אברמוב ושות', עורכי דין

ליטיגציה מסחרית ומנהלית

אברמוב ושות', עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2017
תחום: ליטיגציה מסחרית ומנהלית
כתובת: רח' הרכבת 58, מגדל אלקטרה סיטי, קומה 9, תל אביב
טלפון: 03-5640033
פקס: 03-5640039
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.abramov-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל אברמוב

  עו"ד אייל אברמוב

  שותף מייסד

  אברמוב ושות', עורכי דין

אייקון אודות

אודות אברמוב ושות', עורכי דין

משרד אברמוב ושות', עורכי דין, הוקם לפני כ-3 שנים בלבד, ובפרק זמן קצר זה התבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל כמשרד ליטיגציה מוביל. עו"ד אייל אברמוב כיהן במשך שנים רבות כשותף ומנהל מחלקות ליטיגציה במשרדים גדולים, והאתגר הגדול אשר ניצב בפניו בצאתו לדרך עצמאית היה לשחזר ולשדרג את הפרקטיקה בה התמחה, תוך שהוא מקים מעין "סיירת" בעלת אופרציה עצמאית ויכולת יציאה למשימות מיוחדות ומורכבות.

כיום, כ-3 שנים מאת הקמת המשרד בעשר אצבעותיו, יכול עו"ד אברמוב להרגיש סיפוק רב. בפרק זמן קצר זה, צמח צוות המשרד ל-5 עורכי דין, המשרד מעורב בתיקים מורכבים מבחינה משפטית ובעלי פרופיל תקשורתי ומשיג הצלחות משפטיות מול מיטב המשרדים המובילים.

על לקוחות המשרד נמנים עשרות אנשי עסקים, אנשים פרטיים, חברות פרטיות וציבוריות. המאחד את לקוחות המשרד הוא האמון הרב שנתנו בעו"ד אברמוב כאשר החליטו להפקיד בידיו את קרבותיהם העסקיים, שלא אחת גולשים לקרבות אישיים.
אמון זה מביא את עו"ד אברמוב וצוותו לכדי תחושת אחריות רבה באשר לגורל לקוחותיו, ועם תחושה זו מלווה המשרד את כל תיקיו, יום יום, שעה שעה.

איש של אנשים

עו"ד אברמוב ניחן ביכולות בינאישיות גבוהות. יכולותיו להכיל בעתות משבר את חששותיהם, רצונותיהם ומאווייהם של הלקוחות, תוך מתן מעטפת אישית ולא רק משפטית גרידא, מהווה את אחד ממוקדי הכוח הגדולים של המשרד.
עבור עו"ד אברמוב, המעורבות בחיי הלקוחות, במתן ייעוץ שוטף, בזמינות חריגה ובדבקות במטרה, לא מהווים סיסמא, אלא דרך חיים, אשר מובילה להצלחות יוצאות-דופן.
כאשר אדם נמצא במשבר או בסכסוך עסקי, היכולת לאתר פתרונות, תוך הקשבה לצרכיו האישיים של הלקוח, לרבות צדדים שכנגד וגורמים משפטיים – קריטית להצלחת הטיפול. בייחוד כשמדובר במחלוקות בין שותפים עסקיים, שבסיסן מערכות יחסים אישיות.

למעלה מ-20 שנות ניסיון

עו"ד אברמוב חבר לשכת עורכי הדין משנת 1998, ואת דרכו המקצועית הענפה החל מייד עם תום התמחותו בתחום הליטיגציה המסחרית.
במהלך השנים, ניהל עו"ד אברמוב תיקי ליטיגציה מורכבים הנוגעים לסכסוכים עסקיים בין שותפים, תביעות כספיות בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני ₪ וסכסוכים בתחומי התשתיות, ובתוך כך הופיע אין ספור פעמים בכלל הערכאות המשפטיות.
במרוצת השנים שימש עו"ד אברמוב כשותף במשרדים מובילים תוך שהוא מנצח בהם על מחלקות הליטיגציה המסחרית.
כן עסק בייעוץ משפטי שוטף לחברות ולעמותות מהמובילות במשק ובמאבקי שליטה בהן, לרבות ליווי עסקאות רכישה של חברות.

לא חושש מתיקים מורכבים

אייל עו"ד אברמוב מעיד על עצמו כי עם השנים עבר תהליך הבשלה מקצועית תוך שהוא מגלה את חדוות הניצחון דווקא בתיקים בעלי סיכויים נמוכים למראית עין. בתיקים אלו, המאופיינים בקשיים משפטיים וראייתיים, בולטות יכולותיו הליטיגטוריות, ולא אחת הצליח להפוך את הקערה על פיה "כנגד כל הסיכויים". ניתן לומר שעו"ד אברמוב אינו חושש להיכנס לזירה המשפטית גם בקרבות קשים, כאשר מול עיניו ניצבת מטרה ברורה להילחם ולקדם את האינטרסים של לקוחותיו, גם אם המשמעות היא להוציא מים מסלע בתיקים הקשים והמורכבים ביותר.

שילוב של יחס בוטיקי עם פרקטיקות עבודה של משרד גדול

המשרד מושתת על מספר עקרונות בסיסיים: מתן שירות משפטי ברמת עילית עבור רמת מחירים הוגנת ומונגשת לכל אדם או גוף משפטי. עקרונות בסיס אלו מבטיחים הענקת ליווי צמוד ובלתי אמצעי ללקוחות המשרד, וברמה המשפטית הגבוהה ביותר. הם אף מתקשרים עם חזונו של עו"ד אברמוב להבטיח צמיחה תמידית לצד שמירה על מעורבותו האישית בנתיב הקריטי של כל אחד ואחד מהתיקים המתנהלים במשרד – בין אם מדובר בהשתתפות בפגישות, בעריכת המסמכים, בניהול המו"מ, ובהופעות בבתי המשפט.

תחומי התמחות עיקריים

משרדו של עו"ד אברמוב מתמחה במספר תחומים עיקריים:
ליטיגציה הנוגעת לדיני חברות ובפרט סכסוכי שליטה – המשרד מייצג לקוחות מובילים מהסקטורים השונים בתביעות כספיות בהיקף משמעותי, בסכסוכי שליטה, בהגנה על נושאי משרה מפני תביעות אישיות, בהגנה מפני בקשות להכיר בתובענות כייצוגיות, בהגנה מפני בקשות להגשת תביעות נגזרות, באכיפת פסקי חוץ, ועוד.
התחום של סכסוכי השליטה כרוך באמוציות רבות מצד הצדדים השונים, והאינטליגנציה הרגשית הגבוהה בה ניחן עו"ד אברמוב מסייעת במקרים רבים להביא לפתרון הסוגיות המורכבות, לשביעות רצון המעורבים.

ליטיגציה בתחום התשתיות – המשרד מייצג מזמיני עבודה, קבלנים וקבלני משנה במחלוקות וסכסוכים ביניהם הקשורים לנושאי מקרקעין ותשתיות.

ליטיגציה מנהלית – בתחום זה מייצג צוות המשרד את לקוחותיו בהליכים הקשורים לדיני מכרזים. השירות המשפטי כולל, בין היתר, הגשת עתירות מנהליות לתקיפה או הגנה על מכרזים בקשת רחבה של נושאים, והגשת עתירות לבג"צ. כמו כן, המשרד מייצג חברות ועמותות בהליכים מול רשויות מנהליות.

פעילות התנדבותית

המשרד שואף לתרום ממקצועיותו ומיכולתו לקידום מטרות חברתיות מגוונות וכסיוע לאנשים שידם אינה משגת. אור לכך המשרד מנהל מדי שנה מספר תיקי "פרו בונו" (תיקים ללא קבלת תמורה) תוך שהוא רואה בכך זכות גדולה ושירות חשוב לציבור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

  "לכאורה, שיטת המשפט הישראלית קובעת שאם יש ספק סביר צריך לזכות, אבל העיקרון הזה יפה לתיאוריה ולא קורה במציאות", טוען עו"ד אלון אייזנברג, העוסק בתחום המשפט הפלילי ואשר ייצג לקוחות כגון, יונתן היילו, סטפן מנדל, מארי פיזם ועוד, "היום התחושה היא שבתור סניגור אתה לא צריך להוכיח שיש ספק, אתה צריך להוכיח שהנאשם במאה אחוז לא אשם, מקרה זדורוב הוא הדוגמה המובהקת לכך"

  "מקרה זדורוב הוא ההוכחה שעניין הספק הסביר הוא השקר הגדול ביותר במשפט הישראלי"

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות