WSP פרסונס ברינקרהוף

חברת ייעוץ, תכנון, בקרה ושירותי הנדסה מקצועיים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1885
כתובת: רח' הגולן 1, בית ברקת 1, קריית שדה התעופה
טלפון: 03-7660800
פקס: 03-9794156
אימייל: office@pbisrael.com
אתר החברה: http://www.wsp-pb.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • קובי בן-שטרית, WSP פרסונס ברינקרהוף

  קובי בן-שטרית

  מנכ”ל

  WSP פרסונס ברינקרהוף

  לפרופיל המלא

  קובי בן-שטרית
 • פרנקו ווינרבי, WSP פרסונס ברינקרהוף

  פרנקו ווינרבי

  מנהל פרויקט החשמול רכבת ישראל - PMC

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • טוני בורצ'ל, WSP פרסונס ברינקרהוף

  טוני בורצ'ל

  מנהל פרויקט הקו האדום נת"ע - PMC

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • ג'ק טומסיק, WSP פרסונס ברינקרהוף

  ג'ק טומסיק

  מנהל פיתוח אנרגיה

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • רונן מרקו, WSP פרסונס ברינקרהוף

  רונן מרקו

  מנהל הנדסה, פרויקטי נפט וגז

  WSP פרסונס ברינקרהוף

אייקון אודות

אודות WSP פרסונס ברינקרהוף

חברת WSP נהנית מצמיחה מתמדת והעשרת מגוון השירותים אותם היא מציעה, החל מהקמתה בניו יורק לפני למעלה מ-130 שנה ועד מעמדה הבינלאומי המוביל כיום.

ניסיון גלובלי

WSP נמנית בין חברות ההנדסה המובילות בעולם. בשנת 2014, WSP ופרסונס ברינקרהוף (PB) מוזגו והפכו לחברת הייעוץ ההנדסי הגדולה בעולם המחויבת להענקת שירותי ייעוץ הנדסיים מקיפים לכל סוגי פרוייקטי התשתיות. במאי 2017, WSP שינתה את שמה מ-WSP | Parsons Brinckerhoff והציגה את המותג והלוגו החדשים. WSP מספקת מומחיות הנדסית וייעוץ אסטרטגי ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות במגזר התחבורה והתשתיות, הדלק והגז, החשמל והאנרגיה, נכסים ומבנים והסביבה. החברה מעסיקה כ-36,000 עובדים מיומנים בכ-500 משרדים הפרוסים ב-40 מדינות. פריסה בינלאומית ייחודית זו מאפשרת לחברה להוציא לפועל פרויקטים מורכבים ברחבי הגלובוס. אנו מציעים בנוסף שירותים מיוחדים וייחודיים בניהול פרויקטים וייעוץ אסטרטגי. המומחים שלנו כוללים מהנדסים, טכנאים, מדענים, ארכיטקטים, מתכננים, מודדים ומומחי איכות הסביבה בנוסף למומחים בתחום ניהול פרוייקטים ותוכניות, ניהול הקמה וניהול תכנון.

ניסיון בישראל

WSP ישראל מספקת שירותי הנדסה לשוק הישראלי (כ-Parsons Brinckerhoff International) משנת 1995.

WSP ישראל גאה בתפקידה המשמעותי בהצלחתם של פרויקטי התשתיות המורכבים והמשמעותיים בישראל. כיום, WSP מנהלת את פרויקט הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב, כמו כן את פרויקט החישמול של רכבת ישראל. פרויקטים קודמים בהם עסקה החברה מייצגים טווח רחב של מגזרי הנדסה שונים, בהם הרחבת נמל התעופה בן גוריון, בקרת תכנית החומש של רכבת ישראל, תכנית האב של הרכבת הקלה בירושלים ותכנית האב של הנמלים באשדוד ובחיפה. WSP ישראל מספקת שירותי ייעוץ הנדסי לרשות הגז הטבעי ושירותי הנדסה עבור מספר תחנות כח גדולות, זה למעלה מעשור.

מגוון רחב של מגזרים

ניהול פרויקטים ותכניות

ניהול פרויקטים ותכניות נמצא בקוד הגנטי של WSP. מסרנו אלפי פרויקטים בזמן ותוך שמירה על התקציב, בעודנו מוודאים שכל דרישות התפעוליות ודרישות הלקוח מולאו באופן מלא ובטיחותי.

רכבות, תחבורה ורכבת קלה

תחבורה אינה רק אופן של העברה ממקום למקום: תחבורה היא כלי ליצירת קהילות. התחבורה משפיעה על החלטות בנושא השקעות ומטפחת התפתחות והתעוררות כלכלית ועירונית.

ייצור חשמל

ייצור חשמל כולל טכנולוגיות מסורתיות כגון תוצרי זיקוק נפט, פחם ותחנות מבוססות גז טבעי, וכמו כן טכנולוגיות חדשות ונקיות יותר, כגון מערכות סולריות, רוח והידרו-אלקטרי. אנו שמים דגש על כל היבטי ייצור החשמל, החל מהתכנון הקונספטואלי של תחנת הכוח, תכנון מפורט של תשתיות הולכת וחלוקת החשמל, פיקוח על ההקמה ועוד.

גז טבעי

החל מתכנון קונספטואלי ועד להפעלה, מערכות אספקת גז טבעי, מתקני גז טבעי ומתקני LNG מהווים עוגן מרכזי לאנרגיה נקייה.

מים

מערכות לניהול מים מאפשרות שימוש יעיל יותר של משאבי המים ומאפשרות הטמעת פתרונות חדשניים להפחתת צריכת המים והפסדי מים.

אנרגית רוח

בעוד אנרגיית הרוח ממשיכה להתרחב הן בים והן ביבשה, המומחים שלנו יכולים להעריך באופן אובייקטיבי את הכדאיות בהשקעות פוטנציאליות בתחום זה ומאפשרים לנצל באופן מלא את מלוא הפוטנציאל לייצור חשמל באתר.

מגדלים

WSP תורמת לעיצוב קו הרקיע של ערים רבות ברחבי העולם. אנו מובילים גלובלית בתכנון גורדי שחקים ומבנים וחלוצי המגמה בבניה גבוהה וצרה המאפשרת למקסם את ערך הנדל"ן בסביבות אורבניות צפופות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מחירי הדירות: האתגר עובר מהמדינה ליזמי הנדל"ן

  עוד מוקדם לדבר על ירידה עקבית ומתמשכת במחירי הנדל"ן, אולם כבר כעת יש הסכמה רחבה מצד כל הגורמים המעורבים בשוק לגבי ירידה בביקושים לדירות ובלימת עליית המחירים בשוק הנדל"ן. יחד עם תכנית 'מחיר למשתכן', המצב החדש יוצר אתגרים משמעותיים ליזמי הנדל"ן. האם מדובר בבלימה זמנית וירידת מחירים קלה לצורך עלייה שתיטיב איתם בהמשך או שמא על יזמי הנדל"ן למצוא אפיקי יזום חדשים? בראיון מיוחד למערכת DUN'S 100 מנתחים בכירים בשוק הנדל"ן את המצב הנוכחי, תוך ניסיון להבין לאן צועד השוק המדובר ביותר במדינה ומה תהיה השפעתו על יזמי הנדל"ן.

  מחירי הדירות: האתגר עובר מהמדינה ליזמי הנדל"ן

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן

  דירוג DUN'S 100 של חברת המידע העסקי דן אנד ברדסטריט מפרסם את רשימת חברות ההיי-טק הנחשקות ביותר בישראל: מי עוד בחמישייה הראשונה?

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן

 • מצב השוק: מדוע שטחי המשרדים הקטנים הם הנדל"ן המניב החדש

  מצב השוק: מדוע שטחי המשרדים הקטנים הם הנדל"ן המניב החדש

 • ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

  נישומים רבים מבצעים טעות קריטית כבר בשלב הראשון עם קבלת שומה מרשות המיסים עליה הם מבקשים לחלוק.

  ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ