JoyTunes

מנוי ביתי דרכו ניתן ללמוד כלים וכישורי יצירה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: מנוי ביתי דרכו ניתן ללמוד כלים וכישורי יצירה
כתובת: רח' איסרליש 22, תל אביב
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.joytunes.com
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  יובל קמינקא מנכ"ל
  יגאל קמינקא מנהל תוכן
  רועי איצקוביסקי סמנכ"ל טכנולוגיה
אייקון אודות

אודות JoyTunes

ג׳ויטונס נמצאת בצומת של טכנולוגיה ומוזיקה, עם מנוי משפחתי המאפשר לבני הבית להשקיע את זמנם בלמידת כישורים יצירתיים אמיתיים. בעזרתו כולם יכולים ללמוד באופן אינטרקטיבי ומהנה לג׳מג׳ם בגיטרה, לנגן בפסנתר, ועוד. החברה מפתחת אפליקציות המבוססות על מנוע זיהוי צלילים מתקדם המבוסס על בינה מלאכותית, המאפשר לכל נגן ונגנית לקבל משוב אמיתי בזמן אמת.

ג'ויטונס זכתה במקום ראשון בדירוג דן אנד ברדסטריט ב"סטרטאפים שהכי טוב לעבוד בהם" השנה, זו השנה הראשונה בה ניגשה לדירוג. משרדי החברה, המעסיקה למעלה מ-130 חברות וחברי צוות, ממוקמים בשכונת מונטפיורי בתל אביב.

המנוי המשפחתי של ג׳ויטונס מאפשר לבני הבית להשקיע את הזמן שלהם בפעילות מעשירה ומרחיבת-נפש. כיום מתרכזת החברה בעיקר בתחום המוזיקלי, ופועלת ליצירת מוצרים נוספים בעולם זה (כלים נוספים ורמות נגינה שונות), ובעתיד מתכננים בג'ויטונס אף להתרחב מעבר למוזיקה, לאפיקי יצירה וביטוי עצמי נוספים.

מוצרי הדגל של החברה, Simply Piano ו-Simply Guitar עונים ישירות על צורך אמיתי של אנשים, המתמקד בפיתוח והבאה לידי ביטוי של היצירתיות שלהם, וכך מאפשרת החברה למיליוני בני אדם בכל רחבי העולם להעשיר את חייהם. Piano Maestro - אפליקציה נוספת של ג׳ויטונס המציעה פתרון למורי הנגינה, משמשת כיום למעלה מ-10% ממורי המוזיקה בארה“ב.

קהל הלקוחות של ג'ויטונס רחב ומגיע מכלל הגילים ומכל רחבי העולם. בין היתר, מונים לקוחות החברה לומדים בגילאים צעירים, הנחשפים לעולם הנגינה בפעם הראשונה בחייהם, ובמקביל, לומדים מבוגרים, שלא האמינו שיוכלו לחזור לנגן כמו שניגנו בצעירותם, עד שהתחילו לנגן בעזרת מוצרי החברה. עיקר המנויים של ג'ויטונס נמצא בחו״ל, החל מארה״ב ועד ליפן.

ג׳ויטונס הוקמה בשנת 2012 על ידי יובל קמינקא, המכהן כמנכ״ל החברה, יחד עם אחיו יגאל קמינקא, המשמש כמוזיקאי ופדגוג החברה, וחברו רועי איצקובסקי, המכהן כסמנכ"ל הטכנולוגיות. יובל קמינקא ורועי איצקובסקי שירתו יחד ביחידת המודיעין הטכנולוגית 8200. לאחר השירות הצבאי, יובל עבד בחקר אלגוריתמים, ואילו רועי עסק בתחום קריאת האותות. יגאל הוא מוזיקאי בעל דוקטורט מעשי בחלילית ואבוב, והיה אבובן ראשון בתזמורת הסימפונית של ירושלים. הסינרגיה שנוצרה מתחומי ההתמחות של שלושת מייסדי החברה הביאה למוצר הייחודי ממנו נהנים לקוחותיה.

מוצרי החברה מלווים את התלמידים והתלמידות צעד אחר צעד במסלול הלמידה, מגיבים בעת הצורך, ומלמדים אנשים בכל הגילים וללא ניסיון עבר לנגן על כלים מוזיקליים, בעזרת מנוע זיהוי צלילים מבוסס AI ופדגוגיה חדשנית, תוך עיצוב מוצר ייחודי שמשתמשים אוהבים לחזור ולנגן איתו. השירות של ג'ויטונס מיועד לבניית כישורים אמיתיים שמשרתים את הלומדים גם מחוץ לאפליקציה. השיעורים נבנים על ידי מוזיקאים מקצועיים על מנת לגעת במגוון נושאים רחב ככל האפשר, ומאפשרים לתלמידים ולתלמידות להעמיק בכישורים שמעניינים אותם, ולנגן את השירים האהובים עליהם ברמה המתאימה להם.

ג'ויטונס היא חברה טכנולוגית שמטרתה לעשות טוב לאנשים, והיא רואה בכך חשיבות עליונה. בעוד שישראל ידועה בתור מעצמה של סייבר, גיימינג, ופתרונות לעסקים (B2B) שרשמו הישגים אדירים, ג׳ויטונס היא אחת החברות היחידות בארץ שבונה מוצר הממוקד בצרכנים (B2C), שכל תכליתו לעודד אנשים להגשים את חלומותיהם, וללמוד כישורים שיעשירו את חייהם באופן מיידי וישיר. קהילת Simply Piano של ג׳ויטונס המונה כ 200 אלף נגנים בפייסבוק, הוכרה על ידי פייסבוק כאחת הקהילות החזקות ביותר ברשת החברתית. זאת בנוסף למאות אלפי המנויים של החברה, הפזורים בכל רחבי העולם.

התרבות הארגונית של החברה משקפת את הפילוסופיה המוצרית שלה. החברה, המאפשרת למיליוני בני אדם בכל רחבי העולם להשקיע את זמנם בפעילות משמעותית, פועלת באופן דומה גם ביחס לחברי וחברות הצוות. ג'ויטונס רואה בכל המצטרפים לחברה כשותפים לדרך, שבחרו לשים את מרצם וכישוריהם בבנייה משותפת של החזון העסקי והמוצרי של החברה. לכן מקפידה החברה על גיוס חברי וחברות צוות מנוסים, יזמים באופיים וג׳נרליסטים, שיודעים להוביל את תחומם ולעבוד באופן עצמאי לחלוטין מצד אחד, ומן הצד השני, לעבוד בצוותים קטנים ומולטי-דיסיפלינריים בעלי יעד עסקי ברור.

ג'ויטונס משקיעה מחשבה רבה ומשאבים נרחבים המוקדשים לבניית התרבות הארגונית הייחודית של החברה. החברה מאמינה בניהול על פי קונטקסט (הקשר) ולא במבנה היררכי, וכך מאפשרת ג'ויטונס לכל המצטרפים להפוך לשותפים ושותפות לבניית המוצר, המותג והארגון, ולהוביל בתחומם. חברי וחברות הצוות נהנים מעצמאות מלאה בעבודתם, מאחריות, ומקבלת החלטות אוטונומית, דבר המהווה חוזקה ייחודית של ג'ויטונס. כך שמתוך התרבות הארגונית המיוחדת של החברה, מחפשת ג'ויטונס שותפים ושותפות במובן העמוק של המילה, מכיוון שחברי הצוות מחזיקים במלוא האחריות בתחומם, ללא צורך באישורים ומינהלות, וכך משפיעים באופן ישיר על יעדי החברה. השותפות האמיתית בחברה באה לידי ביטוי באופן יום יומי, עת חברות וחברי הצוות מהווים שותפים אקטיביים לבניית וצמיחת החברה.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022