KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

עריכת דין

תמונה ראשית KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: עריכת דין
כתובת: מגדל בסר 2, קומה 28, בן גוריון 1
בני ברק 5120149
טלפון: 03-6090530
פקס: 03-6090541
דוא"ל: office@kcb.co.il
אתר החברה: http://www.kcb.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • קרן כהן בלחרסקי, KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

  קרן כהן בלחרסקי

  מייסדת ובעלים

  KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

  לפרופיל המלא

  קרן כהן בלחרסקי
 • רועי גפני, KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

  רועי גפני

  שותף

  KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

 • אודי רובנס-ווקיל, KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

  אודי רובנס-ווקיל

  שותף

  KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

אייקון אודות

אודות KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

משרד קרן כהן בלחרסקי, המתמחה בנדל"ן ובהתחדשות עירונית, הוקם בשנת 2010 והוא מייצג הן חברות ציבוריות והן חברות פרטיות. המשרד, משרד בוטיק מוביל בתחום, מציע שירותי ייצוג לבעלי קרקעות פרטיים, לבעלי דירות בבניינים ולבעלי מוסדות, המעוניינים לקחת חלק בהתחדשות העירונית.

עם השנים ביסס המשרד את מעמדו ככזה המספק פתרונות משפטיים מגוונים, לרבות בתחומי המקרקעין וההתחדשות העירונית וכיום הוא מלווה מספר רב מאד של פרויקטים ובמקביל מתגבר פרויקטים, הנמצאים בצמתי זמן קריטיים כדי לעמוד בהצלחה בלוחות הזמנים המוכתבים על ידי הלקוח. תיקי הלקוחות במשרד מנוהלים ומטופלים על ידי צוות המשרד, המונה 8 עורכי דין, 3 מתמחים, מנהלת פרויקטים וגם צוות אדמיניסטרטיבי התומך בפעילות המשרד, כשעליו מנצחת ביד מקצועית עו"ד כהן בלחרסקי.

 

תחומי ההתמחות

התחדשות העירונית
משרד קרן כהן בלחרסקי בעל ניסיון רב בליווי עסקאות תמ"א 38 החל משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע. הוא בין הראשונים בארץ שליווה עסקאות מסוג זה עד סופם וגאה להיות המוביל בתחום זה כיום. מחלקת ההתחדשות העירונית של המשרד מטפלת ביום במספר רב מאד של פרויקטי תמ"א 38 – חיזוק, פרויקטי תמ"א 38 – הריסה ובניה וכן בפרויקטים רבים של פינוי ובינוי, פרויקטים שבחלקם נחשבים לגדולים במיוחד.

 

צוות המשרד מלווה את הפרויקטים השונים לאורך כל הדרך – משלב הבדיקות המקדימות הנוגעות להיתכנות הכלכלית של הפרויקט ועד להשלמת הפרויקט ומסירת הדירות החדשות שנבנו, לרבות השלמת רישום הזכויות. בנוסף, כולל ליווי זה גם איתור יזם מתאים, ניהול משא ומתן בשמם של בעלי הדירות והתקשרות חוזית אתו. את המחלקה מנהלת עו"ד כהן בלחרסקי, בעלת ניסיון עשיר בתחום ההתחדשות העירונית.

 

מקרקעין
מחלקת המקרקעין של המשרד המתמחה בכל תחומי המקרקעין, מציעה שירותי ליווי פרויקטים גדולים לבניה רוויה, פרויקטים לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים. בנוסף מציעה מחלקה זו גם שירותי ניהול והשכרה של נכסים מכל הסוגים, טיפול משפטי בקבוצות רכישה וכן ליווי משפטי בכל סוגי עסקאות הנדל"ן השונות, הן של חברות ציבוריות והן של גופים גדולים. במסגרת שירותים אלה מציע המשרד ליווי בנקאי, ליווי בכל הקשור לענייני מיסוי, ענייני תכנון ובניה, גיבוש ההסכמים עם הרשויות הרלוונטיות, התקשרויות עם קבלנים ועם קבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, עם משווקים ועם יועצים אחרים. כל זאת, בהתאם ועל פי הנדרש בפרויקטים.

 

עסקאות מימון מורכבות 
המשרד בעל ידע מקצועי רב מאד וניסיון של שנים בתחום עסקאות מימון מורכבות, ובמסגרת כלל שירותיו הוא מטפל בעסקאות הנחשבות לעסקאות בהיקף גדול ביותר, לרבות בתחום הנדל"ן.

 

מקצועיות ללא פשרות, מסירות רבה וליווי הלקוח לאורך כל הפרויקט

משרד קרן כהן בלחרסקי עושה ככל שביכולתו על מנת להגשים את מטרות הלקוח ופועל באופן מקצועי, נמרץ ויעיל מאד. זאת, לצד הענקת טיפול משפטי ברמה הגבוהה ביותר, טיפול מעמיק, הכולל את ליוויו הצמוד של הלקוח לאורך כל הדרך, לאורך כל שלבי העסקה או הפרויקט. שירותי הייעוץ, אותם מציע המשרד, מותאמים באופן מדויק לצרכיו של הלקוח, בין אם מדובר בבעל דירה או ביזם. כל זאת, תוך שמירה על מצוינות ומתוך ראיה רחבה ומקיפה.

בנוסף, מציע המשרד, הרצאות הנעשות באופן התנדבותי ומתמקדות בתחום ההתחדשות העירונית. ההרצאות מיועדות ליזמים מתחילים, לסטודנטים המעוניינים לקחת חלק בתחום וכן לוועדי בתים הצפויים לקחת חלק בפרויקטים מסוג זה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • אפרידר

 • אפרידר - התחדשות עירונית

 • י.ח דמרי

 • יחד נדל"ן

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת KCB - קרן כהן בלחרסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?

  מרבית העסקים הפועלים כיום במשק הישראלי הינם בבעלות משפחתית. בין אם מדובר בחברות ענק משפחתיות ובין אם מדובר בעסק משפחתי קטן. המשותף לכולם הינו הגרעין המשפחתי ועובדה זו בעלת חשיבות רבה מאוד בכל הנוגע להסדרת מערכת היחסים בין בני המשפחה הפועלים בעסק המשפחתי.

  מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?

 • מניעת סכסוכים עתידיים בין יורשים באמצעות הסכם מראש לחלוקת עיזבון

  מניעת סכסוכים עתידיים בין יורשים באמצעות הסכם מראש לחלוקת עיזבון

 • לא רק עפיפונים: הטרור החקלאי כולל גם השחתת ציוד, ונדליזם וגניבות

  לא רק עפיפונים: הטרור החקלאי כולל גם השחתת ציוד, ונדליזם וגניבות