HIGH GROUP היי גרופ

ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: ייזמות וביצוע נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים
כתובת: דרך השלום 7א', תל-אביב
טלפון: 03-9495967
פקס: 03-9494300
דוא"ל: office@high-group.co.il
אתר החברה: http://www.high-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חי נחמיאס, HIGH GROUP היי גרופ

  חי נחמיאס

  מנכ״ל

  HIGH GROUP היי גרופ

 • ספיר אברהם, HIGH GROUP היי גרופ

  רו"ח ספיר אברהם

  סמנכ״לית כספים

  HIGH GROUP היי גרופ

 • מיכאל יפרח, HIGH GROUP היי גרופ

  עו״ד מיכאל יפרח

  יועץ משפטי

  HIGH GROUP היי גרופ

 • אושרה אברהם, HIGH GROUP היי גרופ

  אושרה אברהם

  מנהלת מערך תכנון

  HIGH GROUP היי גרופ

 • אסף אברמוביץ', HIGH GROUP היי גרופ

  אסף אברמוביץ'

  סמנכ״ל שיווק

  HIGH GROUP היי גרופ

 • עדי גיל, HIGH GROUP היי גרופ

  עדי גיל

  מנהלת רכש ולוגיסטיקה

  HIGH GROUP היי גרופ

 • גלית לוגסי, HIGH GROUP היי גרופ

  גלית לוגסי

  מנהלת שיווק וקשרי לקוחות

  HIGH GROUP היי גרופ

אייקון אודות

אודות HIGH GROUP היי גרופ

קבוצת HIGH GROUP מתמחה בהקמת נדל״ן למגורים, מסחר ומשרדים בכל רחבי הארץ ומשמשת כזרוע הנדל״ן של חי נחמיאס מגורים והשקעות. הקבוצה, שהוקמה בשנת 2010, מאגדת מספר חברות בתחום הבנייה. השילוב והסינרגיה הנוצרים בין החברות המתמחות בכל תחומי הבנייה יוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות הקבוצה, שבא לידי ביטוי במענה הכולל והמקיף שמעניקה הקבוצה ללקוחותיה בכל הפרויקטים בהם היא עוסקת. היקף הבנייה של קבוצת HIGH GROUP עומד על למעלה מ-1,500 יחידות דיור, מרכזים מסחריים ובנייני משרדים בפרויקטים מגוונים.
כל הפרויקטים של הקבוצה מלווים ע״י מיטב האדריכלים, המתכננים, המעצבים, יועצי הנוף, הבטיחות, התנועה ומיטב הספקים. קבוצת HIGH GROUP, מציעה ללקוח חווית קניה בסגנון one stop shop המעניקה את כלל הפתרונות והשירותים הנלווים לענף הבניה במקום אחד.
הזרוע הביצועית המרכזית של הקבוצה היא יעד הנדסה, חברה בעלת סיווג ג׳ 5 בלתי מוגבל המאפשר לה יכולות ביצוע מקצועיות, המשולבות יחד עם יציבות וחוסן כלכלי.
בנוסף, הקבוצה מונה חברות ביצוע נוספות המתמחות בעבודות גמר, אינסטלציה וכיו"ב, כמו גם חברות המתמחות במתן שירותים נלווים לנדל״ן, המעסיקות את מיטב המהנדסים המובילים בארץ.
אחת החברות הבולטות היא "HIGH CRANES עגורנים ומנופים", המשכירה עגורנים ומנופים מתקדמים ללקוחותיה בכל רחבי הארץ. העגורנים והמנופים של החברה משמשים את חברות הקבוצה בכל הפרויקטים. הקבוצה נהנית מחוסן כלכלי ואיתנות פיננסית המלווה ע"י הבנקים והגופים המובילים במשק. 

סטנדרט בנייה יוקרתי, שירות אישי וייחודי

קבוצת HIGH GROUP מקפידה על סטנדרט בנייה יוקרתי, איכותי ומתקדם המוביל להצלחה בכל פרויקט. הקבוצה רואה בלקוחותיה ועובדיה כמשפחה אחת גדולה וחמה, תוך שימת דגש על תקשורת אישית. החוזקה הייחודית של הקבוצה, מתבטאת ביחס האישי והמשפחתי ממנו נהנים לקוחותיה, בהיותם לקוחות חוזרים הממליצים אף לחבריהם שוב ושוב על הקבוצה.

התחדשות עירונית

״היי גרופ התחדשות עירונית״, היא חברה-בת של הקבוצה, המנהלת תחתיה את כל מערך ההתחדשות העירונית.
כחלק מההתחדשות העירונית ההולכת ומתפתחת בכל רחבי הארץ, חברתנו מתכננת פרויקטים שונים ומגוונים בהיקף של מאות יחידות דיור באיזורי ביקוש במרכז הארץ כגון: תל-אביב, רמת-גן, הרצליה ועוד. חזון הקבוצה כחברת נדל״ן יזמית ומבצעת הוא ניהול פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ע״י אנשי מקצוע מהמובילים והמנוסים בעולם הנדל״ן, היודעים לנהל כל פרויקט בסנכרון מושלם בין כל הגורמים העוסקים במלאכה לצד התנהלות ישירה אנושית ונעימה מול הדיירים שטובתם האישית עומדת לנגד עיני החברה. כל פרויקט ופרויקט עובר תהליך אפיון קפדני ויסודי החל משלב היכרות השטח ועד לרגע המיוחל בו הדיירים מקבלים את המפתח לביתם החדש. 

פרויקטים נבחרים

"HIGH מול הים", אילת
פרויקט ״HIGH מול הים״, צמד בנייני בוטיק מעוצבים בשדרות ששת הימים בשכונת שחמון המבוקשת בעיר אילת.
הפרויקט מציע דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם בריכה פרטית, מאופיין בשילוב של מיקום עם נוף נצחי ועוצר נשימה אל הנוף הפתוח ומפרץ אילת יחד עם תכנון אדריכלי מבריק הניכר בכל דירה.

פרוייקט "אלמוגים", אילת
שכונת המאפייה המתחדשת, ורחוב האלמוגים בתוכו, יהוו מרכז עירוני פועם ושוקק במרכז העיר אילת. רחוב האלמוגים הינו הציר המרכזי בשכונה ומתוכנן להיות רחוב משולב בין מסחר ובתי קפה, לצד בינייני מגורים ומלונות, בו התנועה רגלית בעיקרה.
הפרויקט מורכב משלושה בניינים מעוצבים ומרווחים הכוללים דירות 2 ו-3 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן מפוארות, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים.

פרויקט "תורמוס בוטיק", אילת
שש דירות גן/גג עם בריכה המשקיפות מצוק על הים האדום. סטנדרט בניה ועיצוב עוצר נשימה המקנים חווית מגורים אקסלוסיבית.

"HIGH על הים", אילת
בשכונת שחמון המבוקשת ברח' דרך התבלינים, נבנית יצירת נדל״ן בעלת תכנון אדריכלי מבריק המשקיף משמורת טבע על הים האדום ומפרץ אילת. הפרויקט מציע שלושה בנייני בוטיק המכילים דירות בנות 4,3,2 ו-5 חד', דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים עם בריכה פרטית על הים.

"HIGH מול הים", אשקלון
פרויקט "HIGH מול הים" - פרויקט הדגל של החברה, כולל שני מגדלי יוקרה מעוצבים ומרווחים בשדרות דוד בן גוריון באזור הסיטי באשקלון. המגדלים כוללים דירות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים מפוארים ודירות גן גדולות במיוחד, אשר מתוכננות בקפידה עד אחרון הפרטים. לכל אלה מתווספים מועדון דיירים יוקרתי, מתחם ספא חיצוני ופארק פרטי לדיירי הפרויקט. הפרויקט צופה הישר אל אחד מחופי הים היפים בישראל וממוקם בסמוך למוקדי חינוך, בריאות, פנאי ותרבות בעיר. פרויקט HIGH מול הים באשקלון תוכנן על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

פרויקט ״HIGH על הים״, אשקלון
פרויקט יוקרתי המתוכנן להיבנות בשכונת ״עיר ימים״ באשקלון, המציע 73 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומתקדמים הנמצאים במרחק נגיעה מהים מול נוף עוצר נשימה.

פרויקט ״HIGH באינפילים״, אשקלון
פרויקט ״HIGH באינפילים״, הינו פרויקט רחב ומגוון במיוחד המציע כ-216 יחידות דיור המתפרשים על כ-8 בניינים ובנוסף 49 קוטג׳ים במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״. הפרויקט הינו אחד הגדולים והבולטים באיזור בשל היקפו ומאופיין בתכנון אדריכלי חכם ומתקדם.

פרויקט ״HIGH בכוכב הצפון״, אשקלון
שלושה בנייני בוטיק הנבנים בשכונת כוכב הצפון ומציעים דירות גן, דירות 2 ו-4 חד׳, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים בסטדנרט בנייה מתקדם וחדיש במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״.

פרויקט ״HIGH בעיר היין״, אשקלון
שבעה מגדלים מעוצבים בעלי סטנדרט בניה גבוה ותכנון אדריכלי חכם המתוכננים להיבנות בשכונת עיר היין, בחלקה הצפוני של העיר אשקלון. הפרויקט מונה מאות יח״ד במסגרת תכנית ״מחיר למשתכן״ ויהווה מתחם מגורים ייחודי ומתקדם כחלק מתנופת הבנייה בעיר אשקלון.

"HIGH - CENTER", אשקלון
"HIGH CENTER חי נחמיאס מרכזים ומתחמים", היא החטיבה המסחרית המציעה פרויקטים מסחריים ובנייני משרדים מקבוצת "HIGH GROUP חי נחמיאס מגורים והשקעות". הפרויקט מציע מתחם משרדים וקומת מסחר המשתרעים על פני כ-7,000 מ"ר ויהווה איזור מסחר ותעסוקה שוקק חיים בשד' דוד בן גוריון מול הים והפארק הלאומי בעיר אשקלון. הפרויקט המסחרי מזמין אליו בעלי חברות, יזמים ועצמאים ליהנות מסביבת עבודה מתחדשת על הרחוב הראשי הנהנה מנוף נצחי, גישה נוחה וחניה פרטית לבעלי המשרדים. המשרדים ניתנים לחלוקה אישית וכן לתכנון שטחים פתוחים בסגנון Open Space.

"HIGH באור המזרח", חריש
"HIGH באור המזרח" הינו פרויקט חדש בן תשעה בניינים המתוכנן להיבנות על צלע הררית המשקיפה לעבר מצפה אילן. הפרויקט מושך תשומת לב רבה מבחינת המיקום הנהנה מנוף מרהיב, ירוק ופסטורלי מצידו האחד ומצידו השני של הפרויקט נמצא הרחוב הראשי של היישוב ואיזור המע״ר המתפתח.
לכל אלה מתווספים טכנולוגית בניה מתועשת ושימוש חכם של תנאי הטופוגרפיה המאפשר ניצול מקסימלי של השטח לטובת הדיירים, לדוגמא: כל החניות בפרויקט הן תת-קרקעיות ופני השטח נותרים לטובת חצרות מרווחות ושטחים פתוחים לדיירים. הפרויקט נקרא ״HIGH באור המזרח״ מכיוון שהאזור כולו נהנה מאור זריחה ייחודי בשעות הבוקר ומנוף מרהיב בעת זריחת הירח בשעות הערב. בפרויקט מתוכננות להיבנות כ-250 יח"ד בשטח בנייה כולל של כ-45 אלף מ״ר בנוי.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הפן הכלכלי של הרישום

  אופן הרישום של נכס, בין אם מדובר בכספים או בנכסי מקרקעין - הינו משמעותי ביותר. פעמים רבות, בני משפחה ו/או בני זוג, מתעלמים ממצבו של אופן הרישום מאחר והם רואים את אותו נכס, גם אם הוא רשום ע"ש צד אחד בלבד – כמשותף. אולם, במועד פטירה או גירושין - מתעוררת פעמים רבות השאלה, מה דין הנכס?

  הפן הכלכלי של הרישום

 • פיצויים בתביעות לשון הרע ובתביעות דיבה

  על אף המגמה של העלאת סכומי הפיצוי בשנתיים האחרונות, בישראל עדיין לא נפסקו סכומים של מיליונים רבים בגין תביעות לשון הרע

  פיצויים בתביעות לשון הרע ובתביעות דיבה

 • השילוב בין עסקים ומשפחה

  גם במשפחות הכי טובות עלולים להיווצר סדקים קטנים

  השילוב בין עסקים ומשפחה

 • ירושות צרפת ישראל – מה התחדש מאז ההסדר האירופי משנת 2015

  הגלובליזציה משפיעה על כל תחומי החיים, גם על המשפט. הקונפליקט בין שתי שיטות משפט מתחרות הוא מהנושאים היותר מדוברים כיום בעולם המשפט הרחב

  ירושות צרפת ישראל – מה התחדש מאז ההסדר האירופי משנת 2015