יאיר ליבוביץ, ב. לוינבוק ושות' משרד עורכי דין
יאיר ליבוביץ

יאיר ליבוביץ

שותף בכיר

ב. לוינבוק ושות' משרד עורכי דין
משרד עורכי דין המתמחה בכל סוגי הליטיגציה האזרחית והמסחרית
שנת לידה: 1963
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: שותף בכיר
תפקידים קודמים: עורך דין, בנימין לוינבוק, עורכי דין.
ותק בתפקיד: (שותף בכיר) 13 שנה
השכלה: תואר ראשון במשפטים, אוניברסיטת ירושלים.
שירות צבאי: טייס קרב בחיל האוויר

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?

בראש ובראשונה איכות אנשיו; הפרפקציוניזם שמנחה אותם; הנכונות להקרבה, להשקעה ולמחקר מקיף בכל תיק ותיק, בלי קשר לשוויו ולשכר שהוא עשוי להניב; ניהול המאבק המשפטי בתקיפות אך בכלים הוגנים ותוך הקפדה על יושרה ועל קולגיאליות; והעובדה שכל המשרד הוא "מחלקת ליטיגציה אחת גדולה", בה אגורים נסיון ומסורת של עשרות שנות עיסוק בליטיגציה מורכבת על כל גווניה והיבטיה, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?

האתגר הגדול ביותר של המשרד כארגון, ושל כל אחד מעורכי הדין בו כשלעצמו, הוא לדעתי, לדעת לשמור, ב"עולם" משפטי שהולך ונעשה, למרבה הצער, שטחי; זול; פופוליסטי; צעקני; תקשורתי; וכד' – על המצפן ועל המצפון, על אווירת ההתייעצות והסטנדרטים המקצועיים הבלתי מתפשרים, על היסודיות ועל העבודה המשפטית המעולה. שנזכור כי השם הטוב וההצלחות המשפטיות הם היחצ"ן הטוב ביותר, ושנצליח לשמר את המשרד כאי נקי ושקט בין הגלים העכורים שמציפים לפעמים את המקצוע.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

תשתדל להוות דוגמא הן בפן המקצועי, הן במוסר העבודה והן בכל פן אחר – הכפופים לך הרי רואים וחשים מיד הכל, גם אם לא יאמרו לך זאת כמובן בפניך; ואל יגבה לבבך. תן לעובדים עמך ותחתיך כבוד - הם ילכו אחריך ואיתך רק אם תהיה ראוי לכך.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

להיכנס לפרופורציות, לנסות לא לאבד את קור הרוח, והעיקר להישאר בן אדם.