אדי אבינועם , עורכי דין

משפט פלילי, עבירות צווארון כחול ועבירות צווארון לבן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1996
תחום: משפט פלילי, עבירות צווארון כחול ועבירות צווארון לבן
כתובת: רח' משה לוי 11 ראשון לציון, בית UMI משרד 307
טלפון: 03-9524198, 052-2927733
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.eddieavinoam.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אדי אבינועם

  עו"ד אדי אבינועם

  בעלים ומייסד

  אדי אבינועם , עורכי דין

  עוד על אדי אבינועם

  אדי אבינועם
אייקון אודות

אודות אדי אבינועם , עורכי דין

אדי אבינועם משרד עו"ד הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחומי המשפט הפלילי על היבטיהם המגוונים, עבירות צווארון כחול ועבירות צווארון לבן, זה כשלושה עשורים. המשרד צבר ניסיון מקצועי רב ורקורד עשיר של הצלחות מוכחות, בהן זיכויים נדירים ופסקי דין תקדימיים רבים. המשרד דורג על ידי דן את ברדסטריט כאחד המשרדים הבולטים במשפט הפלילי במדינת ישראל לשנת 2022 ולשנת 2023.

הנסיון המקצועי הרב, בשילוב היחס אישי המכיל והקשוב תוך אמפתיה ואכפתיות, יכולות ההופעה בבתי המשפט, היצירתיות, הידע והבקיאות המעמיקה בחוק, הם המביאים להצלחותיו המוכחות של המשרד עבור לקוחותיו באלפי פסקי דין, לרבות זיכויים רבים בכל סוגי העבירות הפליליות, בהם שני זיכויים בשני תיקי רצח, כמו גם בתיקי המתה נוספים ותיקי עבירות פליליות אחרות רבות. עם לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים, בנקאים, רופאים ובעלי מקצועות חופשיים וחברות ענק לצד אזרחים תמימים, שאינם בעלי עבר פלילי.

האוריינטציה הטיפולית בלקוח של עו"ד אבינועם אינה מסתכמת רק בידע המקצועי הנרחב ובפרקטיקה המקצועית בעולם הפלילי, אלא היא בעלת ערך מוסף של עו"ד אדי אבינועם, שברשותו תואר אקדמי במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן, בתחומי הפסיכולוגיה, הקרימינולוגיה והסוציולוגיה, עת סיים את לימודיו בהצטיינות יתרה, ולמעשה כאחד מ-40 הסטודנטים המצטיינים במדינת ישראל. עו"ד אבינועם מיישם ידע אקדמי חשוב זה כך שיהווה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיו כחלק אינטגרלי מהשירות המקצועי של המשרד.

עו"ד אבינועם רואה עצמו כעו"ד בעל אוריינטציה המשלבת ידע עצום במשפט הפלילי יחד עם כלים מתחום מדעי החברה, כשכולם מתנקזים לתת מענה ללקוח המצוי במאבק על חייו בתיקו הפלילי.

לקוחות התחום הפלילי נמצאים במצוקה, מכיוון שחירותם ושמם הטוב נמצאים בסכנה, והמשרד מספק להם מענה בהפחתת הדאגות כתוצאה ממצבם בזמנים קשים אלה, תוך הקפדה על זמינות מלאה, אמפתיה, הכלה, ושירות אישי ומסור.

עו"ד אבינועם מלווה את לקוחותיו תוך הענקת הגנה משפטית בכל שלבי התהליך, החל משלב הליך החקירה או המעצר, מייצגם בהליכי שימוע ובבית המשפט עד להכרעת הדין או גזר הדין, ואם יש צורך, אף בערעור על פסק הדין. לעו"ד אבינועם רקורד עשיר של טיפול באלפי תיקים פליליים, בהם תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה והד ציבורי נרחב, כגון תיק רצח המתנהל כעת בבית המשפט מחוזי מרכז, המייחס לקטין אותו אנו מייצגים, רציחתו של קטין אחר וביצוע מגוון עבירות פליליות אחרות, זאת לצד תיק חמור אחר המתנהל בבית המשפט המחוזי כלפי לקוח אחר, עובד עירייה בכיר המואשם בגרימת מוות ברשלנות והפקרת המנוחה לאחר הפגיעה. רזומה המשרד כולל תיקים מורכבים רבים, ביניהם, תיק הרצח שיוחס לראש מועצת ג'וליס, סלמאן עאמר, שהואשם ברצח בכוונה תחילה את קבלן הגינון ב-7 יריות אקדח (עמדת המדינה להשתת מאסר עולם עליו נדחתה בבית המשפט המחוזי בחיפה ואף בבית המשפט העליון).

המשרד אמון על ייצוג וניהול תיקים פליליים בכל הנושאים הקשורים לדין הפלילי, בהם עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות מין, אלימות ואלימות במשפחה. בנוסף, המשרד מייצג את לקוחותיו בכל הקשור בעבריינות צווארון לבן, לרבות מרמה, הונאה, הלבנת הון, מתן ו/או קבלת שוחד, גניבה בידי מורשה, גניבה ממעביד, מיסוי ופשיעה כלכלית. המשרד מייצג אסירים בעתירות כנגד שב"ס ובדיונים בוועדות שחרורים, ומטפל בחיילים שהסתבכו בפלילים, ולו ניסיון רב בהופעות בפני בתי הדין הצבאיים.

בתחום המשפט הפלילי, נסיון מקצועי רב-שנים ותוצאות מוכחות מהווים את השיקולים המהותיים ביותר להצלחה של עורכי דין בתיקים. למשרד עו"ד אדי אבינועם כ-30 שנות ניסיון, והוא אמון על זיכויים רבים ותיקים מתוקשרים, ולכן לקוחותיו יודעים שהם נמצאים בידיים טובות.

עם התקדימים המשפטיים הרבים העומדים לזכות המשרד ניתן למנות את תיק המתתו של רז חג'ג', בו ייצג עו"ד אבינועם את הממית, ויצר תקדים של הכרה בתקופת אשפוז בביה"ח של שלוש שנים וחצי כחלק מתקופת מאסרו. בנוסף, לזכות המשרד עומד זיכוי בתיק רצח חמור על בסיס הגנה עצמית שהתקבלה למרות חומרת האירוע, כמו גם תיק זיכוי פה אחד מרצח בעניינה של דינה נבון. מעבר לכך, גם בתיק רצח שיוחס לאחרונה למחזאי המפורסם ששמו נאסר לפרסום, הפרקליטות השתכנעה לסגור את התיק על אף עוצמת ראיות רבה, בשל טעמים כבדים של מחדלי חקירה.

המשרד אף אמון על תוצאות מקלות חריגות במאות תיקים בהם טיפל לאורך השנים, בכל תחומי המשפט הפלילי – בתיקים פליליים חמורים בעבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין ועבירות רכוש לצד עבירות צווארון לבן, כגון מקרהו של בכיר בשירות הציבורי שהורשע פעמיים בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, ולא נשלח למאסר בפועל, עת שני התיקים נדונו בבתי משפט מחוזיים. כמו כן, לזכות המשרד עומד תקדים של פרשיית מרמה בסדר גודל עצום כלפי המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר הסתיים ללא הרשעה (הלבנת הון, קבלת דבר במרמה), וכמו גם תיק ישראל ביתנו, בו ייצג עו"ד אבינועם את אחת הדמויות המרכזיות בפרשה זו, שעניינו הסתיים בעבודות שירות, ללא שליחתו למאסר בבית הסוהר. קצרה היריעה מאד מלהוסיף ולנקוב במקרים רבים אחרים כאן, אך ניתן יהיה להתרשם באופן מקיף ומפורט יותר בכניסה לאתר של עורך דין אדי אבינועם, המצוי בפרטי ההתקשרות.

עו"ד אדי אבינועם

עו"ד אדי אבינועם, הינו סניגור מקצועי, בעל שלושה עשורים של נסיון מקצועי בייצוג חשודים ונאשמים, בגירים וקטינים, ייצוג נאשמים בעבירות פליליות, הנהנה ממוניטין מצוין לאור אלפי הופעותיו והצלחותיו הרבות בכל הערכאות המשפטיות ברחבי הארץ.

עו"ד אבינועם, שייעד את עצמו מלכתחילה לעסוק במשפט פלילי, התמחה אצל שופטת מחוזית בבית המשפט המחוזי בתל אביב, שדנה בפשעים חמורים בשבתה כשופטת בהרכב של פשעים חמורים, ואף כדן יחיד, לפני שהועסק במשרדו של עו"ד ששי גז כעו"ד פלילי שכיר במשך כשנתיים.

עו"ד אבינועם סיים את לימודי המשפטים בהצלחה באוניברסיטת בר אילן .LL.B במשפטים, והוא אף בעל תואר .B.A במדעי החברה בהצטיינות יתרה (החוג המשולב במדעי החברה – פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, סוציולוגיה). השכלתו הרחבה של עו"ד אבינועם והידע המולטידיסציפלינרי אותו צבר מביאה לחוזקתו הייחודית בטיפול בתיקים פליליים, תוך יישום הידע הרב שברשותו.

עו"ד אבינועם כיהן כסגן יו"ר הוועדה לעניינים פליליים במחוז תל אביב מרכז של לשכת עורכי הדין, וכיום מכהן כיו"ר (משותף) בוועדה לעניינים פליליים במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין.

עו"ד אבינועם השתתף ומשתתף בפאנלים משפטיים כיו"ר הוועדה לעניינים פליליים במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין, מרצה בכנסים מקצועיים ואף זכה לתעודות הוקרה על פעילותו כיו"ר ועדת עניינים פליליים במחוז מרכז לשכת עורכי הדין.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אדי אבינועם , עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית