iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

ניהול תכנון ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית

iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: ניהול תכנון ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית
כתובת: צפון: שד' ההסתדרות 88, חיפה
מרכז: רח' גליס 18, פתח תקווה
דרום: רח' הגורן 6, עומר
טלפון: 04-8202680
פקס: 04-8202683
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.istern.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דן וקסמן, iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

  דן וקסמן

  נשיא

  iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

 • יגאל גוברין, iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

  יגאל גוברין

  יו"ר

  iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

 • איציק שטרן, iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

  איציק שטרן

  מנכ"ל

  iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

מנהלים ובעלי תפקידים

  סרגיי ציפורין מנכ"ל חטיבת התשתיות
  ירון הופל מנכ"ל חטיבת הבינוי
  אדי רוזן סמנכ"ל חטיבת התשתיות
  מקסים גולדין סמנכ"ל תכנון ופיתוח עסקי בחטיבת התשתיות
  גיא ברנובסקי סמנכ"ל חטיבת הבינוי
  רחל בנדו מנהלת משאבי אנוש ולוגיסטיקה
  שולה יוספוביץ מנהלת תחום בקרה ומכרזים
  אור ישורון מנהל כספים
  ליאת חיים ראש צוות תכנון
  נועה לביא ראש צוות תכנון
אייקון אודות

אודות iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

חברת iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן – גוברין – שטרן בשמה הקודם), צמחה ונבנתה מתוך עבודה משותפת ושותפות שנמשכות כ-30 שנים בין דן וקסמן, יגאל גוברין ואיציק שטרן. החברה ממשיכה את המסורת רבת השנים של חברת וקסמן גוברין שטרן ועוסקת בניהול, תיאום ופיקוח על תכנון וביצוע פרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית. היא אחת מהחברות הגדולות והמוערכות בתחום זה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1999, ומעסיקה כ-150 עובדים אשר עוסקים בניהול התכנון, ניהול הביצוע ופיקוח על פרויקטים בכל רחבי הארץ. על מנת לספק מענה יעיל ומהיר בפריסה כלל-ארצית, החברה מחזיקה משרדים בצפון (חיפה), במרכז (ירושלים ופתח תקווה) ובדרום (עומר). במסגרת הרחבת הפעילות, בשנה האחרונה החברה החלה לפעול גם בחו״ל. כוחה של iSTERN נובע מניסיונה רב השנים ומההון האנושי שלה - צוות של שחקני נשמה המורכב ממנהלים ותיקים ומנוסים ולצדם צוותים צעירים ומקצועיים – "אנשים של אנשים".

הסיפור שלנו

מאז הקמתה ועד היום, החברה מובילה ושותפה בהצלחת מאות רבות של פרויקטים בהיקפים גדולים, אשר הובילו אותה להתפתחות מתמדת: חברת וקסמן גוברין הוקמה בשנת 1989, בשנת 1991 איציק שטרן (מנכ"ל החברה) הקים את הסניף הצפוני של וקסמן גוברין ובשנת 1999 הקימו השותפים את חברת וקסמן גוברין שטרן. כיום פועלת החברה תחת השם iSTERN ניהול פרוייקטים הנדסיים בע"מ ובה שותפים: דן וקסמן– יו"ר, יגאל גוברין – נשיא, ואיציק שטרן – מנכ"ל. החברה פועלת בשתי חטיבות – בינוי ותשתיות, ומעניקה ללקוחותיה שירותי ניהול ותאום תכנון, ניהול ופיקוח על הביצוע ובקרה וייעוץ לפרויקטים הנדסיים מגוונים בהם מגה פרויקטים ופרויקטים הנדסיים מורכבים. כל זאת עבור מגוון גדול של לקוחות מהמגזר הציבורי והפרטי.

פעילות חטיבת התשתיות

בתחום התשתיות החברה שותפה לבניית גשרים ומחלפים, סלילת כבישים, פיתוח תשתיות לשכונות מגורים ואזורי תעשיה , מסילות ותחנות רכבת. החברה מציגה ניסיון רב בביצוע פרויקטים של אלפי ק"מ של כבישים ועשרות גשרים ומחלפים. במקביל, החברה מבצעת פעילות ניהול ופיקוח על אחזקת כבישים בכל כבישי הדרום.

פעילות חטיבת הבינוי

בתחום הבנייה למגורים

החברה מנהלת תכנון ובנייה של שכונות מגורים רבות, ומתגאה במאות רבות של פרויקטים שהושלמו בהצלחה, בהיקפי ביצוע כוללים של מעל 10,000 יח"ד.

בתחום הבניה למסחר, תעשייה משרדים ומבני ציבור

לאורך השנים החברה מנהלת הקמת מבנים מסחריים רבים, כולל פרויקטים של השבחה והרחבה של מבנים מסחריים קיימים, מבני משרדים, מפעלי תעשייה, ואולמות תצוגה, ובכלל זה ביצוע עבודות התאמה פנימיות.

חזון וערכים

חזון החברה גובש ע"י ההנהלה והעובדים אשר יחד פועלים יום יום לממשו: "iSTERN שואפת להיות נבחרת מובילה ולהטביע חותמת של איכות בתחום ניהול הפרויקטים ההנדסיים בכל רחבי הארץ".

איכות, מקצועיות ויושרה בבסיס העשייה

במטרה להבטיח ללקוחותיה תכנון וביצוע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר iSTERN חרטה על דגלה את ערך האיכות. הבטחה ובקרת האיכות מהווים נדבך משמעותי בפרויקטים של החברה. החברה מוסמכת ופועלת תחת תקן ניהול איכות ISO 9001:2015 לחברה מערכות בקרת איכות ממוחשבת מתקדמת. זאת בנוסף לבקרים העורכים בדיקות איכות בכל אתרי הפעילות ומשתמשים בכלים המתקדמים ביותר בכדי לוודא ביצוע בסטנדרט הגבוה ביותר ובלוחות הזמנים הנדרשים בהקשבה ודיאלוג מכבד עם לקוחותינו.

מכלול השירותים

החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת. החל משלבי התכנון הראשוני, בחירה ומינוי המתכננים ובעלי המקצוע, התכנון על כל שלביו, ניהול התהליך הסטטוטורי ככל שנידרש מול כלל הגופים הרלוונטיים, ניהול תהליך ההפקעות, ניהול המכרזים לרבות מו"מ ותיאום ציפיות חוזי מול קבלנים, ניהול הביצוע לרבות בקרת איכות מקיפה, ניהול תהליך המסירה ותיעוד עד השלמת הפרויקט כולל ליווי לאחר ביצוע.

לקוחותינו

משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות - ביניהם חברת נתיבי ישראל, רכבת ישראל, חברת נמלי ישראל, נת"ע, רשות מקרקעי ישראל, משרד האוצר, משרד השיכון, משרד המסחר והתעשייה, משרד הביטחון, משרד הדתות, חב' ערים, נמל חיפה, חברת יפה נוף, חברת מקורות, חברת מוריה , החברה למשק וכלכלה של המרכז לשלטון מקומי, עיריות, רשויות מקומיות וחברות עירוניות.

חברות ציבוריות - אפריקה ישראל, שיכון ובינוי נדל"ן, ביג מרכזים מסחריים, גזית גלוב ישראל, קבוצת עזריאלי, קבוצת מליסרון, קבוצת ברונפמן, איקאה ישראל, החברה לפיתוח קיסריה ועוד.

חברות ייזום פרטיות - חברות ייזום רבות, עמותות וקבוצות רכישה. לחברה ניסיון רב שנים הבא לידי ביטוי בהשלמת מאות פרויקטים. אנו שותפים להצלחות של לקוחותינו וגאים בפרויקטים שנוהלו ומנוהלים ע"י החברה בתחומים הפעילות השונים.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • קרן קיימת לישראל

 • משרד התמ"ת

 • נתיבי ישראל

 • נתע - הרכבת הקלה של ישראל

 • מקורות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת iSTERN ניהול פרויקטים הנדסיים (וקסמן גוברין שטרן לשעבר)

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הסקסופון, גיטרה חשמלית, קונטרבס חשמלי, אקורדיון ולהקה בקופסה – מי אחראי לפטנטים המוסיקליים הללו, ומתי הומצאו?

  לזכרו של הגיטריסט אדי ואן היילן; 10 פטנטים מוסיקליים שחייבים להכיר

  הסקסופון, גיטרה חשמלית, קונטרבס חשמלי, אקורדיון ולהקה בקופסה – מי אחראי לפטנטים המוסיקליים הללו, ומתי הומצאו?

 • דרכי מימון חדשות

  ישראל וקובעי המדיניות הישראלים, פועלים בנחישות לעורר את הענף בעיצומו של מיתון בינלאומי חסר תקדים ומקימים שיטות מימון חדשות לחברות צמיחה ישראליות

  דרכי מימון חדשות

 • התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

  בתי המשפט נדרשו לסוגיית זכותו של חבר אגודה לפרוש ממנה ולהמשיך להתגורר בביתו ביישוב. לאור כך בוטלו סעיפים בתקנוני האגודות אשר התנו את הפרישה מהאגודה בוויתור על זכות הקניין ביישוב או בסילוק חובות לאגודה

  התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב