אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

ביטוח נזיקין ורשלנות רפואית

תמונה ראשית אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: ביטוח נזיקין ורשלנות רפואית
כתובת: רח' התע"ש 3 א', רמת גן 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
דוא"ל: office@rlaw.co.il
אתר החברה: http://www.rlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רן שפירא, אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  רן שפירא

  שותף מייסד

  אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רן שפירא
 • רפאל אלמוג, אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  רפאל אלמוג

  שותף מייסד

  אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רפאל אלמוג
אייקון אודות

אודות אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

אלמוג - שפירא משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק הנמנה על המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני הביטוח והנזיקין. המשרד עוסק בייצוג לקוחות פרטיים בניהול תיקי ביטוח (סיעוד, אובדן כושר עבודה ועוד), נזיקין ורשלנות רפואית.

מייסדי המשרד ומנהליו, עו"ד רפאל אלמוג ועו"ד רן שפירא, הינם בעלי נסיון בטיפול משפטי במבוטחים ונפגעים בתחומי הרכוש והגוף. בין היתר, מעורב משרד אלמוג – שפירא בתיקים הגדולים והמורכבים ביותר, בשוק הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית.

משרד אלמוג-שפירא נמצא בהתפתחות מתמדת ויוצאת דופן בשיעורה, וכולל כיום צוות של כ-12 עובדים.

לוחמי צדק, מקצוענים ללא פשרות

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל רחבי הארץ, וחרת על דגלו מקצוענות בלתי מתפשרת, תוך הוגנות ושקיפות מלאה מול כל לקוחות המשרד.

משרד אלמוג - שפירא גאה בכך שאינו מייצג חברות ביטוח או מוסדות רפואיים, ומסייע לנפגעי רשלנות רפואית ומבוטחים במאבקם נגד חברות הענק, במקצועיות משפטית ללא פשרות.

המשרד מקיים קשרי עבודה עם מומחים בעלי שם בתחומי הרפואה השונים, בהתאם לכל תיק בו הוא עוסק. זאת, מכיוון שהמשרד מקפיד על קבלת ייעוץ רפואי באופן שוטף, מפאת קרבתו של תחום התמחות המשרד לעולם הרפואה. כמו כן, לוקח המשרד חלק פעיל בקידום הנושאים בו הוא מתמחה אף מעבר לערכאות בית המשפט. לאחרונה פורסם, כי משרד אלמוג – שפירא יזם וערך הצעת חוק בתחום הביטוח הסיעודי, שמטרתה להיטיב עם המבוטחים ולהקל על יומם בבית המשפט. הצעה זו שהוגשה בשיתוף פעולה של חבר הכנסת איציק שמולי, נמצאת בהליכי חקיקה בכנסת.

תחומי התמחות

רשלנות רפואית
משרד אלמוג - שפירא מתרכז בתחום הרשלנות הרפואית, ועוסק בהשגת מלוא הזכויות של לקוחותיו לקבלת פיצוי מהגורם הרפואי האחראי לנזקים. המשרד ניהל ומנהל תיקי רשלנות רפואית בתחומי רפואה רבים, ובין היתר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, פלסטיקה ואסתטיקה, שיניים פה ולסת, וכן כשלים בניתוחים ובאבחון מחלות קשות. המשרד מייצג נפגעים רבים וכן משפחות רבות אשר איבדו את היקר להם מכל בשל התנהלות קלוקלת ורשלנית מצד הגורמים הרפואיים.

הואיל וניהול תיק של נפגע בטיפול רפואי דורש התייחסות רגישה ומיוחדת, כמו גם ידע ובקיאות רבה בתחומי המשפט והרפואה, מקפיד צוות המשרד להתעדכן כל העת בעדכוני פסיקה וחקיקה, וזאת על מנת להשיג ללקוחות המשרד את התוצאה הטובה ביותר.

תביעות ביטוח
משרד אלמוג - שפירא נמנה על המשרדים המובילים בתחום תביעות הביטוח בישראל. המשרד מייצג את לקוחותיו ומשיג עבורם את תגמולי הביטוח להם הם זכאים. המשרד עוסק במגוון נושאי ביטוח, בהם ביטוח סיעוד, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח מחלות קשות וכיוצ"ב.

בתחום מורכב זה, נדרשת הבנה מעשית של דיני הביטוח ואופן יישום דינים אלו במקרים פרטניים. משרד אלמוג – שפירא מסייע למבוטחים אשר חברת הביטוח דחתה את זכאותם לתגמולי ביטוח. המשרד ידוע ככזה אשר אינו מתפשר ולוחם על זכויות לקוחותיו בכל דרך העומדת לרשותו. המשרד מתעדכן תדיר בפסיקות ובתיקוני החקיקה בתחום.

אובדן כושר עבודה
משרד אלמוג - שפירא עוסק בתחום אובדן כושר עבודה, ופועל ללא לאות להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותיו בתחום זה. המשרד פועל במקצועיות ללא פשרות בכדי לממש את זכות לקוחותיו בהתאם לפוליסות שרכשו, במקרים בהם חברות הביטוח מנסות לדחות את זכאות המבוטחים.

תביעות סיעוד
תביעות בנושא הסיעוד מהוות תחום מרכזי בפעילות המשרד ונמצא בנפשו. המילים החמות להן זוכה המשרד בפעילותו בתחום זה, בין היתר בחשיפה תקשורתית רבה, והמלצות רבות של לקוחות להם סייע המשרד, מהוות עדות למשמעות ולמרכזיות תחום זה במשרד. המשרד אף ידוע כמסייע לקהילות רבות כגון חולי אלצהיימר ופרקינסון.

משרד אלמוג - שפירא נלחם כל יום ביומו על קבלת תגמולי סיעוד כזכותם של המבוטחים, ומנהל תביעות רבות בתחום הסיעוד בכל זמן נתון.

המשרד חרת על דגלו רצון בלתי מתפשר להשגת תוצאות מקסימליות בעבור מבוטחים וזאת בזמן המהיר ביותר, בין היתר  מפאת המודעות לחשיבות האדירה של התגמולים החודשיים בעבור המבוטח הסיעודי ומשפחתו. המשרד מוכר כבר סמכא בתחום המשפטי של תביעות הסיעוד, ויראה תמיד את תחום זה כתחום מהותי בעולם המשפט בכלל, ובפעילות המשרד בפרט.

המשרד מעניק ליווי משפטי למבוטח ולמשפחתו בכל שלב משלבי התיק, החל מדחיית זכאותו על ידי חברת הביטוח וכלה בהשגת תשלום הביטוח עבורם. המשרד שואב את המוטיבציה התמידית להשגת התוצאות המיטביות ומהירות עבור לקוחותיו מהקשר היום-יומי עם לקוחותיו ובני משפחותיהם.

תביעות נזקי גוף
משרד אלמוג - שפירא מייצג את לקוחותיו בנושאי נזקים שנגרמו לגופם או לנפשם. המשרד מטפל בתאונות ברשות הרבים, תאונות עבודה, נזקי גוף בשל רשלנות, בין היתר. המשרד מקיים שיתוף פעולה עם  המומחים הרפואיים המובילים בתחומם, התורמים למימוש זכאות לקוחות המשרד בתחום נזקי הגוף.

מעורבות בקהילה

משרד אלמוג - שפירא רואה במעורבות קהילתית ובתרומה לחברה חלק בלתי נפרד מפעילותו. המשרד מספק עזרה משפטית ומייעץ באופן קבוע, מרצה בתחומי התמחותו לקהלי יעד של קשישים וסוכני ביטוח, ומסייע לקהילה באופן נרחב.
המשרד מעניק ייעוץ וסיוע משפטי לעמותות ולכלל חבריהן, בהן עמותת "פרקינסון ישראל", "ישראלס" ו"עמדא".
בנוסף לכך, משרד אלמוג - שפירא קשור בהליכים משפטיים המערבים אספקט ציבורי.

 

אייקון פרוייקטים

מן התקשורת

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • את מי באמת מייצג עוה"ד של הדיירים בפרוייקט תמ"א 38 ?

  אחת הסוגיות המהותיות ביותר במסגרת פרוייקט תמ"א 38, שדיירים רבים אינם נותנים עליה מספיק את הדעת היא שאלת הייצוג המשפטי שלהם.

  את מי באמת מייצג עוה"ד של הדיירים בפרוייקט תמ"א 38 ?

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

 • העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

  העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם