אברמוב ושות', עורכי דין

ליטיגציה, משפט אזרחי-מסחרי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2017
תחום: ליטיגציה, משפט אזרחי-מסחרי
כתובת: רח' הרכבת 58, מגדל אלקטרה סיטי, קומה 9, תל אביב
טלפון: 03-5640033
פקס: 03-5640039
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.abramov-law.co.il
אייקון אודות

אודות אברמוב ושות', עורכי דין

משרד אברמוב ושות', עורכי דין, הוקם לפני כ-3 שנים בלבד, ובפרק זמן קצר זה התבלט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל כמשרד ליטיגציה מוביל. עו"ד אייל אברמוב כיהן במשך שנים רבות כשותף ומנהל מחלקות ליטיגציה במשרדים גדולים, והאתגר הגדול אשר ניצב בפניו בצאתו לדרך עצמאית היה לשחזר ולשדרג את הפרקטיקה בה התמחה, תוך שהוא מקים מעין "סיירת" בעלת אופרציה עצמאית ויכולת יציאה למשימות מיוחדות ומורכבות.

כיום, כ-3 שנים מאת הקמת המשרד בעשר אצבעותיו, יכול עו"ד אברמוב להרגיש סיפוק רב. בפרק זמן קצר זה, צמח צוות המשרד ל-5 עורכי דין, המשרד מעורב בתיקים מורכבים מבחינה משפטית ובעלי פרופיל תקשורתי ומשיג הצלחות משפטיות מול מיטב המשרדים המובילים.

על לקוחות המשרד נמנים עשרות אנשי עסקים, אנשים פרטיים, חברות פרטיות וציבוריות. המאחד את לקוחות המשרד הוא האמון הרב שנתנו בעו"ד אברמוב כאשר החליטו להפקיד בידיו את קרבותיהם העסקיים, שלא אחת גולשים לקרבות אישיים.
אמון זה מביא את עו"ד אברמוב וצוותו לכדי תחושת אחריות רבה באשר לגורל לקוחותיו, ועם תחושה זו מלווה המשרד את כל תיקיו, יום יום, שעה שעה.

איש של אנשים

עו"ד אברמוב ניחן ביכולות בינאישיות גבוהות. יכולותיו להכיל בעתות משבר את חששותיהם, רצונותיהם ומאווייהם של הלקוחות, תוך מתן מעטפת אישית ולא רק משפטית גרידא, מהווה את אחד ממוקדי הכוח הגדולים של המשרד.
עבור עו"ד אברמוב, המעורבות בחיי הלקוחות, במתן ייעוץ שוטף, בזמינות חריגה ובדבקות במטרה, לא מהוויים סיסמא, אלא דרך חיים, אשר מובילה להצלחות יוצאות-דופן.
כאשר אדם נמצא במשבר או בסכסוך עסקי, היכולת לאתר פתרונות, תוך הקשבה לצרכיו האישיים של הלקוח, לרבות צדדים שכנגד וגורמים משפטיים – קריטית להצלחת הטיפול. בייחוד כשמדובר במחלוקות בין שותפים עסקיים, שבסיסן מערכות יחסים אישיות.

למעלה מ-20 שנות ניסיון

עו"ד אברמוב חבר לשכת עורכי הדין משנת 1998, ואת דרכו המקצועית הענפה החל מייד עם תום התמחותו בתחום הליטיגציה המסחרית.
במהלך השנים, ניהל עו"ד אברמוב תיקי ליטיגציה מורכבים הנוגעים לסכסוכים עסקיים בין שותפים, תביעות כספיות בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני ₪ וסכסוכים בתחומי התשתיות, ובתוך כך הופיע אין ספור פעמים בכלל הערכאות המשפטיות.
במרוצת השנים שימש עו"ד אברמוב כשותף במשרדים מובילים תוך שהוא מנצח בהם על מחלקות הליטיגציה המסחרית.
כן עסק בייעוץ משפטי שוטף לחברות ולעמותות מהמובילות במשק ובמאבקי שליטה בהן, לרבות ליווי עסקאות רכישה של חברות.

לא חושש מתיקים מורכבים

אייל עו"ד אברמוב מעיד על עצמו כי עם השנים עבר תהליך הבשלה מקצועית תוך שהוא מגלה את חדוות הניצחון דווקא בתיקים בעלי סיכויים נמוכים למראית עין. בתיקים אלו, המאופיינים בקשיים משפטיים וראייתיים, בולטות יכולותיו הליטיגטוריות, ולא אחת הצליח להפוך את הקערה על פיה "כנגד כל הסיכויים". ניתן לומר שעו"ד אברמוב אינו חושש להיכנס לזירה המשפטית גם בקרבות קשים, כאשר מול עיניו ניצבת מטרה ברורה להילחם ולקדם את האינטרסים של לקוחותיו, גם אם המשמעות היא להוציא מים מסלע בתיקים הקשים והמורכבים ביותר.

שילוב של יחס בוטיקי עם פרקטיקות עבודה של משרד גדול

המשרד מושתת על מספר עקרונות בסיסיים: מתן שירות משפטי ברמת עילית עבור רמת מחירים הוגנת ומונגשת לכל אדם או גוף משפטי. עקרונות בסיס אלו מבטיחים הענקת ליווי צמוד ובלתי אמצעי ללקוחות המשרד, וברמה המשפטית הגבוהה ביותר. הם אף מתקשרים עם חזונו של עו"ד אברמוב להבטיח צמיחה תמידית לצד שמירה על מעורבותו האישית בנתיב הקריטי של כל אחד ואחד מהתיקים המתנהלים במשרד – בין אם מדובר בהשתתפות בפגישות, בעריכת המסמכים, בניהול המו"מ, ובהופעות בבתי המשפט.

תחומי התמחות עיקריים

משרדו של עו"ד אברמוב מתמחה במספר תחומים עיקריים:
ליטיגציה הנוגעת לדיני חברות ובפרט סכסוכי שליטה – המשרד מייצג לקוחות מובילים מהסקטורים השונים בתביעות כספיות בהיקף משמעותי, בסכסוכי שליטה, בהגנה על נושאי משרה מפני תביעות אישיות, בהגנה מפני בקשות להכיר בתובענות כייצוגיות, בהגנה מפני בקשות להגשת תביעות נגזרות, באכיפת פסקי חוץ, ועוד.
התחום של סכסוכי השליטה כרוך באמוציות רבות מצד הצדדים השונים, והאינטליגנציה הרגשית הגבוהה בה ניחן עו"ד אברמוב מסייעת במקרים רבים להביא לפתרון הסוגיות המורכבות, לשביעות רצון המעורבים.

ליטיגציה בתחום התשתיות – המשרד מייצג מזמיני עבודה, קבלנים וקבלני משנה במחלוקות וסכסוכים ביניהם הקשורים לנושאי מקרקעין ותשתיות.

ליטיגציה מנהלית – בתחום זה מייצג צוות המשרד את לקוחותיו בהליכים הקשורים לדיני מכרזים. השירות המשפטי כולל, בין היתר, הגשת עתירות מנהליות לתקיפה או הגנה על מכרזים בקשת רחבה של נושאים, והגשת עתירות לבג"צ. כמו כן, המשרד מייצג חברות ועמותות בהליכים מול רשויות מנהליות.

פעילות התנדבותית

המשרד שואף לתרום ממקצועיותו ומיכולתו לקידום מטרות חברתיות מגוונות וכסיוע לאנשים שידם אינה משגת. אור לכך המשרד מנהל מדי שנה מספר תיקי "פרו בונו" (תיקים ללא קבלת תמורה) תוך שהוא רואה בכך זכות גדולה ושירות חשוב לציבור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הראשונים למרפסת

  מה שהתחיל כטרנד מקומי הפך לתופעה ארצית מתפשטת: יותר ויותר בניינים מוסיפים לבניין מרפסת במסגרת חידוש הבניין, "יש הרבה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה חדשה עם מרפסת, אחרים אוהבים וקשורים לבניין בו הם גרים ולא רוצים לעזוב לבניין אחר - מה שמוביל בניינים רבים לצאת לפרויקט חידוש הבניין, תוך הוספת מרפסות לדירות", מסביר עו"ד עמנואל יוזוק, ממשרד 'יוזוק מלכין ושות' משרד עו"ד' השוכן בראשון לציון ועוסק בין היתר בתחום ההתחדשות העירונית: "תקופת הקורונה גרמה לאנשים להעריך עוד יותר את הצורך במרפסת ואנשים לא מודעים לעובדה שניתן במקרים רבים להוסיף מרפסת לבית ולחזק את הבניין בעלות שהיא נמוכה משמעותית מעלות של מעבר דירה"

  הראשונים למרפסת

 • ביום שמגפת הקורונה תדעך יהיו הרבה הזדמנויות עסקיות, חשוב לזהות אותן כבר היום"

  בגיל 37 בלבד, דוד עציוני, המשמש כסגן ראש העיר ויו"ר החברה הכלכלית חיפה, מנסה לייצר הזדמנויות כלכליות בעיר השלישית בגודלה בישראל ולצלוח את משבר הקורונה, "המשבר פוגע בעיר ואנחנו מנסים לעזור לענפים שנפגעו, כאשר חלקם חווים הפסקת עבודה מוחלטת. במקביל, אנחנו חייבים להפוך את המשברים להזדמנויות ולא רק להתמודד עם ההווה, אלא גם להתכונן ליום שאחרי הקורונה", הוא מסביר, "עיר שלא תחרוט על דגלה להביא ולהשאיר בה צעירים, אין לה זכות קיום"

  ביום שמגפת הקורונה תדעך יהיו הרבה הזדמנויות עסקיות, חשוב לזהות אותן כבר היום"

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי

  במקרה של אובדן כושר עבודה ייתכן ולרשותך זכויות ממספר גופים: הביטוח הלאומי, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ועוד. מדריך זכויות

  איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי