Sullivan& Worcester

שוק ההון, היי-טק, מיזוגים ורכישות, ליטיגציה, תאגידים, חברות מתפתחות וקרנות הון סיכון, טכנולוגיה, קרנות השקעה, מיסים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1941
תחום: שוק ההון, היי-טק, מיזוגים ורכישות, ליטיגציה, תאגידים, חברות מתפתחות וקרנות הון סיכון, טכנולוגיה, קרנות השקעה, מיסים
כתובת: מגדלי חג'ג', הארבעה 28 תל אביב
---
Hagag Towers, 28 Haarbaa St., Tel Aviv, Israel.
---
Boston, London, New York, Washington, D.C. international alliances in Europe, Asia and the Middle East
טלפון: 972-74-7580480+
פקס: 972-3-6844998+
אתר החברה: https://www.sullivanlaw.com/
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עודד הר אבן, Sullivan& Worcester

  עודד הר אבן

  שותף מנהל תל אביב

  Sullivan& Worcester

  לפרופיל המלא

  עודד הר אבן
 • רעות אלפיה, Sullivan& Worcester

  רעות אלפיה

  שותפה מנהלת סאליבן תל אביב

  Sullivan& Worcester

  לפרופיל המלא

  רעות אלפיה
 • הווארד אי. ברקנבליט, Sullivan& Worcester

  הווארד אי. ברקנבליט

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • רון  בן בסט, Sullivan& Worcester

  רון בן בסט

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • דיוויד הוברמן, Sullivan& Worcester

  דיוויד הוברמן

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • דייויד דנוביץ', Sullivan& Worcester

  דייויד דנוביץ'

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • תמיר שגל, Sullivan& Worcester

  תמיר שגל

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • תהילה לוי לאטי, Sullivan& Worcester

  תהילה לוי לאטי

  שותפה

  Sullivan& Worcester

 • נועה הבדלה, Sullivan& Worcester

  נועה הבדלה

  שותפה

  Sullivan& Worcester

 • סקוט ל. קאופמן, Sullivan& Worcester

  סקוט ל. קאופמן

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • לואיס נ. סגל, Sullivan& Worcester

  לואיס נ. סגל

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • מיטשל  סי. שטיין, Sullivan& Worcester

  מיטשל סי. שטיין

  שותף

  Sullivan& Worcester

 • אליאב אזולאי עוז, Sullivan& Worcester

  אליאב אזולאי עוז

  שותף

  Sullivan& Worcester

אייקון אודות

אודות Sullivan& Worcester

מידע כללי

Sullivan הוא משרד בינלאומי בכל מובן המילה עם למעלה מ-220 עורכי דין הפרושים ברחבי העולם; הפירמה מפעילה משרדים בתל אביב, ניו-יורק, בוסטון, וושינגטון ולונדון.

המשרד מעניק ייעוץ לחברות אמריקאיות, כמו כן גם לחברות ישראליות הפועלות בארצות הברית במגוון נושאים משפטיים,  באמצעות ידע מקיף בזירה המקומית ובזירה הגלובלית. עורכי הדין שלנו מצטיינים בתפניות ובשינויים המאפיינים עסקאות פיננסיות. לקוחות המגייסים כספים נהנים מעבודה עם משרד עורכי דין המספק ידע מעמיק בניירות ערך, חדשנות וע"פ הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות.

אנו פועלים באופן ייחודי כדי לספק ללקוחותינו שירות מקיף, מהיר ומקצועי.  אנו מספקים שירותים משפטיים מכווני עסקים, תוך מינוף הניסיון והקשרים שלנו בכדי להשיג את המטרות של לקוחותינו

 

תחומי עיסוק:

שוק ההון

לצוות שוק ההון העולמי שלנו ניסיון רב בייצוג חברות וקרנות בכל הנוגע להנפקות בבורסה ובנאסד"ק. יחד עם הצוותים שלנו בניו יורק ובבוסטון אנו יכולים לשרת חברות ציבוריות ישראליות ואמריקאיות 24/7 ולעזור להם להשלים הנפקה בשני תחומי השיפוט בצורה יעילה וחלקה.  אנו מספקים שירות משפטי ועסקי,  תוך מינוף הניסיון והקשרים שלנו בארה"ב, אירופה, המזרח התיכון ואסיה כדי לסייע בקידום מטרות לקוחותינו.

הרקורד שלנו בטכנולוגיה, מדעי החיים, ניסויים קליניים ומפעלים גלובליים במגזרים אחרים מדגימים את הערך של הצוות הרב לשוני והרב-תרבותי שלנו בישראל ובארה"ב. אנו מייעצים גם בנושאים רגולטוריים, ניירות ערך ודיני תאגידים מורכבים אחרים ונושאים מימון.
למשרדנו היכולת הייחודית להבין בצורה טובה את הדינמיקה של השווקים השונים, ההבדלים התרבותיים, אזורי הזמן השונים והשוני בשפה ברחבי העולם.

לקוחותינו כוללים מגוון רחב של עסקים ציבוריים או פרטיים; חברות זרות ומקורות הון ומימון חובות, כגון בנקים, מוסדות פיננסיים ומשקיעים פרטיים או מוסדיים. אנו מקלים על מגוון רחב של עסקאות מימון, לרבות בין היתר:
- הנפקות ראשוניות לציבור (IPO)
- היצע ציבורי משני
- השקעות הון סיכון
- השקעה פרטית בניירות ערך
- שותפויות אסטרטגיות
- מיזמים משותפים
כמו כן, אנו מטפלים באופן קבוע בתשקיפים, מסמכים תקופתיים של ה-SEC, רישומים בבורסה ופתרונות תאימות.

חברות

מחלקת התאגידים של המשרד משלבת ומספקת שירותים משפטיים תאגידיים מקיפים לארגונים מקומיים ובינלאומיים בכל השלבים. תאגידים וותיקים בשווי מיליארדי דולרים, חברות פרטיות וסטארט-אפים. עורכי הדין המיומנים שלנו טיפלו בעסקאות מורכבות רבות בתחום זה.

עבודתנו עבור לקוחות נעה בין מיזוגים ורכישות והנפקת ניירות ערך ציבוריים, למיזמים משותפים/שותפויות ולהסכם בעלי מניות, להשקעות בהון פרטי ובהון סיכון, למימון חוב ציבורי ופרטי, להסכמים תאגידיים ומסחריים כלליים וממשל תאגידי. בשיתוף עם עורכי הדין המיומנים שלנו למיסוי, נדל"ן וקניין רוחני, מחלקת התאגידים שלנו מוצאת פתרונות מותאמים אישית שיעזרו לכל אחד מלקוחותינו לעמוד ביעדיו העסקיים. עורכי הדין שלנו עובדים יחד בצוותים קטנים ורב תחומיים, תוך שימת דגש על קשר ושיתוף פעולה קרוב בין לקוח לשותף.

מיזוגים ורכישות

אנו מסייעים באופן קבוע לחברות ציבוריות ופרטיות, משקיעים פרטיים והחברות שלהם, עסקים בבעלות משפחתית, פמילי אופיס וסטארט-אפים לממש את חזונם לצמוח באמצעות עסקאות.
בזכות הניסיון המעמיק שלנו, ידע השוק שלנו והתפוצה הבינלאומית של משרדנו אנו מצליחים לבצע בהצלחה עבור לקוחותינו עסקאות מקומיות ובינלאומיות מסובכות ומורכבות, לרבות:
- מיזוגים ורכישות
- פדיונות
- ספין-אוף
- רכישות ממונפת
- השקעות משותפות והשקעות מיעוט
- מיזמים משותפים
- שיקום חברות
- רה-קפיטליזציה- Recapitalization
- התקשרויות אסטרטגיות

טכנולוגיה

מחלקת הטכנולוגיה של סאליבן מייצגת יזמים, חברות מתפתחות, חברות ציבוריות ופרטית, משקיעי הון פרטי ומוסדות פיננסיים במגוון תעשיות, כגון- תקשורת, טכנולוגיית מידע ותוכנה, ניו-מדיה, בידור, הוצאה לאור, ביוטכנולוגיה, אנרגיה, תרופות, מדעי החיים ומכשור רפואי. בזכות שלל תחומי המומחיות שלנו, באפשרותנו לייצג את לקוחותינו בכל אחד מההיבטים של העסק שלהם, לרבות השקעות בהון פרטי, רכישות ממונפות, מימון חובות, הנפקות ורגולציה של חברות ציבוריות, שותפויות אסטרטגיות, שיתופי פעולה, מיזמים משותפים, רישוי, הגנה ואכיפה של זכויות קניין רוחני, ליטיגציה בקניין רוחני, מיזוגים ורכישות, ממשל תאגידי, מיסים, חוזים ממשלתיים, חקיקה ועניינים פדרליים, נדל"ן ועבודה., כמו כן, אנו מחברים בין משקיעים  ושותפים פוטנציאליים עבור לקוחותינו. כתוצאה מכך נוצרים יחסים אסטרטגיים והשקעות משותפות המאפשרות ללקוחות להם להרחיב את היכולת שלהם לייצר ולבצע עסקאות

ליטיגציה

מחלקת הליטיגציה שלנו בתל אביב מתמקדת במשפט אזרחי, מסחרי ומנהלי. אנו מתמחים בליטיגציה מורכבת, בעלת שווי גבוה, המייצגת הן חברות ישראליות והן חברות זרות, כמו גם בעלי המניות שלהן, במגוון סכסוכים מסחריים, לרבות אלה הקשורים בשוק ההון, דיני חברות וחדלות פירעון.

חברות מתפתחות והון סיכון

פרייבט אקוויטי

מיסים

סין ומזרח אסיה
מחלקת סין ומזרח אסיה שלנו מספקת מגוון רחב של שירותי ייעוץ משפטיים וארגוניים ללקוחותינו הבינלאומיים. אנו מסייעים לחברות להתגבר על האתגרים הנלווים בפעילות בסין ומסייעים להן בהמרת אתגרים להזדמנויות עסקיות. צוות עורכי הדין שלנו מספק מומחיות שאין שניה לה בתחום התאגידים והרגולציות האזוריות המורכבות. למעשה, זהו אחד מהדברים שהופכים אותנו לבחירה הראשונה עבור חברות בינלאומיות הפועלות בפרויקטים מורכבים ברחבי סין, כולל בייג'ינג, שנגחאי, שנזן, וגואנגג'ואו, כמו גם בהונג קונג ובטייוואן. עם כניסתנו לשווקים הסיניים והמזרחיים של אסיה, יש לנו רשת רחבת ידיים של יחסים אמינים וארוכים המסייעים לנו להקל על עסקאות מורכבות חוצות גבולות.

התקנות והמדיניות בסין ובמזרח אסיה מורכבות ומשתנות ללא הרף. ניסיוננו בייצוג חברות זרות באזור מקל על ההליכים הפרוצדורליים והמשפטיים עבור לקוחותינו ומקדם את פעילותם המשפטית והעסקית באיזור.

סינגפור
סינגפור היא באופן עקבי בין המקורות הגדולים ביותר של השקעות זרות בנדל"ן מסחרי בארה"ב. בחיבור בין התחומים השונים של המשרד (מס, נדל"ן, תאגידים, וקרנות השקעה בנדל"ן), סייענו לכמה מהמשקיעים הגדולים והפעילים ביותר בארה"ב בניהול הרכישות ומבני המימון הגלובליים שלהם כדי למזער את שיעור המס ואת חיכוכי המס. הקמת וניהול מבנה האחזקות שלהם בארה"ב, וסגירה מוצלחת של עסקאות נדל"ן.

אנו מייעצים למנהלי השקעות הן בהשקעות במאזן והן בקרנות מנוהלות, לרבות ייעוץ למנהלי קרנות ההשקעה בנדל"ן של סינגפור בהנפקות ראשוניות לציבור ובהנפקות ציבוריות עוקבות.

צוות עורכי הדין של משרדנו במחלקת אסיה, סיפקו ייעוץ משפטי ומיסויי למשרד REIT אמריקאי שהיה הראשון בתחומו בהנפקה ראשונית (IPO) בסינגפור. 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

  סיכום שנת 2020, ניתוח ומגמות

  שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

 • מה צריך וניתן לבדוק לפני שמתחילים לעשות עסקים עם איחוד האמירויות?

  הסכם השלום עם איחוד האמירויות פתח עולם חדש של הזדמנויות עסקיות, אך גם עולם של סיכונים. כיצד מייצרים ודאות עסקית בשווקים חדשים, בדגש על איחוד האמירויות? אפרת שגב, סמנכ"ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט מעניקה מספר טיפים שיכולים לייצר הזדמנויות עסקיות ולהפחית משמעותית את הסיכונים העסקיים הקיימים עם כניסה לשוק של איחוד האמירויות

  מה צריך וניתן לבדוק לפני שמתחילים לעשות עסקים עם איחוד האמירויות?

 • משבר הקורונה; הזדמנות לחשב מחדש את אסטרטגיית הפטנטים של החברה

  אסטרטגיית פטנטים מוצלחת הינה חלק מהותי מהארסנל העיסקי של חברות טכנולוגיה. לכן, בדומה לשינוי אותו אנו רואים בדפוסי עבודה של חברות רבות במענה למשבר הקורונה, נדרשת חשיבה יצירתית ושינויים גם בתחום זה

  משבר הקורונה; הזדמנות לחשב מחדש את אסטרטגיית הפטנטים של החברה

 • כסאות מוסיקליים, מציאות רבודה ומפגשי תרפיה – מגמות בעולם העבודה החדש 2021

  עולם העבודה החדש מעסיק את כולנו. על פי מחקר שנעשה באוניברסיטת אוקספורד 45% מכלל המשרות המוצעות בשוק ייעלמו בעשור הקרוב. מהן המגמות ב-2021, מהם התפקידים החדשים שהעולם החדש מציע אילו מקצועות ללמוד, וכיצד המעסיקים מאמצים את השינויים?

  כסאות מוסיקליים, מציאות רבודה ומפגשי תרפיה – מגמות בעולם העבודה החדש 2021