אביבית מוסקוביץ, אביבית מוסקוביץ, חברת עורכי דין
אביבית מוסקוביץ

אביבית מוסקוביץ

עורכת דין, מייסדת וראש המשרד

שנת לידה: 1974
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: עורכת דין, מייסדת וראש המשרד
ותק בתפקיד: 24 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים
פעילות למען הקהילה: מקימת מרכז בינלאומי להתרת עגונים ועגונות בעולם הרחב; פועלת בהתנדבות לטובת ארגון “זה לזה” המעניק שירותים לאלמנות ויתומים.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
מקצועיות ללא פשרות, ראיית הלקוח בגובה העיניים, ניהול של כל תיק כחליפה תפורה לפי מידות עבור כל לקוח, תוך עבודה בשיתוף פעולה עם המומחים הרלוונטיים לכל תיק.
תפיסת המשרד הינה תפיסה הוליסטית – מערכתית וכך מתבצע הטיפול בכל תיק.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
בשנים האחרונות בחסות המשרד הוקם המרכז הבינלאומי להתרת עגונים ועגונות מהעולם הרחב ואשר נותן פלטפורמה ליהודי העולם החפצים בגירושין והנתקלים בקשיים לקבל גט בעולם הרחב ובכך ישנה הגעה לקהל רחב יותר.

כמו כן, שיתוף פעולה אסטרטגי עם פירמת עורכי דין מובילה בארה"ב FOX ROTHSCHILD.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
משרדנו הצליח לייצר פירמת עורכי דין חזקה, מובילה ומוקפדת ואשר בוחנת עצמה באופן תדיר.
אין ספק שאחד האתגרים המרכזיים שהציב לעצמו המשרד, הינו שימור הקיים וההישגים אליהם הגיע המשרד בעקבות שיטת הניהול הנוהגת בו וכן להוסיף ולפעול בהתמדה ונחישות בסיוע למתדיינים בהווה ובעתיד להגיע לחוף מבטחים תוך זמן קצר וביעילות תוך הפנמה וניתוח של מימוש האינטרסים הרלוונטיים בכל תיק עבור כל לקוח באופן מיטבי.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
להקיף עצמך באנשים איכותיים עמם תוכל לערוך קונסוליום מקדם. מתן דגש חזק על בחירת צוות המשרד באופן שיגויסו אנשי מקצוע היכולים לצעוד עם הפירמה כברת דרך משמעותית.
במישור האישי - להיות קשוב לצרכי עובדייך ולפעול למען הגדלתם שהרי הם פני הפירמה.
במישור הכלכלי - לערוך תיעדופים של הוצאות בפירמה לרבות מתן דגש על תחום השיווק תוך שימת לב למקום אליו הינכם מעוניינים להצעיד את הפירמה לרבות מיקוד בקהל לקוחות ספציפי.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
גם בימים קשים לא לאבד אופטימיות להיות בעשייה מתמדת, לשקול מה לשפר, לחדד מטרות ולנסות לשחזר מה עבד בימים טובים ובעיקר תמיד להיות בנתינה.