NEXT
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2016
תחום: Insurance for small businesses
כתובת: רח' עתיר ידע 1, כפר סבא
טלפון: 09-8990809
אתר החברה: http://www.nextinsurance.com/careers
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיא גולדשטיין

  גיא גולדשטיין

  שותף מייסד

  NEXT

 • ניסים טפירו

  ניסים טפירו

  שותף מייסד

  NEXT

 • אלון חורי

  אלון חורי

  שותף מייסד

  NEXT

אייקון אודות

אודות NEXT

נקסט אינשורנס (Next Insurance) או בקיצור נקסט, הוא סטארטאפ מבוסס בתחום האינשורטק, המוביל את שוק הביטוח הדיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים בארה״ב. נקסט מגדירה מחדש את עולם הביטוח לעסקים קטנים עם מוצרים פשוטים, מקוונים, משתלמים ומותאמים לעצמאים מסוגים שונים. החברה מציעה פוליסות ביטוח דיגיטליות שניתן לרכוש תוך פחות מ- 10 דקות ומספקת גישה 24/7, באמצעות הנייד, לשירותים כמו תעודות ביטוח, הוספת מבוטחים נוספים ועוד, וכל זאת ללא עמלות. נקסט יוצרת מהפכה אמיתית בתעשיית הביטוח המיושנת, תוך שימוש בבינה מלאכותית. איך? החברה הופכת את תהליך הרכישה לפשוט, ידידותי ונוח תוך הזולת העלויות ללקוחות, בשיעור דרמטי בהשוואה לפוליסות הביטוח המסורתיות.

יזמים סדרתיים

החברה הוקמה על ידי המנכ"ל, גיא גולדשטיין, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ניסים טפירו, וסמנכ"ל הצמיחה והחדשנות, אלון חורי, ב-2016. לפני שייסדו את נקסט הקימו השלושה יחד את חברת Check, שפיתחה אפליקציה למעקב אחר חשבונות הבנק של משתמשים. ב-2014 צ'ק נמכרה ל-Intuit האמריקאית תמורת 360 מיליון דולר במזומן, וזמן קצר לאחר מכן הקימו השלושה את נקסט אינשורנס. מטה החברה נמצא בפאלו אלטו, קליפורניה, מרכז שירות הלקוחות ממוקם באוסטין, טקסס ואילו מרכז המחקר והפיתוח הינו כאן בישראל, בכפר סבא. החברה זכתה פרסים ולהכרה בתחומים כמו צמיחה, חדשנות, תרבות ארגונית וחווית לקוח יוצאת מן הכלל על ידי Forbes, JMP Securities InsurTech 50, CB Insights ו-Real Simple

העתיד הוא באינשורטק

באופן היסטורי, ביטוח לעסקים קטנים הוצע על ידי חברות גדולות בצורה שכללה מוצרים ביטוחיים אחידים וגנריים. מוצרים אלו לא היו מדויקים לצרכים הספציפיים של בעלי העסקים הקטנים. פוליסות כלליות אלו מכבידות על תזרים המזומנים של העסקים ולא נותנות מענה לדרישות הייחודיות של בעלי עסקים קטנים מסוגים שונים (הצרכים של קבלן, אדריכל או מדריכת יוגה שונים מהותית זה מזה). נקסט בונה את סל המוצרים הדיגיטלי שלה באמצעות בינה מלאכותית, למידת מכונה, כריית נתונים ואוטומציות מתקדמות כדי לספק חוויית ביטוח חדשנית, נעימה, מותאמת אישית ומשתלמת ללקוחות.

מעל 300,000 עסקים קטנים

נכון להיום לנקסט כבר למעלה מ-300,000 עסקים קטנים. סל הביטוחים הרחב שהחברה מעניקה לעסקים קטנים בארה״ב תחת קורת גג אחת ויצירת חוויית לקוח מודרנית, פשוטה ומהירה הוא זה שמושך עוד ועוד לקוחות לרכוש את מוצרי החברה. כיום נקסט אינשורנס מציעה פוליסות
לכ-1,100 סוגי עסקים ב-50 מדינות בארצות הברית ומספקת שישה סוגים של כיסוי ביטוחי כגון: אחריות כללית, אחריות מקצועית, כיסוי רכב מסחרי, אובדן כושר עבודה ועוד - והכול, תחת קורת גג אחת.

שווי חברה של 4 מיליארד דולר

החברה גייסה עד כה 881 מיליון דולר בהערכת שווי עדכנית של 4 מיליארד דולר. נקסט נהנית מאמון המשקיעים פעם אחר פעם ומאז הקמתה השקיעו בה, בין היתר, קפיטל G, קרן ההשקעות העצמאית של אלפאבית, FinTLV, קרן הון סיכון גלובלית מובילה המתמחה בטכנולוגיית הביטוח, Group11 ו- Munich RE Group.

המקום הכי טוב לעבוד בו

כחברה המפתחת פתרונות דיגיטליים מבוססי בינה מלאכותית (AI), מהווה נקסט אינשורנס אבן שואבת למפתחים, אנשי דאטה ואנשי AI הנחשבים למובילים בתחומם בעולם הפיתוח. בחברה ניתן כמו כן מקום להטמעת שפות פיתוח חדשות, וסבבי הפיתוח שלה קצרים כחברה המפתחת פתרונות דיגיטליים מבוססי בינה מלאכותית, מהווה נקסט אבן שואבת למפתחים ולמפתחות, לאנשי דאטה ולאנשי AI הנחשבים למובילים בתחומם בעולם הפיתוח. המהנדסים הם שותפים אסטרטגיים של ממש, מבינים את הביזנס לעומק ומשפיעים על המוצר באופן יום יומי. סבבי הפיתוח בחברה קצרים, כך שיש אחריות אישית לכל עובד לעמידה ביעדים. שיטות העבודה של החברה מבוססות על זיהוי החוזקות של כל עובד ודחיפתו המקצועית במעלה סולם הקריירה, והודות לשקיפות המלאה השוררת בחברה, העובדים הופכים להיות חלק אינטגרלי הן מהצלחות החברה והן מהאתגרים הטכנולוגיים והעסקיים.
החברה משקיעה מאמצים, זמן, אנרגיה ומשאבים רבים כדי לספק לעובדים חווית עובד מצוינת, בהתאם לארבעת ערכי החברה: שירות יוצא דופן (ללקוחות ולעובדים גם יחד), עבודת צוות, הפיכת תהליכים מסובכים לפשוטים והשגת יעדים באופן שהוא בלתי ניתן לעצירה. ההשקעה בחוויית העובד באה לידי ביטוי לא רק במשכורות תחרותיות לשוק והטבות מסוגים שונים אלא גם במתן תקציב למידה מקצועי ייעודי הכולל שוברים לקניית ספרים בתקציב בלתי מוגבל, השתתפות בהרצאות ובכנסים לעובדים בנושאים מקצועיים, ימי למידה ייעודיים להתפתחות מקצועית על חשבון החברה ועוד. כיום מעסיקה החברה כ- 700 עובדים, כאשר מעל ל-200 נמצאים בישראל. בימים אלו של פוסט-קורונה החברה עובדת במתכונת היברידית ומאפשרת גמישות רבה לעובדים, תוך דגש על איזון בית עבודה ותשומת לב לחיים הפרטיים של כל עובד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת