ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2017
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: ויסוצקי 14 תל אביב
טלפון: 03-9744900
פקס: 03-9744920
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שרון ליכט פטרן

  שרון ליכט פטרן

  עו"ד, שותפה מייסדת ומנהלת

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  עוד על שרון ליכט פטרן

  שרון ליכט פטרן
 • רוברט ליכט פטרן

  רוברט ליכט פטרן

  עו"ד, שותף מייסד ומנהל

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

  עוד על רוברט ליכט פטרן

  רוברט ליכט פטרן
 • גלי ארליך-קינן

  גלי ארליך-קינן

  שותפה

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • יעל קינד-הלד

  יעל קינד-הלד

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • צוף פרימר עציון

  צוף פרימר עציון

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • רחלי רוט-כצנלסון

  רחלי רוט-כצנלסון

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • עדי אדדי גידו

  עדי אדדי גידו

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

 • רעות דניאל

  רעות דניאל

  עו"ד

  ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות ליכט פטרן ושות' משרד עורכי דין

משרד עוה"ד ליכט פטרן הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה. מייסדי המשרד, עו"ד שרון ליכט פטרן ועו"ד רוברט ליכט פטרן, הם בעלי למעלה מ-20 שנות נסיון מקצועי, ונמנים עם עורכי הדין המובילים בתחום.
המשרד מקפיד על צוות איכותי ומקצועי אשר משמר את הגחלת המקצועית של המשרד ואת הרוח המיוחדת המאפיינת אותו, המתמקדת בהיותו משרד של אנשים למען אנשים.
השותפים עבדו במשך שנים יחד עם עו"ד יוסף מנדלסון. לאחרונה התפצל המשרד וכיום הוא מנוהל על ידי עורכי הדין שרון ליכט פטרן ורוברט ליכט פטרן, שניהם בעלי ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והירושה. המשרד מונה 8 עורכי דין. עורכי הדין רוברט ושרון ליכט פטרן מוערכים מאד על ידי עמיתיהם כמו גם על ידי בתי המשפט לעניני משפחה  ובתי הדין הרבניים, ומעניקים שירותים משפטיים ראשונים במעלה לאינספור לקוחות זה שנים רבות.
המשרד מטפל בכל נושאי דיני המשפחה והירושה, ובכלל זה במזונות, משמורת, הסדרי ראיה, שלום בית, גירושין, הגירה, חטיפות ילדים, חלוקת רכוש, הסכמים, גישור, תביעות נזיקין במשפחה והערכת שווי חברות בדיני משפחה, סכסוכים בינלאומיים ועוד רבים אחרים ושותפיו מופיעים בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי דין רבניים, בבתי דין לעבודה, בבית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון.
חוזקותיו הייחודיות של משרד עוה"ד ליכט פטרן מתמקדות במומחיותו המיוחדת בטיפול בסוגיות בינלאומיות (עו"ד רוברט ליכט פטרן אף סיים לאחרונה את בחינות לשכת עורכי הדין בניו יורק), בתביעות נזיקין במשפחה, בסכסוכים עקרוניים הקשורים לילדים, לרבות צווי הורות וזכויות סבים וסבות. המשרד מטפל בתיקים גדולים ומורכבים בשיתוף פעולה עם משרדים אזרחיים גדולים. למשרד עוה"ד ליכט פטרן פעילות בינלאומית בחד עם עורכי דין מקומיים במדינות השונות, למשל בתיקים שונים בארה"ב, צרפת, בלגיה, אנגליה, דרום אפריקה ומדינות נוספות. לאחרונה עו"ד שרון ליכט פטרן מונתה מטעם בית המשפט לעניני משפחה לצורך  חיקור דין כשלוחה של בית משפט בארה"ב והמשרד עצמו עוסק רבות בתיקים בינלאומיים כאמור לרבות באכיפת פסקי חוץ.
עו"ד שרון ליכט פטרן, מגשרת מוסמכת בעלת 22 שנות נסיון, היא אחת המובילות בתחום המשפחה והירושה בארץ, מרכזת השתלמויות מקצועיות בלשכת עורכי הדין וחברה בפורום הארצי לדיני משפחה של לשכת עורכי הדין. עו"ד רוברט ליכט פטרן, שהחל את דרכו בתפקידים ציבוריים, הינו מרצה לדיני משפחה, מרצה בהשתלמויות ובכנסים של לשכת עורכי הדין ובמכללה למנהל, ועבר בהצלחה לאחרונה את מבחני לשכת עורכי הדין בניו יורק.

עו"ד שרון ליכט פטרן
מגשרת מוסמכת בעלת 22 שנות נסיון, היא אחת המובילות בתחום המשפחה והירושה בארץ, מרכזת השתלמויות מקצועיות בלשכת עורכי הדין וחברה בפורום הארצי לדיני משפחה של לשכת עורכי הדין. עו"ד ליכט פטרן נבחרה השנה לאחת מ-30 עורכי הדין המשפיעים בישראל של אתר קולגות www.colegot.co.il

עו"ד רוברט ליכט פטרן
החל את דרכו בתפקידים ציבוריים, הינו מרצה לדיני משפחה, מרצה בהשתלמויות ובכנסים של לשכת עורכי הדין ובמכללה למנהל, ועבר בהצלחה לאחרונה את מבחני לשכת עורכי הדין בניו יורק.

יושרה, הגינות ומקצועיות בלתי מתפשרת

משרד עוה"ד ליכט פטרן, המוכר כמשרד אסטרטגי, מקצועי וקולגיאלי, שם לו למטרת-על ליישב סכסוכים באופן של מו"מ מכובד ומכבד תוך כדי לקיחה בחשבון של כל צרכי הצדדים ומציאת פתרונות הוגנים ויצירתיים. הלקוחות מקבלים טיפול אישי ומסור וצוות המשרד מלווה אותם לכל אורך הדרך 24 שעות ביממה. צוות המשרד מתנהל ברגישות מירבית מול לקוחותיו ומעניק להם טיפול צמוד, אדיב, רגיש, הגון ומשפחתי, תוך שמירה על מקצועיות בלתי מתפשרת.
משרד עוה"ד ליכט פטרן ידוע כמשרד איכותי, הוגן והגון מבחינת יושרתו המקצועית, שיעשה הכל בכדי להגיע להסכם ללא בתי משפט. יחד עם זאת, במקרה הצורך, עם הכניסה לבית המשפט, ילחם המשרד בכל עוזו עד להשגת מטרות לקוחותיו.
המשרד מעניק ליווי משפטי ראשון במעלה בזמינות מלאה, 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע, מכיוון ששותפיו יודעים שבדיני נפשות עסקינן. משרד עוה"ד ליכט פטרן מבין כי כאשר לקוחותיו מגיעים לעו"ד לענייני משפחה, הם נמצאים בנקודה הרגישה ביותר בחייהם, ולכן מקפידים שותפי המשרד ועורכי הדין השכירים להיות שם עבורם סביב השעון, תוך מתן שירות משפטי ברגישות, ביושרה ובהגינות.

פרו בונו

שותפי המשרד מייצגים בתיקי פרו בונו, ועו"ד רוברט ליכט פטרן אף העביר הרצאות בפרויקט "שכר מצווה".

פרסומים

משרד עוה"ד ליכט פטרן, הידוע כבר סמכא בתחומו, מופיע בתקשורת תדיר, ובין היתר, פרסומיו הנבחרים של המשרד כוללים את:
ידיעות אחרונות, מוסף ממון – בריאות במחלוקת
ידיעות אחרונות, מוסף ממון - עידן זכויות הסבים והסבתות
התכנית הכלכלית ברשת ב' - כתובה
רק שאלה, כאן תאגיד - זוגות חד מיניים
רזי ברקאי, מה בוער בגלי צה"ל – האם נשיקה נחשבת לבגידה
תכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10 - ויכוחים המתגלעים בין הורים בנוגע לבריאות הילד
תכנית הבוקר של דני רופ בערוץ 10+ כתבה בנענע 10 - עידן זכויות הסבים והסבתות
כלכליסט - שבעת מדורי הגיהינום של הנשים בהליך הגירושים
Ynet- הסבים והסבתות שתובעים את ילדיהם בבתי המשפט

בנוסף אולי יעניין אותך

 • השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?