אייל בליזובסקי, עורכי דין

ליטיגציה מסחרית, תובענות ייצוגיות ומשפט מנהלי

אייל בליזובסקי, עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2016
תחום: ליטיגציה מסחרית, תובענות ייצוגיות ומשפט מנהלי
כתובת: רח' בן גוריון 1 מגדל בסר 2, קומה 25
בני ברק 5120149
טלפון: 072-3390734 
פקס: 03-5549500
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל בליזובסקי

  עו"ד אייל בליזובסקי

  מייסד ובעלים

  אייל בליזובסקי, עורכי דין

אייקון אודות

אודות אייל בליזובסקי, עורכי דין

אייל בליזובסקי עורכי דין הינו משרד בוטיק איכותי המתמחה בליטיגציה על גווניה וכן בייעוץ משפטי שוטף בתחומי המשפט המסחרי והמנהלי. המשרד, שהוקם בשנת 2016 ע"י עו"ד אייל בליזובסקי, מייצג גופים גדולים במשק כמו גם לקוחות פרטיים במגוון שירותים משפטיים בתחומי הליטיגציה המסחרית, תובענות ייצוגיות וליטיגציה מנהלית בדגש על דיני מכרזים, כמו גם בתביעות מורכבות בתחומי התשתיות (יחסי מזמין-קבלן-קבלן משנה וכיו"ב), מקרקעין, פיצויי הפקעה ועוד. 
לאור נסיונו רב השנים של מייסדו, ומומחיותו הנודעת בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים וגדולים בתחומי עיסוקו, הפך המשרד הצעיר והיצירתי למשרד מוביל ופורה זמן קצר לאחר הקמתו.
המשרד מייצג לקוחות הנמנים עם השורה הראשונה של הגופים המובילים במשק, בהם, בזק בינלאומי בע"מ, בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ, חברת דואר ישראל, בנק הדואר, ארגון נכי צה"ל, קבוצת אפקון, נתיבי איילון, מפעל הפיס ולקוחות נוספים רבים במגוון של תיקים.
המשרד מתאפיין במסירות, מחויבות, יושרה ונאמנות ללקוחותיו, ומקפיד על עבודה משפטית ראשונה במעלה המתבססת על יסודיות ומצוינות מקצועית, תוך מתן יחס אישי ללקוחותיו בכל עת ובעת הצורך עבודה בלוחות זמנים דחוקים. איכות, יושר ואמינות מהווים את אבני היסוד של משרד הבוטיק בפועלו המקצועי.  

תחומי התמחות

ליטיגציה מסחרית

המשרד מתמחה בליטיגציה מסחרית ומטפל בשורה ארוכה של לקוחות מהגדולים במשק בכל הערכאות המשפטיות ובכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, לרבות בתביעות מקרקעין שונות.
ההיקף הכספי, המספר הרב של התביעות, איכות הלקוחות וגיוון סוגי התביעות בהן מייצג המשרד לקוחות משמעותיים במשק הישראלי, הופך אותו למשרד בוטיק, איכותי ומקצועי, מהמעלה הראשונה בתחום.   

תובענות ייצוגיות

למשרד פרקטיקה עשירה בייצוג חברות מובילות במשק בהליכי תובענות ייצוגיות, והוא מייצג בעשרות רבות של תביעות ייצוגיות את לקוחותיו בנאמנות, שקידה, מסירות, יצירתיות ומצוינות מקצועית בתחום. 

משפט מנהלי

המשרד מתמחה בייצוג לקוחות בתחום זה בדגש על עתירות לבג"צ ועתירות בענייני מכרזים, והוא נמנה עם המשרדים הבולטים בארץ בתחום זה. לעו"ד בליזובסקי ניסיון עשיר בדיני מכרזים ובליווי לקוחות הן ציבוריים והן פרטיים בתחום זה, הן בשלב הליכי המכרז ובעיקר בשלב ניהול ההליכים המשפטיים הסבים סביב כך.
המשרד טיפל ומטפל בשורה של עתירות מטעם לקוחות שונים במכרזים מורכבים בעלי היקף כספי גדול. בנוסף לכך גאה המשרד לייצג בהליכים עקרוניים את ארגון נכי צה"ל בעניינים הקשורים לטיוב זכויות נכי צה"ל ובהגנה מפגיעה בזכויותיהם לרבות בפני בית המשפט הגבוה לצדק.

צוות המשרד

צוות המשרד מונה 4 עורכי דין בראשותו ובהובלתו של עו"ד אייל בליזובסקי המעורב בכל תיקי המשרד. עורכי דין במשרד הינם בעלי ניסיון, מיומנות ומומחיות בתחומי הליטיגציה המסחרית, תובענות ייצוגיות והמשפט המנהלי.

עו"ד אייל בליזובסקי
עו"ד אייל בליזובסקי מייסד המשרד הינו עו"ד ותיק, מוערך ובולט בעל ניסיון של 27 שנה, שחלקו הארי מתמקד בייצוג בבתי משפט. את דרכו המקצועית החל עו"ד בליזובסקי כמתמחה במשרדו של עו"ד חנן מלצר (המשנה בדימוס לנשיאת בית המשפט העליון) ועם הסמכתו כעו"ד עסק בעיקר בליטיגציה על גווניה ובייעוץ משפטי שוטף בתחומי המשפט המסחרי, דיני מקרקעין, דיני חברות והמשפט המנהלי. במשך למעלה מ-15 שנים ועד להקמת משרדו היה עו"ד בליזובסקי שותף ומנהל מחלקת ליטיגציה במשרד מסחרי מוביל וייצג במאות רבות של תיקים מורכבים לקוחות גדולים במשק, בכללם גופים פרטיים וציבוריים, במגוון רחב של מחלוקות מסחריות. עו"ד בליזובסקי היה שותף, ברבות השנים, לתקדימים משפטיים רבים בתחומי המשפט האזרחי והמנהלי.

עו"ד בליזובסקי הינו עתיר ניסיון ובעל מומחיות בייצוג נתבעות בתחום התובענות הייצוגיות וכן בייצוג לקוחות בעתירות שונות בתחומי המשפט המנהלי בדגש על ענייני מכרזים ציבוריים ובסכסוכים מורכבים, לרבות בוררויות בהיקפים כספיים ניכרים בין מזמיני עבודות קבלניות לקבלנים.

עו"ד בליזובסקי רכש מומחיות גם בתביעות שונות בענייני מקרקעין, תכנון ובניה והפקעות, וייצג את החברה הלאומית לדרכים בישראל בע"מ בשורה ארוכה של עתירות שסבו על כבישי הרוחב שהוכרו כפרויקטים בעלי חשיבות לאומית 431 ו-531, בעשרות תביעות שסבו על תפיסת חזקה בשטחים שהופקעו לצרכי פרויקטים לאומיים וכן בעשרות רבות של תביעות במאות מיליוני שקלים שסבו סביב פיצויי הפקעה, והיה שותף לקביעת מספר הלכות חשובות בעניינים אלה.

כן ייצג עו"ד בליזובסקי את חברת נתיבי איילון בע"מ בשורה ארוכה של עתירות ותביעות שסבו סביב פרויקט האיילון. בצד זאת רכש עו"ד בליזובסקי ניסיון בייצוג גופים ציבוריים בבדיקות מורכבות מטעם משרד מבקר המדינה ובשנים האחרונות ייצג ועדיין מייצג לקוחות בסכסוכי בעלי מניות וסכסוכי שותפים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022