טלי אויזרוביץ
טלי אויזרוביץ

אויזרוביץ טלי

מייסדת ומנהלת

קורן-אויזרוביץ, משרד עורכי דין
שירותים משפטיים בתחומי דיני משפחה וגירושין
שנת לידה: 1972
אימייל: info@divorce-online.co.il
תפקיד: מייסדת ומנהלת
ותק בתפקיד: 18 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים (LL.B); תואר ראשון בכלכלה (.B.A).
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל; פורום של דיני משפחה בלשכת עורכי הדין; הוועדה לזכויות הילד בלשכת עורכי הדין.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
כל תיק ותיק הוא משמעותי בעבורי. יחד עם זאת, אם עלי לבחור הישגים בולטים אותם רכשתי, אמנה הפחתת מזונות לאב כשהילדים במשמורת משותפת, פרוק רכוש משפחתי מורכב ומסועף הכולל חברה ומניות תוך הגנה על החברה והמשך פעילותה, מציאת נכסים מוברחים, מניעת ניכור הורי של ילד קטן כנגד אביו, ניהול מוצלח של תיקי הגירה ועוד.

כן פרסמתי את הספר "סודות הגירושין – מדריך מעשי", בהוצאת ניב ספרים, מתוך מטרה לתת מידע מקיף ומרוכז על הליך הגירושין, מידע שיעזור להבנת ההליך כולו הצמתים העיקריים והדרכים השונות שאליהם ניתן לפנות לאחר פרוץ משבר הגירושין. כן דן הספר בשאלה כיצד ניתן למנוע מראש את הסכסוך המשפטי וחשיבותם של הסכמי ממון במקרה של גירושין. 

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
היכולת לנהל תיקים מורכבים עתירי נכסים בעלי היבט פיננסי כגון מניות, הערכת שווי חברה, נכסי נדל"ן איתור כספים מוברחים ועוד, אודות להשכלתי בתחומי הכלכלה (B.A. מאוניברסיטת חיפה). כל זאת בשילוב מצוינות מקצועית, יסודיות, יחס אישי וזמינות ללקוח, בניית אסטרטגיה נכונה וחכמה לכל תיק ומומחיות וניסיון רב שנים בניהול מו"מ וליטיגציה, חקירות עדים ואיסוף ראיות. 

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
לשמור על יושרה מקצועית, לטעון טיעונים נכונים ומדוייקים בלבד, ולא לנהל תיק שאינך מאמין בו. לעמוד על זכויות הלקוח ולשמור עליו. לבנות את האסטרטגיה של התיק לטווח הארוך ולא לפעול על פי השיקולים של הרגע. להציב את המטרה ולחתור אליה תוך הפעלת חשיבה יצירתית והתעמקות בחומר המשפטי, בחוק ובפסקי הדין. 

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
חשוב לזכור כי מצב קשה ככל שיהיה – הינו זמני. בכוחה של נקיטת יוזמה והתמדה לחלץ כמעט תמיד את האדם ממצבים קשים.