בועז קניג משרד עורכי דין

פלילי ומשפחה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: פלילי ומשפחה
כתובת: רח' אבן גבירול 133 תל אביב
טלפון: 03-7512956
פקס: 03-5757614
דוא"ל: boaz@kenig-law.co.il
אתר החברה: http://www.kenig-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • בועז קניג, בועז קניג משרד עורכי דין

  בועז קניג

  מייסד ובעלים

  בועז קניג משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  בועז קניג
אייקון אודות

אודות בועז קניג משרד עורכי דין

 

משרד עורכי הדין בועז קניג הינו משרד בוטיק המתמחה זה שנים רבות בתחום הפלילי, הצווארון הלבן ודיני המשפחה. במהלך השנים הפך משרדו של עו"ד קניג לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הפלילי והצווארון הלבן, והוא מעורב בפרשיות הגדולות ביותר בישראל. בשנים האחרונות מתמחה המשרד אף בתחום דיני המשפחה, לנוכח דרישת הלקוחות ולאור התפתחות השוק.

 

המשרד נוסד בשנת 2000 ומתמחה בייצוג חשודים ונאשמים החל משלב ההזמנה לחקירה ועד לסיום ההליך המשפטי. לקוחות המשרד זוכים ליחס אישי של עו"ד קניג, בנוסף ליחס דיסקרטי ומקצועי לכל אורך הדרך 

לאחר למעלה מ-17 שנות ניסיון מקיף בתחום הפלילי, החל מעבירות קשות ועד לעבירות הקלות ביותר, מצא עו"ד קניג לנכון לפתח גם את תחום הצווארון הלבן ואת תחום דיני המשפחה, כאשר הייצוג בתיקי תחום ההמשפחה מתקיים בשיתוף פעולה מלא עם עו"ד צבי זף, שהינו מומחה בתחום המשפחה. כך נוצר שיתוף פעולה מיטבי בתיקי המשפחה, המביא לליווי משפטי מקיף, מתחילת הדרך ועד להחלטה האחרונה בערכאה השיפוטית.

משרד בועז קניג בולט במקצועיותו ומיומנותו שמקורה בניסיון רב שנים, לצד האמונה כי קיימים לא מעט נאשמים במיוחד בתחום הפלילי והצווארון הלבן אשר נקלעו למצבים בהם נגרם להם עוול. על כן המשרד רואה זו כשליחות לסייע להם ולהוכיח את חפותם.

התמחותו של המשרד כמשרד המוביל במשפט הפלילי והצווארון הלבן, יוצרת קשת אפשרויות רחבה ביותר לקבלת ייעוץ משפטי, זאת החל מהשלב בו מוזמן החשוד לחקירה במשטרה, תוך בחינת האפשרויות העומדות לרשותו של הנחקר, למידת האירוע ואיפיוניו, ובחירת טקטיקת פעולה ואסטרטגיה משפטית לניהול המשפט בהמשך.

משרד בועז קניג מונה שלושה עורכי דין, מתמחה ועוזר משפטי. הטיפול המשפטי ניתן גם לחשודים/נאשמים נורמטיביים ללא כל עבר פלילי, בהם עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, רואי חשבון, אנשי צבא קבע, אנשי ביטוח, מתווכים, עבירות שוחד, וכאמור חשודים מתחום הצווארון הלבן והלבנת הון וכו'. 

המשרד מטפל בנושאי בקשות לסגירת תיקים, הכנה וליווי לחקירות משטרתיות, ייצוג בשימוע בטרם הגשת כתב אישום, מחיקת רישום פלילי והגשת בקשות חנינה, כל סוגי ההליכים בבתי הדין הצבאיים, עבירות תקיפה, עבירות נשק, עבירות סמים (סחר, גידול, החזקה וייבוא), עבירות מרמה והונאה, עבירות מין (אונס, הטרדה מינית ומעשים מגונים), עבירות אלימות במשפחה, עבירות רכוש (גניבה ושוד), עבירות המתה (רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות), ועבירות צווארון לבן ועבירות הלבנת הון (מס הכנסה ומע"מ בהיבט הפלילי).

משרד בועז קניג עוסק בכל סוגי ההליכים במשפט הפלילי והצווארון הלבן כמו כן, מתמחה המשרד בכל עניין ייצוג נפגעי עבירה. המשרד מטפל וצבר ניסיון רב בתחום דיני ההסגרה בישראל ובחו"ל ובפשעים חוצי יבשות בעלי אופי בינלאומי, כגון עבירות מחשבים בין מדינות העולם, הונאות באינטרנט, הימורים, זיופי כרטיסי אשראי, מרמה ו"עוקץ ניגרי" ועוד. המשרד מייצג לקוחות בכל הערכאות השיפוטיות בישראל, החל מבתי משפט השלום וביה"ד הצבאי, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט לעניינים מינהלים ועד לבית המשפט העליון.

המשרד מייצג אזרחים ישראלים שנעצרו ו/או הסתבכו בפלילים בכל רחבי העולם ובעבירות שונות, תוך שיתוף פעולה עם עורכי דין מקומיים. 

ראייה מרחבית, יסודיות ואסטרטגיה משפטית מנצחת

מוניטין המשרד מתאפיין ביסודיותו, העמקתו בכל תיק ובאורך הנשימה הדרוש בכדי להלחם עד הסוף, ללא קיצורי דרך, בכדי להשיג את התוצאה המיטבית עבור לקוחותיו.

דרך ההתמודדות בתחום המשפט הפלילי מחייבת פתרונות יצירתיים ומותאמים ספציפית לכל מקרה ומקרה. משרד בועז קניג איננו מחפש את הדרך הקלה ואינו מסתפק במקרים המתאימים בחתירה להסדר טיעון, כי אם במציאת פתרונות נוספים וחלופיים, הכוללים זיכוי מלא, זיכוי מחמת הספק, חזרה מכתב אישום, אי הרשעה וכו', שישרתו את הלקוח ויסללו עבורו את הדרך לקבלת התוצאה האופטימאלית. היות והמשפט הפלילי ותחום הצווארון הלבן ותחום דיני המשפחה הינו תחום דינאמי המתפתח בתדירות יומיומית, חשיבות הגמישות והיצירתיות בהן מתאפיין המשרד פורצות את הדרך להישגים משפטיים והצלחות באורח קבע.

משרד בועז קניג מתכנן את אסטרטגיית המשפט ו/או ההליך באופן שמותאם לצרכיו של כל אחד ואחד מלקוחותיו. הצלחה בתחום זה מחייבת שליטה מלאה בכל רזי המשפט הפלילי והצווארון הלבן כמו גם דיני המשפחה, וניהול משפט פלילי להשגת זיכוי משולה לריצת מרתון מאומצת, במהלכה ישנן עליות ומורדות, ורק שאיפה בלתי מתפשרת תביא אותך לקו הסיום. ניסיונו הרב של מייסד המשרד ובעליו, עו"ד קניג, בריצות מרתון וריצות למרחקים ארוכים, כמו גם תחרויות איירונמן משקפת אופן פעולה זה, והמדליות בהן זכה במסגרת תחרויות אלה כמו גם בטור הטרנס אלפ מהדהדות את הצלחות המשרד בתחומי התמחותו, כמו גם את החתירה הבלתי פוסקת אחר התוצאה הטובה ביותר בכל תיק נתון, תוך יישום יסודיות, ידע מעמיק ואורך נשימה.

איכות ומצוינות מקצועית

תחום התמחותו הממוקד של המשרד מאפשר לו להעניק ללקוחותיו את השירות המקצועי ביותר, תוך מתן יחס אישי בהתאם לצרכיו של כל לקוח ולקוח. משרד בועז קניג מאמין בחפות הנאשם עד שהוכח אחרת, ולכן חותר באופן מתמיד להצלחות משפטיות, להסדרי טיעון מקלים ובעיקר לזיכויים.

חלק בלתי נפרד מהמשפט הפלילי, הצווארון הלבן ומדיני המשפחה הינו דיסקרטיות וסודיות, והמשרד מחויב להיבטים אלה אל מן הרגע הראשון ועד לתום ההליך. המשרד גובה שכר טרחה שנקבע מראש כך יודעים לקוחות המשרד מראש מהי עלות השירות והייצוג.

משרד בועז קניג עומד בקשר רציף ופועל בשיתוף פעולה עם מומחים ספציפיים וייחודיים, בהם טכנאי זיהוי פלילי, רופאים משפטיים, פתולוגיים, גרפולוגים משפטיים ומכוני פוליגרף, בכדי להעמיק בכל תיק ולהביא להישגים המשפטיים הטובים ביותר עבור לקוחותיו.

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מגמות נוכחיות בשוק הנדל"ן האיטלקי

  מגמות נוכחיות בשוק הנדל"ן האיטלקי

 • פיתוח עסקיך בצרפת

  עבור חברות בצמיחה, מתוך מדינות האיחוד האירופי, צרפת נחשבת כבחירה המועדפת להתאגדות ולביסוס העסקים ובאותה נשימה נתפסת, בדומה לישראל, כ - start up nations ביבשת אירופה.

  פיתוח עסקיך בצרפת

 • סיכויי ההצלחה של הליך בקשה לפסק דין מיידי במוסדות ובהליכי בוררות בינלאומיים

  סיכויי ההצלחה של הליך בקשה לפסק דין מיידי במוסדות ובהליכי בוררות בינלאומיים

 • הפן הכלכלי של הרישום

  אופן הרישום של נכס, בין אם מדובר בכספים או בנכסי מקרקעין - הינו משמעותי ביותר. פעמים רבות, בני משפחה ו/או בני זוג, מתעלמים ממצבו של אופן הרישום מאחר והם רואים את אותו נכס, גם אם הוא רשום ע"ש צד אחד בלבד – כמשותף. אולם, במועד פטירה או גירושין - מתעוררת פעמים רבות השאלה, מה דין הנכס?

  הפן הכלכלי של הרישום