אברמוב ושות', עורכי דין

ליטיגציה מסחרית ומנהלית

אברמוב ושות', עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2017
תחום: ליטיגציה מסחרית ומנהלית
כתובת: רח' הרכבת 58, מגדל אלקטרה סיטי, קומה 9, תל אביב
טלפון: 03-5640033
פקס: 03-5640039
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.abramov-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל אברמוב

  עו"ד אייל אברמוב

  שותף מייסד

  אברמוב ושות', עורכי דין

 • טליה גולדבאום

  עו"ד טליה גולדבאום

  שותפה

  אברמוב ושות', עורכי דין

אייקון אודות

אודות אברמוב ושות', עורכי דין

משרד אברמוב ושות', עורכי דין הוקם לפני כ-6 שנים, ובפרק זמן זה התבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל כמשרד ליטיגציה מוביל. עו"ד אייל אברמוב כיהן במשך שנים רבות כשותף ומנהל מחלקות ליטיגציה במשרדים גדולים, והאתגר הגדול אשר ניצב בפניו בצאתו לדרך עצמאית היה לשחזר ולשדרג את הפרקטיקה בה התמחה, תוך שהוא מקים מעין "סיירת" בעלת אופרציה עצמאית ויכולת יציאה למשימות מיוחדות ומורכבות.

כיום, יכול עו"ד אברמוב להרגיש סיפוק רב, הן נוכח צמיחת צוות המשרד, והן לאור מעורבות המשרד בתיקים מורכבים מבחינה משפטית ובעלי פרופיל תקשורתי ומשיג הצלחות משפטיות מול מיטב המשרדים המובילים.

על לקוחות המשרד נמנים עשרות אנשי עסקים, אנשים פרטיים, חברות פרטיות וציבוריות. המאחד את לקוחות המשרד הוא האמון הרב שנתנו בעורכי-הדין אברמוב ושות כאשר החליטו להפקיד בידיהם את קרבותיהם העסקיים, שלא אחת גולשים לקרבות אישיים. אמון זה מביא את עו"ד אברמוב וצוותו לכדי תחושת אחריות רבה באשר לגורל לקוחותיהם, ועם תחושה זו מלווה המשרד את כל תיקיו, יום יום, שעה שעה.

עורכי-דין של אנשים – קודם כל בני-אדם

עו"ד אברמוב וצוותו ניחנים ביכולות בינאישיות גבוהות, כאשר הערכים המרכזים שעליהם הושתת המשרד הם – מקצועיות חסרת פשרות ואנושיות. יכולותיהם של עורכי-הדין במשרד אברמוב ושות' להכיל בעתות משבר את חששות, רצונות ומאוויי הלקוחות, תוך מתן מעטפת אישית ולא רק משפטית גרידא, מהווים את אחד ממוקדי הכוח הגדולים של המשרד.
עבור עו"ד אברמוב, המעורבות בחיי הלקוחות, במתן ייעוץ שוטף, בזמינות חריגה ובדבקות במטרה, לא מהווים סיסמא, אלא דרך חיים, אשר מובילה להצלחות יוצאות-דופן.
עת אדם נמצא במשבר או בסכסוך עסקי, היכולת לאתר פתרונות, תוך הקשבה לצרכיו האישיים של הלקוח, לרבות צדדים שכנגד וגורמים משפטיים – קריטית להצלחת הטיפול. בייחוד כשמדובר במחלוקות בין שותפים עסקיים, שבסיסן מערכות יחסים אישיות.

למעלה מ-20 שנות ניסיון

עו"ד אברמוב חבר לשכת עורכי-הדין משנת 1998, ואת דרכו המקצועית הענפה החל מיד עם תום התמחותו בתחום הליטיגציה המסחרית. במהלך השנים, ניהל עו"ד אברמוב תיקי ליטיגציה מורכבים הנוגעים לסכסוכים עסקיים בין שותפים, תביעות כספיות בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני ₪ וסכסוכים בתחומי התשתיות והנדל"ן, ובתוך כך הופיע אין-ספור פעמים בכלל הערכאות המשפטיות. במרוצת השנים, שימש עו"ד אברמוב כשותף במשרדים מובילים תוך שהוא מנצח בהם על מחלקות הליטיגציה המסחרית. כן עסק בייעוץ משפטי שוטף לחברות ולעמותות מהמובילות במשק ובמאבקי שליטה בהן, לרבות ליווי עסקאות רכישה של חברות.

מטפלים בתיקים מורכבים

עו"ד אייל אברמוב אינו חושש מניהול תיקים בעלי סיכויים נמוכים לפחות על פני הדברים בתחילת הדרך. בתיקים אלו, המאופיינים בקשיים משפטיים וראייתיים, בולטות יכולותיו המקצועיות, ולא אחת הצליחו עו"ד אברמוב וצוות משרדו לנצח תיקים "כנגד כל הסיכויים". ניתן לומר שעו"ד אברמוב אינו חושש להיכנס לזירה המשפטית גם בקרבות קשים, כאשר מול עיניו ניצבת מטרה ברורה להילחם ולקדם את האינטרסים של לקוחות המשרד.

מקצועיות בלתי-מתפשרת

המשרד מושתת על מספר עקרונות בסיסיים: מתן שירות משפטי ברמת עילית עבור רמת מחירים הוגנת. עקרונות בסיס אלו מבטיחים הענקת ליווי צמוד ובלתי אמצעי ללקוחות המשרד, וברמה המשפטית הגבוהה ביותר. הם אף מתקשרים עם חזונו של עו"ד אברמוב, להבטיח צמיחה תמידית לצד שמירה על מעורבותם האישית בנתיב הקריטי של כל אחד ואחד מהתיקים המתנהלים במשרד – בין אם מדובר בהשתתפות בפגישות, בעריכת המסמכים, בניהול המו"מ, ובהופעות בבתי המשפט.

תחומי התמחות עיקריים

משרדו של עו"ד אברמוב מתמחה במספר תחומים עיקריים:
ליטיגציה הנוגעת לדיני חברות ובפרט סכסוכי שליטה – המשרד מייצג לקוחות מובילים מהסקטורים השונים בתביעות כספיות בהיקף משמעותי, בסכסוכי שליטה, בהגנה על נושאי משרה מפני תביעות אישיות, בהגנה מפני בקשות להכיר בתובענות כייצוגיות, בהגנה מפני בקשות להגשת תביעות נגזרות, באכיפת פסקי חוץ, ועוד. תחום סכסוכי השליטה כרוך באמוציות רבות מצד הצדדים השונים, והאינטליגנציה הרגשית הגבוהה בה ניחנו צוות המשרד, מסייעת במקרים רבים להביא לפתרון הסוגיות המורכבות, לשביעות רצון המעורבים.

ליטיגציה בתחומי הנדל"ן והתשתיות – המשרד מייצג מזמיני עבודה, קבלנים וקבלני משנה במחלוקות וסכסוכים ביניהם הקשורים לנושאי נדל"ן ותשתיות.

ליטיגציה מנהלית – בתחום זה מייצג צוות המשרד את לקוחותיו בהליכים הקשורים לדיני מכרזים. השירות המשפטי כולל, בין היתר, הגשת עתירות מנהליות לתקיפה או הגנה על מכרזים בקשת רחבה של נושאים, והגשת עתירות לבג"צ. כמו כן, המשרד מייצג חברות ועמותות בהליכים מול רשויות מנהליות.

ליטיגציה בתחום דיני המשפחה – בתחום זה מייצג המשרד את לקוחותיו בפתרון סכסוכים ומחלוקות בתוך המשפחה, לרבות במחלוקות המערבות ודורשות ידע והתמחות בדיני חברות.

ליטיגציה בתחום דיני העבודה – בתחום זה מייצג המשרד מעסיקים ועובדים, הן בטיפול מניעתי טרם פרוץ מחלוקות בין הצדדים והן בין כותלי ערכאות בתי-הדין לעבודה.

מסחרי וליווי חברות ועסקאות – צוות המשרד מלווה חברות באופן שוטף במגוון היבטים משפטיים. החל מליווי בהתנהלות התאגידית, דרך ליווי בעריכת הסכמים וכלה בעסקאות השקעה שונות.

נדל"ן והתחדשות עירונית – בתחום זה מלווה משרדנו יזמים, קבלנים ודיירים, הן בליווי חוזי והן במחלוקות שפורצות בין הצדדים ומצריכות שימוש בידע פרטני שנרכש בתחומים אלה.

פעילות התנדבותית

המשרד שואף לתרום ממקצועיותו ומיכולתו לקידום מטרות חברתיות מגוונות ובסיוע לאנשים שידם אינה משגת. לאור כך, המשרד מנהל מידי שנה מספר תיקי "פרו-בונו" (תיקים ללא קבלת תמורה) תוך שהוא רואה בכך זכות גדולה ושירות חשוב לציבור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

  כלי בינה מלאכותית גנרטיבית יכולים לכתוב עבורנו קוד שעלול להכיל סיכוני אבטחת מידע. אין תחליף להבנה וניסיון אנושיים

  שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין