קבוצת וגה נכסים יזמות והשקעות

יזמות נדל"ן, ביצוע, משאבי אנוש לענף הבנייה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: יזמות נדל"ן, ביצוע, משאבי אנוש לענף הבנייה
כתובת: מנחם בגין 156, ת"א, קומה 24
טלפון: 073-3246048
פקס: 03-7444214
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://vega-group.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוני אלקונין

  יוני אלקונין

  דירקטור מנכ"ל ובעלים משותף

  קבוצת וגה נכסים יזמות והשקעות

 • ארתור רודנקו

  ארתור רודנקו

  בעלים משותף

  קבוצת וגה נכסים יזמות והשקעות

 • עמית בן אור

  עמית בן אור

  מנהלת כספים

  קבוצת וגה נכסים יזמות והשקעות

אייקון אודות

אודות קבוצת וגה נכסים יזמות והשקעות

וגה נכסים יזמות והשקעות הינה קבוצת נדל"ן מובילה אשר הוקמה בשנת 2011 על ידי צמד המייסדים יוני אלקונין וארתור רודנקו. הקבוצה כוללת תחתיה מספר חברות אשר עוסקות ביזמות נדל"ן, הנדסה וביצוע, שירותי כח אדם לענף הבנייה ותיירות. במרוצת השנים צמחה וגה נכסים והתפתחה תוך שהיא אחראית למגוון רחב של פרויקטים רווחיים הכוללים השקעות בנכסים מסחריים מניבים ופרויקטי השבחה מצליחים באזור תל אביב. הקבוצה בעלת איתנות פיננסית גבוהה, סגל מקצועי בעל ניסיון עשיר ומערכת תפעולית חזקה ויציבה בכל פרויקט בו היא מושקעת.

מודל הפעולה

שיטת העבודה של וגה נכסים מושתתת על הקצאת הרווחים מחברות הבת השונות לטובת השקעות בנכסים מסחריים מניבים ופרויקטים להשבחה. בעלי הקבוצה ניחנו ביכולת גבוהה לאיתור הזדמנויות נדל"ן בשכונות מתפתחות ולאורך השנים השקיעו והשביחו נכסים רבים אותם רכשו תוך גריפת רווחים גבוהים. החברה מקפידה להישאר במינוף נמוך תוך התבססות עיקרית על ההון העצמי של הקבוצה. נכון להיום מחזיקה הקבוצה ב-10 נכסים מניבים בתל אביב אותם היא משכירה ללקוחות קצה. מנהלי הקבוצה מכירים לעומק את כל רבדי עולם הנדל"ן הישראלי, החל מהעסקת העובדים, דרך התכנון, ההנדסה, האדריכלות והעיצוב, וכלה ביבוא החומרים והאביזרים וביצוע עבודות שלד וגמרים. היכרות מעמיקה זו מהווה ערך מוסף עצום לקבוצה ומאפשרת לה ליזום ולבצע פרויקטים בכל היקף כספי או הנדסי.

מבנה הקבוצה

וגה משאבי אנוש בע"מ – חברה המתמחה במשאבי אנוש בתחום הבניה. החברה מתמחה בגיוס והשמה של כוח אדם איכותי בדגש על מהנדסים, מנהלי בטיחות, מנהלי פרויקטים, וכן משרות בכירות נוספות בענף הבניה.
מרום שירותי מנוף מקצועי בע"מ – החברה הוקמה בשנת 2019 בעקבות התיקון לחוק "העסקת עובדים ע"י חברות כוח אדם – העסקת עגורנאים". החברה מתמחה בגיוס, שיבוץ והשמה של עגורנאים בדרגות רישוי שונות. בנוסף, העובדים עוברים הכשרה מעמיקה וריענון נהלי הדרכה ובטיחות כל שנתיים, תוך מתן דגש על בטיחות העובדים.
וינצ'י הנדסה א.ר 2014 בע"מ – החברה הוקמה בשנת 2014, רשומה ברשם הקבלנים כקבלן רשום ואף חברה בהתאגדות הקבלנים והיא מהווה זרוע ביצועית לחברות קבלנים ויזמים פרטיים בתחום הבניה. החברה מתמחה בבניית בניינים רבי קומות למגורים ומשרדים ופועלת בכל רחבי הארץ עם התמקדות באזור המרכז.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

אחד מיתרונותיה העיקריים של הקבוצה נעוץ בעובדה כי היא משמשת בכפיפה אחת כיזמית נדל"ן וכחברת ביצוע. שילוב זה, הכולל גם אדריכלות ועיצוב הנעשים בתוך הקבוצה פנימה מאפשר לקבוצה לצמצם עלויות ולעמוד בלוחות הזמנים בצורה קפדנית תוך בקרה מוחלטת על כל שלב ושלב בפרויקט.

חדשנות וטכנולוגיה

בקבוצה מאמינם כי הטכנולוגיה שמתפתחת בקצב הולך וגובר בשנים האחרונות מהווה נכס שניתן לרתום אותו לטובה גם בעולמות היזמות והבניה. כפועל יוצא מכך, מקפידים בוגה נכסים על סביבת עבודה תומכת טכנולוגיה הכוללת עבודה מול תוכנות ויישומי מחשב חדשניים.
החברה מקפידה כמו כן לגייס אנשי צוות בעלי אוריינטציה טכנולוגית שיוכלו להשתלב בגישה החדשנית של החברה ולתרום מכישוריהם.
אנשי מקצוע עוברים הכשרות והשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר בתחום.

פרויקטים בולטים לאורך השנים

ראשון לציון – רכישת קרקע בשכונת בנות חיל בראשון לציון ובנית מספר וילות יוקרה במקום.
מגדל סוזוקי, תל אביב – רכישת חצי קומה במגדל משרדים ברחוב יגאל אלון.
תל אביב- יפו– רכישת מחסנים וחנויות והשכרתם.
מגדל לייף, תל אביב – ביצוע עבודות שלד וגמרים
מגדל דה וינצ'י, תל אביב – ביצוע עבודות שלד וגמרים.
מגדל רום, תל אביב - ביצוע עבודות שלד וגמרים

פעילות מעבר לים

בנוסף לפעילותה הענפה של וגה נכסים יזמות והשקעות בע"מ בישראל, הקבוצה מבצעת גם עבודות השבחת קרקעות ובניית נכסים למכירה ולהשכרה במזרח אירופה, בבירת ליטא- וילנה. בין הפרויקטים הבולטים של החברה ניתן למנות מרכז לוגיסטי חדשני וראשון מסוגו המתפרש על שטח של 7.5 דונם וכן בניית בתי יוקרה ווילות מפוארות למגורים המיועדות למכירה, הן לתושבים מקומיים והן למשקיעים מרחבי העולם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה