ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

שרותים משפטיים בתחום חדלות פרעון, מקרקעין וליטגציה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: שרותים משפטיים בתחום חדלות פרעון, מקרקעין וליטגציה
כתובת: רח' מנחם בגין 23, מגדל לוינשטיין,
קומה 13, תל אביב
טלפון: 03-5164873
פקס: 03-5164746
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gk-lawyers.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גונן קסטנבאום

  גונן קסטנבאום

  שותף מייסד

  ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

 • קארין קסטנבאום

  קארין קסטנבאום

  שותפה

  ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

אייקון אודות

אודות ג. קסטנבאום ושות’ עורכי דין

ג. קסטנבאום ושות’ הינו משרד עורכי דין עתיר ניסיון הנמנה על משרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום חדלות פרעון (הבראת, שיקום ופרוק חברות ועסקים), חברות, לטיגציה מסחרית ומקרקעין. משרדנו נמצא בחוד החנית של תחומי משפט אלה, ומוכר במיוחד ביצירתיות משפטית, בסגירת עסקאות מורכבות במיוחד ובהשגת תקדימים משפטיים רבים. השילוב הייחודי שבין הניסיון החשבונאי שצבר עו"ד גונן קסטנבאום במסגרת עבודתו במשרדי רואי החשבון הגדולים, המביא ליכולת שליטה פיננסית וניהולית של חברות, לבין הידע המשפטי המעמיק, והניסיון הרב שצבר כבעל תפקיד בחברות שנכנסו להליכי הקפאת הליכים או פרוק, מהווה את הערך המוסף ממנו נהנים כלל השחקנים בתיקי חדלות פרעון. המשרד מונה שישה עורכי דין, מתמחים וצוות עזר מיומן ושוכן בקומה ה-13 של מגדל לוינשטיין בלב מרכז העסקים של תל אביב.
ג. קסטנבאום ושות’ נמנה עם המשרדים המובילים בישראל בתחום חדלות פרעון ומקרקעין לפי דרוגים של חברות הדירוג DUN'S100 וBDI Coface-. 

היסטוריה

המוניטין של עו"ד גונן קסטנבאום החל להיבנות בתום לימודי המשפטים והחשבונאות בניו יורק כאשר עוד עבד במשרדי רואי החשבון הגדולים - KPMG ו- Arthur Anderson ומשם המשיך למשרד עורכי דין ירושלמי, שיבולת, ישראלי, רוברטס וזיסמן בניו יורק עד שחזר לישראל בשנת 2002 והקים משרד עצמאי.
בשנת 2005 התמזג משרדו של עו"ד גונן קסטנבאום עם משרד עורכי דין נתן מאיר ושות’ ובשנת 2012 נוסד המשרד לאחר פרישתו של עו"ד גונן קסטנבאום יחד עם עוה"ד במחלקתו משותפות במשרד עורכי דין נתן מאיר ושות’. 

תחומי התמחות

הבראת ושיקום חברות ועסקים, פירוקים, פשיטות רגל, כינוסי נכסים והסדרי נושים
למשרד ג. קסטנבאום ושות’ מחלקה מקצועית, דינמית ומובילה בתחום חדלות הפירעון העוסקת בהצלחה יתרה בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי וציבורי גבוה. מרבית תיקי חדלות הפירעון הסתיימו בצורה מוצלחת ביותר ובגיבוש הסדרים מטיבים עם נושים בדין קדימה ונושים רגילים - כאחד, לשביעות רצון הנושים וכמובן לשביעות רצונם של שופטי בית המשפט אשר בוחרים למנות את עו"ד גונן קסטנבאום כבעל תפקיד בתיקים סבוכים הדורשים טיפול משפטי מורכב. מומחיותו של ראש המחלקה, עו"ד קסטנבאום, מתפרשת על פני כל אפיקי תחום הכינוסים והפירוקים, וכוללת פעילות ענפה כבעל תפקידים שונים בהליכי הקפאת הליכים של חברות, פירוק חברות, כינוס נכסים, וייצוג נושים בהליכי חדלות פרעון. עורכי הדין במחלקה, הפועלים באופן אתי ובניקיון כפיים תוך שילוב יצירתיות רבה, הינם מיומנים בתחומם ומעורבים לאורך שנים בחלק נכבד מתיקי הקפאת ההליכים, הפירוק, כינוס הנכסים והליכי השיקום המרכזיים במשק. בין היתר, עוסקים עורכי הדין במחלקה בייצוג רוכשים פוטנציאליים של חברות בהליכי חדלות פירעון, ייצוג קבוצות נושים בהסדרי נושים, שיקום והבראה של חברות, ניהול הליכי פירוק והקפאת הליכים, ניהול הליכי כינוס ומימוש נכסים, ניהול הליכי פשיטת רגל, גביית חובות, ניהול הסדרי חוב והסדרי נושים.

מקרקעין
משרד ג. קסטנבאום ושות’ הינו בעל ניסיון עתיר שנים, רב תחומי ומקיף בתחומי המקרקעין, המספק שירותים משפטיים מתוך ראייה מעמיקה ומקצועיות ללא פשרות בפרויקטים, ליזמים, קבוצות רכישה ולקוחות פרטיים, הן בייעוץ לפני ביצוע הפרויקט, והן בטיפול לאורך כל שלבי יישומו. בנוסף, המשרד מטפל בכל הקשור לנכסי לקוחותיו.
עורכי הדין במחלקת המקרקעין של המשרד מייעצים ליזמים ולחברות העוסקות במקרקעין. כמו כן, מעניקים עורכי הדין ייצוג מקצועי בעסקאות מקרקעין בהיקפים משמעותיים, לרבות עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר ורכישה, עסקאות שכירות, עסקאות פינוי-בינוי, קבוצות רכישה וכיו"ב.
במחלקת המקרקעין מלווים יזמים בכל הקשור להקמתם של פרויקטים למסחר ו/או משרדים ו/או מגורים, בכל ההיבטים המשפטיים הקשורים לפרויקטים, החל מרכישת הזכויות במקרקעין ועד לרישום הבית המשותף, ייצוג משפטי בנושאים שונים הקשורים למנהל מקרקעי ישראל, ייצוג משפטי בנושאי הפקעות קרקע ופגיעות תכנוניות, טיפול משפטי בנושאי מיסוי מוניציפאלי, ובכלל זה בתחום הארנונה, היטל השבחה, אגרות בניה והיטלי פיתוח מטעם בעלי נכסים ויזמים. בשנים האחרונות מלווה המשרד יזמים ודיירים בביצוע פרויקטים גדולים של תמ"א 38 לרבות פינוי - בינוי. 

ליטגציה
למשרד ג. קסטנבאום ושות’ מחלקת ליטיגציה מנוסה ובעלת מוניטין רב המייצגת בכל הערכאות השיפוטיות, לרבות בהליכי בוררות וגישור לקוחות שונים ומגוונים, בסכסוכים אזרחיים ומסחריים סבוכים לרבות עבירות כלכליות הדורשות הבנה בתחומי המשפט השונים, תוך מתן ליווי מקיף ותומך לאורך כל שלבי הדיון המשפטי. צוות המשרד הינו בעל נסיון רב וידע עשיר בניהול מגוון תביעות והליכים משפטיים ומנהליים בתחומי הבנקאות, עסקאות מסחריות ומקרקעין. אופן הניהול הקפדני של התיקים הוביל את המשרד ואת לקוחותיו להישגים ניכרים, ואף הביא לסוגיות תקדימיות ובעלות השלכות נרחבות, שהעניקו למשרד את המוניטין של המצוינות המקצועית בה הוא ידוע.

מקצועניות, נחישות ויסודיות

ג. קסטנבאום ושות’ מאמין במחויבות חסרת פשרות למתן שירות מן המעלה הראשונה ללקוחותיו תוך הקפדה על מצוינות, זמינות ועמידה ביעדים, כמו גם ביצירתיות יוצאת דופן אותה יוזמים עורכי הדין במשרד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • 40 ימי חסד או 400 מלקות

  התוספת של 40 ימי "גרייס", שכבודם במקומם מונח, הינה טיפה בים מול סאת המרורים שעוברים בעצם ימים אלה הקבלנים, שרובם הגדול ממשיך להיות ממודר ממכרזי משרד השיכון ורמ"י, לרובם הגדול אין את כוח האדם הנדרש על מנת לקדם פרויקטים ורובם הגדול להיות בין הפטיש לסדן, בין הבנקים הלוחצים אותם ללא רחם לבין הלקוחות שאינם מבינים מדוע בית החלומות שלהם איננו מתקדם

  40 ימי חסד או 400 מלקות

 • על רגולציה וכלכלה בעולם של אקלים משתנה

  משברים היו מאז ומתמיד הזדמנות לשינוי גישה ואימוץ מדיניות חדשה, מתקדמת ומקדמת. משבר הקורונה יצר הזדמנות יוצאת דופן לאימוץ מודלים מתקדמים יותר בכלכלה ובחברה, כאמצעי להתמודדות עם המשבר הבא

  על רגולציה וכלכלה בעולם של אקלים משתנה

 • הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  מנהלי מסוי מקרקעין לא ידחו את הבקשות לתיקון שומה על הסף אלא יידרשו לבחון אותן לגופו של ענין, דהיינו אם קיימת "סיבה מספקת"

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי