של כדורי זהב

DUNS'S100

Mark of Excellence

DUN'S 100 - דירוג החברות המובילות במשק הישראלי, מלווה את המשק מעל ל-35 שנים, מציג את החברות המובילות בענפים השונים ומשקף את המציאות העסקית בישראל בצורה מהימנה, מדויקת ומקצועית.

דירוג DUN'S 100 הינו דירוג מקצועי, אובייקטיבי ומהימן, המתבסס על קריטריונים קבועים, מוגדרים ומדידים, בהתאם לענפי המשק השונים.

הופעה בדירוגDUN'S 100  מעידה על השתייכות לקבוצת החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות לחברה ולמנהליה. חותם זה הוא הוכחה לאיתנות, מובילות ומצוינות ומהווה כלי אסטרטגי המסייע לחשיפה ולהרחבת ההזדמנויות העסקיות של החברות המדורגות - מול לקוחות, ספקים ומשקיעים בארץ ובעולם.

חותם הדירוג של DUN'S 100 מאפשר לחברות למנף את הישגיהן ומעמדן בזירה המקומית והגלובלית, וליהנות מהמוניטין רב השנים של DUN'S 100. לחברות המדורגות ניתנת הזדמנות ייחודית להצגת סיפור הצלחתן והפצתו והן זוכות לחשיפה רחבה בעיתונות הכלכלית בכלל ובפלטפורמות וערוצי גלובס בפרט, להם נחשפים מדי יום בכירי המשק ומקבלי ההחלטות בישראל לצד קהל קוראים גדול ואיכותי.

בשנת 2013 חברה דן אנד ברדסטריט ישראל עם גלובס, במטרה לחזק את ערכי המותג עבור החברות המדורגות ולהעצים עבורן את הזדמנויות החשיפה. שתוף פעולה ייחודי זה מתבטא במגוון רחב של פעילויות הנהנות מחשיפה תקשורתית בערוצי גלובס, כגון פאנלים בועידות גלובס, מפגשי בכירים, פורום DUN'S 100, חשיפת הדירוגים ועוד.

מזה 175 שנה מתמחה דן אנד ברדסטריט במתן פתרונות מתקדמים לניהול סיכונים וכלים אפקטיביים לשיווק ומכירות, המאפשרים לארגונים ועסקים בארץ ובעולם לדעת יותר על הלקוחות, הספקים, המתחרים, הענף, המדינה והסביבה העסקית שלהם. מאז הגעתה לישראל בשנת 1961, דן אנד ברדסטריט תומכת במגזרים השונים של הכלכלה הישראלית, מלווה עסקים, מנהלים ומקבלי החלטות ומסייעת להם לייצר, לטפח ולפתח את הקשרים העסקיים הנכונים ביותר – ולצמוח! 

גלובס הוא גוף התוכן העסקי-כלכלי המוביל בישראל, המספק מידע ותכנים עדכניים ומקיפים במגוון הענפים במשק בארץ ובעולם, לצד פרשנויות, ניתוחים טכניים, מחקרים וכלי מידע. לתוכני גלובס במגוון הפלטפורמות נחשפים מדי יום מאות אלפי קוראים וגולשים, ביניהם בכירי המשק ומובילי הדעה בישראל.

של כנס דנס אנד ברדסטריט בקבוקי יין הנהלת דנס אנד ברדסטריט פרסי הגאלה הנהלת דנס אנד ברדסטריט אירוע הגאלה