עידית רייכרט, משרד עורכי דין

ליטיגציה פלילית, ליווי, יעוץ וניהול משברים בהליך הפלילי

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: משפט פלילי
כתובת: סניף חיפה
רחוב פלי"ם 2, חלונות הסיטי, חיפה
סניף תל אביב
רח' הארבעה 28, מגדל צפוני, תל אביב
טלפון: 077-9898888 , 050-6216884
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://reichert-law.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עידית רייכרט

  עו"ד עידית רייכרט

  מייסדת ובעלים

  עידית רייכרט, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות עידית רייכרט, משרד עורכי דין

עידית רייכרט משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי, המנהלי ובדין המשמעתי. המשרד נבחר כאחד המשרדים הפליליים המובילים והידועים בצפון הארץ ובחיפה ובעל שלוחה נוספת בתל אביב.

עידית רייכרט מייסדת המשרד והעומדת בראשו, היא עורכת דין פלילית מאז 1999, בעברה פרקליטה בכירה בפרקליטות ולמעלה מעשור משמשת סנגורית לעוברי חוק נורמטיביים ולנפגעי עבירה.

המשרד מתמחה בליטיגציה פלילית, בניהול משברים ובייעוץ אסטרטגי וליווי צמוד בכל שלבי ההליך הפלילי – החל משלב החקירה במשטרה דרך, המעצר הראשוני, שימוע טרם הגשת כתב אישום ועד לניהול המשפט והליכים פליליים נוספים כגון: צווי פיקוח בעבירות מין, הליכי חנינה ומחיקת רישום פלילי.

בשנת 2020 זכה המשרד במכרז מטעם "ענבל" החברה המבטחת הממשלתית, להעניק הגנה משפטית לאנשי כוחות הביטחון ולעובדי הוראה וחינוך במגוון הליכים פליליים המתנהלים נגדם.

בשנת 2022 זכה המשרד במכרז מטעם רשות הטבע והגנים והוסמך על ידי היועץ המשפטי לממשלה לשמש מטעמו כתובע מדינתי ולהגן על ערכי הטבע בהליכים פליליים כנגד עבריינים בתחום זה.

בנוסף, משמשת עו"ד רייכרט בתפקידים משמעותיים בלשכת עורכי הדין: יו"ר (משותף) של הועדה הארצית לזכויות נפגעי עבירה, חברה בועדות בתי המשפט והשתלמויות, קובלת מטעם פרקליט ועדת האתיקה בבית הדין המשמעתי ובנוסף לכל אלה, גם מרצה בקביעות בתחומי המשפט הפלילי, בקורסים והשתלמויות מקצועיות לעורכי דין ולקהל הרחב.

ניסיונה בפרקליטות הפלילית מעניק לה יתרון ייחודי ומשמעותי בזירה המשפטית

לפני הקמת משרדה הפרטי שימשה עו"ד רייכרט כפרקליטה בכירה בפרקליטות מחוז הצפון במשך 14 שנים. עבודתה ארוכת השנים בפרקליטות העניקה לה לא רק "ארגז כלים" מקצועי ייחודי ומשמעותי, אלא גם את שליטתה העמוקה בשיטות העבודה של המשטרה והפרקליטות ואת הכרותה את רשויות האכיפה "מבפנים" - החל מבניית תיק בשלב המודיעין ואיסוף הראיות ועד לניהול התיק בבית המשפט. את כל אלה רותמת עו"ד רייכרט כיום לתכנון הגנה מיטבית, נחושה ומדויקת עבור לקוחותיה ובכך הם זוכים ליתרון עצום בהליך הפלילי, בכל שלביו.

מחוייבות המשרד - להוביל את הלקוח ברגישות ובנחישות לחוף מבטחים

עו"ד רייכרט חרטה על דגלה מצויינות, מקצוענות ויסודיות ובשל ניסיונה יודעת לפצח בכל תיק את הפרצה הראייתית או המשפטית שבו ולנצח.
עו"ד רייכרט הפוגשת את לקוחותיה בשעתם הקשה מכל, בחרדתם, בחוסר ודאות ולעיתים בעינוי דין של ממש, מודעת לגודל האחריות שעל כתפיה ולמחויבותה לחלץ אותם מן הסבך, להחזיר לחייהם את השקט הנפשי, החירות והביטחון ולהובילם בנחישות ובמסירות עד לסיום ההליך בדרך הטובה ביותר בעבורם.

תחומי ההתמחות העיקריים של המשרד

לאורך השנים הרבות בו פועל המשרד ייצגה עו"ד רייכרט מאות חשודים ונאשמים במגוון של הליכים פליליים ובמנעד רחב של עבירות ובעיקר בעבירות צווארון לבן, עבירות מין, עבירות הונאה, עבירות סייבר, עבירות סמים ועבירות נוער.
• על לקוחותיה בתחום עבירות צווארון לבן נמנים מנהלים ונושאי משרה בתאגיד שביצעו עבירות הונאה, מעלו בארגון, העניקו או קיבלו טובות הנאה ושוחד, בעלי חברות שביצעו עבירות על פי דיני הגבלים עיסקיים ועוד.
• פן משמעותי נוסף לפעילות המשרד נוגע לייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מין. בתיקים אלו רותמת עו"ד רייכרט את ניסיונה העצום בתחום, בוחנת לעומק את האפשרות להסתכלות משפטית אחרת, לעיתים עוד לפני הגשת התלונה, ובודקת כיצד ניתן לתת פרשנות שונה לסיטואציה המורכבת. בתיקים רבים ובדיוק בשל ניסיונה וחתירתה לנצח, מצליחה עו"ד רייכרט להקים את הספק הסביר המספיק לזיכוי ופעמים רבות אף להביא לסגירת התיק עוד קודם להגשת כתב האישום.
• התמחות נוספת של המשרד נוגעת לתחום המעצרים – בהליכים אלה, מהווה עו"ד רייכרט עבור לקוחותיה ובני משפחתם אוזן קשבת ומקור כוח ותמיכה. במסגרת ליווי תיקים אלו יודעת עו"ד רייכרט לנהל עבורם את המשבר המשפטי, להוביל לשחרורים מהירים של לקוחותיה העצורים ולהטות את הכף לזכותם לעיתים לסגירת התיק - ממש.
אין ספק שניסיונה הקריטי אותו צברה בפרקליטות, הכרת המערכת על חולשותיה וחוזקותיה וכישוריה של עו"ד רייכרט להעריך את טיב הראיות הפוטנציאליות המפלילות, הם המסייעים ללקוחותיה להתמודד בהצלחה עם הליך החקירה הדורסני.
• בנוסף, מלווה עו"ד רייכרט ברגישות ובנחישות נפגעי עבירה בכל שלבי ההליך הפלילי ומהווה עבורם משענת ומקור לביטחון, לאורך שלבי ההליך הפלילי.

המשרד מעניק פתרון משפטי מדויק וייחודי

עו"ד רייכרט פיתחה מודל ייחודי שבמסגרתו מקבלים הלקוחות מענה מושלם תחת קורת גג אחת, המתחיל בפגישה עם הלקוח ובני משפחתו, בירור הכאב והצרכים ותיאום ציפיות בהתאם. על בסיס כל אלה נתפרת "חליפת הגנה" המדויקת ללקוח, על פי מידותיו, המשלבת מעטפת מקצועית גם בתחומים משלימים המשיקים להליך הפלילי הכוללים מומחים ומטפלים מקצועיים שונים, הפועלים תחת פיקוחה של עו"ד רייכרט. המודל הייחודי הזה, מעניק ללקוח ולסביבתו לא רק פתרון אמיתי והוליסטי יציב ולאורך זמן אלא גם יתרון עצום בזירה המשפטית העתידית.
בדיוק בשל כך, ובשל היחס האישי והליווי המסור והצמוד הנדרש לאורך ההליך המורכב, מקפידה עו"ד רייכרט לברור את לקוחותיה והיא לא תייצג תיק שלא תאמין בו.
על מאות לקוחות המשרד בעשור האחרון, נמנים עוברי חוק נורמטיביים, קטינים, נפגעי עבירה, אישי ציבור, עובדי מדינה, אנשי כוחות בטחון, מנהלים בכירים בתעשייה ועוד. המשותף לכולם הוא כי ביום בהיר אחד – "נפלו עליהם השמיים", עולמם התהפך עליהם באחת וכעת, הם זקוקים למי שינהל עבורם את המשבר, ברגישות, בנחישות ובדיסקרטיות.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת עידית רייכרט, משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הכירו את – ערן סלע

  הכירו את – ערן סלע

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים