ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2017
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: ויסוצקי 14 תל אביב
טלפון: 03-9744900
פקס: 03-9744920
דוא"ל: office@lp-lawoffice.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרון ליכט פטרן, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  שרון ליכט פטרן

  עו"ד, שותפה מייסדת ומנהלת

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  שרון ליכט פטרן
 • רוברט ליכט פטרן, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  רוברט ליכט פטרן

  עו"ד, שותף מייסד ומנהל

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  רוברט ליכט פטרן
 • גלי ארליך-קינן, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  גלי ארליך-קינן

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • יעל קינד-הלד, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  יעל קינד-הלד

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • צוף פרימר עציון, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  צוף פרימר עציון

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • רחלי רוט-כצנלסון, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  רחלי רוט-כצנלסון

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • אדוה גבלר קננגיסר, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  אדוה גבלר קננגיסר

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • עדי אדדי גידו, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  עדי אדדי גידו

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • מוהר בר, ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  מוהר בר

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

משרד עוה"ד ליכט פטרן הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה. מייסדי המשרד, עו"ד שרון ליכט פטרן ועו"ד רוברט ליכט פטרן, הם בעלי למעלה מ-20 שנות נסיון מקצועי, ונמנים עם עורכי הדין המובילים בתחום.
המשרד מקפיד על צוות איכותי ומקצועי אשר משמר את הגחלת המקצועית של המשרד ואת הרוח המיוחדת המאפיינת אותו, המתמקדת בהיותו משרד של אנשים למען אנשים.
השותפים עבדו במשך שנים יחד עם עו"ד יוסף מנדלסון. לאחרונה התפצל המשרד וכיום הוא מנוהל על ידי עורכי הדין שרון ליכט פטרן ורוברט ליכט פטרן, שניהם בעלי ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והירושה. המשרד מונה 8 עורכי דין. עורכי הדין רוברט ושרון ליכט פטרן מוערכים מאד על ידי עמיתיהם כמו גם על ידי בתי המשפט לעניני משפחה  ובתי הדין הרבניים, ומעניקים שירותים משפטיים ראשונים במעלה לאינספור לקוחות זה שנים רבות.
המשרד מטפל בכל נושאי דיני המשפחה והירושה, ובכלל זה במזונות, משמורת, הסדרי ראיה, שלום בית, גירושין, הגירה, חטיפות ילדים, חלוקת רכוש, הסכמים, גישור, תביעות נזיקין במשפחה והערכת שווי חברות בדיני משפחה, סכסוכים בינלאומיים ועוד רבים אחרים ושותפיו מופיעים בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי דין רבניים, בבתי דין לעבודה, בבית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון.
חוזקותיו הייחודיות של משרד עוה"ד ליכט פטרן מתמקדות במומחיותו המיוחדת בטיפול בסוגיות בינלאומיות (עו"ד רוברט ליכט פטרן אף סיים לאחרונה את בחינות לשכת עורכי הדין בניו יורק), בתביעות נזיקין במשפחה, בסכסוכים עקרוניים הקשורים לילדים, לרבות צווי הורות וזכויות סבים וסבות. המשרד מטפל בתיקים גדולים ומורכבים בשיתוף פעולה עם משרדים אזרחיים גדולים. למשרד עוה"ד ליכט פטרן פעילות בינלאומית בחד עם עורכי דין מקומיים במדינות השונות, למשל בתיקים שונים בארה"ב, צרפת, בלגיה, אנגליה, דרום אפריקה ומדינות נוספות. לאחרונה עו"ד שרון ליכט פטרן מונתה מטעם בית המשפט לעניני משפחה לצורך  חיקור דין כשלוחה של בית משפט בארה"ב והמשרד עצמו עוסק רבות בתיקים בינלאומיים כאמור לרבות באכיפת פסקי חוץ.
עו"ד שרון ליכט פטרן, מגשרת מוסמכת בעלת 22 שנות נסיון, היא אחת המובילות בתחום המשפחה והירושה בארץ, מרכזת השתלמויות מקצועיות בלשכת עורכי הדין וחברה בפורום הארצי לדיני משפחה של לשכת עורכי הדין. עו"ד רוברט ליכט פטרן, שהחל את דרכו בתפקידים ציבוריים, הינו מרצה לדיני משפחה, מרצה בהשתלמויות ובכנסים של לשכת עורכי הדין ובמכללה למנהל, ועבר בהצלחה לאחרונה את מבחני לשכת עורכי הדין בניו יורק.

יושרה, הגינות ומקצועיות בלתי מתפשרת

משרד עוה"ד ליכט פטרן, המוכר כמשרד אסטרטגי, מקצועי וקולגיאלי, שם לו למטרת-על ליישב סכסוכים באופן של מו"מ מכובד ומכבד תוך כדי לקיחה בחשבון של כל צרכי הצדדים ומציאת פתרונות הוגנים ויצירתיים. הלקוחות מקבלים טיפול אישי ומסור וצוות המשרד מלווה אותם לכל אורך הדרך 24 שעות ביממה. צוות המשרד מתנהל ברגישות מירבית מול לקוחותיו ומעניק להם טיפול צמוד, אדיב, רגיש, הגון ומשפחתי, תוך שמירה על מקצועיות בלתי מתפשרת.
משרד עוה"ד ליכט פטרן ידוע כמשרד איכותי, הוגן והגון מבחינת יושרתו המקצועית, שיעשה הכל בכדי להגיע להסכם ללא בתי משפט. יחד עם זאת, במקרה הצורך, עם הכניסה לבית המשפט, ילחם המשרד בכל עוזו עד להשגת מטרות לקוחותיו.
המשרד מעניק ליווי משפטי ראשון במעלה בזמינות מלאה, 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע, מכיוון ששותפיו יודעים שבדיני נפשות עסקינן. משרד עוה"ד ליכט פטרן מבין כי כאשר לקוחותיו מגיעים לעו"ד לענייני משפחה, הם נמצאים בנקודה הרגישה ביותר בחייהם, ולכן מקפידים שותפי המשרד ועורכי הדין השכירים להיות שם עבורם סביב השעון, תוך מתן שירות משפטי ברגישות, ביושרה ובהגינות.

פרו בונו

שותפי המשרד מייצגים בתיקי פרו בונו, ועו"ד רוברט ליכט פטרן אף העביר הרצאות בפרויקט "שכר מצווה".

פרסומים

משרד עוה"ד ליכט פטרן, הידוע כבר סמכא בתחומו, מופיע בתקשורת תדיר, ובין היתר, פרסומיו הנבחרים של המשרד כוללים את:
ידיעות אחרונות, מוסף ממון – בריאות במחלוקת
ידיעות אחרונות, מוסף ממון - עידן זכויות הסבים והסבתות
התכנית הכלכלית ברשת ב' - כתובה
רק שאלה, כאן תאגיד - זוגות חד מיניים
רזי ברקאי, מה בוער בגלי צה"ל – האם נשיקה נחשבת לבגידה
תכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10 - ויכוחים המתגלעים בין הורים בנוגע לבריאות הילד
תכנית הבוקר של דני רופ בערוץ 10+ כתבה בנענע 10 - עידן זכויות הסבים והסבתות
כלכליסט - שבעת מדורי הגיהינום של הנשים בהליך הגירושים
Ynet- הסבים והסבתות שתובעים את ילדיהם בבתי המשפט

בנוסף אולי יעניין אותך

 • השלכות עסקיות ומשפטיות של נגיף הקורונה על המשק האיטלקי

  נגיף הקורונה פוגע בריאותית בעשרות אלפי איטלקים, אך זו לא הפגיעה הדרמטית היחידה של הנגיף. הסגר על איטליה אמור אמנם לסייע לעצור את המגיפה, אך פוגע קשות בכלכלה המקומית. מה מצב המשק האיטלקי כיום? אילו שווקים נפגעים ואילו מתפקדים? והאם יש צפי להזדמנויות עסקיות לאחר שהמגפה תדעך? הפודקאסט של עו"ד אריאל נחמן, מפירמת עו"ד הבינלאומית Simmons Simmons שמעניק בפודקאסט שלו סקירה מקיפה על מצב המשק האיטלקי כתוצאה מהתפשטות הקורונה במדינה והסגר שהוטל על אזרחיה

  השלכות עסקיות ומשפטיות של נגיף הקורונה על המשק האיטלקי

 • הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

  אם בעבר אנשים היו חושבים פעמים רבות לפני שהיו מדברים עם בני זוגם על הסכם ממון, הרי שבשנים האחרונות הסכם הממון הפך לתופעה מקובלת אשר יתרונותיה הגלויים גורמים לזוגות רבים 'לשים את הקלפים' על השולחן ולהיות מוכנים לכל מקרה שיבוא – ולפי הסטטיסטיקה – הוא בהחלט יכול להגיע. "עדיף לחוות אי נעימות קצרה אך בוגרת שיכולה לחזק את הקשר, מאי נעימות ארוכה, מתישה ויקרה במידה ולא חתמתם על הסכם ממון והגעתם לבית משפט במסגרת גירושין". הפודקאסט של עו"ד דנה תירוש אליהו

  הסכם ממון – ההסכם שמסדר את הנישואים שלכם

 • השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

  לצד היתרונות הנובעים מהטכנולוגיה המתקדמת, לא פעם טכנולוגיה זאת פוגעת בתא המשפחתי. כניסת המכשיר הנייד גורמת לנתק בין מרכיבי המשפחה, ויחד עם הרשתות החברתיות קיימים סיכונים רבים יותר לתא המשפחתי. עם ניסיון של שנים רבות בדיני משפחה ועם הכשרה של מאמנת אישית, מסבירה עו"ד איימי בכור-בוני מה נכון לעשות כדי להצטרף לסטטיסטיקה ההולכת וגדלה של זוגות אשר מתחברים לטכנולוגיה, אך מתנתקים אחד מן השנייה

  השפעת הרשתות החברתיות והנייד על התא המשפחתי

 • שמאות בימי קורונה

  הדילמה בהערכת שווי של נכס הינה בעיקר לגבי השלכות והשפעות עתידיות של המשבר על השווי.

  שמאות בימי קורונה