WSP פרסונס ברינקרהוף

חברת ייעוץ, תכנון, בקרה ושירותי הנדסה מקצועיים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1885
תחום: חברת ייעוץ, תכנון, בקרה ושירותי הנדסה מקצועיים
כתובת: רח' הגולן 1, בית ברקת 1, קריית שדה התעופה
טלפון: 03-7660800
פקס: 03-9794156
דוא"ל: naomi.rytz@wsp.com
אתר החברה: http://www.wsp.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • קובי בן-שטרית, WSP פרסונס ברינקרהוף

  קובי בן-שטרית

  מנכ”ל

  WSP פרסונס ברינקרהוף

  לפרופיל המלא

  קובי בן-שטרית
 • רונן מרקו, WSP פרסונס ברינקרהוף

  רונן מרקו

  סמנכ"ל אנרגיה

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • טוני בורצ'ל, WSP פרסונס ברינקרהוף

  טוני בורצ'ל

  מנהל פרויקט הקו האדום נת"ע - PMC

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • פרנקו ווינרבי, WSP פרסונס ברינקרהוף

  פרנקו ווינרבי

  מנהל פרויקט החשמול רכבת ישראל - PMC

  WSP פרסונס ברינקרהוף

אייקון אודות

אודות WSP פרסונס ברינקרהוף

חברת Parsons Brinckerhoff נוסדה לפני כ-130 שנה בניו יורק ונרכשה בסוף שנת 2014 על ידי חברת WSP. ממועד הקמתה בשנת 1885 ועד ליום זה, החברה צומחת באופן מתמיד ומעשירה את מגוון השירותים אותם היא מציעה ללקוחותיה. זאת, בשילוב איכות ומקצועיות השירות, מייצב את מעמדה הבינלאומי של WSP כחברה הנדסה מהמובילות בעולם כיום.

ניסיון גלובאלי

WSP נמנית בין חברות ההנדסה המובילות בעולם. בסוף שנת 2014, WSP Parsons Brinckerhoff ופרסונס ברינקרהוף מוזגו והפכו לפירמה ייעוץ ההנדסי מן הגדולים בעולם. במאי 2017, WSP שינתה את שמה מ-WSP | Parsons Brinckerhoff ל-WSP.
החברה מעסיקה כ-42,000 עובדים מיומנים בכ-500 משרדים הפרוסים ב-40 מדינות. פריסה בינלאומית נרחבת זו מאפשרת לחברה להוציא לפועל בהצלחה פרויקטים מורכבים ומאתגרים ברחבי הגלובוס לשביעות רצון לקוחותיה. לחברה ידע וניסיון רב בניהול פרויקטים הנדסיים מורכבים, תכנון הנדסי, פיקוח על ההקמה, תאום ובקרה, ויעוץ אסטרטגי זאת בתחומי תחבורה, תשתיות, מבנים, אנרגיה, תעופה, סביבה, ועוד.
המומחים שלנו כוללים מהנדסים, טכנאים, מדענים, אדריכלים, מתכננים, טכנאים, מדענים, מודדים, מומחי איכות הסביבה ויועצים בנוסף למומחי עיצוב, ניהול תכנון וניהול הביצוע.

ניסיון בישראל

WSP ישראל מספקת שירותי הנדסה וניהול לשוק הישראלי משנת 1995 וגאה בתפקידה המשמעותי בהצלחת פרויקטי התשתיות המקומיים הגדולים בישראל.
כיום, WSP מנהלת את פרויקט הקו האדום של נת"ע, וכמו כן את פרוייקט חשמול רכבת ישראל. החברה זכתה לאחרונה בשני מכרזים בתחום הבקרה ההנדסית - האחד עבור צוות תכנית האב לתחבורה בירושלים והשני עבור משרד התחבורה והאוצר לבקרה על פעילות נתיבי ישראל. פרויקטים קודמים בהם עסקה החברה מייצגים מגוון גדול של תחומי הנדסה שונים, בהם הרחבת נמל התעופה בן גוריון, בקרת תכנית החומש של רכבת ישראל, תכנית האב של הרכבת הקלה בירושלים ותכנית האב של הנמלים באשדוד ובחיפה. WSP בישראל מספקת שירותי ייעוץ הנדסיים לרשות הגז הטבעי ושירותי הנדסה עבור מספר תחנות כח גדולות.

ניהול פרויקטים
ניהול פרויקטים הוא חלק מה-DNA של WSP זה עשורים רבים. הדבר מתבטא במסירה ללקוח של אלפי פרויקטים בזמן, באיכות גבוהה תוך שמירה על התקציב ודרישות הלקוח בעודנו מוודאים שכל הדרישות התפעוליות מולאו באופן בטיחותי.

רכבות, תחבורה ורכבת קלה
תחבורה אינה רק האופן של העברת נוסעים ממקום למקום: תחבורה הינה כלי ליצירת קהילה תוססת ומגוונת. מערך התחבורה משפיע על החלטות בנושא השקעות ומהווה גורם מרכזי בצמיחה הכלכלית. ל-WSP נסיון רב בתכנון וניהול, הקמה ובקרה של מערכות תחבורה שונות ומגוונות בארץ ובעולם.

ייצור חשמל
ייצור חשמל כולל טכנולוגיות מסורתיות כגון דלק, פחם ומפעלים מבוססי גז, וכן טכנולוגיות חדשות ונקיות יותר, כגון מערכות סולריות, מערכות רוח ומערכות כוח הידראולי. WSP הינה מובילה עולמית בתחום ייצור חשמל פוטו-וולטאי ומערכות אגירת אנרגיה. אנו שמים דגש על כל היבטי ייצור החשמל, החל משלב התכנון הרעיוני של תחנת הכוח, תכנון תשתיות הולכה וחלוקה, ופיקוח על ההקמה עד להשלמת הפרויקט.

גז טבעי
שימוש בגז טבעי מהווה נדבך מרכזי ליצור אנרגיה ידידותית לסביבה. אנו מעורבים בפרויקטים שונים החל מבקרה על התכנון ועד להפעלה כולל ניהול ותפעול של מתקני גז בתוך המפעל ומתקני גז טבעי נוזלי (LNG).

אנרגית רוח
בעוד התפתחות אנרגית הרוח ממשיכה להתרחב, הן בים והן ביבשה, המומחים שלנו יודעים להעריך באופן אובייקטיבי השקעות פוטנציאליות בתחום זה, ולוודא שהמתקנים השונים יפעלו באופן היעיל ביותר.

כבישים
WSP מביאה ניסיון רב לכל היבטי התכנון והניהול של כבישים עירוניים, כפריים וכבישים מהירים עם צוותי מומחים בעלי שם עולמי במנהור, גשרים, תכנון תחבורה ומערכות לניהול תנועה.

מגדלים
WSP תורמת לעיצוב את קו הרקיע של ערים ברחבי העולם זה למעלה ממאה שנה. אנחנו מובילים בעיצוב ותכנון מגדלים וחלוצי המגמה לבניה גבוהה וצרה בכדי למקסם את שווי הנדל"ן בסביבות אורבניות צפופות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • נזקי כלבים נושכים

  החוק בישראל מתייחס במפורש לנזקים שנגרמים על ידי כלבים. קיימות הוראות חוק מיוחדות שמתייחסות לאחריותם של בעלי כלבים לנזקים שנגרמים על ידי כלביהם. המטרה היא לגרום לבעלי כלבים להשגיח על כלביהם, להחזיקם קשורים ברצועה, לחסום את פיהם, ולא להתיר להם להתרוצץ חופשיים, ואף לבטח אותם בביטוח מתאים.

  נזקי כלבים נושכים

 • פיצויים לנהגים ללא ביטוח חובה

  גם לנהג רכב/אופנוע שנהג ללא ביטוח חובה תקף ו/או ללא רשיון נהיגה!

  פיצויים לנהגים ללא ביטוח חובה

 • החלקה התלת מימדית מזווית אחרת

  אופן יישומו של תיקון מס' 33 לחוק המקרקעין

  החלקה התלת מימדית מזווית אחרת

 • כך תנצחו את השיטה בתביעות אובדן כושר עבודה

  מה צפוי למי שמגיש תביעה לתגמולי ביטוח בגין אובדן כושר עבודה ואיך מתמודדים עם הקשיים שמערימות חברות הביטוח על התובעים?

  כך תנצחו את השיטה בתביעות אובדן כושר עבודה