iSTERN מבית וקסמן גוברין

ניהול תכנון ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית

iSTERN מבית וקסמן גוברין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: ניהול תכנון ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית
כתובת: צפון: שד' ההסתדרות 88, חיפה
מרכז: רח' גליס 18, פתח תקווה
דרום: רח' הגורן 6, עומר
טלפון: 04-8202680
פקס: 04-8202683
דוא"ל: office@istern.co.il
אתר החברה: http://www.istern.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דן וקסמן, iSTERN מבית וקסמן גוברין

  דן וקסמן

  נשיא

  iSTERN מבית וקסמן גוברין

 • יגאל גוברין, iSTERN מבית וקסמן גוברין

  יגאל גוברין

  יו"ר

  iSTERN מבית וקסמן גוברין

 • איציק שטרן, iSTERN מבית וקסמן גוברין

  איציק שטרן

  מנכ"ל

  iSTERN מבית וקסמן גוברין

מנהלים ובעלי תפקידים

  סרגיי ציפורין מנכ"ל חטיבת התשתיות
  ירון הופל מנכ"ל חטיבת הבינוי
  אדי רוזן סמנכ"ל חטיבת התשתיות
  גיא ברנובסקי סמנכ"ל חטיבת הבינוי רחל בנדו מנהלת משאבי אנוש ולוגיסטיקה
  שולה יוספוביץ מנהלת תחום בקרה ומכרזים
  אור ישורון מנהל כספים
  ליאת חיים ראש צוות תכנון
  נועה לביא ראש צוות תכנון
אייקון אודות

אודות iSTERN מבית וקסמן גוברין

חברת .istern Ltd, מבית וקסמן גוברין בע"מ, עוסקת בניהול, תיאום ופיקוח על פרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית, והיא אחת מהחברות הגדולות והמוערכות בתחום זה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1999, ומעסיקה כ-130 עובדים אשר עוסקים בניהול התכנון, ניהול הביצוע ופיקוח על פרויקטים בכל רחבי הארץ.

על מנת לספק מענה יעיל ומהיר בפריסה כלל-ארצית, החברה מחזיקה משרדים בצפון (חיפה), במרכז (פתח תקווה) ובדרום (עומר). כוחה של istern נובע מההון האנושי שלה, המורכב ממנהלים ותיקים ומנוסים ולצדם צוותים צעירים ומקצועיים של "שחקני נשמה" - אנשים של אנשים.

הסיפור שלנו

מאז הקמתה ועד היום, החברה מובילה ושותפה בהצלחת מאות רבות של פרויקטים בהיקפים גדולים, אשר הובילו אותה להתפתחות מתמדת: חברת וקסמן גוברין הוקמה בשנת 1989, בשנת 1991 איציק שטרן (מנכ"ל החברה) הקים את הסניף הצפוני של וקסמן גוברין ובשנת 1999 הקימו השותפים את חברת וקסמן גוברין שטרן. במהלך השנה האחרונה (2019), כחלק מתהליך גיבוש חזון ואסטרטגיה, החברה ממתגת עצמה מחדש תחם השם istern מבית וקסמן גוברין בע"מ ובה שותפים: דן וקסמן– יו"ר, יגאל גוברין – נשיא, ואיציק שטרן – מנכ"ל.

הפעילות

החברה עוסקת בניהול פרויקטי בניה ותשתיות, ניהול ותאום תכנון, ניהול ופיקוח על הביצוע ובקרה וייעוץ הנדסי לפרויקטי בנייה ותשתיות מכל הסוגים, בהם מגה פרויקטים ופרויקטים הנדסיים מורכבים. כל זאת עבור מגוון גדול של לקוחות מהמגזר הציבורי והפרטי.

חטיבת התשתיות

בתחום התשתיות החברה שותפה לבניית גשרים ומחלפים, סלילת כבישים, פיתוח תשתיות לשכונות מגורים ואזורי תעשיה. החברה היא שותפה מרכזית בתהליך הקירוב התחבורתי של הצפון למרכז הארץ ושדרוג התחבורה בצפון, עם פרויקטים הכוללים אלפי ק"מ של כבישים ועשרות גשרים ומחלפים. במקביל, החברה מבצעת פעילות ניהול ופיקוח על אחזקת כבישים גם בכל כבישי הדרום.

חטיבת הבינוי

בתחום הבנייה למגורים
החברה מנהלת תכנון ובנייה של שכונות מגורים רבות, ומתגאה במאות רבות של פרויקטים שהושלמו בהצלחה, בהיקפי ביצוע כוללים של מעל 10,000 יח"ד.

בתחום הבניה למסחר, תעשייה ומשרדים
במהלך השנים החברה מנהלת הקמת מבנים מסחריים רבים, כולל פרויקטים של השבחה והרחבה של מבנים מסחריים קיימים, מבני משרדים, מפעלי תעשייה, ואולמות תצוגה, ובכלל זה ביצוע עבודות התאמה פנימיות.

חזון וערכים

חזון החברה גובש ע"י ההנהלה והעובדים אשר יחד פועלים יום יום לממשו: "istern שואפת להיות נבחרת מובילה ולהטביע חותמת של איכות בתחום ניהול הפרויקטים ההנדסיים בכל רחבי הארץ".

איכות, מקצועיות ויושרה בבסיס העשייה

במטרה להבטיח ללקוחותיה תכנון וביצוע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר istern חרטה על דגלה את ערך האיכות. הבטחה ובקרת האיכות מהווים נדבך משמעותי בפרויקטים של החברה. החברה מוסמכת ופועלת תחת תקן ניהול איכות ISO 9001:2015 ומעדכנת באופן מתמיד את הטכנולוגיות ומערכות האיכות שלה. בשנים האחרונות השקיעה החברה משאבים רבים בפיתוח מערכת בקרת איכות ממוחשבת מתקדמת.

בנוסף, החברה מעסיקה בקרים העורכים בדיקות איכות בכל אתרי הפעילות ומשתמשים בכלים המתקדמים ביותר בכדי לוודא ביצוע בסטנדרט הגבוה ביותר ובלוחות הזמנים הנדרשים בהקשבה ודיאלוג מכבד עם לקוחותינו.

מכלול השירותים

החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת. החל משלבי התכנון הראשוני, בחירה ומינוי המתכננים ובעלי המקצוע, תכנון על כל שלביו, ניהול התהליך הסטטוטורי ככל שנידרש מול כלל הגופים הרלוונטיים, ניהול תהליך ההפקעות, ניהול המכרזים לרבות מו"מ ותיאום ציפיות חוזי מול קבלנים, ניהול הביצוע לרבות בקרת איכות מקיפה, תיעוד ועד לליווי לאחר ביצוע.

לקוחותינו

משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות - ביניהם חברת נתיבי ישראל, רכבת ישראל, חברת נמלי ישראל, נת"ע, רשות מקרקעי ישראל, משרד האוצר, משרד השיכון, משרד המסחר והתעשייה, משרד הביטחון, משרד הדתות, חב' ערים, נמל חיפה, חברת יפה נוף, חברת מקורות, החברה למשק וכלכלה של המרכז לשלטון מקומי, עיריות, רשויות מקומיות וחברות עירוניות.

חברות ציבוריות - אפריקה ישראל, שיכון ובינוי נדל"ן, ביג מרכזים מסחריים, גזית גלוב ישראל, קבוצת עזריאלי, קבוצת מליסרון, קבוצת ברונפמן, איקאה ישראל, החברה לפיתוח קיסריה ועוד.

חברות ייזום פרטיות - חברות ייזום רבות, עמותות וקבוצות רכישה. לחברה ניסיון רב שנים הבא לידי ביטוי בהשלמת מאות פרויקטים. אנו שותפים להצלחות של לקוחותינו וגאים בפרויקטים שנוהלו ומנוהלים ע"י החברה בתחומים הפעילות השונים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • קרן קיימת לישראל

 • משרד התמ"ת

 • נתיבי ישראל

 • נתע - הרכבת הקלה של ישראל

 • מקורות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גיבוש הסכמי ניהול בתחום המלונאות

  גיבוש הסכמי ניהול בתחום המלונאות

 • פיתוח עסקיך בצרפת

  עבור חברות בצמיחה, מתוך מדינות האיחוד האירופי, צרפת נחשבת כבחירה המועדפת להתאגדות ולביסוס העסקים ובאותה נשימה נתפסת, בדומה לישראל, כ - start up nations ביבשת אירופה.

  פיתוח עסקיך בצרפת

 • שטיינמץ עמינח: מתי השכרת דירה הופכת לעסק?

  משקיעי נדל"ן רבים עוקבים בדאגה אחר ההתפתחויות האחרונות בפסיקה בנוגע למיסוי בעלי נכסים כעסק. שוחחנו עם רואי החשבון של משרד שטיינמץ עמינח בנושא, וניסינו להבין מתי הכנסות מהשכרת דירות ימוסו כהכנסות מעסק, ומתי צריך להתחיל לבצע תכנון מס בהתאם

  שטיינמץ עמינח: מתי השכרת דירה הופכת לעסק?

 • מגמות נוכחיות בשוק הנדל"ן האיטלקי

  מגמות נוכחיות בשוק הנדל"ן האיטלקי