף מרהיב, ירוק ופסטורלי.

לכל אלה מתווספים טכנולוגית בניה מתועשת ושימוש חכם של תנאי הטופוגרפיה המאפשר ניצול מקסימלי של השטח לטובת הדיירים, לדוגמא: כל החניות בפרויקט הן תת-קרקעיות ופני השטח נותרים לטובת חצרות מרווחות ושטחים פתוחים לדיירים. בפרויקט מתוכננות להיבנות 243 יח"ד בשטח בנייה כולל של כ-45 אלף מ״ר בנוי.

נרקיסים- ראשון לציון

שכונת נרקיסים היא שכונה חדשה במזרח ראשון לציון- העיר אשר מיצבה את עצמה לאחרונה כאחת מהערים שהכי משתלם לגור ולהשקיע בהן. החלק המזרחי בעיר מתעורר לחיים בתנועה רבה של קבלנים ופיתוח נרחב של תשתיות. שכונת נרקיסים מחוברת לעורקי תחבורה מרכזיים המאפשרים נגישות מלאה לתושבי השכונה. בחרנו במיקום מנצח לפרויקט בו הדיירים יהנו מנגישות מלאה ונוחה לכל צורך.

שילוב אורגני ופסטורלי במרחבים של טבע עירוני מהממים. בניין מגורים המונה 16 קומות הבנוי על גבי קומת מסחר. הפרויקט מציע 59 דירות בנות 3,4,5,6 חד' בשטח החל מ-79 מ"ר עד 185 מ"ר. דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים בתכנון אדריכלי מבריק ומוקפד תוך ניצול מקסימלי של המרחב.

לרווחת הדיירים יוקם מועדון דיירים, חדר עגלות, חניונים תת קרקעיים וכמובן לובי מעוצב וחזות מהודרת.

HIGH VILLAGE אילת

פרויקט ייחודי המציע 74 וילות פרטיות במבנים צמודי קרקע הכוללים גינה מרווחת ונעימה ובריכות שחייה פרטיות. הפרויקט מציע איכות חיים למשפחות שרוצות ליהנות בעיר הקיץ הנצחית בשכונת שחמון השכונה הדרומית ביותר הנהנת מנוף בלעדי של הרי אילת והים האדום.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022