טל בננסון ושות', משרד עורכי דין

ליטיגציה אזרחית-מסחרית; דיני חברות; בורר בסכסוכים מסחריים; מקרקעין ומלונאות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2001
תחום: ליטיגציה אזרחית-מסחרית; דיני חברות; בורר בסכסוכים מסחריים; מקרקעין ומלונאות
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב,
קומה 35, רמת גן 5252007
טלפון: 03-6090222
פקס: 03-6092211
דוא"ל: office@btlaw.co.il
אתר החברה: http://www.btlaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • טל בננסון, טל בננסון ושות', משרד עורכי דין

  עו”ד טל בננסון

  שותף מייסד

  טל בננסון ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  טל בננסון
אייקון אודות

אודות טל בננסון ושות', משרד עורכי דין

משרד טל בננסון ושות' נמנה עם משרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום הליטיגציה האזרחית – מסחרית והמקרקעין וכבר מספר שנים ברציפות מדורג כמוביל בתחומו בדירוגים השונים, בהם DUN's 100. 
המשרד נוסד בשנת 2001 על ידי עו"ד טל בננסון, המתמחה בתחום
משנת 1995 וצבר ניסיון עשיר בייצוג לקוחות פרטיים ותאגידים בסכסוכים ובמחלוקות מורכבות כמו גם בבניה וליווי של עסקאות ענק.
במשרד בננסון ושות' "הכל אישי". המשרד רואה בכל לקוח בן משפחה, מזדהה עמו, ומעניק לו שירות אישי על ידי השותף המייסד, בזמינות מלאה ובליווי צוות עו"ד מנוסה, מוביל ומיומן. בכל תיק מושקעות כל האנרגיות, תוך הפיכת כל אבן במטרה, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר ובאופן יעיל עבור הלקוח.

עו"ד טל בננסון

מייסד המשרד, עו"ד טל בננסון עוסק בייצוג לקוחות פרטיים ותאגידים בסכסוכים ומחלוקות מורכבות מאז שנת 1995.
עו"ד בננסון מכהן כבורר בסכסוכים מסחריים מורכבים וכיהן במשך שתי קדנציות כחבר בית הדין המשמעתי של לשכת עוה"ד בישראל.
כמו כן עו"ד בננסון מרצה במסגרות אקדמאיות וכן במסגרת המכון להשתלמות של לשכת עוה"ד.

תחומי התמחות המשרד

משרד בננסון ושות' הינו משרד בוטיק שליבת עשייתו בתיקים מורכבים ורחבי היקף בתחום הליטיגציה המסחרית על כל גווניה, המתבררים בערכאות השונות בבתי המשפט וביה"ד לעבודה. ההצלחה של משרד בננסון באה לידי ביטוי גם בתקדימים והלכות שנקבעו בתיקים אותם ניהל המשרד וזכה (לרבות בביהמ"ש העליון) והן בהישגים ללקוחות המשרד. אין זה מקרה שהתיקים המטופלים במשרד זוכים לא פעם להד תקשורתי נרחב, בהיותם בעלי משמעות רחבה ולא רק במישור הכספי אלא אף ובעיקר במישור הציבורי.
למשרד עו"ד בננסון ושות' מוניטין נרחב בשל הנחישות, העצמה, היצירתיות והישירות בהן הוא מיישם את המומחיות המשפטית, תוך חתירה עקבית ובלתי מתפשרת להשגת התוצאות המיטביות ללקוח בדרך תכליתית. המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים הדורשים אסטרטגיה, טקטיקה, תוך שימת דגש על ראיה עסקית - כלכלית, לרבות פתרון משברים וסכסוכים.
המשרד מתמחה בתחום הסכסוכים ומאבקי שליטה בין שותפים, בעלי מניות ושליטה וכן בין בעלי זכויות בנכסי מקרקעין וזאת הן במסגרת הליכים המנוהלים על בסיס דיני החברות ו/או השותפויות, הן במסגרת דיני המקרקעין והן בהליכים המנוהלים בביהמ"ש למשפחה בכל הקשור לפן המסחרי והתאגידי של הסכסוך המשפחתי. התמחות ייחודית נוספת של משרד בננסון ושות' הינה בייצוג יזמים וכן דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, תחום בו מוביל המשרד בפסיקה תקדימית וכן, בהליכים כנגד בעלי מקצוע (לרבות עורכי דין ורואי חשבון); הליכים מורכבים בתחום המקרקעין (פינוי ובינוי, תביעות של קבוצות רוכשים) והליכים בייצוג בכירים בבית הדין לעבודה.
עבודת המשרד נשענת על מומחיות משפטית, תוך שילוב חשיבה ופעולות יצירתיות ומקוריות, המובילות להצלחה יוצאת דופן בפיצוח מצבים מורכבים. השילוב בין חשיבה יצירתית להבנה מעמיקה של עולם העסקים, מהווה בסיס לפתרונות מקוריים, יעילים וחדשניים ואף מוביל הליכים משפטיים קשים לכדי עסקים בריאים לכל הצדדים.
עורכי הדין במשרד הינם עו"ד ותיקים, בעלי ניסיון רב בניהול ההליכים המשפטיים באינטנסיביות ותוך שימוש נרחב במגוון כלים משפטיים, לרבות בסעדים זמניים של צווי מניעה ועיקולים, תפיסות מחשבים, כספות ורכוש בארץ ובחו"ל וכדומה.
משרד בננסון ושות' ועו"ד טל בננסון העומד בראשו, זוכים להבעת אמון והערכה בקרב עורכי הדין אשר שוב ושוב פונים ומבקשים את הייצוג בענייניהם הפרטיים והמקצועיים וכן מפנים לטיפול המשרד תיקים מורכבים וקשים.

סכסוכים בין שותפים
טיפול בסכסוכים בין שותפים, בעלי מניות, בעלי שליטה, לרבות במסגרת הליכי גירושין תחום בו נדרשת מיומנות ומומחיות משפטית בדיני חברות, באיתור הברחות נכסים ובתפיסת ומימוש זכויות.

תביעות קבוצתיות
משרד בננסון ושות' מתמחה בייצוג בהליכים משפטיים בפני בתי המשפט לערכאותיהם של קבוצות תובעים בתחום המקרקעין (לרבות קבוצות רכישה, קבוצות של בעלי זכויות) ובתחום המסחרי (בעלי מניות ו/או משקיעים שונים). 

בניית וליווי עסקאות
משרד בננסון ושות' מטפל ומלווה את לקוחותיו במסגרת השקעות, מיזוגים ורכישות של עסקאות ובדגש על עסקאות מקרקעין, תוך מתן ליווי שוטף בכל שלבי העסקה והוצאתה אל הפועל, ובראיה משולבת של כלל ההיבטים העסקיים והמשפטיים. 

מקרקעין
פרקטיקת המקרקעין במשרד בננסון ושות' מעניקה ללקוחות המשרד ליווי מקיף, הן בהיבט ניהול הליכים מורכבים והן בהובלה וליווי של פרויקטים בהיבט העסקי והמסחרי שלהם. הייצוג של גורמים משמעותיים בשוק הנדל"ן הישראלי, בהם יזמים, חברות בנייה וקבוצות רכישה, מסייע במציאת פתרונות יצירתיים לבעיות סבוכות במיוחד, החל מהליכי פירוק שיתוף וכלה בהליכי פינוי בינוי.

מלונאות
משרד בננסון ושות' מעניק ליווי מלא ושוטף לרשת מלונות קראון פלאזה בישראל (ת"א, אילת, ירושלים) המונים 1,700 חדרים ו- 1480 עובדים וכן, למלונות מלון בי אילת, מלון לה פלאייה אילת, מלון חוף מציצים בת"א ועוד. מתן הייצוג בתחום המלונאות מתחיל עוד בשלב בניית העסקה לבניית ו/או לרכישת בית המלון, לכל אורך המו"מ, ניסוח ההסכמים ועד לקלוזינג ואף ליווי שוטף של כל פעילות המלון לאחר מכן. מדובר על התמחות ייחודית של המשרד המחייבת מומחיות משפטית מתחומים שונים ולרבות המסחרי, דיני החברות, מימון ודיני העבודה, ושילובם לראיה מערכתית המאפשרת מתן ייעוץ משפטי מקיף ויעיל.

תביעות אחריות מקצועית
משרד בננסון ושות' הינו אחד מהמשרדים המעטים המתמחים בתחום הייחודי של הליכים משפטיים כנגד בעלי מקצוע ולרבות, רואי חשבון, שמאים, יועצי מס, מהנדסים ובעלי מקצוע המלווים ו/או מייעצים לפעילות חברות, תאגידים ציבוריים ואף פרטיים.

ליווי וייעוץ בפן המסחרי בדיני משפחה
אין זה סוד שלא פעם עוסקים סכסוכים בין בני משפחה בעניינים המחייבים מומחיות בתחום המשפט המסחרי. משרד בננסון ושות' מלווה את משרדי עוה"ד המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה, בכל הקשור לפן המסחרי והתאגידי של הסכסוך המשפחתי לרבות הברחות רכוש, שליטה תאגידית ותביעות נגזרות, כמו גם מאבקי שליטה וחלוקת רכוש וזכויות המגולמות בתאגידים ישראליים ובין לאומיים.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • את מי באמת מייצג עוה"ד של הדיירים בפרוייקט תמ"א 38 ?

  אחת הסוגיות המהותיות ביותר במסגרת פרוייקט תמ"א 38, שדיירים רבים אינם נותנים עליה מספיק את הדעת היא שאלת הייצוג המשפטי שלהם.

  את מי באמת מייצג עוה"ד של הדיירים בפרוייקט תמ"א 38 ?

 • ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

  ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

  לא מכבר פסק ביהמ"ש העליון כי הטלת מזונות על האב בשל מינו מהווה אפלייה על רקע מגדרי | בעקבות התקדים, עו"ד רות דיין מסבירה מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון בקביעת גובה התשלום לילדים

  גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?