קבוצת הורוביץ

מתמחים בייזום, פיתוח, ניהול וליווי פרוייקטים למגורים והשקעות נדל"ן בארץ ובעולם. התחדשות עירונית, פינוי-בינוי והשבחת קרקעות

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

תחום: מתמחים בייזום, פיתוח, ניהול וליווי פרוייקטים למגורים והשקעות נדל"ן בארץ ובעולם. התחדשות עירונית, פינוי-בינוי והשבחת קרקעות
כתובת: ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב קומה 52
טלפון: 03-6843000
פקס: 03-6843024
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.horowitzgroup.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חני הורוביץ

  חני הורוביץ

  בעלים ומנכ"לית

  קבוצת הורוביץ

  עוד על חני הורוביץ

  חני הורוביץ
 • דורון ספיר

  דורון ספיר

  יו"ר

  קבוצת הורוביץ

 • אביב מנדיל

  אביב מנדיל

  מהנדס

  קבוצת הורוביץ

 • רחל לויטן

  רחל לויטן

  מנהלת מכירות ושיווק

  קבוצת הורוביץ

אייקון אודות

אודות קבוצת הורוביץ

"אמונה, אמון ואמינות" הם העקרונות המהווים את הבסיס לפעילות העסקית של קבוצת הורוביץ בענף הנדל"ן בישראל. הקבוצה שהוקמה על ידי חני הורוביץ, הבעלים והמנכ"לית, נחשבת מהבולטות, היציבות והמסקרנות בחברות הנדל"ן של העשורים הראשון והשני של המאה עשרים ואחת. "אני מאמינה בפיתוח ובהשקעה בנדל"ן, גם למגורים וגם כנתיב להשקעה. אני מאמינה מאד בבניה איכותית, ביציבות ניהולית ופיננסית והצבת הלקוח והמשקיע בראש, בפיתוח והשקעה באזורים שנבחרו בקפידה תוך מבט צופה פני עתיד.

אני מאמינה ביצירת חוג לקוחות מרוצים מחד וביצירת חוג משקיעים המביעים אמון בפרויקטים שלנו ובנו. אני גם גאה בצוות שלנו, יחד, בתבונה, ביושר ובחריצות, הצלחנו לייצר לעצמנו את הבסיס האיתן לאמינות שמחוברת למוניטין המצוין שלנו".

מנופים גבוהים, חוסן פיננסי והזדמנויות למשקיעים

הקבוצה יוזמת ומפתחת פרויקטים למגורים והשקעות נדל"ן בארץ ובעולם. מערך המחקר מאתר קרקעות וחטיבת הפיתוח יוזמת פרויקטים באזורי ביקוש כגון: רמת גן, הרצליה, רמת השרון ופתח תקווה. הקבוצה פעילה מעל עשור ומאחוריה עשרות פרויקטים מוצלחים ואלפי יחידות דיור שנמסרו ללקוחותיה המרוצים.

"כמי שמשקיעה באיכות, אני יודעת שיש לי כלים מצוינים להתמודד עם הזמן" אומרת חני הורוביץ. אבל כדי להכיר ולהבין את ההצלחה של קבוצת הורוביץ, צריך להביט על הקבוצה ממבט על. מאז הקמתה, הצליחה חני הורוביץ לנווט את הקבוצה כך שמידי שנה צברה מחד ידע, ניסיון והישגים ארגוניים ועסקיים וצוות מקצועי וחרוץ ומאידך צברה מוניטין מצוין בענף וחוג ענק של לקוחות שבעי רצון.

המטה כולל שלוש חטיבות:

חטיבת הפיתוח והבניה הכוללת מחלקת יזמות, מחלקת תכנון, מחלקת קבוצות רכישה, מחלקת פרויקטים (מגדלים, שכונות בוטיק), מחלקת התחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ"א).

חטיבת הלקוחות הכוללת את יחידת המחקר, מחלקת שיווק ומכירות, מחלקת שרות לקוחות.

החטיבה הכלכלית הכוללת מחלקת קשרי משקיעים, שיתופי פעולה, מחלקת ספקים, מחלקה פיננסית.

 

מעוף, יצירתיות והתחדשות עירונית

בקבוצת הורוביץ מאמינים מאוד בפיתוח והשקעה באזורים בהם התחדשות עירונית מסיבית משנה את פני השכונות ומזרימה אליהן אוכלוסיות חדשות ואיכותיות. הקבוצה מקימה פרויקטים בהיקפים משמעותיים באזורי ביקוש כגון ת"א, פ"ת, גבעתיים ור"ג.

לאחרונה סיימה לתכנן ולשווק כ- 1,000 יחידות למגורים במסגרת של פינוי בינוי בדרום ת"א ומחלקת ההתחדשות העירונית של הקבוצה פועלת כעת לסיים את תכנונו של פרויקט התחדשות נוסף בעיר פתח תקוה.

מקוריות ומחשבה מהירה, סקרנות והכרות מצוינת של הענף

בפרויקטים הבולטים של הקבוצה ניתן למנות את הבאים: פרויקט "מומה" בהרצליה, פרויקט "גליל ים" בהרצליה, "פרויקט "Ck Tower" בתל אביב, פרויקט "מרק שאגאל" בתל אביב, פרויקט בשכונת המשתלה בתל אביב, פרויקט מגדל "רמה טאוור" ברמת גן המשמר את חזית קולנוע רמה המיתולוגי, מגדל המגורים "My Horowitz" בפ"ת, מגדל "פיבקו במושבה" בפ"ת, מגדל "חן המושבה" בפ"ת, 2 מגדלי מגורים "מגדלי העיר" בפ"ת, פרויקט "מגדל המושבה" בפ"ת, והפרויקטים מירון 3, מירון 8, עין הקורא 1 וזבולון 33 בדרום תל אביב.

חדשנות, מקצועיות, הוגנות וטובת הלקוח

עקרונות ניהול יציב לטווח הארוך, מובילים את הנהלת הקבוצה לבחור בטובת הלקוח כמטרת על. ואכן, בקבוצה מלוים את הלקוחות מרגע איתור הקרקע ועד מסירת המפתחות לדירה החדשה.

לחברה ליווי מקצועי מקיף של אנשי המקצוע המובילים בתחומם: ליווי בנקאי, אדריכלים מובילים, חברות קבלניות, ספקים ומשקיעים מרחבי העולם. השילוב של חזון יזמי עם מחויבות למצוינות בלתי מתפשרת בתכנון ובביצוע מתבטאים בכל הפרויקטים הייחודיים של החברה.

מחקר, היתכנות גבוהה והצלחה בשיווק פרויקטים

לפי הורוביץ, עצם היותה אישה ואם לעשרה ילדים, תורמת לערך המוסף של החברה. מכיוון שהחברה חושבת על המשקיעים בכל עת, כמו גם על הלקוחות ועל בניית המוצר התפור עבורם באופן מדויק, ההקפדה על פרטי הפרטים, הבחינה המחודשת, ההתייעצות וקבלת ההחלטה הם היוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים משקיעי החברה ולקוחותיה.

משקיעים נאמנים ולקוחות מרוצים, הצלחה במחשבה תחילה, יציבות, התמדה ומוניטין

אנשי ענף הנדל"ן בכלל, מחווים דעה ומפרגנים לקבוצת הורוביץ. המחמאות, מביעות הערכה ליציבות החברה, למקוריות ולחדשנות. לצד אנשי הענף, ניכרת הערכה רבה גם אצל שותפים אסטרטגיים של הקבוצה ואצל אנשי המימון ובהם בנקאים וחברות ביטוח. העובדה שהקבוצה מצליחה לייצר לאורך שנים רבות, יחסים מצוינים עם משקיעים, מלמדת על המוניטין שלה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת קבוצת הורוביץ

 • התחדשות עירונית: הפרויקט יקום או ייפול על בחירה נכונה של היזם

  התחדשות עירונית: הפרויקט יקום או ייפול על בחירה נכונה של היזם

  למרות שתחום ההתחדשות העירונית נמצא בגאות חסרת תקדים, המכשולים לביצוע פרויקט מוצלח רבים. יזמת הנדל"ן חני הורוביץ, נותנת עצות מניסיונה העשיר – כיצד מקדמים פרויקט בסבך הביורוקרטי, ואיך יוצרים ערך לדיירים ולמשקיעים

  התחדשות עירונית: הפרויקט יקום או ייפול על בחירה נכונה של היזם

 • אשת חיל במשרה מלאה

  אשת חיל במשרה מלאה

  לכבוד יום האישה, שוחחנו עם חני הורוביץ, יזמית נדל"ן עטורת פרסים המשמשת כיו"ר ובעלים של קבוצת הורוביץ: "אני מגשימה את החלום שלי מדי יום"

  אשת חיל במשרה מלאה

 • בונה ללא הפסקה

  בונה ללא הפסקה

  'אמונה, אמון ואמינות', מהווים את עקרונות הדגל של חני הורוביץ, ועקרונות אלו לא נשארים כסיסמאות ריקות מתוכן. עם אלפי דירות שנמסרו ועוד אלפים אשר נמצאות בבנייה, מוכיחה הורביץ שנשים יכולות לא רק להצליח בעולם הבניה, הן גם יכולות להוביל אותו. לרגל זכייתה של יזמית הנדל"ן חני הורוביץ בפרס 'אישה פורצת דרך' של DUN'S 100 בתחום הנדל"ן, היא מפרטת בפודקאסט את תפיסת העולם שלה לגבי תחום הנדל"ן והצלחה באופן כללי, ואת התובנות שלה לגבי יכולותיהן של נשים להצליח בעולם העסקים, גם בתחומים אשר נחשבים כ-'גבריים'

  בונה ללא הפסקה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022