גלית קרנר ושות'

רשלנות רפואית וביטוח

אייקון אודות

אודות גלית קרנר ושות'

משרד גלית קרנר ושות' נמנה על המשרדים המובילים בישראל בתחום הרשלנות הרפואית והביטוח.
המשרד מוביל תקשורתית תביעות רשלנות מורכבות, ואת ניהול התביעות והפניות אל משרדי הממשלה בנושאים מהותיים רוחביים עבור קהילת הנכים בדגש על ילדים עם צרכים מיוחדים.

נגישות ויחס אנושי – ההון האנושי המורכב מרופאים המשמשים יועצים, היכרות אישית עם עולם המשפט ומקבלי ההחלטות בדרגות שונות הם חלק מהיתרונות המובהקים של משרד ג. קרנר.
מנהיגות משפטית חדשנית - מייסדת המשרד מובילה לשינוי נורמה רפואית ופועלת ליישום חובת הטמעת הנורמות הנדרשות במשרדי הממשלה ביחס לנכים ולבריאות הציבור של בעלי צרכים מיוחדים, דבר שהוביל להיותה מובילת מנהיגות משפטית חדשנית. יו"ר (משותף) של ועדת נזיקין מחוז מרכז לשכת עורכי הדין. מכהנת כיו"ר ומרצה בכנסים והשתלמויות של גופים שונים כגון חברת MEDICAL-EXPO.

מטרת פעילות המשרד באופן הייחודי בו הוא פועל, להחיל הלכה למעשה את החובות הקיימות במהלך הטיפול הרפואי ו/או לחדדן ולעדכנן באופן שיטיב עם המטופלים והכל, על מנת למנוע את מקרה הרשלנות הבא – כך מובילים לשינוי כללי המשחק.

אודות

עו"ד קרנר התמחתה בשנת 1997 בתחום הנזיקין וייסדה את המשרד בשנת 2002, כמשרד המייצג אך ורק נפגעי רשלנות רפואית וביטוח למעלה מ-20 שנה. עו"ד קרנר מרצה ברשלנות רפואית בפורומים שונים ומשתתפת כפרשנית בתוכניות טלוויזיה והינה מומחית למשפט רפואי, ועוסקת בנורמות חוקיות מחייבות ביחס להתנהגות רופאים, בסוגיות אתיות ובכל מערכת הכללים המשפטיים שמסדירים את המפגש בין מטופל לרופא וכן את האינטראקציה והחובה העולה ממפגש בין רופא למערכת הבריאות כולל האינטראקציה מול משרדי הממשלה השונים האמונים על טובת הציבור/הנכים/החוסים בהתאמה.

עו"ד קרנר שימשה בעבר (בהתנדבות) כיו"ר אגודת הידידים של עמותת אתגרים. המשרד הוביל בהתנדבות בתקופת משבר הקורונה את הבג״ץ המפורסם שהוגש כנגד משרד הרווחה למען שוויון זכויות ל-18,200 ילדים עם צרכים מיוחדים בדיור חוץ ביתי, אשר נשארו כלואים בדיור החוץ ביתי גם לאחר החלטת משרד הבריאות על ביטול הסגר, מה שהוביל לשינוי ההנחיות של משרד הרווחה והחלת חובת השקיפות כמו גם הכפפת החלטותיו להנחיות על של משרד הבריאות.
בעברה עו"ד קרנר שימשה כיועצת ביטוח גם למשרד הביטחון.

למשרד שיח מיוחד פתוח ומהימן עם כלי התקשורת השונים אשר משמשים פעמים רבות פה לאותם לקוחות שנפגעו, עת המערכת נוטה שלא לחשוף את מחדליה, כך למשל בתקופת הקורונה הגם שהמשרד הודיע כי הסטנדרט להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית צריך להיות כזה אשר יעמוד "בשכם המשותפת תחת האלונקה של מערכת הבריאות", כן קיבל על עצמו ייצוג משפחת חרזי, עת אב המשפחה נותק ממכשיר הנשמה בבית חולים איכילוב. בסיוע צוות החדשות של ערוץ 12 גולו המחדלים הקשים לעיני הציבור, כמו גם אנשי צוות הרפואה, אשר כולם כאחד נדהמו לגלות כי לא הייתה הכשרה נכונה לתפעול מכשיר ההנשמה וכי לא נעשו בחירות מתאימות לעזרים המנשימים כמו גם לא היה תפקוד נכון וזהיר למניעת המוות חרף ידיעה מוקדמת לייתכנותו הוודאית.

מקצוענות מתוך שליחות ומחויבות לידע- שהוא הכוח

המשרד רואה לנגד עיניו את הצורך בשינוי ההתנהלות הרפואית ויצירת שקיפות ותהליך למידה באשר רק אלו יביאו לשינוי דפוסי התנהגות רשלניים הגורמים להישנות מקרי הרשלנות הרפואית. המשרד פועל להטמעת החובות של הצוות הרפואי וחידוד החובות והבניית תהליך רפואי נכון באותם מקרי רשלנות שאירעו בעבר ולא נערך תחקיר בשקיפות, וזאת תוך נחישות ועיקשות. כך למשל במקרה של עדי מרזוק ז"ל שפורסם בכלי התקשורת תביעה שהוגשה בשנת 2014 כשנקודת הפתיחה של משרד הבריאות שאין מקום לפתוח ועדת בדיקה- הסתיימה כעת בשנת 2021 בהחלטה להעמיד לדין משמעתי את ד"ר רוטמן (מביח אסף הרופא) בגין התנהלות רשלנית שהובילה למותה של עדי ז"ל בת 28 במותה. 8 שנים של מאבק עבור משפחה אחת. עבור המשרד הלקוח הוא לא מספר אלא עולם שלם שהתמוטט בגין האירועים.
כך בעבודה קשה, עקשנות, שיח, ידע, מובילים לקוד המיישם שקיפות, תהליך הפקת לקחים ולמידה של כלל המערכת הרפואית/המוסדית. תחושת השליחות היא למען שינוי כללי המשחק כל פעם מחדש. משרד הבריאות, למשל, קיבל את עמדת עו"ד קרנר, ופתח בהליך בדיקה לחקר אירועים רשלנים של פטירת פעוטות, אשר הוביל, במקרה של רשת "טרם", לנהלים חדשים ומצילי חיים בבדיקת פעוטות.

תחום התמחות

רשלנות רפואית במהלך הריון - משרדנו מתמחה בתביעות רשלנות כנגד רופא הקופה ו/או מעקב היריון פרטי.
רשלנות רפואית במהלך לידה - משרדנו ניהל תביעות בגין ביצוע רשלני של לידת ואקום / פרע כתפיים / מוניטורים פתולוגיים וכו'.
איחור באבחון תסמונת גנטית – משרדנו ניהל תביעות רשלנות באבחון תסמונות גנטיות שונות. אי מתן חומצה פולית /בשל אי ביצוע הליך של PGD איחור באבחון תסמונת וקטרל /ויליאמס. למשרד ניסיון ייחודי של ייצוג הורים לילדים אשר סובלים מתסמונת VACTER או ווילאמס אשר "פוספסה" במהלך בדיקות הסקירה.
איחור באבחון תסמונות ברות גילוי – משרדנו בעל ניסיון בבחינת הציוד הרפואי השונה ממרפאה למרפאה ומשתנה במהלך השנים אשר הדיוק והיכולות שלו לאבחון תסמונות ואנומליה בעל משקל כבד ולעיתים מכריע בניהול תביעות רשלנות רפואית.
רשלנות בניהול היריון בסיכון גבוה – משרדנו הצלחה מרובה בהוכחת הפער העצום שבין כותרת ניהול ההיריון ובין יישום החובות של הרופאים לנהל הלכה למעשה תוך הקפדה על יעוץ מולטי דיסציפלינארי עם רופאים נוספים ומשלוח לבדיקות מקיפות מתבקשות, הפנייה חוזרת ליעוצים שונים כול גנטיקה חוזרת.
רשלנות שהובילה לעיכוב התפתחותי - משרדנו הוביל בהצלחה תביעות רבות תוך קבלת פיצוי של מיליונים בגין התעלמות הצוות הרפואי מסימני מצוקת עובר.
רשלנות רפואית – סימנים מקדימים – משרדנו ניהל בהצלחה תביעות בהן היה איחור באבחון מיימת, הרחבת לולאות מעי, פתולוגיה באקו לב עובר, פתולוגיה באולטרסאונד מוח או באנומליה במערכות שונות.
איחור באבחון סרטן - אשר הוביל לתביעות בגין המקרים הבאים:
ביצוע ביופסיה באופן רשלני
התעלמות מבדיקות דם פתולוגיות
אי ביצוע בירור רפואי משלים לאנמיה ו/או חיידק האלקטובקטור
אי משלוח לבדיקות אולטרסאונד פשוטות
רשלנות במהלך ניתוח – פעמים רבות מידי ניהל משרדי תביעות בהן הצוות הרפואי לא הוציא את הגידול במלואו כנדרש
רשלנות ונזקים נוירולוגיים - אי אבחון וטיפול מפרצת / אי אבחון וטיפול מידי ומהיר באירוע הנחשד ל- CVA.

למשרד מחלקת ביטוח

תביעות ביטוח חיים א.כ.ע וסיעוד - מחלקת הביטוח במשרד מלווה באופן צמוד נכים ותובעים בתביעות ביטוח
תביעות ביטוח לאומי - מעניקים ליווי צמוד של עו"ד
דיני נגישות – המשרד מלווה לקוחות בתחום הנגישות, והכל על מנת ליישם את ערכי היסוד של זכות השוויון.

צוות המשרד כולל עורכי דין שכירים, מחלקת מחקר ופיתוח, מנהלת משרד, מחלקת הנהלת חשבונות ומזכירות תפעוליות.

גלית קרנר ושות'
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: רשלנות רפואית וביטוח
כתובת: סניף הוד השרון: רח' א.ד. גורדון 17
סניף תל אביב: רח' הארבעה 28 מגדל צפוני, קומה 34
טלפון: 09-7456535
פקס: 09-7456536
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.rashlanut.info/
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גלית קרנר, גלית קרנר ושות'

  גלית קרנר

  בעלת המשרד

  גלית קרנר ושות'

  לפרופיל המלא

  גלית קרנר
אייקון פרוייקטים

מן התקשורת הטלוויזיונית

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

  האם בעידן בו הטכנולוגיה השתלטה על חיינו ושיחות ה-zoom הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ניתן לערוך צוואה און ליין?

  "זום" in – צוואות בצל משבר הקורונה

 • ביום שמגפת הקורונה תדעך יהיו הרבה הזדמנויות עסקיות, חשוב לזהות אותן כבר היום"

  בגיל 37 בלבד, דוד עציוני, המשמש כסגן ראש העיר ויו"ר החברה הכלכלית חיפה, מנסה לייצר הזדמנויות כלכליות בעיר השלישית בגודלה בישראל ולצלוח את משבר הקורונה, "המשבר פוגע בעיר ואנחנו מנסים לעזור לענפים שנפגעו, כאשר חלקם חווים הפסקת עבודה מוחלטת. במקביל, אנחנו חייבים להפוך את המשברים להזדמנויות ולא רק להתמודד עם ההווה, אלא גם להתכונן ליום שאחרי הקורונה", הוא מסביר, "עיר שלא תחרוט על דגלה להביא ולהשאיר בה צעירים, אין לה זכות קיום"

  ביום שמגפת הקורונה תדעך יהיו הרבה הזדמנויות עסקיות, חשוב לזהות אותן כבר היום"

 • מאחורי הקלעים של דירוג DUN'S 100 שנת 2021 לנישות עורכי הדין

  רגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין של DUN'S 100 לפי תחומי התמחות, דירוג המכונה 'דירוג הנישות', מספרת שילה זברו וייס המשמשת כמנהלת מחלקת DUN'S 100 על אופן הדירוג והשפעתו הרבה על הענף.

  מאחורי הקלעים של דירוג DUN'S 100 שנת 2021 לנישות עורכי הדין

 • אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"

  לאחרונה דובר בתקשורת על החובה מצד נפגעות עבירה לפנות לפוגע, על מנת לקבל את אישורו לטפל בקטין. העלאת הנושא לסדר היום, בצל היום הבינלאומי למניעת אלימות, מספקת הזדמנות טובה להציף מעל לפני השטח תופעה שאינה מדוברת: האלימות המשפטית

  אלימות יומיומית מושתקת ב"שדה הקרב המשפטי"