ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

שרותים משפטיים בתחום חדלות פרעון, מקרקעין וליטגציה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: שרותים משפטיים בתחום חדלות פרעון, מקרקעין וליטגציה
כתובת: רח' מנחם בגין 23, מגדל לוינשטיין,
קומה 13, תל אביב
טלפון: 03-5164873
פקס: 03-5164746
דוא"ל: mail@gk-lawyers.co.il
אתר החברה: http://www.gk-lawyers.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גונן קסטנבאום, ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

  גונן קסטנבאום

  שותף מייסד

  ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

 • קארין קסטנבאום, ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

  קארין קסטנבאום

  שותפה

  ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

אייקון אודות

אודות ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

ג. קסטנבאום ושות’ הינו משרד עורכי דין עתיר ניסיון הנמנה על משרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום חדלות פרעון (הבראת, שיקום ופרוק חברות ועסקים), חברות, לטיגציה מסחרית ומקרקעין. משרדנו נמצא בחוד החנית של תחומי משפט אלה, ומוכר במיוחד ביצירתיות משפטית, בסגירת עסקאות מורכבות במיוחד ובהשגת תקדימים משפטיים רבים. השילוב הייחודי שבין הניסיון החשבונאי שצבר עו"ד גונן קסטנבאום במסגרת עבודתו במשרדי רואי החשבון הגדולים, המביא ליכולת שליטה פיננסית וניהולית של חברות, לבין הידע המשפטי המעמיק, והניסיון הרב שצבר כבעל תפקיד בחברות שנכנסו להליכי הקפאת הליכים או פרוק, מהווה את הערך המוסף ממנו נהנים כלל השחקנים בתיקי חדלות פרעון. המשרד מונה שישה עורכי דין, מתמחים וצוות עזר מיומן ושוכן בקומה ה-13 של מגדל לוינשטיין בלב מרכז העסקים של תל אביב.
ג. קסטנבאום ושות’ נמנה עם המשרדים המובילים בישראל בתחום חדלות פרעון ומקרקעין לפי דרוגים של חברות הדירוג DUN'S100 וBDI Coface-. 

היסטוריה

המוניטין של עו"ד גונן קסטנבאום החל להיבנות בתום לימודי המשפטים והחשבונאות בניו יורק כאשר עוד עבד במשרדי רואי החשבון הגדולים - KPMG ו- Arthur Anderson ומשם המשיך למשרד עורכי דין ירושלמי, שיבולת, ישראלי, רוברטס וזיסמן בניו יורק עד שחזר לישראל בשנת 2002 והקים משרד עצמאי.
בשנת 2005 התמזג משרדו של עו"ד גונן קסטנבאום עם משרד עורכי דין נתן מאיר ושות’ ובשנת 2012 נוסד המשרד לאחר פרישתו של עו"ד גונן קסטנבאום יחד עם עוה"ד במחלקתו משותפות במשרד עורכי דין נתן מאיר ושות’. 

תחומי התמחות

הבראת ושיקום חברות ועסקים, פירוקים, פשיטות רגל, כינוסי נכסים והסדרי נושים
למשרד ג. קסטנבאום ושות’ מחלקה מקצועית, דינמית ומובילה בתחום חדלות הפירעון העוסקת בהצלחה יתרה בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי וציבורי גבוה. מרבית תיקי חדלות הפירעון הסתיימו בצורה מוצלחת ביותר ובגיבוש הסדרים מטיבים עם נושים בדין קדימה ונושים רגילים - כאחד, לשביעות רצון הנושים וכמובן לשביעות רצונם של שופטי בית המשפט אשר בוחרים למנות את עו"ד גונן קסטנבאום כבעל תפקיד בתיקים סבוכים הדורשים טיפול משפטי מורכב. מומחיותו של ראש המחלקה, עו"ד קסטנבאום, מתפרשת על פני כל אפיקי תחום הכינוסים והפירוקים, וכוללת פעילות ענפה כבעל תפקידים שונים בהליכי הקפאת הליכים של חברות, פירוק חברות, כינוס נכסים, וייצוג נושים בהליכי חדלות פרעון. עורכי הדין במחלקה, הפועלים באופן אתי ובניקיון כפיים תוך שילוב יצירתיות רבה, הינם מיומנים בתחומם ומעורבים לאורך שנים בחלק נכבד מתיקי הקפאת ההליכים, הפירוק, כינוס הנכסים והליכי השיקום המרכזיים במשק. בין היתר, עוסקים עורכי הדין במחלקה בייצוג רוכשים פוטנציאליים של חברות בהליכי חדלות פירעון, ייצוג קבוצות נושים בהסדרי נושים, שיקום והבראה של חברות, ניהול הליכי פירוק והקפאת הליכים, ניהול הליכי כינוס ומימוש נכסים, ניהול הליכי פשיטת רגל, גביית חובות, ניהול הסדרי חוב והסדרי נושים.

מקרקעין
משרד ג. קסטנבאום ושות’ הינו בעל ניסיון עתיר שנים, רב תחומי ומקיף בתחומי המקרקעין, המספק שירותים משפטיים מתוך ראייה מעמיקה ומקצועיות ללא פשרות בפרויקטים, ליזמים, קבוצות רכישה ולקוחות פרטיים, הן בייעוץ לפני ביצוע הפרויקט, והן בטיפול לאורך כל שלבי יישומו. בנוסף, המשרד מטפל בכל הקשור לנכסי לקוחותיו.
עורכי הדין במחלקת המקרקעין של המשרד מייעצים ליזמים ולחברות העוסקות במקרקעין. כמו כן, מעניקים עורכי הדין ייצוג מקצועי בעסקאות מקרקעין בהיקפים משמעותיים, לרבות עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר ורכישה, עסקאות שכירות, עסקאות פינוי-בינוי, קבוצות רכישה וכיו"ב.
במחלקת המקרקעין מלווים יזמים בכל הקשור להקמתם של פרויקטים למסחר ו/או משרדים ו/או מגורים, בכל ההיבטים המשפטיים הקשורים לפרויקטים, החל מרכישת הזכויות במקרקעין ועד לרישום הבית המשותף, ייצוג משפטי בנושאים שונים הקשורים למנהל מקרקעי ישראל, ייצוג משפטי בנושאי הפקעות קרקע ופגיעות תכנוניות, טיפול משפטי בנושאי מיסוי מוניציפאלי, ובכלל זה בתחום הארנונה, היטל השבחה, אגרות בניה והיטלי פיתוח מטעם בעלי נכסים ויזמים. בשנים האחרונות מלווה המשרד יזמים ודיירים בביצוע פרויקטים גדולים של תמ"א 38 לרבות פינוי - בינוי. 

ליטגציה
למשרד ג. קסטנבאום ושות’ מחלקת ליטיגציה מנוסה ובעלת מוניטין רב המייצגת בכל הערכאות השיפוטיות, לרבות בהליכי בוררות וגישור לקוחות שונים ומגוונים, בסכסוכים אזרחיים ומסחריים סבוכים לרבות עבירות כלכליות הדורשות הבנה בתחומי המשפט השונים, תוך מתן ליווי מקיף ותומך לאורך כל שלבי הדיון המשפטי. צוות המשרד הינו בעל נסיון רב וידע עשיר בניהול מגוון תביעות והליכים משפטיים ומנהליים בתחומי הבנקאות, עסקאות מסחריות ומקרקעין. אופן הניהול הקפדני של התיקים הוביל את המשרד ואת לקוחותיו להישגים ניכרים, ואף הביא לסוגיות תקדימיות ובעלות השלכות נרחבות, שהעניקו למשרד את המוניטין של המצוינות המקצועית בה הוא ידוע.

מקצועניות, נחישות ויסודיות

ג. קסטנבאום ושות’ מאמין במחויבות חסרת פשרות למתן שירות מן המעלה הראשונה ללקוחותיו תוך הקפדה על מצוינות, זמינות ועמידה ביעדים, כמו גם ביצירתיות יוצאת דופן אותה יוזמים עורכי הדין במשרד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "דיבורים כמו חול – ואין מה לאכול"

  המדינה רוצה לדאוג לשוק הנדל"ן בתקופת הקורונה? זה מה שהיא צריכה לעשות

  "דיבורים כמו חול – ואין מה לאכול"

 • הצלת המשק תתחיל בענף הבניה והתשתיות

  ענף הבניה, התשתיות והשירותים הנלווים לו הוגדרו בתחילת משבר הקורונה כחיוניים למשק, אך המציאות הביאה לכך שבשטח – רק חלק קטן משליש מהענף ממשיך לפעול בימים אלה. תהליך מהיר של סגר בשטחים, עצירת חלק גדול מיבוא חומרים ומוצרים והפסקת עבודתם של רבים מהעובדים בישראל הביאה להידרדרות המספר אתרי הבניה הפועלים במהירות. אסכם כאן את הנתונים המרכזיים המצביעים על המצב האמיתי בו ענף הבניה והתשתיות נמצא כיום.

  הצלת המשק תתחיל בענף הבניה והתשתיות

 • השפעת התפרצות נגיף הקורונה על חוזה קבלנות

  גם אם הקורונה לא תוכר כ"כוח עליון" בענף הבנייה והתשתיות, לא מדובר בסוף פסוק. הפסיקה סוללת דרכים נוספות המביאות לתוצאה דומה

  השפעת התפרצות נגיף הקורונה על חוזה קבלנות

 • המדינה שכחה את הקשישים – רשלנות רפואית בבתי אבות בתקופת משבר הקורונה

  כמעט מידי יום אנו שומעים בתקשורת על עוד קשיש שנפטר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה במהלך שהותו בבית אבות. ההתנהלות של המדינה והנהלות בתי האבות שבהם נפטרו קשישים לאחר שנדבקו בנגיף הקורונה מעלה תהיות לגבי האפשרות שנהגו ברשלנות בכל הקשור לטיפול במצב

  המדינה שכחה את הקשישים – רשלנות רפואית בבתי אבות בתקופת משבר הקורונה