ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון

נדל"ן, בנקאות

ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013
תחום: נדל"ן, בנקאות
כתובת: רח' כנרת 5, מגדל ב.ס.ר 3, (קומה 35), בני ברק 5126237
טלפון: 072-2222218
פקס: 072-2222219
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פז רוקח טמבלר

  עו"ד פז רוקח טמבלר

  שותפה מייסדת

  ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על פז רוקח טמבלר

  פז רוקח טמבלר
 • לימור ויזל

  עו"ד לימור ויזל

  שותפה מייסדת

  ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על לימור ויזל

  לימור ויזל
 • אושרת רווח

  עו"ד אושרת רווח

  שותפה

  ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על אושרת רווח

  אושרת רווח
אייקון אודות

אודות ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון

ויזל, רוקח, רווח ושות' הינו משרד עורכי דין בוטיקי ומוביל המתמחה בתחום המסחרי, בדגש על נדל"ן ובנקאות. המשרד הוקם בשנת 2013 על ידי עורכות הדין פז רוקח טמבלר ולימור ויזל אליהן הצטרפה בהמשך השותפה השלישית, עו"ד אושרת רווח.
זרועו הנדל"נית של המשרד מנוהלת על ידי עוה"ד רוקח וויזל, והוא מייצג בעסקאות גדולות בהיקפן ומורכבותן. בין היתר מייצג המשרד יזמים ודיירים בפרויקטי התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), עסקאות מכר, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, ליווי פרויקטים של נכסים מניבים, עסקאות של יזמות מסחרית ועוד. בזרועו הבנקאית, עליה אמונה השותפה עו"ד אושרת רווח, מייצג המשרד מוסדות וארגונים פיננסיים גדולים דוגמת בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, הראל חברה לביטוח ועוד. בשנים האחרונות נמצא המשרד בשלבי צמיחה והתפתחות מואצים.

השותפות

עו"ד פז רוקח, שותפה מייסדת
עו"ד רוקח בעלת וותק של כ-10 שנים בעריכת דין ומתמחה בתחום ההתחדשות העירונית מראשיתו תוך ייצוג יזמים ודיירים כאחד. היא בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, סיימה את בחינות הלשכה בהצטיינות, הרצתה בחברת ההכנה לבחינות הלשכה "מחשבות" ועבדה בעבר במשך חמש שנים בחברת ב.ס.ר המתמחה בקבוצות רכישה ושיווק נדל"ן. בנוסף בוגרת קורס דירקטורים של לשכת עורכי הדין וחברה בוועדת המקרקעין של הלשכה. שימשה כמרצה למשפטים בקריה האקדמית אונו וכיום מרצה בכנסים של התחדשות עירונית ומשמשת כיועצת במנהלת התחדשות עירונית.

עו"ד לימור ויזל, שותפה מייסדת
עו"ד ויזל בעלת וותק של כ-10 שנים בעריכת דין. היא בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, וכן תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. את התמחותה עשתה במשרד קנטור אלחנני טל שמוזג בהמשך לפירמת מיתר. טרם כניסתה לעולם המשפטים עבדה כ-20 שנה בתחום הבנקאות, ובין היתר שימשה כמנהלת בכירה וכאחראית על ייעוץ, השקעות וליווי לקוחות בעלי עושר פיננסי גבוה בבנק לאומי. היא בעלת רישיון לייעוץ בניירות ערך ומכהנת כדירקטוריות בשתי חברות- רציו חיפושי נפט והום ביו גז העוסקת במחזור פסולת ליצירת אנרגיה. בנוסף בוגרת קורס דירקטורים של לשכת עורכי הדין וכן היא פעילה בחברה משפחתית המנהלת נכסי נדל"ן בהיקפים גדולים.

עו"ד אושרת רווח, שותפה
עורכת דין ונוטריון אושרת רווח הצטרפה למשרד לפני כחמש שנים, לאחר שנים רבות במשרדים מובילים בתחום הבנקאות, הגבייה המשפטית וההוצאה לפועל. היא בעלת וותק של למעלה מ-20 שנה בעריכת דין בדגש על תחום הבנקאות וכיום היא מנהלת את תחום הגבייה המשפטית במשרד, כשבין יתר לקוחותיה ניתן למנות את בנק לאומי, הפועלים וכן חברות ביטוח ושילוח בתחום הגבייה, כינוסי נכסים וההוצאה לפועל. בהשכלתה היא בוגרת המכללה האקדמית בנתניה.

על טהרת המין הנשי

המשרד מונה 8 עובדים, מתוכן 3 שותפות, והוא מושתת על טהרת המין הנשי. הצלחת המשרד בשילוב עובדה זו גורמת לו לבלוט בנוף עולם הנדל"ן (הגברי) בישראל. המשרד חרט על דגלו להעניק שירות יעיל ומקצועי ללא פשרות ללקוחותיו תוך מחשבה יצירתית והסתכלות מקרו בכל תיק במטרה להוציא את העסקה אל הפועל. הצוות הנשי של המשרד מאופיין בעבודת עומק יסודית ביותר בכל תיק תוך עבודה בהרמוניה מלאה כיחידה מגובשת ומובחרת. הצוות ניחן ביחס אכפתי, סימפטי וחם ללקוחות המתבטא בהושטת יד בנושאים ניהוליים או מסחריים שאינם משפטיים גרידא וזאת במטרה לסייע ללקוחות לקדם את הפרויקטים או העסקאות בהן נדרש ליוויו של המשרד. לצד ערכי האכפתיות החריצות והמסירות, המשרד קנה לו מוניטין כבעל ניסיון עשיר, בקיאות משפטית ברמה הגבוהה ביותר ובמתן שירות בלתי מתפשר עבור לקוחותיו. חוזקו של המשרד הינו בשילוב בין מקצועיות חסרת פשרות לראיה עסקית יצירתית ורחבה.

מחוללות עסקאות, מחברות בין אנשים

המשרד ידוע ברשת הקשרים הענפה שלו, ושלושת שותפותיו מצליחות לא אחת לקדם עסקאות תקועות, פרויקטים לא גמורים, משאים ומתנים שלא מבשילים לכדי עסקה מוגמרת, וכיו"ב. המענה ללקוחות ניתן 24/7 תוך עדכון מתמיד בכל שלב ושלב, והמשרד מחפש תמיד את הדרך היצירתית ביותר בכדי שהעסקה תקרום עור וגידים ונלחם על כל עסקה כאילו הייתה זו העסקה האחרונה. ראוי לציין כי עורכות הדין השותפות מעורבות בכל תיק ומכותבות לכל המיילים במשרד, כך שהלקוח יודע שהוא מקבל את השירות המקצועי מבעלות הניסיון הרב ביותר.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אתגר הבנייה התת–קרקעית

  המדינה מכירה בעובדה כי לא תהיה ברירה אלא להגדיל את המרחב התת קרקעי, ולחייב יזמים להוריד מתחת לקרקע שימושים רבים ככל האפשר

  אתגר הבנייה התת–קרקעית

 • מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN'S 100 מדרג זו השנה ה־17 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 45 תחומי פעילות. בשנה החולפת, שאופיינה בשינויים רגולטוריים ושינויי חקיקה תכופים, נוספו לדירוג תחומי האזרחות, ההגירה ותחום הרגולציה שקיבל נפח משמעותי בעקבות משבר הקורונה

  מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

 • האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

  לאחר שנים רבות של יציבות יחסית, ידעו דיני המשפחה בישראל בשנים האחרונות טלטלות רבות. חוקים התווספו לספר החוקים, הלכות נשתנו ופסיקות ביהמ"ש יצרו לא פעם חוסר אחידות שגרר חוסר יציבות ובלבול

  האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

 • הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

  לבוררות בינלאומית יתרונות רבים: היא מאפשרת ייצוג על-ידי עורכי דין ישראלים גם כשהבוררות נערכת במדינה זרה, דבר שלא מתאפשר כאשר הסכסוך נדון שם בבית-משפט, ולכן היא תהיה בהכרח זולה, גמישה ויעילה יותר בהשוואה להליך שנדון בבית משפט

  הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות