סיני אליאס ושות', משרד עורכי דין

משרד עורכי דין

סיני אליאס ושות', משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: משרד עורכי דין
כתובת: כתובת: מנחם בגין 52, בית סונול, קומה 18, תל אביב
טלפון: 037513000
פקס: 037513300
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.elias-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סיני אליאס

  סיני אליאס

  שותף מייסד וראש המשרד

  סיני אליאס ושות', משרד עורכי דין

  עוד על סיני אליאס

  סיני אליאס
 • כרמית ברנשטיין

  כרמית ברנשטיין

  עורכת דין בכירה

  סיני אליאס ושות', משרד עורכי דין

 • איילת ווסוקי דולב

  איילת ווסוקי דולב

  עורכת דין בכירה

  סיני אליאס ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות סיני אליאס ושות', משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין סיני אליאס ושות' נמנה על משרדי הבוטיק המובילים והמצליחים בישראל בתחום הליטיגציה המסחרית המורכבת, התביעות הייצוגיות והנגזרות וחדלות פירעון. המשרד נוסד בשנת 2004, על ידי עו"ד סיני אליאס שהינו מהליטיגטורים המובילים בארץ. לאורך 18 שנות פעילותו זכה המשרד בהישגים משפטיים מרשימים בתיקים מורכבים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, תוך שהוא צובר מוניטין רב גם בקרב הקהילה המשפטית בישראל (הן עורכי הדין והן השופטים) כמשרד מוביל בפן המקצועי, ברמה המשפטית הגבוהה, בהבנה המסחרית-כלכלית של הקונפליקטים וביכולת להביא לתוצאות מיטביות. הידע המקצועי והניסיון המשפטי והמסחרי רב הערך שנצברו במשרד במרוצת השנים הפכו את סיני אליאס ושות' למשרד ייחודי ובולט אשר הוביל ליצירתם של פסקי דין תקדימיים והלכות פורצות דרך בתחומי עיסוקו. המשרד ניחן בחשיבה תכליתית, מקורית ויצירתית הממוקדת בהשגת המטרות העסקיות של לקוחותיו, כאשר גודלו של המשרד ושיטות עבודה יעילות אותן הטמיע במהלך השנים מאפשרות לו לנהל תיקים בצורה מיטבית.

תחומי עיסוק עיקריים

המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי מקצועי מקיף בשלל תחומי הליטיגציה המסחרית- כלכלית, בין היתר בתחומים הבאים: תיקי ליטיגציה מסחרית מורכבים ורחבי-היקף, אחריות נושאי משרה ודירקטורים, ליטיגציה בינלאומית לרבות הליכי גישור ובוררות בארץ ובחו"ל, סכסוכים בין בעלי מניות בחברה,  סכסוכי שותפים ופירוק שותפויות עסקיות, משפט מסחרי ודיני חברות, ניהול משברים עסקיים, חדלות פירעון, ייצוג מחזיקי אג"ח בהסדרי חוב, תביעות ייצוגיות מסחריות ובפרט בתביעות ייצוגיות ותביעות נגזרות בניירות ערך. המשרד בעל התמחות ייחודית בניהול סכסוכים ובייצוג לקוחות בסכסוכים מורכבים וחוצי-גבולות המתנהלים בתחומי שיפוט שונים ברחבי תבל. הניסיון הרב שצבר צוות המשרד בתחום זה הוא ללא תחרות ומאפשר ללקוחות להתנהל בבטחה גם בזירה הבינלאומית.

רמתו המקצועית הגבוהה של המשרד, ואיכות השירות המוענקת ללקוחותיו, מובטחים על ידי הקפדה גבוהה על איכות עורכי הדין המרכיבים את צוות המשרד. עורכי הדין של המשרד הם מן המקצועיים והמיומנים ביותר בתחומם בישראל והם בעלי הבנה כלכלית נרחבת.

הקו המנחה - השגת המטרות העסקיות של לקוחות המשרד באמצעות ליטיגציה פרואקטיבית

המטרה העיקרית שעומדת בפני משרד סיני אליאס ושות' היא השגת המטרות העסקיות והאינטרסים הכלכליים של לקוחותיו באמצעות ליטיגציה, תוך פגיעה מינימאלית בפעילותם העסקית השוטפת של הלקוחות. המשרד רואה חשיבות רבה בהתגייסות ומחויבות להשגת מטרות לקוחות המשרד ומקצה את כל המשאבים הנדרשים לכך. קו הפעולה של המשרד הינו נקיטה בליטיגציה פרואקטיבית וייזום מהלכים משפטיים ואחרים שמטרתם להכריע את התיק לטובת הלקוח בשלב מוקדם ככל הניתן (לעתים אף ללא צורך בפתיחת הליך משפט).

הייצוג על ידי המשרד כולל בניית אסטרטגיה ביחד עם הלקוח על פי המטרות המוצגות על ידו ובבחירת קו הפעולה וההליכים המתאימים להשגת היעדים. סכסוכים מסחריים רבים שנוהלו על ידי המשרד הסתיימו בהצלחה בגישור, בישראל ובחו"ל, מבלי להגיע כלל לכותלי בית המשפט. בסכסוכים אחרים, אשר חייבו הליכי ליטיגציה ממושכים, פעל המשרד להשגת מטרות מיטביות ללקוחותיו תוך הקפדה שניהול ההליכים יתיישב עם האינטרסים המסחריים של הלקוחות ועם מטרותיהם.

סוללת מומחים ואנשי מקצוע חיצוניים מהשורה הראשונה

המשרד משתף פעולה בצורה הדוקה עם סוללת אנשי מקצוע ומומחים מובילים בתחום הפעילות של המשרד הכוללת בין השאר כלכלנים מובילים (ובפרט בעלי מומחיות בתחום ניירות הערך והגבלים עסקיים), מעריכי שווי, רואי חשבון המתמחים בביקורת חקירתית, מומחים לדין זר, מומחים בתחום המיסוי, חוקרים פרטיים ושמאים.

כמו כן המשרד עובד באופן שוטף עם משרדי עורכי דין מובילים בחו"ל לצורך ייצוג בתיקי ליטיגציה המתנהלים במספר מדינות במקביל. שיתוף הפעולה הממושך עם מומחים אלו, שהינם מומחים מהשורה הראשונה, יוצר יתרון משמעותי ללקוחות המשרד והוא מוכיח את עצמו פעם אחר פעם באיכות, במקצועיות ובתרומה המכרעת להשגת מטרות הלקוחות גם במקרים מורכבים וייחודיים ביותר.

תיקים בולטים לאורך השנים

בין התיקים שטופלו על ידי ראש המשרד במרוצת השנים ניתן למנות בין היתר ניהול תביעות כספיות בסכומים של עשרות מיליוני ש"ח בעקבות פרשת המרמה בחברת לה נסיונל; הליכי פירוק שותפות פירמת עורכי הדין המובילה שרגא בירן ושות'; הליכי אכיפת פסקי דין וגבייה נרחבים בהיקף של עשרות מיליוני ש"ח, שנוהלו ברחבי העולם כנגד דירקטורים במסגרת הליך הפירוק של בנק צפון אמריקה; תביעות ייצוגיות כנגד חברות הדלק פז ודלק בהן שילמו חברות הדלק פיצויים כספיים בסכום מצטבר של למעלה מ-85 מיליון ₪; תביעות ייצוגיות ונגזרות בתחום ניירות ערך בסכומים מצטברים של מאות מיליוני ₪; ייצוג במאבקי שליטה בחברות ובסכסוכים בין שותפים בחברות מובילות במשק; ייצוג מחזיקי אגרות חוב בחברות ציבוריות; וכן ליווי של הליכים משפטיים רבים נוספים שעמדו בלב העניין ותשומת הלב הציבורית בישראל.

עו"ד סיני אליאס, מייסד וראש המשרד

בראש המשרד עומד המייסד והשותף המנהל, עו״ד סיני אליאס, שהינו מבכירי הליטיגטורים בארץ המחזיק בניסיון של למעלה מ-24 שנים בתחומי הפעילות של המשרד.

מסירותו ומקצועיותו של צוות המשרד, ועובדת היותו של עו״ד אליאס מעורב באופן אישי בכל תיק, ובפרט בבניית האסטרטגיה המשפטית ובחירת קווי הפעולה, היא זו המאפשרת להשיג את התוצאה המיטבית עבור לקוחותיו.

לעו"ד סיני אליאס ניסיון רב וידע נרחב בתחומים המשפטיים-כלכליים ובפרט בתחום המסחרי ובשוק ההון והוא מספק ללקוחותיו פתרונות יצירתיים להשגת יעדיהם ולפתרון הקונפליקטים שעל הפרק.

עו"ד סיני אליאס החל את דרכו המקצועית במשרד עו״ד ד״ר י. שגב ושות׳, שם שימש אף כשותף מנהל ובו צבר ניסיון רב בניהול תיקים מסחריים מהגדולים במשק. ב-2004 יצא לדרכו העצמאית והקים את המשרד הנושא את שמו. מאז, ובעזרת הצוות המקצועי במשרדו, הוביל את לקוחותיו להצלחות מרשימות בסכסוכים מורכבים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, במסגרתם ניתנו לא פעם פסיקות תקדימיות ופורצות דרך ונקבעו הלכות חדשניות בבית המשפט העליון.

עו"ד אליאס חבר לשכת עורכי דין משנת 1998 ובהשכלתו האקדמית בעל תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט מסחרי מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות מהמכללה למנהל. מעבר לניהול המשרד הפרטי מכהן גם כחבר במספר וועדות בלשכת עורכי הדין -  ועדת כינוסים וחדלות פירעון, ועדת תובענות ייצוגיות ונגזרות וועדת בתי משפט – מליאת הפורום.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022