מ. תגר עורכי דין

דיני ביטוח, נזיקין, ליטיגציה אזרחית, מיזוגים ורכישות, היי טק, נדל"ן, מלונאות, קמעונאות וזכיינות, משפט מנהלי ומכרזים

מ. תגר עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1980
תחום: דיני ביטוח, נזיקין, ליטיגציה אזרחית, מיזוגים ורכישות, היי טק, נדל"ן, מלונאות, קמעונאות וזכיינות, משפט מנהלי ומכרזים
כתובת: סניף תל אביב
רח' נח מוזס 13 (בית אגיש רבד) תל אביב
טלפון: 03-6959993
פקס: 03-6959665
סניף חיפה
שד' פל-ים 2 (בניין אורן 1) חיפה
טלפון: 04-8650026/7
פקס: 04-8650505
דוא"ל: [email protected]; [email protected]
אתר החברה: http://www.tagar-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • קרן תגר

  עו"ד קרן תגר

  שותפה

  מ. תגר עורכי דין

 • אבי רג'יניאנו

  עו"ד אבי רג'יניאנו

  שותף

  מ. תגר עורכי דין

 • ניר קלדרון

  עו"ד ניר קלדרון

  שותף

  מ. תגר עורכי דין

מייסד

  עו"ד מרדכי תגר ז"ל
אייקון אודות

אודות מ. תגר עורכי דין

מ. תגר עורכי דין נמנית על הפירמות המובילות בישראל בתחום דיני הביטוח והנזיקין. הפירמה נוסדה בשנת 1980 על ידי עו"ד מרדכי תגר ז"ל, מבכירי הליטיגטורים בישראל, והחל משנת 2019 מובילים אותה, בתו, עו"ד קרן תגר וצוות פרקליטים בכיר. הנהלת המשרד וסניפה הראשי פועלים בתל אביב, לצד שלוחה נוספת של המשרד הממוקמת בחיפה. הפירמה מעסיקה כיום כ-40 עובדים, והיא נהנית ממוניטין ארוך שנים בתחומי הביטוח, הנזיקין, הליטיגציה האזרחית והמשפט המסחרי. פעילותה של הפירמה מנוהלת במסגרת 2 מחלקות עיקריות: מחלקת ביטוח ונזיקין בהובלת עוה"ד קרן תגר, שי שחק, ניר זקס וגלעד ניצן שטרן, ומחלקה מסחרית בהובלת עוה"ד ניר קלדרון ואבי רג'יניאנו. לאורך השנים היה מעורב צוות המשרד ביצירת תקדימים משפטיים המשפיעים עד היום על עולמות הביטוח והנזיקין בישראל, ואף ליווה שורה של עסקאות מסחריות משמעותיות במשק הישראלי.

מייסד

עו"ד מרדכי (מרקו) תגר ז"ל - ייסד את הפירמה בשנת 1980 לאחר שמילא מגוון תפקידים בחברות ביטוח שונות. עם הקמת הפירמה פיתח התמחות מיוחדת בתחום דיני הביטוח, והפך את הפירמה לאחת המובילות בתחום זה בישראל. עו"ד תגר ז"ל התפרסם כמומחה בליטיגציה אזרחית והיה שותף לקביעת תקדימים רבים בתחומי הביטוח והנזיקין.

הנהלת המשרד

עו"ד קרן תגר - קרן מכהנת כעו"ד בפירמה ב-20 השנים האחרונות וכשותפה מנהלת, וממשיכה את דרכו של אביה ז"ל. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 1999 ובעלת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

עו"ד אבי רג'יניאנו - אבי מכהן כעו"ד ושותף מייסד במחלקה המסחרית של הפירמה. מלווה ומייעץ על בסיס אישי וקבוע, להנהלות בכירות, למשפחות וליחידים עתירי הון בכל תחומי פעילותם העסקית והמשפטית. בעל מומחיות וניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן מסחרי מורכבות בכלל ובתחום המלונאות והאירוח בפרט. חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999 ובעל תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

עו"ד ניר קלדרון - ניר מכהן כעו"ד ושותף מייסד במחלקה המסחרית של הפירמה. בעל ניסיון עשיר בעסקאות M&A והשקעה מורכבות בתחומי ההיי-טק, הקמעונאות, התשתיות, והשירותים. בנוסף מלווה ומייעץ על בסיס אישי וקבוע, להנהלות בכירות, למשפחות וליחידים עתירי הון בכל תחומי פעילותם העסקית והמשפטית. בעל מומחיות בליווי רשתות קמעונאות מובילות בעסקאות למתן זיכיונות בלעדיים וזכויות הפצה בלעדיות בישראל וברחבי העולם. חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999 ובעל תואר ראשון בהצטיינות במשפטים ובמנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

ייצוג חברות ביטוח מהגדולות במשק

במרוצת השנים ייצגה הפירמה את חברות הביטוח הגדולות והמובילות במשק הישראלי, לצד ייצוג חברות מסחריות מובילות בתחום הפרטי והציבורי. הפירמה מייצגת באופן שוטף חברות ביטוח בתיקי ביטוח מורכבים, לרבות בתביעות שיבוב.
נדבך נוסף לפעילותה של הפירמה בתחום הביטוח והנזיקין הנו בייצוג מבוטחים – גורמים פרטיים או מסחריים, בתביעות נזיקין וזאת מכח פוליסות לביטוחי חבויות כגון אחריות מקצועית, חבות מוצר וכדומה.

התמחות בפוליסות עסקים מורכבות, עבודות קבלניות, רשויות מקומיות ועוד

הפירמה מתמחה בייצוג נתבעים גדולים, רשויות מקומיות ומבטחות בתביעות נזיקין מורכבות, סביב ארועי הצפות, שריפות, נזקים לתשתיות, נזקים לחקלאות ועוד. צוות עורכי הדין של החברה בעל ניסיון רב בהתמודדות עם תביעות מעין אלו הכרוכות לא אחת בדיון בפוליסות מסובכות ומורכבות במיוחד.

ראייה מקרו ביטוחית

מאחר והפירמה מייצגת לאורך עשרות שנים חברות ביטוח רבות, רכשו עורכי דין במשרד ראיה מערכתית וכוללת מעבר ליכולת הניתוח הרלוונטית לתיק מסויים. ראייה מרחבית זו מאפשרת לצוות לא רק לתפור פתרונות נקודתיים בכל תביעה אלא גם להמליץ למבטחות לנתב את הפיתרון באופן שיועיל לענף כולו.

המחלקה המסחרית – שירותי ליווי משפטי של משרד בוטיק

הפן השני הבולט בפעילותו של המשרד הוא כאמור פעילות המחלקה המסחרית, בהובלתם של השותפים עוה"ד ניר קלדרון ואבי רג'יניאנו. מחלקה זו, הפעילה מעל ל- 20 שנה, מתנהלת כמשרד בוטיק בתחום המסחרי המספק שירותים משפטיים בתחומים עתירי מומחיות וניסיון תוך ליווי אישי וצמוד של שותפי המחלקה. המחלקה המסחרית עוסקת בין היתר בעסקאות מורכבות בתחומי ההשקעה והמיזוגים והרכישות, בליווי של חברות סטארט אפ והייטק, בליווי עסקאות נדל"ן מורכבות ובכללן הליכי התחדשות עירונית ופרויקטים מלונאיים, בליווי עסקאות בתחומי הקמעונאות, הזכיינות וההפצה וכן מספקת ללקוחותיה שירותים משפטיים בתחומי הליטיגציה המסחרית, המשפט המנהלי ודיני העבודה. המחלקה מלווה באופן צמוד ויומיומי, שורה של חברות מובילות במשק הישראלי ומשפחות ויחידים עתירי הון לאורך שנים ארוכות, והיא עושה זאת בהתבסס על הניסיון העסקי, הפיננסי והטכנולוגי של השותפים המנהלים את פעילותה.

עוצמה של פירמה גדולה - יחס של משפחה

על אף גודלה של הפירמה היא מעניקה ללקוחותיה יחס בוטיקי אישי ומסור. הלקוחות נהנים מתוצריהם של סיעורי מוחות הנעשים במשרד באופן יומיומי בין כל עורכי הדין, ואלו מובילים להצלחות הפירמה בתיקים ובעסקאות המורכבים ביותר.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022