Overwolf

הי-טק/פלטפורמה טכנולוגית/משחקי מחשב

Overwolf
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2010
תחום: הי-טק/פלטפורמה טכנולוגית/משחקי מחשב
כתובת: מגדל ספיר, רח' תובל 40, קומה 26,
רמת גן 5252247
דוא"ל: [email protected], [email protected]
אתר החברה: www.overwolf.com
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורי מרשנד

  אורי מרשנד

  מנכ"ל

  Overwolf

מנהלים בכירים

  אלון רבינוביץ מנהל מוצר, מייסד שותף
  שחר סורק סמנכ"ל שיווק
  שירי בלקמן סמנכ"לית כספים
  תום וולף מנהל פיתוח
  אבנר פלורנטל מנהל פיתוח עסקי
  אלעזר חיים מנהל מכירות
  גיל טובלי מנהל צמיחה
  ג'אנה ברזנר מנהלת כוח אדם
אייקון אודות

אודות Overwolf

אוברוולף היא פלטפורמה ישראלית-בינלאומית, המציעה מגוון אפשרויות ל"מפתחים צד-שלישי" לשדרג משחקים בעזרת התוספות שלהם, תוך מתן האפשרות להרוויח בזכות התוכן הנוסף שנוצר. כפלטפורמת גיימינג מובילה המפתחת תוספים למשחקים, יצרה אוברוולף טכנולוגיה ייחודית המאפשרת לצד ג' לייצר כל תוכן בכל משחק קיים כמעט. החברה מציעה אפליקציות ומודים, ומאפשרת לאנשים להיות ולהתפרנס כיוצר תוכן תוך משחקי, תוך רווח כלכלי מפעילותם.

לאוברוולף 20 מליון גיימרים, וכ-15 מיליארד הורדות בשנה של אפליקציות ומודים. החברה, הממוקמת ברמת גן, מעסיקה כ-93 עובדים, מתוכם 80 עובדים בישראל, ו-13 עובדים ברחבי העולם.

אוברוולף הוקמה על ידי אורי מרשנד ואלון רבינוביץ בשנת 2010, בהשקעתו הראשונית של יוסי ורדי. החברה גייסה 52.5 מיליון דולר לפי שווי של 200 מיליון דולר. בגיוס השתתפה ענקית הגיימינג הבינלאומית Ubisoft, כמו גם אחת הנשים הבכירות בתעשיית הטק העולמית, מג וויטמן. את סבב הגיוס הובילו Griffin Gaming Partners ו-Insight Partners, והשתתפו בו Warner Music Group ,Jibe Ventures ישראל, מייסד Gen.G קווין צ'ו, והמשקיעים הקיימים Marker ,Intel Capital ו-Liberty Media.

אוברוולף זכתה בפרסים על עבודתה, בהם זכייה במקום הראשון ב-StartTWS Tech Conference בשנת 2012. באותה השנה, דורגה החברה ב-Israel’s Best & Brightest ב-Thinknext Tel Aviv parade של מייקרוסופט. בשנת 2021, אוברוולף הוכרה כאחת מ-50 החברות המובילות באירופה.

אוברוולף אמונה על יצירת פלטפורמה המאפשרת בניית אפליקציות למשחקי מחשב, בהםFortnite ,League of Legends, Counter Strike, עבור מפתחים. עם התוספים למשחקים אותם מפתחת החברה ניתן למנות אפליקציות שעוקבות אחרי סטטיסטיקות ומקליטות את המשחקים. אוברוולף פיתחה תשתית טכנולוגית המאפשרת לגיימרים להוריד אפליקציות, עת החברה חולקת את ההכנסות עם המפתחים.

החברה מציעה שלושה מוצרים. הראשון, יצירת אפליקציות על משחקים, כאשר המפתחים בונים למעשה אפליקציות עזר למשחק. השני, CurseForge, בעזרתו המפתחים בונים "מוד" של המשחק המקורי. הם מפתחים משחק קיים, ומשנים בו דבר מה תוך שמירה על רוח המשחק המקורי, בשילוב עם אותה תוספת. בעזרת המוצר, מפתחי המשחקים כיום מחדשים שוב ושוב את המשחקים, והיצירתיות הגלובלית שלהם מביאה לכך שהמשחקים לא הופכים לשגרתיים עבור השחקנים והשחקניות.

כיום, המוצר מהווה את האתר הגדול ביותר של מודים למשחקים מובילים, בהם מיינקראפט, ווורלד אוף וורקראפט. השלישי, CurseForge Core, הינו החידוש העדכני ביותר בשוק, הפונה ישירות אל המקור, שהן יצרניות המשחקים. החברה מקיימת קשר ישיר עם החברות המובילות בתעשיית המשחקים, ויחד הן בונות תשתית המאפשרת למפתחים לייצר את המודים שלהם ישירות בתוכו. באמצעות פיתוח זה, השחקנים והיוצרים למעשה מתקיימים באותו אקו-סיסטם דיגיטלי, תוך קידום הדדי האחד של השניה.

אוברוולף גייסה למעלה מ-75 מיליון דולר עד היום ממשקיעים מובילים. החברה השיקה "קרן יוצרים", התומכת ביוצרי האפליקציות ובמפתחי המשחקים שמציעים אלמנט של UGC בתוכן שלהם. הקרן השקיעה במשחקים, אפליקציות ומודים, במטרה לקדם יוצרים ויוצרות תוך פיתוח רעיונות חדשניים בעולם המשחקים.

תרבות העבודה בחברה מאפשרת לכל עובד ועובדת לעבוד מהבית יומיים בשבוע, ובחודש אוגוסט אף לעבוד מכל מקום בעולם. העובדים והעובדות באוברוולף משתתפים בכנסי משחקים מובילים בכל רחבי העולם, בהם E3, תערוכת המשחקים הגדולה ביותר המתקיימת בלוס אנג'לס, כמו גם ב-GDC המתקיים בסן פרנסיסקו בחודש מרץ. עובדי החברה ועובדותיה נהנים מתקציב שנתי המיועד לרכישת משחקים, מכיוון שחלק מהעבודה באוברוולף היא לשחק.

בימים אלה מריצה אוברוולף קמפיין מקורי בשיתוף מותג הענק DAWN של חברת פרוקטר אנד גמבל, שמטרתו לסייע לחיות שנפגעו סביבתית, תוך תיאור מצב של הצלת הסביבה בתוך מיינקראפט.

בנוסף אולי יעניין אותך