אורית דרור הראל, אורית דרור הראל, משרד עורכי דין ונוטריון
אורית דרור הראל

אורית דרור הראל

עו”ד, מייסדת ובעלים

שנת לידה: 1970
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: עו”ד, מייסדת ובעלים
תפקידים קודמים: עורכת דין ונוטריון, במשרדים של יוסי מנדלסון, פיני אביב ויורם ירקוני.
ותק בתפקיד: 23 שנים כעו”ד, משנת 1997
השכלה: .LL.M, תואר שני בהצטיינות במשפטים, אוניברסיטת תל אביב; תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה.
פעילות למען הקהילה: ניהול קליניקה "להתגרש בכבוד" מטעם המכללה האקדמית אונו ומתן מענה לציבור ללא עלות; התנדבות במעון לנשים מוכות במחלקה המשפטית; השתתפות בוועדות הכנסת השונות בתחום דיני המשפחה ועוד.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
השנה כמו בכל שנה הקפדנו על מתן יחס אישי לכל לקוח, בד בבד עם מקצועיות ואיכות. הכללנו במשרד השנה מחלקת נדל"ן ומחלקת גישור והרחבנו את פעילותנו בתחום ניהול הון.

מהן החוזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
החוזקות המשמעותיות של משרדנו הן ידע רב ומקצועיות לעילא ולעילא. כל זאת בשילוב של פרפקציוניזם, אנושיות וניסיון המקדמים את המשרד לחוד החנית.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
העמקת הידע המקצועי, עריכת מחקרים מקצועיים ושילוב דיסציפלינות מתחום הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה והמשפטים, כל אלו יחזקו את הבידול המקצועי ואת השתבחות המתמדת.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
המלצותיי לסטודנטים למשפטים שאני מלמדת ולחברי הצעירים למקצוע הינן לשאוף למצוינות. להקפיד, להתמיד, לא להפסיק ללמוד, לקרוא פסקי דין, להפעיל את החשיבה היצירתית. להפסיק לקטר ולהתחיל לנצח.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
חיוך פותר בעיות רבות. עורך דין בכלל ועורך דין בתחום דיני המשפחה בפרט מתמודד באופן יום יומי עם מאבקים קשים ועם התמודדות לא פשוטות של מערכת לחצים מקצועית מול בתי משפט ובתי דין עם עומס רגשי רב של הלקוחות. יש להבין את המצוקה של הלקוח ולקבל אותה.
כל זאת חייבים לקחת בפרופורציה המתאימה ולדעת לחייך ולמלא את המצברים. מחר יום חדש.