האקדמיה לבשר בע"מ

ייצור, שיווק והפצת מוצרי בשר, דגים וקפואים לשוק הסיטונאי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: ייצור, שיווק והפצת מוצרי בשר, דגים וקפואים לשוק הסיטונאי
כתובת: האקדמיה לבשר, תל מונד
טלפון: 03-6333377
פקס: 03-6950007
דוא"ל: orders@meatacademy.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  גיא כהן מנכ"ל
  שמעון ביטון סמנכ"ל
  אורי כהן מנהלת רכש
אייקון אודות

אודות האקדמיה לבשר בע"מ

חברת האקדמיה לבשר בע"מ הינה חברת מזון משפחתית המתמחה, זה 43 שנה, בתחום הבשר הכשר. החברה מציעה ללקוחותיה הרבים ליהנות מניסיון של למעלה מחמישה דורות של איכות מן המעלה הראשונה של מוצרי בשר על ידי קצבים מקצועיים ומנוסים, המעניקים את השירות המקצועי הטוב ביותר, תוך הקפדה על הבשר הטוב והטרי ביותר.
חברת האקדמיה לבשר שמה לעצמה דגש על איכות, שירות ואמינות כערך עליון זה למעלה מארבעה עשורים, ומקפידה להתמיד ולדבוק בערכים אלו לאורך השנים, בכל פעילויותיה.

43 שנים של מסורת משפחתית

חברת האקדמיה לבשר, הנמצאת בבעלות פרטית מלאה, ממשיכה את המסורת המשפחתית רבת השנים שהחלה בשנת 1975. חברת האקדמיה לבשר מתמחה בגידול, יבוא, יצור ושיווק של כלל מוצרי הבשר, עופות ודגים. מכיוון שחברת האקדמיה לבשר מתמחה בתחום הבשר הכשר, היא מחזיקה שלושה משגיחי כשרות צמודים.

החברה מפעילה גם מערך מוצרים בקו ייצור ״מוסדי״ המציע ללקוחות החברה את כלל מוצרי הבסיס, ובכך נותנת החברה מענה מקיף מלא לשאר סל המוצרים של כלל הלקוחות, הן ברמת הפרימיום והן ברמת הבייסיק.

עם לקוחותיה של חברת האקדמיה לבשר נמנות רשתות בתי המלון, הקייטרינג, גני האירועים והקיבוצים המובילים בישראל.

חברת האקדמיה לבשר היא בעלת כל האישורים הנדרשים הן ממשרד הבריאות והן ממשרד החקלאות ועומדת בכל התקנים המחמירים ביותר. לחברת האקדמיה לבשר רישיון יצרן, רישיון עסק, רישיון הובלה בקירור וכן וטרינר צמוד במקום מטעם "האגודה לבריאות הציבור".

מפעל חברת האקדמיה לבשר

חברת האקדמיה לבשר מתמחה בייצור מוצרי בקר, עגל, עגל חלב וטלה משחיטה מקומית ברמת Prime+ כל מוצרי החברה מיוצרים בעבודת יד היישר מהקצביה המשפחתית. מוצרי המפעל נבחרים בקפידה על ידי צוות קצבים מנוסים ומקצועיים, תוך הקפדה על טריות, איכות ושירות ראשון במעלה.

חברת האקדמיה לבשר אף מייצרת מוצרים טחונים בעבודת יד במבחר טעמים שונים ומגוונים. החברה מציעה ללקוחותיה הרבים למעלה מעשרה סוגי בשר טחון, למעלה מעשרה סוגי נקניקיות, חמישה סוגי המבורגרים, ושמונה סוגי קבב.

סדרת מוצרי פרימיום

חברת האקדמיה לבשר אף מציעה ללקוחותיה המגוונים את סדרת מוצרי הפרימיום, הנעשים בעבודת יד ישירות מהקצבים המנוסים והמקצועיים של החברה. כל המוצרים עשויים מ-100% בשר טרי ללא תוספות וללא חומרים משמרים ומוקפא בתהליך הקפאה ייחודי IQF השומר על איכות וטריות המוצר לאורך זמן.

תחומי התמחות

חברת האקדמיה לבשר מתמחה בגידול צאן מן החי, ביבוא בשר וביבוא דגים.

גידול צאן מן החי – חברת האקדמיה לבשר מתחזקת גידול צאן מזן אציל (טלה מוכלא ישראלי) זה מספר שנים. כל מוצרי הטלה נשחטים בשחיטה מקומית ומשווקים במצב טרי, מצונן וקפוא. 

יבוא בשר – חברת האקדמיה לבשר מייבאת מוצרי בשר גלם משובח מזן "אנגוס". 

יבוא דגים – חברת האקדמיה לבשר מייבאת מגוון רחב של דגים ממספר רב של מדינות. פילה דג נסיכת הנילוס המיובא מטנזניה, אפריקה, פילה דג אמנון המיובא מסין, פילה דג בס – לברק יפני המיובא מסין, פילה דג סלמון המיובא מנורבגיה ומצ'ילה, פילה דג סול המיובא הן מסין והן מהולנד ופילה גד מרלוזה המיובא הן מסין והן מארגנטינה.

המרכז הלוגיסטי

לחברת האקדמיה לבשר מרכז לוגיסטי הממוקם במרכז הארץ, ממנו מופצת הסחורה לכל רחבי הארץ, באמצעות משאיות ורכבי קירור, בכדי להבטיח ללקוחות החברה את המוצרים האיכותיים ביותר, כפי שעושה החברה זה למעלה מארבעים שנה בהצלחה רבה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הסכם גירושין – לא בכל מחיר

  רצוי ואף חשוב להתגרש באמצעות הסכם גירושין, יחד עם זאת, חשוב לאפשר לכל אדם להמשיך בחייו בצורה המיטבית לאחר הגירושין ומכאן, הסכמים, לא בכל מחיר

  הסכם גירושין – לא בכל מחיר

 • ארנונה בעידן הקורונה

  אם יש קורונה אין ארנונה. מה ניתן לעשות כעת כדי להקל בנטל של חיובי הארנונה לעסקים

  ארנונה בעידן הקורונה

 • הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה

  במקום להיאבק בבתי משפט, מוטב להגיע להסכם גירושין, אשר ימנע חלוקת חברה, בהתאם לרצון הלקוח, תוך חלוקת נכסים חלופיים

  הסכם גירושין מסייע למנוע חלוקת חברה

 • מסלול עוקף פלילי לתקופת הקורונה

  ייתכן ומשבר הקורונה יוביל להגברת השימוש בכלים המהווים תחליף למשפט הפלילי. להלן המסלולים האפשריים בחוק

  מסלול עוקף פלילי לתקופת הקורונה