בן יעקב משרד עורכי דין

נדל"ן, ניהול הון משפחתי, השקעות והתחום המסחרי הבינלאומי

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1983
תחום: נדל"ן, ניהול הון משפחתי, השקעות והתחום המסחרי הבינלאומי
כתובת: רח' תובל 40 רמת גן
טלפון: 03-6128878
פקס: 03-6128606
אתר החברה: http://www.benyacov.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמי בן-יעקב

  עמי בן-יעקב

  שותף מייסד ומנהל

  בן יעקב משרד עורכי דין

 • עידן בן-יעקב

  עידן בן-יעקב

  עו"ד

  בן יעקב משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות בן יעקב משרד עורכי דין

בן-יעקב משרד עורכי דין הוא משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום הנדל"ן, ניהול הון משפחתי, השקעות ובמשפט המסחרי הבינלאומי והישראלי, בדגש על פינטק, מיזוגים ורכישות, היי-טק, הגנה על קניין רוחני, נאמנויות וציות. ההבנה המולטידיסציפלינרית של צוות המשרד, בשילוב האסטרטגיה המקיפה אותה הוא בונה לכל לקוחותיו, הן היוצרות את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחות המשרד.

המשרד מציע שילוב של ניסיון נרחב וידע מעמיק במגוון תחומים משפטיים ופיננסיים לבין יצירתיות, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסה. עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים ישראליים ובינלאומיים מובילים, אנשי עסקים, משפחות עתירות הון, פרוייקטי נדל"ן מובילים ועוד.

בן-יעקב משרד עורכי דין מקפיד על זמינות גבוהה תוך מחויבות ומסירות לכל לקוחותיו, בכדי להעניק להם את הטיפול המשפטי המיטבי ולסייע להם להשיג את מטרותיהם בהצלחה יתרה.          

משרד בוטיק בתנופת צמיחה

משרד הבוטיק, שנמצא בתנופת צמיחה מואצת בשנתיים האחרונות, צבר ניסיון רב שנים והכרות עמוקה עם ענפי המשפט הרלוונטיים, ומקפיד על שירות יסודי ומקיף ועל המצוינות המקצועית בה הוא מוכר זה שנים רבות.

חוזקתו הייחודית של המשרד נובעת מהיותו משרד בוטיק מבחינת גודלו אך עם היקפי פעילות משמעותיים, הפועל מול המשרדים הגדולים בישראל בפרויקטי נדל"ן מובילים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, בלב אזורי הביקוש בארץ. היקף ניכר מהעסקאות בהן מטפל המשרד הן עסקאות גדולות ומורכבות הדורשות התמחות ייחודית והכרות נרחבת, הן עם המשפט והן עם הלקוחות.

המשרד מעניק ללקוחותיו שירות מקיף, קונסיליירי ואישי, הן בתחומי התמחותו והן בתחומים שאינם משפטיים, וזאת, מכיוון שלקוחות המשרד בוחרים בו להעניק להם ליווי לאורך כל הדרך, על כל גווני פעילותם העסקית. לקוחות המשרד, שחלקם לקוחותיו זה עשרות שנים, מהווים את הדור השני, השלישי ואף הרביעי לפעילות המשותפת. שביעות רצון הלקוחות הביאה לכך שרבים מהם הגיעו לייעוץ מקצועי והרחיבו את האחריות והאמון הניתנים למשרד גם לתחום הפרטי, מהפן העסקי של פעילותם לפן המשפחתי, ולהיפך. היחס האישי ממנו נהנים כל לקוחות המשרד הביא לכך שמעבר ליעוץ המשפטי, המשרד מטפל בסוגיות שונות כגון בעיות משפחתיות, הדורשות אמון והכרות אישית ומקצועית מעמיקה.

תחומי התמחות

נדל"ן ומקרקעין

המשרד מטפל בעסקאות מקרקעין מורכבות ורחבות היקף בישראל ובחו"ל לרבות בעסקאות קומבינציה, הסכמי מימון, מנגנוני הקצאת זכויות בין בעלי זכויות בקרקע ועוד תוך התמחות מיוחדת וארוכת שנים בפרויקטים מרובי בעלים. תחום מורכב ורגיש זה דורש מיומנות, יצירתיות, ניסיון וידע מקיף לאור ראייה מערכתית, לצד ידע והבנה בתחומים משיקים כגון: הנדסה, שמאות ואדריכלות. המשרד היה הראשון בישראל שטיפל בקבוצות ובפרויקטים בעלי זכויות מרובים, תוך שמירה והגנה על האינטרסים שלהם, המנוגדים לעיתים לאינטרסים של בעלי תפקידים הממונים ישירות על ידי בתי המשפט, כגון פרויקט "הגוש הגדול" בתל-אביב, אותו מלווה המשרד זה למעלה מ-30 שנה לרבות בייצוג וליווי קבוצת בעלי הזכויות הפרטיים הגדולה ביותר בפרויקט.

פרויקטים נבחרים

• פרויקט "הגוש הגדול" בתל-אביב
• פרויקט כיכר המדינה בתל-אביב
• פרויקט ח-500 בחולון
• תב"ע 3388 ב (בין "הגוש הגדול" לאזורי חן
בתל -אביב)
• תב"ע 3700 בתל-אביב
• פרויקט חוף התכלת, המרינה בהרצליה
המשרד מקפיד על גישה תכנונית אסטרטגית, עסקית ויזמית, תוך ראייה כלל מערכתית, הממקמת את טובת לקוחותיו בראש מעייניו, ועוסק, בנוסף, בהליכי תכנון, בנייה ורישוי, בקבוצות רכישה, בהתחדשות עירונית, בהשקעה בנכסים מניבים ובנדל"ן מסחרי ובנייני משרדים.

ניהול הון משפחתי

המשרד מיישם אסטרטגיה משפטית ועסקית בהתבסס על אמונם המלא של לקוחותיו, עימם נמנים הדור השני, השלישי ואף הרביעי של משפחות עתירות נכסים, הנהנות משירות מקיף, הכולל ניהול נאמנויות והעברה בין דורית של הון משפחתי.

עו"ד עמי בן-יעקב מוכר כבר-סמכא בתחום זה לאור הבנתו המעמיקה בתחומים עסקיים ומשפטיים, בהם השקעות ואחזקות נכסים בארץ ובחו"ל, פיזור סיכונים והפקת תשואה בתחומי הירושה והעיזבון, תכנון וביצוע העברה בין דורית של נכסים, עסקים (פרטיים ועסקיים) וכיו"ב, ליווי בתכנוני מס מקומי ובינ"ל, הקמה וניהול של נאמנויות וחברות זרות, עריכת צוואות, נאמנות משפחתית והסכמי ממון, תוך שמירה על חיסיון והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל עת.

משפט מסחרי

המשרד מלווה את לקוחותיו בעסקאות מגוונות, תוך יישום גישה יזמית-עסקית ויצירתיות, ומעניק שירות מקיף ויסודי ראשון במעלה לטובת השגת מטרותיהם. עם לקוחות המשרד ניתן למנות חברות, תאגידים בינלאומיים, אנשי ונשות עסקים ויזמים בתחומים שונים, בהם טכנולוגיה, מדיה, תעשייה מסורתית, מלונאות, טלקומוניקציה, נדל"ן, הייטק, פינטק, מובייל, אלקטרוניקה, פורקס, וטקסטיל.

מסחרי בינלאומי

המשרד מלווה את לקוחותיו תוך הענקת פתרונות עסקיים ומשפטיים יצירתיים לאור הבנתו המעמיקה במשפט הבינלאומי הפרטי, היכרותו עם שווקים גלובליים, מערכת קשריו הענפה והצלחותיו המוכחות בנוגע לסוגיות משפטיות ועסקיות מורכבות.

עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים בינלאומיים מוכרים וחברות ישראליות וזרות. המשרד ליווה השקעות, עסקאות מורכבות ופרויקטים רחבי היקף במגוון סקטורים, בהם תחום האנרגיה, הייטק, סייבר, פורקס, פינטק, מדיה, אלקטרוניקה, מובייל ותקשורת, תשתיות, נדל"ן, תעשייה מסורתית, בנקאות ואופנה.

השירות המשפטי אותו מעניק המשרד בתחום זה כולל ייעוץ וליווי שוטף בתחומי ציות ואיסור הלבנת הון, הקמת נאמנויות ושימוש כמגן הנאמנויות (Protector), חברות ומבנים עסקיים בחו"ל, הגנה על קניין רוחני, מיזוגים ורכישות, הסכמי מימון, זכיינות, רישוי, הפצה, השקעה ופיתוח, מיסוי בינלאומי ואבטחת מידע ופרטיות, ועוד.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת בן יעקב משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?