לון אריזות השרון בע"מ

ייצור ושיווק פתרונות אריזה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: ייצור ושיווק פתרונות אריזה
כתובת: ת.ד. 1271 הוד השרון 4511201
טלפון: 03-5585616
פקס: 03-5588782
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרון לוי

  שרון לוי

  מנכ"ל

  לון אריזות השרון בע"מ

  עוד על שרון לוי

  שרון לוי

מנהלים בכירים

  שרון לוי מנכ"ל
  ונתורה חן מנהל מפעל
  מנשה ישראל מנהל לוגיסטיקה
אייקון אודות

אודות לון אריזות השרון בע"מ

לון אריזות השרון הינה חברה מובילה ומתפתחת המתמחה בייצור, איסוף, שיפוץ ושיווק פתרונות אריזה איכותיים לתעשייה. החברה החלה את פעילותה בשנת 2002 כאשר שרון לוי, מנכ"ל ומייסד החברה, זיהה את הפוטנציאל הגלום בתחום זה והחל לעסוק במיחזור ומכירת משטחי עץ משומשים לתעשיית המזון. עשור שנים אחר כך פתח שרון את החברה בצורה פורמאלית וקבע את מקום משכנה במושב נווה ירק.
כיום מחזיקה החברה במספר מחסנים במרכז הארץ כשהגדול שבהם הוא מפעל המשתרע על שטח של 12 דונם בפתח תקווה. החברה חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה, עליהם נמנים חברות לייצור מזון, מפעלים ומרכזים לוגיסטיים, פתרונות אריזה מתקדמים תוך מחויבות לזמינות מרבית ולמתן שירות מקצועי, אמין ואדיב.

החברה הגדולה והראשונה בתחום

לון אריזות השרון נחשבת לחברה הגדולה הראשונה בתחום ייצור ומיחזור משטחי וארגזי העץ והיא משווקת כיום כ-3 מיליון משטחים בשנה. נוכח ראשוניותה בתחום החברה מתווה מזה קרוב ל-20 שנה את פעילות הענף בארץ תוך שהיא מספקת ללקוחותיה פתרונות אריזה בהתאמה אישית על פי צרכיהם הספציפיים. בין היתר, החברה מספקת משטחים וארגזים מכל הסוגים, בכל כמות ובכל גודל, וכמו כן מייצרת משטחים חדשים על פי מידות הלקוח.

שילוב של מקצוענות עם ציוד מתקדם

החברה מונה כ-70 עובדים, חלקם עובדים רשמיים וחלקם עובדי קבלן. הגרעין המקצועי בחברה כולל 28 עובדים ומנהלים בין היתר אנשי מטה, נגרים מהשורה הראשונה ופועלים מקצועיים. החברה שמה דגש רב על איכות הציוד והרכבים שלה והיא מחזיקה בצי של 12 משאיות חלוקה, מכונות חיתוך משוכללות, מסורים, קומפרסורים מתקדמים, מלגזות חדשניות, ועוד.

הוזלה ניכרת בעלויות עבור הלקוחות

החברה מפנה ורוכשת משטחים משומשים אותם היא מתקנת ומשפצת, כך שבאפשרותה לשווקם במחירים נמוכים יותר ממשטחים חדשים. הדבר חוסך ללקוחותיה כסף רב תוך קבלת משטחים חזקים ועמידים, ממש כמו חדשים, אשר יוצרו בדיוק על פי דרישות הלקוח. על לקוחות לון אריזות השרון נמנות חברות מובילות במשק, בדגש על תעשיית המזון, עליהם ניתן לציין את אסם, יוניליוור, שטראוס, תנובה, מי עדן, סודה - סטרים, שופרסל, ועוד.
צוות החברה ניחן ביצירתיות והוא מאפשר ללקוחות פתרונות נקודתיים.

פתרונות למסות גדולות של אריזות ובקרת איכות גבוהה

נוכח העובדה כי לון אריזות השרון נחשבת לחברה הוותיקה והגדולה בענף יש ביכולתה לספק פתרונות למסות גדולות של משטחים בכל רגע נתון.
על אף הגודל והיקפי הייצור והשיווק של החברה היא אינה מתפשרת כהוא זה על איכות המשטחים אותם היא מספקת ללקוחותיה וכל משטח עובר בקרת איכות קפדנית על מנת לוודא כי אין בו בלאי.

שומרים על כדור ארץ נקי

בחברת לון אריזות השרון שואבים גאווה גדולה מכך שהחברה הייתה החלוצה בתחום מיחזור משטחי העץ בישראל - פעילות התורמת להגנה על הסביבה ומונעת את כריתתם המיותרת של עצים ברחבי העולם. בחזונה החברה רואה את עצמה מגדילה את היקפי פעילות המיחזור שלה בקרב סקטורים כמה שיותר רחבים בישראל, ובכך מוסיפה ותורמת לשמירה על כדור הארץ נקי יותר, למען ילדינו ולמען הדורות הבאים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

  סיכום שנת 2020, ניתוח ומגמות

  שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

 • חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

  נתוני הלמ"ס מראים כי בשנת 2020 נמכרו 38,316 דירות חדשות. הנתונים מצביעים על תופעה מעניינת, שלאו דווקא מובנת מאליה: כיצד יכול להיות שבשנה שבה העולם כולו נמצא תחת התקפה מסיבית של מגפה בריאותית, הביקוש לדירות עולה? ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה המשווקת נדל"ן בבית שמש, כאן כדי לעשות סדר בדברים

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

 • אדריכלים תתחילו בפתיחות ושיתוף כדרך לשיפור התוצר התכנוני

  עולם אדריכלות המבוסס על הקוד הפתוח יוביל לקיצור משמעותי של משך הפרויקט בלפחות שליש מהזמן

  אדריכלים תתחילו בפתיחות ושיתוף כדרך לשיפור התוצר התכנוני

 • האם הקורונה תוביל למהפכה התעשייתית של המאה ה–21?

  המהפכה התעשייתית נמשכה 150 שנה, אולם נראה שהקורונה תוביל לשינויים זהים באורח החיים של כולנו תוך מספר שנים בודדות. ענף הנדל"ן השמרני יצטרך להתאים עצמו ורק חברות שימהרו לסגל לעצמן את אותן דרישות חדשות יצליחו לצאת מחוזקות ממשבר הקורונה

  האם הקורונה תוביל למהפכה התעשייתית של המאה ה–21?