HIGH GROUP היי גרופ

ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים
כתובת: דרך השלום 7א', תל-אביב
טלפון: 03-9495967
פקס: 03-9494300
דוא"ל: office@high-group.co.il
אתר החברה: http://www.high-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חי נחמיאס, HIGH GROUP היי גרופ

  חי נחמיאס

  מנכ״ל

  HIGH GROUP היי גרופ

 • ספיר אברהם, HIGH GROUP היי גרופ

  רו"ח ספיר אברהם

  סמנכ״לית כספים

  HIGH GROUP היי גרופ

 • מיכאל יפרח, HIGH GROUP היי גרופ

  עו״ד מיכאל יפרח

  יועץ משפטי

  HIGH GROUP היי גרופ

 • אושרה אברהם, HIGH GROUP היי גרופ

  אושרה אברהם

  מנהלת מערך תכנון

  HIGH GROUP היי גרופ

 • אסף אברמוביץ', HIGH GROUP היי גרופ

  אסף אברמוביץ'

  סמנכ״ל שיווק

  HIGH GROUP היי גרופ

 • עדי גיל, HIGH GROUP היי גרופ

  עדי גיל

  מנהלת רכש ולוגיסטיקה

  HIGH GROUP היי גרופ

 • גלית לוגסי, HIGH GROUP היי גרופ

  גלית לוגסי

  מנהלת שיווק וקשרי לקוחות

  HIGH GROUP היי גרופ

אייקון אודות

אודות HIGH GROUP היי גרופ

קבוצת HIGH GROUP מתמחה בהקמת נדל״ן למגורים, מסחר ומשרדים בכל רחבי הארץ ומשמשת כזרוע הנדל״ן של חי נחמיאס מגורים והשקעות. הקבוצה, שהוקמה בשנת 2010, מאגדת מספר חברות בתחום הבנייה. השילוב והסינרגיה הנוצרים בין החברות המתמחות בכל תחומי הבנייה יוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות הקבוצה, שבא לידי ביטוי במענה הכולל והמקיף שמעניקה הקבוצה ללקוחותיה בכל הפרויקטים בהם היא עוסקת. היקף הבנייה של קבוצת HIGH GROUP עומד על למעלה מ-2,000 יחידות דיור, מרכזים מסחריים ובנייני משרדים בפרויקטים מגוונים.

כל הפרויקטים של הקבוצה מלווים ע״י מיטב האדריכלים, המתכננים, המעצבים, יועצי הנוף, הבטיחות, התנועה ומיטב הספקים. קבוצת HIGH GROUP, מציעה ללקוח חווית קניה בסגנון one stop shop המעניקה את כלל הפתרונות והשירותים הנלווים לענף הבניה במקום אחד.

הזרוע הביצועית המרכזית של הקבוצה היא יעד הנדסה, חברה בעלת סיווג ג׳ 5 בלתי מוגבל המאפשר לה יכולות ביצוע מקצועיות, המשולבות יחד עם יציבות וחוסן כלכלי.

בנוסף, הקבוצה מונה חברות ביצוע נוספות המתמחות בעבודות גמר, אינסטלציה וכיו"ב, כמו גם חברות המתמחות במתן שירותים נלווים לנדל״ן, המעסיקות את מיטב המהנדסים המובילים בארץ.

אחת החברות הבולטות היא "HIGH CRANES עגורנים ומנופים", המשכירה עגורנים ומנופים מתקדמים ללקוחותיה בכל רחבי הארץ. העגורנים והמנופים של החברה משמשים את חברות הקבוצה בכל הפרויקטים. הקבוצה נהנית מחוסן כלכלי ואיתנות פיננסית המלווה ע"י הבנקים והגופים המובילים במשק.

סטנדרט בנייה יוקרתי, שירות אישי וייחודי

קבוצת HIGH GROUP מקפידה על סטנדרט בנייה יוקרתי, איכותי ומתקדם המוביל להצלחה בכל פרויקט. הקבוצה רואה בלקוחותיה ועובדיה כמשפחה אחת גדולה וחמה, תוך שימת דגש על תקשורת אישית. החוזקה הייחודית של הקבוצה, מתבטאת ביחס האישי והמשפחתי ממנו נהנים לקוחותיה, בהיותם לקוחות חוזרים הממליצים אף לחבריהם שוב ושוב על הקבוצה.

התחדשות עירונית

״היי גרופ התחדשות עירונית״, היא חברה-בת של הקבוצה, המנהלת תחתיה את כל מערך ההתחדשות העירונית.

כחלק מההתחדשות העירונית ההולכת ומתפתחת בכל רחבי הארץ, חברתנו מתכננת פרויקטים שונים ומגוונים בהיקף של מאות יחידות דיור באיזורי ביקוש במרכז הארץ כגון: תל-אביב, רמת-גן, הרצליה ועוד. חזון הקבוצה כחברת נדל״ן יזמית ומבצעת הוא ניהול פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ע״י אנשי מקצוע מהמובילים והמנוסים בעולם הנדל״ן, היודעים לנהל כל פרויקט בסנכרון מושלם בין כל הגורמים העוסקים במלאכה לצד התנהלות ישירה אנושית ונעימה מול הדיירים שטובתם האישית עומדת לנגד עיני החברה. כל פרויקט ופרויקט עובר תהליך אפיון קפדני ויסודי החל משלב היכרות השטח ועד לרגע המיוחל בו הדיירים מקבלים את המפתח לביתם החדש.

פרויקטים נבחרים

"HIGH מול הים", אילת
פרויקט ״HIGH מול הים״, צמד בנייני בוטיק מעוצבים בשדרות ששת הימים בשכונת שחמון המבוקשת בעיר אילת.
הפרויקט מציע דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם בריכה פרטית, מאופיין בשילוב של מיקום עם נוף נצחי ועוצר נשימה אל הנוף הפתוח ומפרץ אילת יחד עם תכנון אדריכלי מבריק הניכר בכל דירה.

"אלמוגים", אילת
שכונת המאפייה המתחדשת מהווה מרכז עירוני פועם ושוקק במרכז העיר אילת. רחוב האלמוגים הינו הציר המרכזי בשכונה ומתוכנן להיות רחוב משולב בין מסחר ובתי קפה, לצד בנייני מגורים ומלונות.
הפרויקט מורכב משלושה בניינים מעוצבים ומרווחים הכוללים דירות 2 ו-3 חד', פנטהאוזים ודירות גן מפוארות, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים.

"תורמוס בוטיק", אילת
שש דירות גן/גג עם בריכה המשקיפות מצוק על הים האדום. סטנדרט בניה ועיצוב עוצר נשימה המקנים חווית מגורים אקסלוסיבית.

"HIGH על הים", אילת
בשכונת שחמון המבוקשת ברח' דרך התבלינים, נבנית יצירת נדל״ן בעלת תכנון אדריכלי מבריק המשקיף משמורת טבע על הים האדום ומפרץ אילת. הפרויקט מציע שלושה בנייני בוטיק המכילים דירות בנות 4,3,2 ו-5 חד', דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים עם בריכה פרטית על הים.

"HIGH מול הים", אשקלון
פרויקט הדגל של החברה, כולל שני מגדלי יוקרה מעוצבים ומרווחים בשדרות דוד בן גוריון באזור הסיטי באשקלון. המגדלים כוללים דירות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים מפוארים ודירות גן גדולות במיוחד, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים. לכל אלה מתווספים מועדון דיירים יוקרתי, מתחם ספא חיצוני ופארק פרטי לדיירי הפרויקט. הפרויקט צופה הישר אל אחד מחופי הים היפים בישראל וממוקם בסמוך למוקדי חינוך, בריאות, פנאי ותרבות בעיר. פרויקט HIGH מול הים באשקלון תוכנן על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

״HIGH על הים - עיר ימים", אשקלון
פרויקט יוקרתי המתוכנן להיבנות בשכונת ״עיר ימים״ באשקלון, המציע 73 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומתקדמים הנמצאים במרחק נגיעה מהים מול נוף עוצר נשימה.

״HIGH באינפילים״, אשקלון
הינו רחב ומגוון במיוחד המציע כ-216 יחידות דיור המתפרשים על כ-8 בניינים ובנוסף 49 קוטג׳ים במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״. הפרויקט הינו אחד הגדולים והבולטים באיזור בשל היקפו ומאופיין בתכנון אדריכלי חכם ומתקדם.

״HIGH בכוכב הצפון״, אשקלון
שלושה בנייני בוטיק בשכונת כוכב הצפון ומציעים דירות גן, דירות 2 ו-4 חד׳, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים בסטדנרט בנייה מתקדם וחדיש במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״.

מתחם ״HIGH בעיר היין״, אשקלון
כחלק מתנופת הבנייה בעיר אשקלון, חברתנו בונה מספר פרויקטים בשכונת עיר היין החדשה עם מאות יח״ד המשווקות במסגרת תכנית מחיר למשתכן ביחד עם שיווק לשוק החופשי.

HIGH על הפארק – מתחם מגורים מרהיב ומיוחד ביופיו המכיל 11 בניינים מעוצבים המכילים 396 יח״ד מסביב לפארק גדול ופיתוח סביבתי ירוק ועשיר.

HIGH TWINS צמד מגדלים בני 216 יח״ד בעלי עיצוב ייחודי ומדורג.

- HIGH SEA & WINE במגרש צפוני ביותר ייבנו 3 בנייני מגורים בעלי 180 יח״ד מעל מתחם מסחרי ומשרדים עשיר וססגוני המונה כ-8,000 מ״ר.

"HIGH - CENTER", אשקלון
הפרויקט מציע מתחם משרדים וקומת מסחר המשתרעים על פני כ-7,000 מ"ר ויהווה איזור מסחר ותעסוקה שוקק חיים בשד' דוד בן גוריון מול הים והפארק הלאומי בעיר אשקלון. הפרויקט המסחרי מזמין אליו בעלי חברות, יזמים ועצמאים ליהנות מסביבת עבודה מתחדשת על הרחוב הראשי הנהנה מנוף נצחי, גישה נוחה וחניה פרטית לבעלי המשרדים. המשרדים ניתנים לחלוקה אישית וכן לתכנון שטחים פתוחים בסגנון Open Space.

"HIGH מול המצפה", חריש
מתחם רחב המכיל תשעה בניינים המתוכנן להיבנות על צלע הררית המשקיפה לעבר מצפה אילן. הפרויקט מושך תשומת לב רבה מבחינת המיקום הנהנה מנוף מרהיב, ירוק ופסטורלי מצידו האחד ומצידו השני של הפרויקט נמצא הרחוב הראשי של היישוב ואיזור המע״ר המתפתח.
לכל אלה מתווספים טכנולוגית בניה מתועשת ושימוש חכם של תנאי הטופוגרפיה המאפשר ניצול מקסימלי של השטח לטובת הדיירים, לדוגמא: כל החניות בפרויקט הן תת-קרקעיות ופני השטח נותרים לטובת חצרות מרווחות ושטחים פתוחים לדיירים. בפרויקט מתוכננות להיבנות 243 יח"ד בשטח בנייה כולל של כ-45 אלף מ״ר בנוי.

נרקיסים- ראשון לציון
שכונת נרקיסים היא שכונה חדשה במזרח ראשון לציון- העיר אשר מיצבה את עצמה לאחרונה כאחת מהערים שהכי משתלם לגור ולהשקיע בהן.
החלק המזרחי בעיר מתעורר לחיים בתנועה רבה של קבלנים ופיתוח נרחב של תשתיות. שכונת נרקיסים מחוברת לעורקי תחבורה מרכזיים המאפשרים נגישות מלאה לתושבי השכונה. בחרנו במיקום מנצח לפרויקט בו הדיירים יהנו מנגישות מלאה ונוחה לכל צורך. שילוב אורגני ופסטורלי במרחבים של טבע עירוני מהממים.
בניין מגורים המונה 16 קומות הבנוי על גבי קומת מסחר. הפרויקט מציע 59 דירות בנות 3,4,5,6 חד' בשטח החל מ-79 מ"ר עד 185 מ"ר. דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים בתכנון אדריכלי מבריק ומוקפד תוך ניצול מקסימלי של המרחב.
לרווחת הדיירים יוקם מועדון דיירים, חדר עגלות, חניונים תת קרקעיים וכמובן לובי מעוצב וחזות מהודרת.

HIGH VILLAGE אילת
הפרויקט מציע 74 וילות פרטיות במבנים צמודי קרקע הכוללים בריכות שחייה פרטיות. וילות 6 חד' בשטח פנים של 150 מ"ר + גינה מרווחת ונעימה בשטח של 120 מ"ר. כל וילה תהנה מ-2 חניות פרטיות, 3 חדרי רחצה ו-4 חדרי שירותים עבור משפחות שרוצות להנות בעיר הקיץ הנצחית בשכונת שחמון השכונה הדרומית ביותר הנהנת מנוף בלעדי של הרי אילת והים האדום.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • צוואה בשלט רחוק; כיצד ניתן לערוך צוואות בימי הקורונה?

  במציאות החדשה שנכפתה עלינו עקב משבר הקורונה ובמקום בו מוטלות מגבלות על התקהלויות ועל מפגש בין אנשים והכל מתוך איום ממשי של חיים ומוות - הופכים החשיבה והשיח על המוות לרלוונטיים יותר מתמיד ורבים מוצאים עצמם סגורים בבתיהם כשיש להם זמן רב פנוי לחשוב על "היום שאחרי", מחשבות המעוררות את הרצון לערוך צוואה או לתקן צוואה קיימת

  צוואה בשלט רחוק; כיצד ניתן לערוך צוואות בימי הקורונה?

 • איך לשמור על לוקחי המשכנתאות ועל הקבלנים בעידן הקורונה?

  עידן הקורונה מציב אתגר כפול ומכופל הן ללוקחי המשכנתאות, שחלקם נותרו ללא עבודה והן לקבלנים ששואפים לסיים את הפרויקטים שלהם

  איך לשמור על לוקחי המשכנתאות ועל הקבלנים בעידן הקורונה?

 • מה בין רשות ניירות ערך וגרטה טונברג?

  לפנני עידן הקורונה היה דיון גובר בעולם בנושאי הסביבה. במסגרת זו פנתה רשות ניירות ערך לציבור על מנת לקבל את התייחסותו למגוון רחב של נושאים: בין היתר, חובות הגילוי ביחס ל ESG

  מה בין רשות ניירות ערך וגרטה טונברג?

 • גרושים עם ילדים? כך תתנהלו נכון מבחינה כלכלית וכללית בעידן הקורונה

  מגפת הקורונה מציבה בפני הורים גרושים סיטואציה כלכלית וכללית מורכבת ומאתגרת באופן קיצוני. עו"ד רות דיין וולפנר בטיפים שמטרתם לסייע להורים גרושים עם ילדים לשרוד את האתגרים הכלכליים והכלליים בעידן הקורונה, "מה שמנחה אותנו זה למצוא את הפתרון האפשרי ההגיוני והמתחשב ביותר"

  גרושים עם ילדים? כך תתנהלו נכון מבחינה כלכלית וכללית בעידן הקורונה