אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

ביטוח נזיקין ורשלנות רפואית

אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: ביטוח נזיקין ורשלנות רפואית
כתובת: רח' התע"ש 3 א', רמת גן 5251245
טלפון: 03-6916637
פקס: 03-6916635
דוא"ל: [email protected]il
אתר החברה: https://www.rlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רן שפירא, אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  רן שפירא

  שותף מייסד

  אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רן שפירא
 • רפאל אלמוג, אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  רפאל אלמוג

  שותף מייסד

  אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רפאל אלמוג
אייקון אודות

אודות אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

אלמוג - שפירא משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק הנמנה על המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני הביטוח והנזיקין. המשרד עוסק בייצוג לקוחות פרטיים בניהול תיקי ביטוח (סיעוד, אובדן כושר עבודה ועוד), נזיקין ורשלנות רפואית.
מייסדי המשרד ומנהליו, עו"ד רפאל אלמוג ועו"ד רן שפירא, הינם בעלי נסיון בטיפול משפטי במבוטחים ונפגעים בתחומי הרכוש והגוף. בין היתר, מעורב משרד אלמוג – שפירא בתיקים הגדולים והמורכבים ביותר, בשוק הביטוח, הנזיקין והרשלנות הרפואית.
משרד אלמוג-שפירא נמצא בהתפתחות מתמדת ויוצאת דופן בשיעורה, וכולל כיום צוות של כ-15 עובדים.

לוחמי צדק, מקצוענים ללא פשרות

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל רחבי הארץ, וחרת על דגלו מקצוענות בלתי מתפשרת, תוך הוגנות ושקיפות מלאה מול כל לקוחות המשרד.
משרד אלמוג - שפירא גאה בכך שאינו מייצג חברות ביטוח או מוסדות רפואיים, ומסייע לנפגעי רשלנות רפואית ומבוטחים במאבקם נגד חברות הענק, במקצועיות משפטית ללא פשרות.
המשרד מקיים קשרי עבודה עם מומחים בעלי שם בתחומי הרפואה השונים, בהתאם לכל תיק בו הוא עוסק. זאת, מכיוון שהמשרד מקפיד על קבלת ייעוץ רפואי באופן שוטף, מפאת קרבתו של תחום התמחות המשרד לעולם הרפואה. כמו כן, לוקח המשרד חלק פעיל בקידום הנושאים בו הוא מתמחה אף מעבר לערכאות בית המשפט. לאחרונה פורסם, כי משרד אלמוג – שפירא יזם וערך הצעת חוק בתחום הביטוח הסיעודי, שמטרתה להיטיב עם המבוטחים ולהקל על יומם בבית המשפט. הצעה זו שהוגשה בשיתוף פעולה של חבר הכנסת איציק שמולי, נמצאת בהליכי חקיקה בכנסת.

תחומי התמחות

רשלנות רפואית
משרד אלמוג - שפירא מתרכז בתחום הרשלנות הרפואית, ועוסק בהשגת מלוא הזכויות של לקוחותיו לקבלת פיצוי מהגורם הרפואי האחראי לנזקים. המשרד ניהל ומנהל תיקי רשלנות רפואית בתחומי רפואה רבים, ובין היתר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, פלסטיקה ואסתטיקה, שיניים פה ולסת, וכן כשלים בניתוחים ובאבחון מחלות קשות. המשרד מייצג נפגעים רבים וכן משפחות רבות אשר איבדו את היקר להם מכל בשל התנהלות קלוקלת ורשלנית מצד הגורמים הרפואיים.
הואיל וניהול תיק של נפגע בטיפול רפואי דורש התייחסות רגישה ומיוחדת, כמו גם ידע ובקיאות רבה בתחומי המשפט והרפואה, מקפיד צוות המשרד להתעדכן כל העת בעדכוני פסיקה וחקיקה, וזאת על מנת להשיג ללקוחות המשרד את התוצאה הטובה ביותר.

תביעות ביטוח
משרד אלמוג - שפירא נמנה על המשרדים המובילים בתחום תביעות הביטוח בישראל. המשרד מייצג את לקוחותיו ומשיג עבורם את תגמולי הביטוח להם הם זכאים. המשרד עוסק במגוון נושאי ביטוח, בהם ביטוח סיעוד, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח מחלות קשות וכיוצ"ב.
בתחום מורכב זה, נדרשת הבנה מעשית של דיני הביטוח ואופן יישום דינים אלו במקרים פרטניים. משרד אלמוג – שפירא מסייע למבוטחים אשר חברת הביטוח דחתה את זכאותם לתגמולי ביטוח. המשרד ידוע ככזה אשר אינו מתפשר ולוחם על זכויות לקוחותיו בכל דרך העומדת לרשותו. המשרד מתעדכן תדיר בפסיקות ובתיקוני החקיקה בתחום.

אובדן כושר עבודה
משרד אלמוג - שפירא עוסק בתחום אובדן כושר עבודה, ופועל ללא לאות להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותיו בתחום זה. המשרד פועל במקצועיות ללא פשרות בכדי לממש את זכות לקוחותיו בהתאם לפוליסות שרכשו, במקרים בהם חברות הביטוח מנסות לדחות את זכאות המבוטחים.

תביעות סיעוד
תביעות בנושא הסיעוד מהוות תחום מרכזי בפעילות המשרד ונמצא בנפשו. המילים החמות להן זוכה המשרד בפעילותו בתחום זה, בין היתר בחשיפה תקשורתית רבה, והמלצות רבות של לקוחות להם סייע המשרד, מהוות עדות למשמעות ולמרכזיות תחום זה במשרד. המשרד אף ידוע כמסייע לקהילות רבות כגון חולי אלצהיימר ופרקינסון.
משרד אלמוג - שפירא נלחם כל יום ביומו על קבלת תגמולי סיעוד כזכותם של המבוטחים, ומנהל תביעות רבות בתחום הסיעוד בכל זמן נתון.
המשרד חרת על דגלו רצון בלתי מתפשר להשגת תוצאות מקסימליות בעבור מבוטחים וזאת בזמן המהיר ביותר, בין היתר  מפאת המודעות לחשיבות האדירה של התגמולים החודשיים בעבור המבוטח הסיעודי ומשפחתו. המשרד מוכר כבר סמכא בתחום המשפטי של תביעות הסיעוד, ויראה תמיד את תחום זה כתחום מהותי בעולם המשפט בכלל, ובפעילות המשרד בפרט.
המשרד מעניק ליווי משפטי למבוטח ולמשפחתו בכל שלב משלבי התיק, החל מדחיית זכאותו על ידי חברת הביטוח וכלה בהשגת תשלום הביטוח עבורם. המשרד שואב את המוטיבציה התמידית להשגת התוצאות המיטביות ומהירות עבור לקוחותיו מהקשר היום-יומי עם לקוחותיו ובני משפחותיהם.

תביעות נזקי גוף

משרד אלמוג - שפירא מייצג את לקוחותיו בנושאי נזקים שנגרמו לגופם או לנפשם. המשרד מטפל בתאונות ברשות הרבים, תאונות עבודה, נזקי גוף בשל רשלנות, בין היתר. המשרד מקיים שיתוף פעולה עם  המומחים הרפואיים המובילים בתחומם, התורמים למימוש זכאות לקוחות המשרד בתחום נזקי הגוף.

מעורבות בקהילה

משרד אלמוג - שפירא רואה במעורבות קהילתית ובתרומה לחברה חלק בלתי נפרד מפעילותו. המשרד מספק עזרה משפטית ומייעץ באופן קבוע, מרצה בתחומי התמחותו לקהלי יעד של קשישים וסוכני ביטוח, ומסייע לקהילה באופן נרחב.
המשרד מעניק ייעוץ וסיוע משפטי לעמותות ולכלל חבריהן, בהן עמותת "פרקינסון ישראל", "ישראלס" ו"עמדא".
בנוסף לכך, משרד אלמוג - שפירא קשור בהליכים משפטיים המערבים אספקט ציבורי.

אייקון פרוייקטים

מן התקשורת

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין

 • כך תנצחו את השיטה בתביעות אובדן כושר עבודה

  כך תנצחו את השיטה בתביעות אובדן כושר עבודה

  מה צפוי למי שמגיש תביעה לתגמולי ביטוח בגין אובדן כושר עבודה ואיך מתמודדים עם הקשיים שמערימות חברות הביטוח על התובעים?

  כך תנצחו את השיטה בתביעות אובדן כושר עבודה

 • רשלנות רפואית – צעד אחר צעד

  רשלנות רפואית – צעד אחר צעד

  כאשר עולה חשש לרשלנות רפואית שגרמה לנזק משמעותי, לא תמיד אנו יודעים מהיכן להתחיל. מה הדרך הנכונה, מהם הסיכונים הקיימים, מהן העלויות הצפויות ועוד. בטור זה ננסה לענות על מקצת שאלות אלו

  רשלנות רפואית – צעד אחר צעד

 • הפודקאסט של עו

  הפודקאסט של עו"ד רן שפירא: "אני מאמין גדול באינטואיציה של לקוחות"

  רשלנות רפואית – איך יודעים שיש עילת תביעה? כמה זמן לוקח ההליך המשפטי? האם ניתן לדעת אילו סכומים ניתן לקבל בעקבות רשלנות רפואית? תשובות לשאלות הללו ועוד, בפודקאסט של עו"ד רן שפירא

  הפודקאסט של עו"ד רן שפירא: "אני מאמין גדול באינטואיציה של לקוחות"

 • איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי

  איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי

  במקרה של אובדן כושר עבודה ייתכן ולרשותך זכויות ממספר גופים: הביטוח הלאומי, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ועוד. מדריך זכויות

  איבדת את כושר העבודה? ייתכן ומגיע לך פיצוי

 • נפגעתם בתאונת דרכים? מגיע לכם פיצוי

  נפגעתם בתאונת דרכים? מגיע לכם פיצוי

  גם אם אתם אשמים בתאונה – אתם זכאים לתגמולים מהביטוח. צעד אחר צעד: מהן הפעולות שצריך לעשות כדי לקבל את התגמולים המגיעים לכם?

  נפגעתם בתאונת דרכים? מגיע לכם פיצוי

 • תביעות סיעוד: איך לקבל את מה שמגיע לנו

  תביעות סיעוד: איך לקבל את מה שמגיע לנו

  כ-40% מתביעות הסיעוד נדחות: מודעות לזכויות המבוטח וייצוג משפטי בהגשת תביעת הביטוח – יובילו להשגת צדק ביטוחי

  תביעות סיעוד: איך לקבל את מה שמגיע לנו

 • ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם

  ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם

  לא רבים מודעים לתיקון מהשנים האחרונות המקדש את האוטונומיה של האדם ומאפשר לו להכין מסמך המפרט כיצד ברצונו לחיות ככל וחלילה וחס ייאבד את צלילותו ולא יוכל להביע את עמדתו. איך זה עובד ומה יעלה בגורלכם לולא מסמך זה?

  ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הראשונים למרפסת

  מה שהתחיל כטרנד מקומי הפך לתופעה ארצית מתפשטת: יותר ויותר בניינים מוסיפים לבניין מרפסת במסגרת חידוש הבניין, "יש הרבה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה חדשה עם מרפסת, אחרים אוהבים וקשורים לבניין בו הם גרים ולא רוצים לעזוב לבניין אחר - מה שמוביל בניינים רבים לצאת לפרויקט חידוש הבניין, תוך הוספת מרפסות לדירות", מסביר עו"ד עמנואל יוזוק, ממשרד 'יוזוק מלכין ושות' משרד עו"ד' השוכן בראשון לציון ועוסק בין היתר בתחום ההתחדשות העירונית: "תקופת הקורונה גרמה לאנשים להעריך עוד יותר את הצורך במרפסת ואנשים לא מודעים לעובדה שניתן במקרים רבים להוסיף מרפסת לבית ולחזק את הבניין בעלות שהיא נמוכה משמעותית מעלות של מעבר דירה"

  הראשונים למרפסת

 • ביום שמגפת הקורונה תדעך יהיו הרבה הזדמנויות עסקיות, חשוב לזהות אותן כבר היום"

  בגיל 37 בלבד, דוד עציוני, המשמש כסגן ראש העיר ויו"ר החברה הכלכלית חיפה, מנסה לייצר הזדמנויות כלכליות בעיר השלישית בגודלה בישראל ולצלוח את משבר הקורונה, "המשבר פוגע בעיר ואנחנו מנסים לעזור לענפים שנפגעו, כאשר חלקם חווים הפסקת עבודה מוחלטת. במקביל, אנחנו חייבים להפוך את המשברים להזדמנויות ולא רק להתמודד עם ההווה, אלא גם להתכונן ליום שאחרי הקורונה", הוא מסביר, "עיר שלא תחרוט על דגלה להביא ולהשאיר בה צעירים, אין לה זכות קיום"

  ביום שמגפת הקורונה תדעך יהיו הרבה הזדמנויות עסקיות, חשוב לזהות אותן כבר היום"

 • מאחורי הקלעים של דירוג DUN'S 100 שנת 2021 לנישות עורכי הדין

  רגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין של DUN'S 100 לפי תחומי התמחות, דירוג המכונה 'דירוג הנישות', מספרת שילה זברו וייס המשמשת כמנהלת מחלקת DUN'S 100 על אופן הדירוג והשפעתו הרבה על הענף.

  מאחורי הקלעים של דירוג DUN'S 100 שנת 2021 לנישות עורכי הדין

 • ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?

  מהו ייפוי כח מתמשך? מי יכול לערוך ייפוי כח מתמשך? מהם יתרונותיו ומי מוסמך לערוך אותו? על כל אלו ועוד, בכתבה שלפניכם

  ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?