vcita

פלטפורמת SaaS לניהול עסקים קטנים ובינוניים

vcita
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2011
תחום: פלטפורמת SaaS לניהול עסקים קטנים ובינוניים
כתובת: רח' הברזל 32, תל אביב
אתר החברה: http://www.vcita.com
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איציק לוי

  איציק לוי

  מייסד ומנכ"ל

  vcita

אייקון אודות

אודות vcita

חברת vcita נולדה מתוך חזון לסייע לבעלי.ות עסקים קטנים לבנות עסק שיוכלו להתגאות בו, תוך ניהול חכם של לקוחות, זמן ותשלומים, באמצעות טכנולוגיה נוחה וקלה לשימוש. vcita מציעה ללקוחותיה מערך נרחב של כלים ניהוליים לעסקים בהם יומן פגישות, מעקב תשלומים, קשרי לקוחות, ואוטומציית שיווק, בעזרת פלטפורמה אישית וידידותית למשתמש. ל-vcita יש 1.4 מיליון משתמשים רשומים בכל רחבי העולם.

הפלטפורמה של vcita מאפשרת לבעלי עסקים ניהול פיננסי, אדמיניסטרטיבי, ושירותי של העסק. תחומים אלה כוללים ניהול תשלומים וגביה, ניהול יומן, קשרי לקוחות, ושיווק דיגיטלי מבוסס דאטה. הפלטפורמה יעילה וידידותית למשתמש.ת, ומובילה תהליך דיגיטליזציה גם בתחומים בהם פעילות מקוונת פחות רווחת כיום. הפלטפורמה המודולרית של vcita משרתת עסקים קטנים מכל התחומים, ומאפשרת לשותפים מתחום הבנקאות, הטלקום, הביטוח, והפרסום להציע פתרונות ייעודיים כדי להוסיף ערך לעסקים הקטנים אותם הם משרתים. בכך תופסת vcita מקום מכובד ברשימת חברות הפינטק הישראליות.

vcita הוקמה בשנת 2011, על ידי היזם איציק לוי (ממייסדי Kidaro שנמכרה למיקרוסופט) וערן אוטמזגין, וגייסה עד כה כ-30 מיליון דולר בשני סבבים. החברה משרתת קרוב מיליון וחצי בעלי עסקים קטנים בעשרות מדינות בכל רחבי העולם, ובעלת שותפויות עם חברות מובילות, בהן מאסטרקארד, וויקס, סקוור ועוד. ב-2019 רכשה החברה את Wisestamp, טכנולוגיה ישראלית ליצירת חתימה דיגיטלית-דינמית למיילים. לחברה משרדים בתל-אביב ובסיאטל, והיא מעסיקה כ-160 עובדים בישראל ובסיאטל, וושינגטון.

vcita פועלת במספר מישורים, המזינים ומשרתים זה את זה. במישור הראשון, vcita מעניקה שירות ישיר לבעלי עסקים קטנים ופועלת בשוק באופן יומיומי, בשירות, בתהליכי תכנון המוצר, בקבוצות של בוחני בטא ובתקשורת ישירה ברשתות חברתיות. לקוחות vcita משתתפים באופן קבוע בייצור תוכן הדרכות ללקוחות אחרים, מתוך תחושה חזקה של רצון לתרום לקהילת העסקים הקטנים העולמית. על כן, נחשבת החברה כמובילת דעה ומומחית בייצוג הדרישות של עסקים קטנים כלפי ה-ecosystem.

ההבנה שצרכיהם של עסקים קטנים נותרים ללא מענה של מערכות ענק מורכבות הביאה לשאיפה לפתח טכנולוגיה שתסייע ותשפיע ישירות על א.נשים אמיתיים. פועל יוצא וערך מוסף של ייעול ודיגיטליזציה בניהול העסק הוא התרומה לאיזון בין החיים המקצועיים והפרטיים של בעלי.ות העסקים.

המישור השני, השותפויות האסטרטגיות, הוא העבודה עם חברות אנטרפרייז וברנדים מהגדולים בשוק, כדי להפיץ את הפתרון ללקוחותיהם, בהם גם עסקים קטנים, מעל גבי הפלטפורמה של vcita. השותפויות של החברה כוללות חברות כרטיסי אשראי, בנקים, חברות טלפוניה, חברות ביטוח ופלטפורמות שיווק, המשתמשות בפלטפורמה של vcita כדי לייצר חדשנות ולבדל את שירותיהן מול לקוחותיהן. בזכות המומחיות וההיכרות העמוקה עם השוק, vcita יכולה לייצר עבור שותפיה פתרון מקצה לקצה, הכולל טכנולוגיה, הדרכות ותמיכה, ותוכנית go to market המותאמת לצרכיהם של עסקים קטנים ושותפי אנטרפרייז בו זמנית.

במישור השלישי, בתחום הטכנולוגי, vcita מתרכזת בקצב פיתוח מהיר כדי שהמוצר יהיה עשיר בפיצ'רים, ויתאים לקהל לקוחות רחב, ומיישמת באופן משמעותי את כל תורות הפיתוח החדשניות ביותר, בהן agile & CI/CD. ה-production של החברה מתעדכן עשרות פעמים ביום בנוסף, vcita הפכה את המוצר לפלטפורמה הניתנת להרחבה ע״י APIs ואפילו ע״י אפליקציות שאותן גם שותפי החברה יכולים לפתח.

את אותו ערך מוסף ש vcita מציעה לשותפיה כשירות וכלים טכנולוגיים, היא מציעה גם לקהילה שלה עצמה. בנייה וטיפוח של קהילת העסקים הקטנים, והעצמתה דרך מגוון תכנים בתחומים שונים, הם חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת. הדבר בא לידי ביטוי גם מבחינה תוך-ארגונית. השאיפה למצויינות והחיפוש המתמיד אחר הערך המוסף, מובילים לתרבות ארגונית של פתיחות לרעיונות חדשים העולים כיוזמות של צוות החברה.

פעילות למען הקהילה וקיימות

vcita שמה דגש רב על תרומה לקהילה. החברה מקפידה לשלב אלמנטים הכרוכים בתרומה לקהילה במתנות אותן היא מעניקה לעובדיה ועובדותיה, בהם מוצרים אשר יצרו/הוכנו/נארזו על ידי אוכלוסיות מוחלשות, או רכישה מגופים שהכנסותיהם מופנות לטובת תרומה לקהילה. בחנוכה, לדוגמה, המתנות לעובדים ולעובדות כללה חנוכייה שהוכנה על ידי עמותת "ציפור הנפש" המעסיקה אנשים עם מוגבלויות; בנוסף, יין מיקב TULIP התומך ומעסיק אנשים עם מוגבלויות, בין היתר. מעבר לכך, מדי שנה החברה מזמינה עובדים/ות להשתתף במרוץ תל אביב למען ילדי SUNRISE, עמותה התומכת בילדים חולי סרטן ובמשפחות שלהן - החברה תורמת לארגון ומשתתפת במירוץ, ומעורבת בפרויקט חמש שנים. מעבר לכך, מדי שנה החברה משתתפת בפעילות תרומה לקהילה, כגון סיוע בחלוקת חבילות מזון לקשישים ניצולי שואה בערב פסח; הכנת משלוחי מנות בפורים אותם שנלקחו לבית אבות, שם נערכה חגיגה משותפת שכללה גם את ילדי העובדים.ות.

הקיימות מהווה ערך מוביל ב-vcita במשרדי החברה אין שימוש בכלים חד פעמיים. בשל המודעות הגבוהה, רוב עובדי ועובדות החברה שמזמינים ארוחות צהריים ממסעדות, מבקשים לקבל אותן ללא סכו"ם, שקיות ניילון וכדומה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה