Panorays

ניהול סיכוני סייבר של גורמי צד שלישי

Panorays
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: ניהול סיכוני סייבר של גורמי צד שלישי
כתובת: עמינדב 3, תל אביב
אתר החברה: https://www.panorays.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מתן אור אל

  מתן אור אל

  מייסד ומנכ"ל

  Panorays

 • מאיר ענתר

  מאיר ענתר

  מייסד ו- COO

  Panorays

 • דמי בן ארי

  דמי בן ארי

  מייסד ו- CTO

  Panorays

אייקון אודות

אודות Panorays

חברת Panorays הינה חברת סייבר בצמיחה מהירה המפתחת פלטפורמת אבטחת מידע שנותנת מענה לאתגר אבטחת המידע המשמעותי ביותר בחברות – מניעת פריצה לתוך הארגון דרך חולשות במערכות של ספקים. כמה מאירועי הסייבר הגדולים ביותר בשנה האחרונה שהתגלגלו להתקפות גלובליות החלו מחדירה של האקרים לחברות שמספקות שירותים ומוצרים לארגונים רבים, כמו למשל SolarWinds, Accellion, Kaseya ו- Codecov.

קרב מוחות מול ההאקרים

עובדי Panorays ניצבים מדי יום מול קבוצות התקיפה, במטרה להעניק לחברות יכולת להבין את סיכוני האבטחה מצד הספקים שלהם ולאפשר להם עבודה תקינה ובטוחה. הטכנולוגיה שמפתחת החברה זוכה לביקוש רב ומבטיחה שארגונים ינהלו קשרים שוטפים עם הספקים שלהם, עם מזעור סיכוני האבטחה. המערכת של פנורייז פועלת מאחורי הקלעים באופן אוטומטי ומנהלת את כל התהליכים כולל בדיקה טובה של כל ספק חדש ומעקב רציף אחר ספקים קיימים על מנת לוודא שלא נוצרבסיס לחדירה. בכל מקרה של חשד נמסרת התראה מיידית וכך החברה יכולה לבחון את יחסיה עם הספק ולהודיע אף לו על חולשת האבטחה כדי שיטפל בה במהירות.

צמיחה מהירה

פנורייז עובדת כיום עם מאות לקוחות בארה״ב, אירופה, יפן וחברות ישראליות גלובליות ביניהן Mixpanel CAPTRUST, AppsFlyer ,Payoneer, מגדל חברה לביטוח, Telit, SOMPO INSURANCE, Clear Bank ועוד. החברה גייסה מאז הקמתה 62 מיליון דולר מקרנות מובילות בארץ ובעולם שהבינו את פוטנציאל הרווחים העצום בטכנולוגיה היחודית.

החברה הוקמה בשנת 2016 על ידי מתן אור-אל, מאיר ענתר ודמי בן-ארי, אשר שירתו יחד ביחידת התוכנה והסייבר "אופק" של חיל האוויר. היא מעסיקה 90 עובדים, מרביתם במטה החברה ומרכז הפיתוח בתל אביב וצפויה להכפיל את כח האדם שלה בשנה הקרובה, בדגש על אנשי סייבר ומפתחים שרוצים לצמוח יחד עם החברה.

עם הפנים לעובדים

למרות הגידול המהיר נשמרת האוירה המיוחדת בחברה והדגש על טיפוח ההון האנושי שלה והקשר האישי. התפיסה הארגונית היא לשים בראש סדר העדיפויות את המקצועיות, מתן שרות ואת בני האדם, הן בדרגי העובדים והן בדרגי ההנהלה. החברה מעניקה עדיפות לקידום עובדים פנימיים לתפקידים ניהוליים וכן מאפשרת מעבר עובדים בין מחלקות על פי בקשתם ותחומי הענין שלהם, וכך נשמר הקשר החברתי בין כלל העובדים, הלמידה ההדדית והיכולת של כל אחד להשפיע. החברה מציעה תוכניות צמיחה לעובדים בתפקידים התחלתיים, ליווי מקצועי ואישי למנהלים ותוכניות העשרה קבוצתיות לדרגי הנהלת ביניים. Panorays מתאפיינת בשאיפה למצוינות ושירותיות ללקוח ברמה הגבוהה ביותר, והיא מאפשרת לכלל עובדיה, צעירים כוותיקים, להביע את עצמם ולייצר אימפקט אמיתי המשפיע על גדילתה והתפתחותה של החברה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה