WSP פרסונס ברינקרהוף

חברת ייעוץ, תכנון, בקרה ושירותי הנדסה מקצועיים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1885
כתובת: רח' הגולן 1, בית ברקת 1, איירפורט סיטי
טלפון: 03-7660800
פקס: 03-9794156
אימייל: Office@pbisrael.com
אתר החברה: http://www.wsp-pb.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • קובי בן-שטרית

  קובי בן-שטרית

  מנכ”ל

  WSP פרסונס ברינקרהוף

  לפרופיל המלא

  קובי בן-שטרית
 • פרנקו ווינרבי

  פרנקו ווינרבי

  מנהל פרויקט החשמול רכבת ישראל

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • טוני בורצ'ל

  טוני בורצ'ל

  מנהל פרויקט הקו האדום נת"ע

  WSP פרסונס ברינקרהוף

 • ג'ק טומסיק

  ג'ק טומסיק

  מנהל פיתוח אנרגיה

  WSP פרסונס ברינקרהוף

אייקון אודות

אודות WSP פרסונס ברינקרהוף

חברת WSP פרסונס ברינקרהוף היא אחת מפירמות שירותי ההנדסה המקצועיים המובילות בעולם.

ניסיון גלובלי

WSP פרסונס ברינקרהוף (הידועה בשם WSP|PB) הינה פירמה בינלאומית בעלת נסיון הנדסי בנכסים ומבנים, תחבורה ותשתיות, סביבה, תעשייה, דלק וגז, כרייה, חשמל ואנרגיה.

החברה מספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי לפרויקטים. WSP|PB מעסיקה כ-37,000 עובדים ב-500 משרדים הפרוסים ב-40 מדינות, ולכן מיצובה הייחודי מאפשר לה להוציא לפועל פרויקטים מוצלחים ובני-קיימא בכל מקום אליו היא נקראת.

ל-WSP|PB מאגר בלעדי של מומחים טכניים ויועצים אסטרטגיים מכל רחבי העולם, הכולל מהנדסים, טכנאים, מדענים, ארכיטקטים, מתכננים, מודדים ומומחי איכות הסביבה, בנוסף למומחי עיצוב, ניהול תכניות וניהול בנייה. 

היסטוריה

פרסונס ברינקרהוף נוסדה בשנת 1885 בניו יורק, על ידי הגנרל וויליאם בי. פרסונס, וזה למעלה ממאה שנה משתתפת ברבים מפרויקטי התשתיות הבולטים ביותר בעולם. בין היתר, ניתן למנות את עיצובה של הרכבת התחתית בניו יורק, פיתוחם של מנהרות וגשרים המהווים אבני דרך, בניית שדות תעופה, ואחריות החברה על פרויקטי אנרגיה ברחבי העולם.

בשנת 1959, WSP החלה לפעול בקוויבק סיטי שבקנדה. הפירמה התמקדה בעיקר במבנים, בפרויקטי שיקום סביבתי, בגשרים, ברכבות ובכבישים. WSP ידועה בזכות עבודות ההנדסה המרשימות שביצעה בגורדי-שחקים כגון בנין השארד בלונדון, מגדל החירות בניו יורק ועוד.

באוקטובר 2014 מוזגו שתי החברות, ובכך יצרו את הפירמה המוכרת כיום בשם WSP|PB.

ניסיון בישראל

WSP|PB מספקת שירותי הנדסה לשוק הישראלי מזה 25 שנה. הצוות המקומי של WSP|PB, המעסיק למעלה מ-120 עובדים, חולש על שווקים שונים ותחומים מגוונים מעולם ההנדסה, כגון הרחבת נמל התעופה בן גוריון, בקרה על תכנית החומש של רכבת ישראל, הרכבת הקלה בירושלים, תכנית האב של הנמלים באשדוד ובחיפה, חשמול מערכת רכבת ישראל, וניהול פרויקט הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב.המשרד המקומי של WSP|PB אף סיפק שירותי ייעוץ לרשות הגז הטבעי מאז הקמתה, ושירותי הנדסה עבור הבעלים של מספר תחנות כח גדולות.

בנוסף, לאחרונה השתתפה הפירמה בהשלמת חוות הרוח סירין וגלבוע – חוות הרוח המודרניות הראשונות בישראל. המשרד המקומי גאה בתפקיד המהותי הוא ממלא בחלק מפרויקטי האנרגיה והתשתיות הגדולים בישראל. החדשנות והמהימנות, המהוות את הלב הפועם של החברה, באות לידי ביטוי בהשתתפותה בפרויקטים שישפיעו על יכולתה של המדינה להתמודד עם אתגרי העתיד. לקוחות החברה נהנים מגישה לצוות מקומי בעל נסיון רב, כמו גם למומחים בינלאומיים ולידע אותו הם מביאים עמם לישראל, במידת הצורך.

WSP|PB נוטלת חלק במגוון שירותים, כגון:

תכנון הנדסי
בקרת תכנון
בדיקות נאותות
הערכות סטטוטוריות
בדיקות תאימות לתקנים
שירותי הנדסה
פיקוח בניה ליזמים
בדיקות איכות של ציוד
ניהול פרויקטים
שירותי ייעוץ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום DUN'S 100: "שנת 2017 תהיה לא פחות מאתגרת מ–2016"

  הנוכחים בפורום DUN'S 100 הסכימו על כך ש-2016 הייתה שנה של אי-ודאות גדולה בשווקים, שרק צפויה להתגבר ■ יו"ר רשות ני"ע האוזר התייחס לשינוי מבנה הבעלות על הבורסה

  פורום DUN'S 100: "שנת 2017 תהיה לא פחות מאתגרת מ–2016"

 • שומרי הסף – הישמרו לכם!

  המונח "שומרי הסף" בתחום האכיפה בעולם העסקי ובשוק ההון, מיוחס לרוב לעורכי הדין ולרואי החשבון. המסר ששואפות רשויות האכיפה, ובפרט הרשות לאיסור הלבנת הון ורשות ניירות ערך, להטמיע באמצעות "ייחוס" זה הוא, כי תפקידם של רואי החשבון ועורכי הדין הוא להוות 'מחסום מקצועי' לביצוע עבירות בידי לקוחותיהם

  שומרי הסף – הישמרו לכם!

 • DUN'S 100: דירוג הנישות השנתי של משרדי עוה"ד

  לדירוג, המתפרסם זו השנה ה-13, נוספו תחומי התחדשות עירונית, מיסוי מוניציפלי ומלונאות | לראשונה אף דורגו 11 משרדים בקבוצת האיכות DUNS STARS בדיני משפחה וירושה

  DUN'S 100: דירוג הנישות השנתי של משרדי עוה"ד

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017