אהוד גוט, בלטר, גוט, אלוני ושות’
אהוד גוט

אהוד גוט

שותף בכיר

בלטר, גוט, אלוני ושות’
פרקליטים. מתמחים ברוב תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, מספקים ללקוחות שירות אישי ומקיף באמצעות מחלקות מתמחות
שנת לידה: 1943
תחומי התמחות: משפט מסחרי; ייצוג והופעות בבתי משפט; תכנון ובנייה, אגודות שיתופיות; דיני ביטוח; נזיקין; מסדרים דתיים ועמותות. במשך למעלה מ-42 שנות עיסוקו בתחומים האמורים, הופיע עו”ד גוט במשפטים ובבוררויות מהגדולים בארץ, בתיקים מסחריים ובתיקי ביטוח ונזיקין. כן מייצג עו”ד גוט מוסדות ציבוריים גדולים ומסדרים קתוליים.
תפקיד: שותף בכיר
תפקידים קודמים: שופט, בית הדין הארצי המשמעתי של לשכת עורכי הדין; יו”ר הדירקטוריון, קרן גמלאות של עורכי דין בישראל בע”מ; יו”ר הוועד המנהל של הזירה הבין תחומית; כתב כלכלי בעיתון מעריב (70-74).
השכלה: .LL.B במשפטים, האוניברסיטה העברית, ירושלים (72); .B.A בכלכלה וסטטיסטיקה, האוניברסיטה העברית, ירושלים (68).
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל (74); לשכת עורכי הדין בניו יורק (88).
רישיון הסמכה: ישראל (74); ארה”ב, ניו יורק (88).
שפות: עברית, אנגלית.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
סיום בהצלחה של התובענה הייצוגית הגדולה ביותר עד עתה, תביעה שיזמנו, תביעה מורכבת ביותר שאותה ניהלנו כ- 15 שנה בכל הערכאות.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
ניצול היתרונות לגודל יחד עם מתן שירות של משרד בוטיק. קיים אצלנו הליך של בקרת איכות וכמעט כל מסמך משמעותי עובר מספר עיניים, כמעט בכל תיק יש התייעצויות של האחראי על התיק עם עוה"ד מהמחלקות המקצועיות שהתיק בתחומן, עם פתיחות וכבוד לכל דעה, והדבר מוכיח את עצמו בתוצאות שוב ושוב. החָבֵרות והמשפחתיות הם גורם חשוב אצלנו. החָבֵרות בין בלטר וביני (עוד מהצבא) היא הסיבה להקמת המשרד והיא משפיעה גם היום על רוח המשרד והתנהלותו. אנחנו בוחרים את האנשים כמובן לפי מקצועיותם אבל גם לפי אישיותם, כדי שכולנו נרצה להגיע למשרד כל בוקר בשמחה. לכן גם הפעילות החברתית שלנו אינטנסיבית.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
הוספת שותפים צעירים ומוכשרים, שלוקחים על עצמם חלק מהותי בהובלת המשרד.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
לשמור על מיצוב המשרד כאיכותי ומוביל, להעביר את הובלת המשרד לשותפים הצעירים ולהמשיך לפתח קשרים מקצועיים עם משרדי עו"ד בחו"ל, דבר הכרחי בעידן הגלובלי. משרדנו היה אחד הראשונים שחבר לרשת עולמית של משרדי עורכי דין ב- 150 מדינות ואנחנו מרחיבים ומעמיקים את הקשרים הללו, שלהם ערך מוסף בתיקים רבים.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
להתרכז בעיקר ולא לבזבז אנרגיה על נושאים שוליים, על מלחמות סרק ועל אגו. לא מעט תיקים עם שכ"ט בסדרי גודל משמעותיים הופנו אלי ע"י עו"ד שהכרתי כשהופעתי מולם והיחסים איתם היו ענייניים וחבריים.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
מה שחשוב זה לזכור דווקא בזמנים הטובים, לא לאבד את הראש ולפתוח את הלב גם למי שנמצא בזמנים קשים, ולזכור שהגלגל גם מתהפך.