.LA Global Consulting Ltd

IPO, ייצוג משקיעים בתחום הפינטק והסייבר; עסקאות בינלאומיות; בנקאות השקעות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: IPO, ייצוג משקיעים בתחום הפינטק והסייבר; עסקאות בינלאומיות; בנקאות השקעות
כתובת: שדרות רוטשילד 41-45, תל אביב 65784
טלפון: 03-6200030
אימייל: anita@laglob.com
אתר החברה: http://www.laglob.com
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אניטה לבינט

  עו”ד אניטה לבינט

  מנכ”ל ומייסדת

  .LA Global Consulting Ltd

  לפרופיל המלא

  אניטה לבינט
אייקון אודות

אודות .LA Global Consulting Ltd

חברת LAGC מציעה מעטפת שירות מלאה ומותאמת למגוון רחב של לקוחות בתחום הבינלאומי. בכלל זה חברות השוקלות IPO בחו"ל, גיוסי הון, משקיעים המתענינים בהזדמנויות השקעה ועסקים וכן חברות בינלאומיות הנדרשות לייעוץ או ייצוג.

החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי עו"ד אניטה לבינט המביאה עמה למעלה מ-20 שנות ניסיון בעולם הבנקאות, הפיננסים ושוק ההון הבינלאומי.

החברה מייעצת באופן שוטף לתאגידים ולמשקיעים בתחום הפינטק והסייבר, בסוגיות עסקיות ובנושאי רגולציה בעסקאות בינלאומיות וכן בנושאי מימון, שוק ההון ובנקאות.

צוות החברה מציע פתרונות מותאמים ומעודכנים ללקוחות בהתבסס על נסיון ומיומנות בתחומים המשפטיים, הפיננסיים, החשבונאיים והרגולטוריים ומעניק ללקוחות ערך מוסף בפעילותם בסביבה עסקית משתנה ודינמית.

 

תחומי התמחות

IPO, ניהול הנפקות וגיוס הון

LAGC מלווה את לקוחותיה בניהול תהליך IPO הנפקות וגיוסי הון, בעיקר בלונדון וניו יורק, ומסייעת בהכנת החברה לדרישות הכרוכות במעבר החברה מפרטית לציבורית, ומכללי הדין הישראלי למערכת דינים זרה. לחברות השוקלות IPO, מספקת החברה שירותי ניהול פרוייקט וייעוץ החל משלב ההכנה דרך הליך ההנפקה ולאחריה. אנו מסייעים בתכנון התהליך, בחירת היועצים המתאימים, ובניהול ההליך בין המשתתפים המקצועיים השונים המעורבים.

מיומנות הצוות בתחומי הרגולציה, הבנקאות, שוקי ההון והחשבונאות מאפשרת לנו לעבוד בשיתוף פעולה עם היועצים המעורבים בתהליך. IPO, הינו אחד האירועים המאתגרים בחיי החברה ומטרתנו היא לפעול לצידכם בתקופה זו ולאפשר להנהלה לפנות זמן לניהול עסקי שוטף, ולוודא שעם סיום ההנפקה תמשיך החברה בפעילותה מחוזקת יותר מבעבר.

ייצוג משקיעים

LAGC מספקת שירות המקיף את כלל היבטי ההשקעה של לקוחותיה בישראל. אנו מציעים ללקוחותינו פלטפורמת שירות מלאה ומספקים תמיכה מקצועית ותרבותית משמעותית במסע הרגולטורי והעסקי בישראל. אנו מייצגים משקיעים זרים בישראל, מזהים הזדמנויות מתאימות להשקעה ומבצעים את תהליך בדיקות הנאותות.

לקוחות החברה נהנים מהקשר עם שותפינו העסקיים וכן מפלטפורמת מומחים ובעלי מקצוע בתחומי הרגולציה, החשבונאות, הטכנולוגיה, והיבטי המס.

הזדמנויות בעולם הסייבר והפינטק

לחברה מאגר מידע הנוגע לעולמות הסייבר והפינטק בישראל.

המאגר מציע מידע מקיף ומעודכן ע"י החברה. לקוחות LAGC נהנים מהשירותים הכוללים איתור השקעות, בדיקות נאותות, תמיכה בנושאי טכנולוגיה, רגולציה ומשפט, ייעוץ, גיוס כספים ועוד.

ניהול עסקים בישראל ובבריטניה

החברה מציעה מעטפת שירות מלאה לחברות זרות המבקשות לעשות עסקים בישראל.

אנו מסייעים בעיצוב ובבחירת המבנה הארגוני המתאים של עסקיכם בישראל ומבטיחים תהליך השתלבות מהיר באמצעות טיפול בכל הפעולות ותהליכי הרישוי הדרושים.

במקביל, באמצעות חברת הבת בלונדון, מסייעת LAGC ללקוחותיה בהקמת פעילותם בבריטניה, ובליווי מקצועי בכל שלבי ביצוע השקעות ועסקאות.

בדיקת נאותות

החברה מבצעת בדיקות נאותות לפי פרמטרים שונים ומציעה מערכת המאפשרת למשקיעים ולחברות המעוניינים בעשיית עסקים בישראל, לבצע מגוון בדיקות בהתאם לאופי העסקה או ההשקעה.

באמצעות שיתופי פעולה מבוססים, מפקחת LAGC ומרכזת את ההליך וכן מאפשרת גישה לאנשי מקצוע מובילים בתחומם, בהם יועצים משפטיים, רואי חשבון, מומחים בתחום הטכנולוגיה, מערכות מידע ופיננסים.

 

אניטה לבינט – מנכ"ל ומייסדת

אניטה לבינט מביאה עמה למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי הפעילות, בהם צברה נסיון בינלאומי וידע המבטיחים הבנה בין-תרבותית מעמיקה ומעניקים ערך מוסף ללקוחות החברה.

בתפקידיה כיועצת המשפטית הבינלאומית של קבוצת בנק הפועלים וסגנית מנהל פעילות אירופה, הובילה מיזמים מורכבים בישראל ובעולם, בהם הקמת Signature Bank בארה"ב, תהליך הרישום

וה-IPO בנסד"ק, רישום מניות הפועלים ב-LSE, תכניות GMTN ב-LSE, מיזוגים ורכישות, הקמת נציגויות זרות וחברות ניהול נכסים בלונדון ובדבלין. כמו כן השתתפה בתכנון ובהנפקת מוצרים פיננסיים לבנקאות הפרטית הגלובלית, טיפלה בעסקאות פיננסיות עם מוסדות פיננסיים באירופה ובארה"ב, השתתפה ביוזמות חקיקה פיננסית, בכללן Netting ונגזרות, וכן סיפקה תמיכה משפטית ורגולטורית על בסיס קבוצתי לחברות בחו"ל.

עו"ד לבינט הובילה את הנפקות שטרי ההון הראשוני המורכב של בנק הפועלים ושל בנק דיסקונט, עסקה בליווי חברות להנפקה בבורסת לונדון ובכלל זה בייעוץ להנפקת Brack Capital ב-LSE Main Market.

עו"ד לבינט הינה בעלת תואר במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ומוסמכת כעו"ד בלשכות עורכי הדין של ישראל ושל מדינת ניו-יורק. כמו כן, היא משמשת כיועצת במשרד עו"ד סטריקובסקי, גל ושות' (SGB) בנושאי תאגידים, בנקאות, שוק ההון, פיננסים והסכמים בינלאומיים. עו"ד לבינט היא בין מייסדי CADR בישראל ו- SCAI-CADR בשוויץ לבוררויות בינלאומיות. עו"ד לבינט היא נשיאת לשכת המסחר ישראל-בריטניה ודירקטורית בחברה הנסחרת בבורסה בתל אביב ובניו יורק.

חברת LAGC על צוות אנשי המקצוע המיומנים שלה מהווה שותף מתאים ודינמי לליווי פעילותכם בדרככם להצלחה עסקית בהשקעות, עסקות והנפקות בינלאומיות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

  מדירוג Dun's 100 לשנת 2017 עולה כי ענף הדיור המוגן שומר על יציבות | משען שומרת על מקומה כרשת הגדולה בישראל | שינוי מסוים חל עם השלמת הרכישה של רשת אחוזת בית ע"י קבוצת עזריאלי, מה שהעלה את מקומה בדירוג

  DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

 • האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

  המרוץ אחר מקום ההתמחות של הסטודנטים למשפטים החל השבוע. גם השנה הסטודנטים משקיעים הרבה מאד מאמצים בבחירת המשרד בו יתמחו: קוראים חומר, מסיירים במשרדים, משוחחים עם עורכי דין, נפגשים עם מתמחים. מה באמת חשוב לבחור במשרד המתאים.

  האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

 • על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

  שנת 2016 מסתמנת כאחת השנים הברוכות שידע ההיי-טק הישראלי בשני העשורים האחרונים. הברכה המשתקפת בהיקפי הכספים העצומים שהושקעו בחברות טכנולוגיה מקומיות, מביאה עמה שינוי בחלק מהלכי הרוח להם הורגלנו בעסקאות הון סיכון מקומיות. היא גם מסייעת להגברת השפעתן של מגמות המאפיינות את שוק הון הסיכון האמריקאי על השוק הישראלי.

  על מגמות שנת 2016 בתעשיית ההון סיכון הישראלית

 • המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

  השבוע אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) לפיה ועדות מקומיות תוסמכנה לאשר תוספת בנייה של עד 15% לפרויקטים של בניה למגורים, במקרים בהם רבע מהדירות בפרויקט יוקצו להשכרה לטווח ארוך (תקופת השכרה של 20 שנים) במחיר הנמוך ב- 20% ממחיר השוק. הדירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך תוקצנה לזכאים, כאשר תנאי הסף לזכאות ייקבעו על ידי הממשלה.

  המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך