יעל ארידור בר-אילן, ד"ר יעל ארידור בר-אילן משרד עורכי דין
יעל ארידור בר-אילן

ד"ר יעל ארידור בר-אילן

מייסדת ובעלים

שנת לידה: 1973
דוא"ל: [email protected]
Linkedin: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: ליטיגציה מסחרית ותאגידית
תפקיד: מייסדת ובעלים
תפקידים נוספים: מרצה מן החוץ אוניברסיטת תל-אביב – קורס "ליטיגציה תאגידית" מרצה מן החוץ המרכז הבינתחומי הרצליה – קורס "ליטיגציה תאגידית"
תפקידים קודמים: שותפה גולדפרב זליגמן ושות', שותפה גורניצקי ושות'
ותק בתפקיד: מאז סוף שנת 2016
תפקידים בגופים ציבוריים: חברה בוועדת ה- Anti corruption and corporate responsibility של ארגון ICC
השכלה: אוניברסיטת הארוורד, בית הספר למשפטים, קימברידג', מסצ'וסטס, ארה"ב . תואר דוקטור במשפטים (S.J.D.) (2006). בתקופה זו, קבלת מלגת תוכנית Justice, Welfare and Economics בראשותו (באותה עת) של חתן פרס נובל לכלכלה Amartya Sen; מלגת הוראה Clark Byse; מלגת John. M. Olin Center for Law & Economics. אוניברסיטת הארוורד, בית הספר למשפטים, קימברידג', מסצ'וסטס, ארה"ב לימודי תואר שני במשפטים (2002). (ויתור על התואר למטרת מימון לימודי הדוקטורט). אוניברסיטת תל-אביב, הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן תואר ראשון במשפטים (LL.B.) בהצטיינות (magna cum lauda) (1999). אוניברסיטת תל-אביב, בית הספר לכלכלה ע"ש ברגלס תואר ראשון בכלכלה (B.A.) בהצטיינות (magna cum lauda) (1999).
פעילות למען הקהילה: משנת 2011 ועד לשנת 2018 כיהנה ד"ר ארידור בר אילן בהתנדבות כחברת בית הדין המשמעתי המחוזי בתל אביב של לשכת עורכי הדין ושימשה במשך מספר שנים כראש הרכב
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סמל

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
בניית צוות איכותי שחרת על דגלו מתן שירות משפטי ידען, נמרץ ומסור ללקוחות המשרד.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
בכל עניין במשרד אנו פועלים על יסוד שלושה ערכים המהווים את האור המנחה שלנו: מצוינות, יצירתיות ויושרה.
השילוב של הערכים הללו עם ידע אקדמי רחב היקף בתחום המשפט המסחרי וניסיון רב שנים בייצוג לקוחות בפני כל הערכאות המשפטיות, הוא שמקנה פרספקטיבה משפטית ייחודית המאפשרת להשיג את מטרות הלקוחות באופן מיטבי.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
המשרד הוקם בשנת 2016 במטרה להעניק ללקוחותיו שירות אישי וצמוד. השנה צוות המשרד גדל וגם נוספו לקוחות חדשים תוך שימור הלקוחות הקיימים. כעורכי דין אנו מחויבים לתת שירות מהימן ומקצועי ללקוחותינו, ללא פשרות בהיקף ובאיכות. לכן, השילוב של צוות המשרד ומערכת היחסים האישית עם לקוחותיו הוא הליבה שעל יסודה צומח המשרד.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
האתגר המרכזי הוא שמירה על אופיו המיוחד של המשרד כמשרד בוטיק שמתמחה בליטיגציה מסחרית ותאגידית.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
ההמלצה שלי היא לאפשר לעצמך לחלום ולהאמין ביכולות שלך להגשים את החלומות הללו. האמונה מאפשרת למצוא את האומץ הנדרש כדי להתגבר על כל מכשול שעומד בפני הגשמת החלומות שלנו.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
צריך תמיד לזכור שמה שמפריד בין הצלחה לכישלון היא היכולת להתמיד דווקא באתגרים הקשים. מי שפורש בדרך, בוודאי לא יצליח בדרך ממנה פרש. אני מוקירה תודה לכל הלקוחות והקולגות שמאמינים ביכולותיי להתייצב מול אתגרים.