ארנון שגב ושות' משרד עורכי דין

שוקי הון ועסקאות מיזוגים ורכישות

ארנון שגב ושות' משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2004
תחום: שוקי הון ועסקאות מיזוגים ורכישות
כתובת: שדרות רוטשילד 57, תל אביב 65785
טלפון: 03-5252530
פקס: 03-5252580
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://segevlaw.com/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים מובילים

    ארנון שגב שותף מייסד וראש המשרד
    נירה בהט שותפה
    לי בן זקן שותפה
    יואב שרמן ראש מחלקת הייטק
אייקון אודות

אודות ארנון שגב ושות' משרד עורכי דין

ארנון שגב ושות' הינו משרד מוביל בתחום המשפט המסחרי, אשר מתמחה בשוקי ההון והמימון, קרנות פנסיה וחיסכון, השקעות והון פרטי, ליטיגציה מסחרית ופתרון מחלוקות, ועסקאות מסחריות כלליות.

המשרד נוסד בשנת 1984 ע"י הבעלים והמייסד, עו"ד ארנון שגב, והוא ידוע במקצועיותו, ביחס האישי, בחדשנותו ובמצוינות המשפטית שלו, ומוכר בשל הנוכחות המשמעותית שלו בכלל העסקאות המתבצעות כיום בשוק ההון הישראלי, והדומיננטיות שלו בתחום המשקיעים המוסדיים.

עם לקוחות המשרד נמנים קרנות פנסיה, קרנות גמל, חברות ביטוח, קרנות עומדות, משרדי ממשלה, עיריות, אוניברסיטאות, בתי השקעות, יועצי השקעות, משפחות בעלות ממון, מוסדות פיננסיים ישראליים וזרים, ספקי הלוואות אלטרנטיביות, חתמים וקבוצות הון פרטי. על רקע ייצוג זה, המשרד מנהל יחסי עבודה קרובים עם הרשות לניירות ערך, הבורסה לניירות ערך בתל אביב, בנק ישראל ורשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון של משרד האוצר.

תחומי התמחות

שוקי הון ופיננסים
מחלקת שוקי ההון והפיננסים של המשרד, בראשותו של עו"ד ארנון שגב, נודעת במצוינותה ובמומחיותה, ומעורבת בכל העסקאות הנוכחיות בישראל.

שוקי הון
למשרד יש ידע מעמיק, מומחיות נרחבת וניסיון רב-שנים בתחום שוקי ההון, והוא מטפל בהיקף גדול של עסקאות בתחום. הייצוג כולל ייעוץ למשקיעים מוסדיים ואחרים בנושא הנפקות של מניות ואג"ח והדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות, ביצוע בדיקות נאותות וניתוחי סיכונים, ניהול מו"מ, עריכה של מלוא טווח מסמכי העסקה וייצוג בנושאים הקשורים לרשות לניירות ערך ולבורסה. למשרד יש מוניטין רב על רקע הייצוג הנרחב של משקיעים מוסדיים וחתמים בהנפקות ציבוריות של אג"ח ומכשירי חוב אחרים של חברות ישראליות וזרות בבורסה של תל אביב.

מימון מובנה
המשרד מייעץ לבנקים ישראליים ולמוסדות פיננסיים, ספקי הלוואות אלטרנטיביות ולווים תאגידיים בנוגע לתכנון המבנה, למו"מ ולמסמכים של עסקאות מימון. הודות לבקיאות הנרחבת שלו בתחומי המימון וההשקעות האלטרנטיביות, המשרד מסוגל לזהות את סוגיות המפתח בעסקאות מימון מובנה ולצמצם את הסיכון ללקוח.

הייטק
המשרד מייצג משקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון ואנג'לים בהשקעה בחברות טכנולוגיה בכל שלב של מחזור החיים שלהן.

קרנות פנסיה וחיסכון לטווח ארוך
מחלקה זו, המנוהלת על ידי עו"ד לי בן זקן, ידועה בשל עבודתה בייצוג קרנות פנסיה, קרנות גמל וקרנות חיסכון ארוך-טווח אחרות, וכן גופים חדשים הנכנסים לשוק קרנות הפנסיה הישראלי, שכפוף לרגולציה הדוקה. הייצוג כולל את כל תחומי ניהול ויישום התוכניות וכן שינויי מבנה לתוכניות.

השקעות והון פרטי
המחלקה, בראשות עו"ד נירה בהט, מציעה ייעוץ אסטרטגי לקרנות הפנסיה והגמל הציבוריות והפרטיות הגדולות והפעילות ביותר בישראל, לחברות ביטוח, לאוניברסיטאות ולמשקיעים מוסדיים אחרים, וכן למנהלי הון משפחתי מובילים, לחברות פרטיים, ללקוחות פרטיים בעלי ממון וליועצי השקעות.
הידע הרב של המשרד בתנאי השוק וההבנה הנרחבת של המבנים והמגמות העדכניים ביותר, מאפשרים לו לספק ייעוץ מעולה לגבי השקעות בכל סוגי קרנות ההשקעה הפרטיות, לרבות קרנות הון פרטי, קרנות נדל"ן, קרנות השקעה בתשתיות, קרנות גידור, קרנות חוב בעייתי, קרנות הלוואה לחברות בקשיים, קרנות אנרגיה מסורתית ומתחדשת וקרנות היברידיות. בנוסף, המשרד מייצג משקיעים במו"מ על מיזמים משותפים, קרנות משקיע יחיד ("Funds of one") ומכשירי השקעה משותפת. על רקע הבקיאות יוצאת הדופן של המשרד בסוגיות המס הנוגעות ללקוחות מוסדיים ובנושאי רגולציה ונאמנות, המשרד נהנה מאמונם המלא של לקוחותיו לכך שידאג לעמידה בכלל החוקים, התקנות וההוראות המורכבים של תחום זה.

ליטיגציה ופתרון סכסוכים
מחלקה זו, בהובלת עו"ד ארנון שגב, מייצגת לקוחות בכל סוגי ההליכים המסחריים, לרבות גישורים ובוררויות, שימועים ממשלתיים ורגולטוריים והליכים משפטיים. חוג לקוחות המשרד כולל את הטווח ממשקיעים מוסדיים גדולים ועד לעסקים קטנים, יזמים ולקוחות פרטיים. למשרד יש הן את המומחיות והן את שיקול הדעת הנדרשים כדי להתמודד בהצלחה עם כל סוגי הסכסוכים המסחריים, לרבות הפרות חוזה, סכסוכים בין בעלי מניות ושותפים, ניגודי עניינים, סכסוכי עבודה, הונאה והפרת חובת אמונים, נושאים הקשורים לנאמנויות ועיזבונות, לשון הרע, עוולת גרם הפרת חוזה וחדלות פירעון. מתוקף התמחותם במשפט מסחרי, עורכי הדין של המשרד מיומנים מאוד בזיהוי ענייניהם וצרכיהם העסקיים של הלקוחות ומלווים את הלקוחות בהשגת היעדים העסקיים בטווח המיידי והרחוק, לרבות גיוסי הון, השפעה על דעת הקהל והמוניטין בענף, שמירה על מערכות יחסים עסקיות ועמידה בתוכניות העסקיות.

צוות המשרד

ארנון שגב, שותף מייסד, ראש המשרד
עם למעלה מ – 25 שנות ניסיון, השותף המנהל והמייסד של המשרד ידוע בידע הרב שלו אודות השווקים ובהבנתו היסודית של הצרכים המשפטיים והמסחריים של לקוחותיו, וכן בייעוץ האישי והמסור שהוא מספק. ארנון מוכר כבר-סמכא בתחום הרגולציה הפיננסית הן על ידי לקוחותיו והן על ידי עמיתיו, ובהתאם מייעץ לעיתים קרובות לגופים מארה"ב ובריטניה, מוזמן תדיר להרצות בכנסים ולהשתתף בפאנלים ומועמד לתפקידים הכוללים חובת אמונים גבוהה. כחלק מפועלו הרב, ארנון נטל חלק בתהליך רפורמת בכר, הנחשבת לאחת מן הרפורמות בעלות ההשפעה הקריטית ביותר על שוק ההון הישראלי. בנוסף, הוא מספק ייעוץ שוטף לממונה על שוק ההון וליושבת ראש הרשות לניירות ערך בנוגע למדיניות ציבורית בתחום ניירות הערך ושינויי רגולציה ויישומם, ומשמש כחבר במספר ועדות ציבוריות, לרבות הוועדה לחלוקת חסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו ברשותו של כבוד השופט שוחט מבית המשפט המחוזי של תל אביב.

נירה בהט, שותפה
כיו"ר מחלקת ההשקעות וההון הפרטי של המשרד, נירה בהט מייצגת כמה מקרנות הפנסיה והגמל, חברות הביטוח והמשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל, וכן משפחות ויחידים בעלי ממון ויועצי השקעות, בסוגיות של השקעות הון ישירות והשקעות אחרות. על רקע ההערכה הרבה ליכולות המו"מ ולהבנה שלה בעולם ההשקעות, יש ביקוש רב לעצותיה השקולות והמעשיות. בנוסף, נירה מייעצת ללקוחות גם בהקשר של הקמת קרנות הון פרטי וסוגיות תאגידיות כלליות.

לי בן זקן, שותפה
כראש מחלקת הפנסיה והחיסכון לטווח ארוך של המשרד, לי מתמחה בתחומי הפנסיה והחסכון לטווח ארוך. היא ידועה כמומחית בתחומי הניהול, היישום ושינוי המבנה של תוכניות פנסיה, והיא מייצגת חלק מקרנות הפנסיה, הגמל והחיסכון המובילות.

בנוסף אולי יעניין אותך