עינבל דקל, עורכת דין לדיני משפחה וירושה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

כתובת: רח' השלושה 2, תל אביב
טלפון: 054-3040339
פקס: 077-5558283
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.dekelaw.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  עו"ד עינבל דקל מייסדת המשרד
אייקון אודות

אודות עינבל דקל, עורכת דין לדיני משפחה וירושה

משרד עורכי הדין עינבל דקל, המתמחה בדיני משפחה וירושה, נוסד על ידי עו"ד עינבל דקל, בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B, אותו סיימה בהצטיינות וכן עבר של השתלמויות מקצועיות מגוונות. עו"ד דקל, בעלת הסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך מטעמו של האפוטרופוס הכללי,. לעו"ד דין דקל  ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום המשפט ועבודה על תיקים משפטיים בסוגיות מורכבות, תוך התמחות בליטיגציה בכל ערכאות השיפוט האזרחיות שונות והרבניות.

שירותיו המשפטיים של המשרד מתחילים בבניית אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח, בהתאם לאופיו ולנסיבות המקרה המשפטי הספציפי שלו. למשרד התמחות  בטיפול בתיקי גירושין מורכבים,  בין היתר בסוגיות של חלוקת רכוש / אופציות ומניות וכן התמודדות של חלוקת רכוש ביחס לקיומו של הסכם ממון ותביעות לביטול הסכמי ממון. זאת בנוסף לטיפול בסוגיות משפטיות שונות הקשורות בדיני המשפחה כגון: מזונות, חלוקת אחריות הורית, טיפול בתיקי אבהות, הסכמי ממון, התרת נישואין ואפוטרופסות, וכן טיפול בתיקים הקשורים לאלימות במשפחה ולתביעות לשון הרע בעקבות מקרי "שיימינג" באפליקציות השונות וברשתות החברתיות.

לעו"ד דקל התמחות בליטיגציה משפטית. מאז שהוקם ועד היום, טיפל משרד עורכי הדין עינבל דקל במספר גדול מאד של לקוחות ולקח חלק בהופעות רבות בבתי המשפט השונים.

מאחורי צוות המשרד שעות ארוכות של טיפול בלקוחותיו השונים, כמו גם ליווי צמוד שלהם החל מפנייתם הראשונה ועד לסיום ההליך המשפטי. המשרד מקפיד על מתן יחס אדיב וחם לכל לקוח ולקוח, טיפול אישי וקרוב, פיתוח אסטרטגיות משפטיות המתאימות נקודתית לתיק, ניהול משא ומתן באופן מקצועי ושמירה על מלוא זכויותיו של הלקוח.  

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022