זיו בייטל, משרד עורכי דין

דיני משפחה ומעמד אישי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2001
תחום: דיני משפחה ומעמד אישי
כתובת: סניף ראשי:
מגדלי ב.ס.ר 4, קומה 35, רח' מצדה 7, בני ברק
סניף דרום:
רח' הנרייטה סולד 8 ב', רסקו סיטי, באר שבע
טלפון: 03-6137776
פקס: 03-6134476
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.zivbeitel.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  • זיו בייטל

    עו"ד זיו בייטל

    מייסד ובעלים

    זיו בייטל, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות זיו בייטל, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין זיו בייטל ושות' הינו משרד בוטיק, מן המשרדים המובילים בארץ בתחום דיני המשפחה. המשרד הוקם בשנת 2001 והוא מתמחה בכל קשת דיני המשפחה והמעמד האישי זאת לרבות גירושין, משמורת ילדים, מזונות, הסכמי ממון, ידועים בציבור, ירושות וצוואות.

המשרד מוכר כבר סמכא בתחומו ולזכותו נזקפים מספר רב של תיקים בהם ניצח בבית המשפט לשביעות רצון לקוחותיו. צוות המשרד מתמחה בניהול משא ומתן במקצועיות ומתוך ראיית טובת הלקוח ואפשרות ניהול ההליכים העומדים לרשותו, ועל לקוחותיו נמנים לקוחות מהארץ ומחו"ל, בעלי פרופיל גבוה ובעלי הד תקשורתי וציבורי משמעותי. המשרד נחשב לפורץ דרך בתחומו ומשלב בין ניסיון ידע וחדשנות.

עו"ד זיו בייטל, מייסד ובעלים

עו"ד בייטל בעל ניסיון רב בדיני גירושין ומשפחה עם מעל 23 שנות ניסיון ומאות הצלחות בתיקי גירושין. מעבר לתיקים השוטפים של המשרד סיפק עו"ד בייטל ייעוץ משפטי לגופים גדולים כגון ויצ"ו ושי"ל של משרד העבודה וכן ניהל פורום בנושא דיני משפחה מטעם שי"ל ועוד.

זיו מופיע תדיר זה למעלה מעשור באמצעי התקשורת השונים לרבות הגשת פינות קבועות בערוץ 10 לשעבר ("משפחה 10" אצל רונית יודקביץ' ו"ביקור בית" בהנחייתה של אלונה פרידמן) וכן בערוץ 12 (מס' עונות "משפחה לפני הכול" בהנחייתו של פרופ' עמוס רולידר ויעל גולדמן וכן במס' עונות בתוכניתה של אודטה).
כמו כן הייתה לו פינה קבועה ברדיו קול חי בהנחייתה של עדי ארד.

לאור המוניטין אותו רכש במהלך השנים משמש עו"ד בייטל גם כעד מומחה בדין הזר בבריטניה. בהשכלתו האקדמאית הוא בוגר תואר ראשון במשפטים ואת התמחותו עשה במשרד דיני משפחה ידוע.
עו"ד בייטל מאמין כי עורך דין בתחום דיני המשפחה צריך לפעול מתוך תחושת שליחות נוכח העובדה כי התיקים בהם הוא מטפל נסובים סביב סוגיות הרות גורל של משמורת ילדים ופירוקי הון. על כן הוא נכנס לבתי המשפט בחרדת קודש ממש לאור האחריות הרבה המוטלת על כתפיו.

רגישות ואמפתיה לצד מקצוענות חסרת פשרות

הצלחתו הגדולה של המשרד נובעת בין היתר מהשילוב הייחודי המתקיים בו בין רגישות ואמפתיה ללקוח המצוי במשבר של חייו, לצד מקצועיות ונחרצות בניהול התיק אל מול הצד השני.

בתיקי הגירושין, הרגישים מעצם טבעם, המשרד פועל מתוך אמון, שיתוף פעולה ותיאום מלא עם הלקוח ומספק ייעוץ אישי צמוד והדרכה בכל שלבי ההליך האישי המורכב במטרה להביא לתוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר.


תחומי הפעילות העיקריים

בשנים האחרונות עוסק המשרד בתחומי פעילות עיקריים - סכסוכי גירושין וסכסוכי ירושה. בתחום סכסוכי הגירושין מטפל צוות המשרד בתיקים וסוגיות הנוגעים למשמורת, מזונות, הסדרי ראייה, חלוקת רכוש, ניהול משאבים, נכסי מוניטין וכיו"ב.
בתחום סכסוכי הירושה מטפל המשרד בתיקים הנוגעים לכל עולם הצוואות לרבות צוואות פגומות, השפעה בלתי הוגנת על מורישים, התנגדות לצוואות וביטולן, צוואות בכתב יד, פעולות בחשבון הבנק לאחר פטירה, אפוטרופסות ועוד. לאור פרסומו הרב של עו"ד בייטל כבעל תקדימים משפטיים רבים עבור לקוחותיו, וכפרשן מבוקש במדיה, מגיעים אליו לקוחות רבים מחו"ל בעלי ממשק עם מדינת ישראל. על לקוחות אלו נמנים ביו היתר תושבי חוץ המהווים צד לסכסוך משפחתי עם בני משפחה בארץ, בני זוג ישראלים שהעבירו את מרכז חייהם לחו"ל וכעת תיק גירושיהם נידון בערכאה המקומית והערכאה הישראלית, וכדומה.

תיקים בולטים

הבעל המנוח נישל, אך האם הקשישה תמשיך להתגורר בנכס - המשרד ייצג אישה קשישה שבנה הצליח בעורמה להחתים את בעלה החולה על צוואה לפיה הוא היורש היחיד לכל העיזבון. כאשר האב הלך לעולמו ביקש הבן לממש את זכויותיו על דירת המגורים שבה התגוררה גם האם. על פי חוקי המקרקעין ביכולתו של הבן הייתה למכור את חלקו בדירה ובכך היה מאלץ את אמו לפנות את הבית בו התגוררה ולהיזרק לרחוב. במסגרת תביעה שהגיש המשרד לבית הדין הרבני הוא הצליח להשיג צו שיפוטי לעצירת המשך תהליך פירוק השיתוף ובכלל זה מכירת הנכס. מאוחר יותר השיג המשרד פסק דין תקדימי בבג"ץ על פיו האם תוכל להישאר בביתה כל זמן חייה כמזונות ומדור, מעיזבון הבעל אשר נישלה מכל רכושו.

פרודה המנסה לנכס לעצמה את הזכויות והמוניטין של בעלה הסלבריטאי – המשרד מייצג סלבריטאי שפרודתו מנסה לנכס לעצמה את הזכויות והמוניטין אותו בנה במשך השנים, ונאמד במיליוני שקלים. הפרודה מנסה לגבור על הסכם ממון קיים ומציירת עצמה כמנהלתו האישית של הסלבריטאי וככזו גם כשותפה לרווחיו. מדובר על תיק ומורכב נוכח נפיצותו התקשורתית ונוכח הנפילה הכלכלית אותה חווה המיוצג לאחר גירושיו הקודמים והסתבכותו בהליך הגירושין הקיים.

ירושה מפוצלת – המשרד מטפל בתיק ירושה בו מחד מחזיק אחד הבנים בחזקה על פי בן ממשיך (לעניין משק משפחתי המוערך ב-12 מיליון ₪) ומאידך האב המנוח העניק מסמך כתוב אך לא חתום בו הוא מעניק לבנו האחר זכויות קנייניות. כדי להפוך את העניין למורכב יותר, ישנה צוואה הדדית וטענות באשר להשפעה בלתי הוגנת.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך